Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

zabezpečení zvířat

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: zabezpečení zvířat
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2009 11:16:51
Odpovědět s citátem

Napadlo Vás někdy, co se stane s Vašimi zvířaty, když Vám vykradou byt/dům ? Zloděj si snadno a rychle otevře, ale potom nechá nezodpovědně byt dokořám tak, jak se to stalo ve čtvrtek nám. V pravé poledne si bytař vytipoval náš byt jako tučné sousto Laughing vykradl to málo co mohl, rozházel mnohem víc, ale co je nejhorší, nezavřel za sebou / už to ani nešlo / a odešel. My se vrátili až večer a našli na dveřích cedulku od souseda, že NAŠTĚSTÍ odchytil naši odcházející kočenku a uschoval nám ji. Dnes se krade jak na běžícím páse a nikdo / i ten s mnoha bezpečnostními zámky / si nemůže být jist, proto jsem přemýšlela, jaké opatření udělat a vymyslela jsem a už máme i namontované BRANO na našich vstupích dveřích . Popřemýšlejte raději dřív než třeba budete honit Vaše mazlíčky po náměstí a třeba je už nikdy nenajdete. Zloděje nezastavíme, ale tohle opatření si myslím bude účinné. Máte někdo podobnou zkušenost a řešili jste to jinak? Nemyslím tím zabezpečení dveří, protože zloději jsou vždycky o krok vpředu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2009 10:00:18
Odpovědět s citátem

Jaké jste měli dveře? Budeme se stěhovat do nového bytu a přemýšlela jsem, že kvůli zvířatům nechám udělat bezpečnostní dveře. Hloupá otázka-co je to BRANO?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2009 12:12:06
Odpovědět s citátem

kaba napsal:
Jaké jste měli dveře? Budeme se stěhovat do nového bytu a přemýšlela jsem, že kvůli zvířatům nechám udělat bezpečnostní dveře. Hloupá otázka-co je to BRANO?


Dveře máme normální - dva zámky, bezpečnostní vložku i štítek, svorky na panty. Vzali pajcr a vylomily futra - úplně se to železo roztrhlo. ale nebyla otázka - jaké dveře, protože zloděj se dostane i přes dokonalé zabezpečení dveří - otázka byla, jak zabezpečit zvířata po vniknutí....

BRANO zavírá samo Laughing neděláte si ze mne legraci Question Ale kdyby ne - tak je to zařízení namontované na horní část dveří - takový píst, který dveře sám zavře - běžné u téměř každých vchodových dveří domů/ paneláků.
Takže zloděj vstoupí a dveře nechá otevřené, jako se to stalo nám - BRANO dveře zavře tak, aby kočky nemohly ven. Myslela jsem, že třeba má někdo nějakou dalšíí radu Laughing
PS - můj známý si tuhle zabouchl bezpečnostní dveře s max. ochranou
/ okované proti vyřezání, křížové závory / - zámečníkovi to trvalo cca 30vteřin, než je otevřel Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2009 12:26:17
Odpovědět s citátem

citace:
neděláte si ze mne legraci

ne, nedělám.

Dál už mě napadá jediné-pořídit si rotwailera. Nicméně spoléhám na to, že žádný aspoň trochu logicky uvažující zloděj k nám nevleze, pač u nás by totálně neměl co ukrást kromě 2 koček a pár drobností Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2009 16:46:19
Odpovědět s citátem

kaba napsal:
citace:
neděláte si ze mne legraci

ne, nedělám.

Dál už mě napadá jediné-pořídit si rotwailera. Nicméně spoléhám na to, že žádný aspoň trochu logicky uvažující zloděj k nám nevleze, pač u nás by totálně neměl co ukrást kromě 2 koček a pár drobností Laughing


No to si nedělejte iluzi. Nad naší elektronikou se musel smíchy zlomit v pase - co není k smíchu je od kocoura počurané. Odnesl čtyři balení dárkových lahví, několik stokorun - máme safetovou schránku v bance a doma nic hodnotného nenecháváme - ty drobnosti co tam byly stejně nenašel - jen udělal brajgl - všechno totálně rozházel - rozsekal futra. ale to nejhorší - vypustil kočky. Nejde o zloděje - ty nezastavíme, každé dveře zdolají nebo obejdou / okno, balkón / jde jen o zabezpečení zvířat, když k vloupání dojde. A to je ta otázka - JAK.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (60x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (48x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (28x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (23x)
6
Pojištění koček (20x)
7
Mrouskání kočky (říje) (19x)
8
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (19x)
9
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top