Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Proč tam čůrá?

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Moncicak



Založen: 27.06.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Most

Předmět: Proč tam čůrá?
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2006 13:01:25
Odpovědět s citátem

Ahoj, mám doma 4-měsíčního kocourka, a celý měsíc, co ho máme s nim není, co se týče hygieny, žádný problém Smile . Může jít kamkoliv, jen k našim do ložnice nesmí. A pokud naši zapomenou zavřít dveře, vlítne do ložnice a hned jim počůrá postel, jinde vůbec nečůrá. Už jsou z toho nešťastný, už to udělal 3x... Sad On si takhle značkuje území, nebo co?Nevíte? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jája
Anonymní





Předmět: Re: Proč tam čůrá?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2006 17:58:44
Odpovědět s citátem

Moncicak napsal:
Ahoj, mám doma 4-měsíčního kocourka, a celý měsíc, co ho máme s nim není, co se týče hygieny, žádný problém Smile . Může jít kamkoliv, jen k našim do ložnice nesmí. A pokud naši zapomenou zavřít dveře, vlítne do ložnice a hned jim počůrá postel, jinde vůbec nečůrá. Už jsou z toho nešťastný, už to udělal 3x... Sad On si takhle značkuje území, nebo co?Nevíte? Rolling Eyes

Na značkování území je kocourek ještě mladý. Podle mě to dělá právě proto že tam nesmí. Musíte buď důsledně vždy zavírat dveře aby se tam nikdy nemohl dostat, nebo ho do ložnice začněte pouštět, ale vždycky jen pod dohledem a důsledně ho vychovávejte že do postele nesmí.
Odpovědět 
K.I.K.I.N.A
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2006 12:38:19
Odpovědět s citátem

ja si myslim to same..asi to dela naschval..nas kocourek to nekdy udelal take v mem pokoji,kdyz jsem dlouho spala a nepustila ho do celeho bytu(spi se mnou v 1 pokoji zavreny)ale uz si zvykl..sou to protivy..nejlepsi by asi byla zacit ho tam poustet,my jsme take ze zacatku meli pozavirane ruzne pokoje,ale jeho chovani ,kdyz se tam nahodou dostal nam za to nestalo.. Wink takze ho tam zkuste pustit a uvidite,ze s tim prestane.. Very Happy
Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: Proč tam čůrá?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2006 15:08:56
Odpovědět s citátem

My jsme dřív doma měli kocourka, kterého jsme si s mamčou vysnily, a možná právě proto nám to táta nepřál a neměl ho rád - a náš kocour to moc dobře věděl. Nejčastější místo, kde táta lehával, byl gauč v obýváku, a tudíž Venda, i když to byl jinak čistotný kočičák, se mu prostě do toho gauče vždycky vyčůral.. Prostě to taky dělal schválně, natruc a z nenávisti ;o) Ale časem se to taky srovnalo, otec si na něj zvyknul a pochopil ho, a Venda mu to opětoval.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
myška
Anonymní





Předmět: proč tam čůrá - a co na zápach
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2006 7:27:59
Odpovědět s citátem

Macura stáloe čůrá, kde nemá (koberec, postel). Poradíte mi, co je nejlepší na ten příšerný smrad? Prášky na praní, Vanish, Jar je nanic.í
Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: proč tam čůrá - a co na zápach
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2006 10:25:55
Odpovědět s citátem

A ocet jste zkoušela? ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: proč tam čůrá - a co na zápach
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2006 13:06:50
Odpovědět s citátem

Zkuste tekutej Ariel, má poměrně intenzivní vůni a přišlo mi, že ten jako jedinej se s puchem uměl trochu víc srovnat.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2006 8:50:11
Odpovědět s citátem

myska, my mame na koberce osvedcenu kombinaciu: vanish na koberce - spenit a vydrhnut + get off - dezinfekcny spray odpudzujuci macky. Nasich az tak velmi neodpudzuje, ale ked kocuri znackovali, bola to najlepsia volba na vycistenie.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zarucha



Založen: 30.08.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 6

Předmět: Re: Proč tam čůrá?
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2006 10:58:04
Odpovědět s citátem

Souhlasím, určitě ho zlobí, že se nemůže v peřinách válet. Zarucha to udělala asi dvakrát krátce po tom, co se objevila u mne doma Embarassed A bylo to proto, že jsem před ní ložnici zavírala. Hned jsem změnila názor a nechávala jí otevřeno, a byla v pohodě. (no by zavírání dnes stejně nepomohlo, naučila se vyskočit na kliku a umí si dveře otevřít vlastní vahou. )neska se mnou v posteli velkou část noci spí a ani by jí nenapadlo, aby si počůrala vlastní spací pelíšek Twisted Evil

Musím ale zaklepat, že kromě těch dvou případů zraje roku je Zaru superčistotná. Kromě záchůdku si vybrala ovšem i výlevku v umyvadle, které mám na záchodě. Často zasedne tam a vyčůrá se přímo do kanálku. Zpočátku jsem s tím moc spokojená nebyla, bála jsem se, že to pak všude rozťape,ale dneska vím, že se přitom ani nesmočí, umí to tak šikovně, že jí tlapky zůstanou úplně suché.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Macal



Založen: 24.05.2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2006 8:00:53
Odpovědět s citátem

Mě to dělal kocourek taky, pokud bylo ustláno, tak nic neprovedl. V momentě, kdy na posteli byla peřina, tak je počural. Tak se brzo ustýlá a teprve může do ložnice. Je zajímavé, že počurával peřiny pouze dceři a synovi (23 a 21 let )mě a manželovi ne. Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (37x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Britská krátkosrstá kočka (15x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
6
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top