Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

mňoukáni


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: mňoukáni
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2006 10:25:58
Odpovědět s citátem

Take vasi kocicaci tak mnoukaji? Mysha posledni dobou porad, pokud se ji nevenuju, nemazli se s nama nebo prave nespi, chodi po byte a mnouka, nebo si sedne v pokoji a mnouka, dokud neprijdu a nevenuju se ji. Nekdy prijde az ke mne a packou na me "saha" a chce pochovat. Ale nevim,jestli opravdu tak touzi po moji splecnosti nebo jestli ji snad jeste neco netrapi.Kociciho spolubydliciho ma,ale to jsou jen svetle chvilky,kdyz se navzajem zabavi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radka Kašparová



Založen: 03.02.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Červený Kostelec

Předmět: Ukecané kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2006 10:09:27
Odpovědět s citátem

Já mám taky takovou mňoukalku, říkám jí, že je děsně ukecaná, myslím, že je to opravdu jen touha po pozornosti svého dvounožce. Dělá to vždycky, když chce pomazlit a pochovat a hlavně to dělá tak dlouho dojud ji někdo pořádně nepomuchlá, pak dá většinou pokoj a jde si v klidu zalést do ložnice pod peřinu. Smile
_________________
Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2006 12:10:28
Odpovědět s citátem

Tak u nás se mňouká (Áďa) ve dvou případech :
1) žebravě.. v kuchyni o pamlsek
2) naříkavě.. jakmile vezme někdo Áďu do náruče, tak naříká a naříká ,dokud ji nepustí

Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: mňoukáni
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 20:56:16
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
Take vasi kocicaci tak mnoukaji? Mysha posledni dobou porad, pokud se ji nevenuju, nemazli se s nama nebo prave nespi, chodi po byte a mnouka, nebo si sedne v pokoji a mnouka, dokud neprijdu a nevenuju se ji. Nekdy prijde az ke mne a packou na me "saha" a chce pochovat. Ale nevim,jestli opravdu tak touzi po moji splecnosti nebo jestli ji snad jeste neco netrapi.Kociciho spolubydliciho ma,ale to jsou jen svetle chvilky,kdyz se navzajem zabavi.


To jste byli u nás v kuchyni Very Happy ? Úplně totéž dělá náš Adam, až to skončilo jeho asistencí při vaření oběda na mém rameni-pak byl spokojený a púřestal řvát Smile . I teď zvědavě sleduje, co se to mění na obrazovce, jak tam píšu, a občas se pokouší i sám něco přitlapkovat, a hrozně se diví, že ho vemu z klávesnice a strčím si ho zas na rameno, přísavku jednu přisátou.

Tatiana Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: mňoukání
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 22:02:15
Odpovědět s citátem

Náš Adámek vydává různé (pa)zvuky během celého dne (i když spí, tak aspoň chrápe Laughing ), pořád si něco vykládá pod (neexistující) fousky-je děsně ukecaný. Ale s mňoukáním to už ani moc nepřehání, jen když se cítí opuštěný, a to je málokdy-dost si vystačí kupodivu i sám. Hlavně že někoho vidí nebo aspoň slyší Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 22:11:55
Odpovědět s citátem

Tak to Felisek toho moc nenamňouká, maximálně trošku když se dobývá do kuchyně kde je zavřeno, nebo se dožaduje pomazlení. Ovšem poslední dobou je spíše plně zaneprázdněn bojem s naším čínským naháčem, ke kterému se vždy zezadu opatrně připlíží a pak se mu zakousne do ocásku nebo do nohy. A to si pak zamňoukne, když ho naoplátku ta naše nahule chytí pod krkem Very Happy No a za chvíli pak spolu v klidu spí v jednom klubíčku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 11:12:40
Odpovědět s citátem

Náš Otík vydává jen takový zvuky něco jako drrrrrrrrrn nebo vrní nebo chrápe . Nejvíc podezřelích zvuků vydává třeba když spím a jemu e ještě nechce . Jinak až tak moc nepovídá . Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2007 11:47:06
Odpovědět s citátem

Tak náš Evan toho ze začátku moc nenamluvil. Vždy jen na WC, když dělal tu těžší potřebu. Shocked Teď mňouká hlavně když nás vidí v kuchyni (dělá, že umírá hlady) a když se někdy "ztratí" z dohledu. Připadá mi jako by zabloudil v bytě 1:3 Laughing Také dělá takové to drrr, to když s ním někdo mluví - jako by odpovídal, a nebo když přijdeme domů tak na mě skočí a "drnčí"

Monika a Evsey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 11. 2007 9:46:26
Odpovědět s citátem

Tak u nás je každej jinej Clea když jsme jí přivezly tak pomalu ani neuměla mňoukat a když tak to bylo takové jemné sotva slišitelné mňau,no a když chtěla lovit mouchu tak na ní tak divně vrčela a skoro bych to nazvala štěkáním ( jsem divná co ) Laughing a Jack tak ten zase má takovej hlas že mě to až překvapilo takové miminko a takovej hlas!!!!!!!!!!! Rolling Eyes
No ale musím říct že mňoukají minimálně pouze že se jím něco nelíbí,jako třeba když jsme doma dělaly podlahu tak jsem jím dala misly s jídlem a pitím do ložnice a také záchod a zavřela je tam aby si neublížily a také jsou děsně zvědavý Shocked Smile oni v té ložnici mňoukaly a já chodila se na ně dívat proč jestli si něco neudělaly nebo tak Smile no neudělaly,prostě se jím neelíbilo to že jindy mají možnost být po celém bytě a teď jen v té ložnici,prostě rozmazlenci Laughing
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top