Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stelivo

Fórum: Toaleta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 19:27:34
Odpovědět s citátem

jo jo je to trosku prasny,jsem trosku alergicka,ale to si zvyknu :)ale urcite budu objednavat na netu ted jsem to na zkousku vzala ve zverexu a mozna pak zkusim i ten nature gold,jen se bojim,kdyz je to tak prirodni a voni to po dreve ,aby nebyl zachudek citit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 20:06:33
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
jen se bojim,kdyz je to tak prirodni a voni to po dreve ,aby nebyl zachudek citit...


Cítit to je tak po měsící Wink Tedy u nás, jinde to může dopadnout jinak, ale co jsem zatím četla, tak si většinou lidi stěžovali na tu prašnost nebo na to, že se to lehce vynáší ze záchůdku, ale snad nikdy na to, že by to bylo cítít.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2008 13:40:10
Odpovědět s citátem

Ta prašnost se dá řešit proséváním-to děláme my-ale musí k tomu být podmínky-aspoň balkón a velké síto s většími otvory, aby propadl jen prach a ne stelivo. To, co kupuju v zooplusu, je daleko míň prašné než co jsem kupovala u nás-nevím, jak je to možné, ale kamarád fofo177 má tentýž poznatek. On ani neprosévá (já mám alergického devona na prach, tak to děláme kvůli němu, jinak bych na to kašlala)-moc prašné to není.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2008 14:21:11
Odpovědět s citátem

Já jsem dřív Cats Best nakupovala jen v Čechách, dokonce v jednom krámu a stalo se mi, že jeden pytel krásně hrudkoval a neprášil a z jiného se hrudky rozpadaly a prašný byl taky mnohem víc. Nerozumím tomu, ale možná záleží na tom, z jakého dřeva to vyrábí... Nevím... Stejně je ale tohle stelivo nejlepší, máme je už asi 2 roky a jiné nechcem. Pro mě je jediná nevýhoda, že se musí několikrát denně kolem záchodků zametat, protože se víc roznáší. Ale to je detail. Jinak krásně voní a nemusí se měnit, jen dosypávat. Paráda. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2008 14:41:42
Odpovědět s citátem

BadCharlotte napsal:
Já jsem dřív Cats Best nakupovala jen v Čechách, dokonce v jednom krámu a stalo se mi, že jeden pytel krásně hrudkoval a neprášil a z jiného se hrudky rozpadaly a prašný byl taky mnohem víc. Nerozumím tomu, ale možná záleží na tom, z jakého dřeva to vyrábí... Nevím... Stejně je ale tohle stelivo nejlepší, máme je už asi 2 roky a jiné nechcem. Pro mě je jediná nevýhoda, že se musí několikrát denně kolem záchodků zametat, protože se víc roznáší. Ale to je detail. Jinak krásně voní a nemusí se měnit, jen dosypávat. Paráda. Smile

Já bych řekla že spíš záleží na skladování. Jednou jsem stelivo koupila na výstavě a celý den jsem ho měla v kufru auta v deštivém dni. Stelivo navlhlo a potom doma zase vyschlo, ale hrudkovalo dost špatně. Mě víc vyhovuje Cats Best Nature gold.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2008 20:28:59
Odpovědět s citátem

dobry vecer vsem,tak jsem vcera zkusila nasypat rovnou jen cast best oko plus, nechtela jsem to michat s betonitem a rano uz tam byly dve hromadky Laughing tak mam velkou radost, jinak super hrudky to se opravdu neda srovnat s temi drevitymi s uhlikovym filtrem to hrudku neudelalo ani nahodou a ja na to zanevrela. za to toto stelivo je super tak jsem moc spokojena a jeste neco pokud jste nekdo z PHY tak ve sterboholich v outlet centru v tchibu maji za 139 kc predlozku gumovou pred wc s vroubky , takze stelivo v tom zustane.
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2008 7:46:48
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
... jeste neco pokud jste nekdo z PHY tak ve sterboholich v outlet centru v tchibu maji za 139 kc predlozku gumovou pred wc s vroubky , takze stelivo v tom zustane.
pavla

U mě stejný účel plní obyčejná gumová rohožka před dveře koupená za 69 Kč. Je dost velká, takže jsem jí rozřízla napůl a mám předložky před 2 záchůdky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2008 12:03:53
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
PAVITA napsal:
... jeste neco pokud jste nekdo z PHY tak ve sterboholich v outlet centru v tchibu maji za 139 kc predlozku gumovou pred wc s vroubky , takze stelivo v tom zustane.
pavla

U mě stejný účel plní obyčejná gumová rohožka před dveře koupená za 69 Kč. Je dost velká, takže jsem jí rozřízla napůl a mám předložky před 2 záchůdky.


http://www.kockysphynx.wbs.cz/galerie_navstevniku.html?fotka=104

Takhle to mám vyřešené já Wink .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2008 19:53:57
Odpovědět s citátem

ahoj Smile ja vim da se to vyresit vselijak, drive jsem mela zatezovy koberec, ktery jsem vyrizla na potrebnou velikost a ten take zachytil v pohode kockolit.Jsem tak nadsena z toho noveho steliva Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
katty



Založen: 16.06.2008
Příspěvky: 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 8:09:34
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Ahoj, silikon jsme taky vyzkoušeli, ale nic moc. Mimo to jsem ho kupovala 3,8l za 179Kč a to je dost na to, že jsme ho po čtrnácti dnech vyhodili, protože vypadalo nevábně a zapáchal záchůdek Crying or Very sad

Vyzkoušeli jsme Mikeše - dle nás stojí za prd a spoustu dalších obyčejných a zakončili jsme u Biocat's od Gimpetu Bianco a jsme nad míru spokojení. Stojí sice 179 - 199 Kč za 10 kg, ale vydrží nám bez problémů šest týdnů - někdo sice namítne, že tak dlouho nečistíme záchod, ale není to potřeba. Teď ho tam máme čtyři týdny, ještě tam máme tak dvě kila na dosypání a ani nijak nesmrdí či nevypadá nevábně. Takže v podstatě ušetříme, protože 5kg těch obyč stojí okolo 60 kč a vydrží max. týden.

Tak tohle jsou naše zkušenosti.

Katka a Damča(2)


Ahoj, já jsem tedy s Mikešem moc spokojená. V kaflandu jsem si jednou koupila obyč mikeše a to byl opravdu humus. Jednou na výstavě jsem se nechala ukecat a koupila Mikeš Premium a od té doby ho používám. Skvěle hrudkuje a vydrží mi pro 3 kočky 3,5 týdne. Ale jinak cat best plus je taky velmi dobré stelivo. Kamarád si ho kompostuje na zahrádce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 8:05:17
Odpovědět s citátem

Já jsem udělala kruh od Mikeše k Mikešovi, podle naší zkušenosti vůbec nejlíp hrudkuje, Zkoušela jsem ještě Cats Best a na základě reklamy o "navázání na výrobu osvědčeného steliva" taky Country Cat, ten nenadchnul. Je hodně hrubý, má tendenci dělat blátíčko, takže je lepší nechat napřed to načurděné zaschnout. Když jsem třeba měla snahu uklidit hned, když šel kocour čurat těsně před mým odchodem do práce, tak se to nepříjemně paplalo a lepilo na lopatku. A příliš velké kamínky nechtěly lopatkou propadávat, takže tohle jsem zavrhla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 16:13:56
Odpovědět s citátem

Dnes přišel balík od zooplus, je tam 4 kg Porta Pine podestýlky zdarma, tak jsem zvědavá. Jsou to vlatně takové drtiny z piniového dřeva. Až vyzkouším, poreferuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: smrádek:o)
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 17:06:14
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:
PAVITA napsal:
jen se bojim,kdyz je to tak prirodni a voni to po dreve ,aby nebyl zachudek citit...


Cítit to je tak po měsící Wink Tedy u nás, jinde to může dopadnout jinak, ale co jsem zatím četla, tak si většinou lidi stěžovali na tu prašnost nebo na to, že se to lehce vynáší ze záchůdku, ale snad nikdy na to, že by to bylo cítít.


Ahoj,
tak to jsem asi jediná, kdo není moc s Cats Best Eco Plus spokojený. Mám pět koček, tři záchůdky, myslím že ideální poměr na pořádné testování Laughing . Jeden měsíc jsem zkusila do všech záchodků Cats Best a jeden měsíc Biokats Fresh, se kterým jsem byla do té doby spokojená. Ale jak to tak bývá, diskuze na MK mě nahlodaly, tak jsme zkusili Cats Best. Voní krásně, teda ze začátku:), hrudkuje bezva, to že se víc vynáší neřeším, ale už po 10 dnech byl pořádně cítit, a to mysím jako pořádnej smrádek. Musela jsem ho komplet vyměnit. Takže já zůstávám u Biokats Fresh, komplet ho měním v záchůdku třeba až za 3 týdny (průběžně dosypávám) a cítit není lautr nic Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: Re: smrádek:o)
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 21:42:53
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Ahoj,
tak to jsem asi jediná, kdo není moc s Cats Best Eco Plus spokojený. Mám pět koček, tři záchůdky, myslím že ideální poměr na pořádné testování Laughing . Jeden měsíc jsem zkusila do všech záchodků Cats Best a jeden měsíc Biokats Fresh, se kterým jsem byla do té doby spokojená. Ale jak to tak bývá, diskuze na MK mě nahlodaly, tak jsme zkusili Cats Best. Voní krásně, teda ze začátku:), hrudkuje bezva, to že se víc vynáší neřeším, ale už po 10 dnech byl pořádně cítit, a to mysím jako pořádnej smrádek. Musela jsem ho komplet vyměnit. Takže já zůstávám u Biokats Fresh, komplet ho měním v záchůdku třeba až za 3 týdny (průběžně dosypávám) a cítit není lautr nic Smile


My máme taky 5 koček, máme 5 záchodků a používáme už asi rok a půl Cats Best Öko Plus. Vyzkoušeli jsme toho předtím už dost, i silikonové stelivo (to byl největší smrad ze všech), a tohle nám opravdu vyhovuje nejvíc. Krásně voní po dřevě a nemusí se měnit, jen se dosypává. Jediná nevýhoda je, že musím častěji kolem záchůdků zametat. Ale to je drobnost. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2009 12:21:36
Odpovědět s citátem

http://www.kociciobchudek.cz/detail/?id=4089

Nemáte s tím někdo zkušenost? Zaujalo mě to, že se dá splachovat do WC a vychází laciněji než Cat best oko plus, co používám.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2009 13:03:39
Odpovědět s citátem

Tak to jsme zkoušeli zrovna nedávno. Voní to jako pomleté kukuřičné lupínky, ty moje čičiny to i nejdřív ochutnávaly než pochopily, že to není k jídlu. Hrudkuje , ale dost to lepí, udělá se takové blátíčko a taky se jim to lepilo na ťapičky - tak já za sebe tedy nedoporučuji, ale zas mám šest kočiček tak frekvence na záchůdkách je velká.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Milena



Založen: 09.01.2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha Lužiny

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2009 14:08:32
Odpovědět s citátem

GREEN CAT jsme taky měli, dokonce ještě za nižší cenu z Kauflandu. Příjemně to voní a když se to používá ve směsi si jiným kvalitním hrudkujícím kočkolitem, tak je to dobré. Samotný tenhle materiál vytváří opravdu hrudku příliš blátivou a rozpadavou.
_________________
Kryšpín & Elisha & Yorik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2009 14:08:48
Odpovědět s citátem

[quote="pazik"]Tak to jsme zkoušeli zrovna nedávno. Voní to jako pomleté kukuřičné lupínky, ty moje čičiny to i nejdřív ochutnávaly než pochopily, že to není k jídlu. Hrudkuje , ale dost to lepí, udělá se takové blátíčko a taky se jim to lepilo na ťapičky - tak já za sebe tedy nedoporučuji, ale zas mám šest kočiček tak frekvence na záchůdkách je velká.[/quot

Tak jste o 1 lepší Wink -já jich mám 5. Raději nebudu zkoušet. Díky za info.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 16:11:26
Odpovědět s citátem

Tak já už vyzkoušla pro naše miciny (normál jsou 3, občas koťata) snad vše. Hrudkující se mi nechce neustále vynášet do popelnice, přírodu ještě zatěžuju neustálými mikrotenovými pytlíky na hroudy. Pak jsem byla dost dlouho u silakagelu (Catwill), ale taky mi vadilo, že moč je z toho cítit, byť údržba - maňana. Zkusila jsem Öko Kats od Gimpetu, nehrudkuje, ač je to tam napsáno. Pravda je, že když jsem vybrala nejvíce počurané válečky a zbytek rozhrábla, tak uschly, dřevěné uhlí zafungovalo a opravdu to nebylo cítit. Na Cats Best Öko plus jsem alergická já, strašně práší. Nakonec jsem udělala hokus pokus. Půl na půl ten od Gimpetu a Cats Best. Zatím spokojenost, nepráší to tak, není cítit, díky Cats best se tam zahrudkuje i Öko Kats, splachuju do záchodu a tolik se to nevynáší. Neb vynáší se všechno - nejvíc mi vadily pod nohama křupající silikátové kamínky. Když mám koťata, používám nejdřívě nehrudkující (všechna ho ochutnávají), pak hrudkující, pak silikát, aby si majitelé mohli vybrat, jsou tak naučená na všechno. Tak jsem sama zvědavá, na co přejdu po čase - už asi zbývá jen "kolečko", jak psala Alamka.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 16:22:12
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Dnes přišel balík od zooplus, je tam 4 kg Porta Pine podestýlky zdarma, tak jsem zvědavá. Jsou to vlatně takové drtiny z piniového dřeva. Až vyzkouším, poreferuji Smile


Alamko, jak jsi byla s tímto stelivem spokojená? Já ho komplet vyhodila-příliš jemné na můj vkus, bylo VŠUDE.

My zatím zůstáváme u Cat best oko plus, zkusím přimíchat to od Gimpetu, uvidím. Manžel tak 1x týdně záchůdky prosévá-vyrobil si na to nějaký "forychtung" k vysavači, takže to má za chvilku. Bez toho by to bylo špatné, po týdnu je tam plno prachu a kočky jsou jako ze mlýnice. Když se to takto udržuje, je to pro nás prozatím to nejlepší, co jsme vyzkoušeli.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 16:41:42
Odpovědět s citátem

Tatiano, prosím půjčit manžela i s "forychtungem" Razz Zatím tento mix vyhovuje, mám ho 14 dní a ještě jsem neměnila, jen dosypávám, opět půl na půl, tak pak poreferuju.
Alamko, taky by mě zajímala Vaše zkušenost s tím stelivem z piniového dřeva!
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 16:44:14
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:
Tatiano, prosím půjčit manžela i s "forychtungem" Razz Zatím tento mix vyhovuje, mám ho 14 dní a ještě jsem neměnila, jen dosypávám, opět půl na půl, tak pak poreferuju.
Alamko, taky by mě zajímala Vaše zkušenost s tím stelivem z piniového dřeva!


Zeptám se, zda se nechá půjčit Laughing - ale dost o tom pochybuju, stejně jako všechny mé zvířata je i on silně fixovaný na mě Wink Laughing

Můžu ho ale požádat, zda by to nevyfotil a případně nedal nějaký návod k výrobě, pokud by o ten jeho zlepšovák byl zájem. Vysavač má doma snad každý...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 17:05:38
Odpovědět s citátem

Tatiano, já myslela jen na chvilku, ne na furt, to by nestihl se své závislosti zbavit Laughing
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 19:03:50
Odpovědět s citátem

My jsme teď vyzkoušeli Cats Best Nature Gold a je možná ještě lepší než Öko Plus, které si nemůžem vynachválit. Je to vlastně skoro stejné stelivo, jen větší kousky, takže se tolik nevynáší a nepráší, ale hrudkuje stejně dobře jako Öko a taky vůbec nesmrdí. Smile Zatím to máme smíchané půl napůl (Nature Gold + Öko Plus), protože jsme se báli, aby náhlá změna steliva kočičákům nevadila, ale ty vypadají, že se nějaké toho vůbec nevšimly. Laughing Tak uvidíme, jestli budeme dál mixovat nebo přejdem jen na Nature Gold. Tam je ale nevýhoda vyšší cena a taky max. 10 l balení. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 19:20:11
Odpovědět s citátem

Taky jsem ho vyzkoušela, zhrudkuje (rozpadne se na piliny), ale jak píšete - nevýhodou je vysoká cena, balení a taky častá nedostupnost (koupila jsem ho tenkrát na zooplusu) - krom toho právě proto, že nemá ten uhlíkový filtr, tak se chová stejně jako cats best - proto jsem sáhla k mixu těchto dvou značek a uvidím, jak dlouho mi to bude vyhovovat Smile
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 20:08:44
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:

Dnes přišel balík od zooplus, je tam 4 kg Porta Pine podestýlky zdarma, tak jsem zvědavá. Jsou to vlatně takové drtiny z piniového dřeva. Až vyzkouším, poreferuji

tatiana napsal:


Alamko, jak jsi byla s tímto stelivem spokojená? Já ho komplet vyhodila-příliš jemné na můj vkus, bylo VŠUDE.


Jo, jo, nějak jsem zapomněla napsat. V zásadě asi takhle: kupovala bych, ale přijde mi to drahé. Ze zooplus za dnešní ceny - 4 kg 10,95 €, 8 kg 18,49 €, s poštovným, při dnešním kurzu mi to přijde hodně. I když na druhé straně, měla jsem čtyřkilový balík, používám už víc než měsíc a ještě pořád máme. Pěkně voní, kocourovi vyhovuje nebo nevadí, zvykl si rychle po počátečním přimíchání trochy hrudkujícího bentonitového, aby to nebylo tak náhlé. Před záchodkem mám pruh koberečku a dál se drť nedostane, na tom koberečku spolehlivě skončí. Mám velký krytý záchodek v předsíni a s vynášením opravdu nemáme problém. To vyhazování rovnou do záchodu je fakt výhoda. Nemůžu se rozhodnout, asi si to budu muset trochu propočíta a porozhlédnout se, co se dá koupit tady. Mám ještě nějaké nakoupené zásoby, Biocat's a na chalupě Mikeš, tak mě nic netlačí k rozhodování, co dál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 0:36:36
Odpovědět s citátem

ja se teda priznam. ze se snazim setrit prirodu tim, ze na hrudky pouzivam 5kg pytel od granuli (jak jde uzavirat) a kdyz je plny tak ho vysypeme do pytle k odpadkum ... neumim si predstavit 3x denne balit hrudky. Kamaradka je balí do novin, ale ta ma jednu kocku. Jinak kocky jsou spokojene s Biocast fresh a i orange jim vyhovuje ... me osobne smrdi obe svoji vuni na tolik, ze necitim kocky Smile)) nejlepsi pro me byl silikagel, ale pri vice kockach se dost prodrazi
_________________
Benulka, Nikolka a Malá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 8:41:06
Odpovědět s citátem

Já používám Bioats natural a hrudky dávám do papírových sáčků na psí hovínka, které jsou v Praze na každém rohu. Je to praktické, levné a ekologické. Máme psa, proto se pár sáčků v domácnosti vždy najde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 10:32:41
Odpovědět s citátem

Kromě toho Porta Pine dřevěného, co se bez problému splachuje do záchodu, tak ostatní bentonitové nebo jílové prostě balím do pytlíků, co zbydou od pečiva, od nákupů, od čehokoliv. Mám je v košíku po ruce u záchodku. Bobkiše tedy hážu rovnou do WC, jen ty hrudky balím. Odpadky vynášíme obden a nikdy jsme nenarazili na nějaký problém se zápachem, i návštěvy se diví, že nikde nic necítí, protože spousta lidí má utkvělou představu, že kočičí domov páchne. Asi proto, že dřív lidi používali obyčejný písek nebo co. My jsme doma kupovali kočkolit už před dvaceti lety, ale sousedka chodila krást písek na dětské pískoviště. A zase ho tam vysypávala Twisted Evil Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: cats best
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 12:14:38
Odpovědět s citátem

Ahoj,
my na doporučení vyzkoušeli Cats best öko plus a je naprosto úžasný, jen kdyby nebyl vynesený snad úplně všude. Teď máme objednaný Gold plus, tak doufám, že to bude to, co nám bude vyhovovat nejvíc. Smile
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (67x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (49x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (46x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (37x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (25x)
6
Veterinární poradna: Mrouskání kočky po kastraci (23x)
7
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (21x)
8
Kočičí jména (21x)
9
Pojištění koček (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top