Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kotě a čůrání - už zase!

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ivuš
Anonymní





Předmět: Kotě a čůrání - už zase!
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2006 19:47:14
Odpovědět s citátem

Ahoj lidičky,
potřebuju radu! Vím, že o čůrání do postele tady už toho bylo dost, ale přece jen to zkusím. Mám doma teprve tři dny tříměsíční čistokrevné koťátko. Chovatelka říkala, že je kocourek naučený na záchůdek. Opravdu tam párkrát zašel, ale už 3x se vyčůral mimo - jedou do pelechu (který jinak nepoužívá) a dvakrát do postele. Jsem z toho docela špatná, už nemáme v čem spát Smile čůrá jen na peřiny, mě a příteli každýmu jedna loužička Smile nevíte někdo, co s tím, nebo proč to dělá???
Děkuju moc všem!
Iva Sad
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kotě a čůrání - už zase!
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2006 5:57:02
Odpovědět s citátem

Ano, pravdu díte v tom, že to tady už bylo.
Zkuste si dát vyhledat ve zdejším foru příspěvky na téma čůrání
( http://www.modrykocour.cz/forum/search.php ), najdete docela dost obdobných zkušeností.
Ono pokud ale přesto chcete odpověď zrovna na ten Váš konkrétní dotaz, musíte dodat dostatek informací. Ono "čůrá do postele" je poměrně široký pojem ... to nestačí. Takže doporučuju zkust nejdřív vyhledat zpětně o čem se tu už psalo a pak dodat další informace.
Jen tak namátkou - příčinou může být nějaká změna v domácnosti, špatný nebo špatně umístěný záchůdek, znečištěný záchůdek, potřeba druhého záchůdku, nevyhovující stelivo, protest proti "něčemu", nachlazení močového ústrojí ... ono je to opravdu dost obsáhlé téma a pomůže Vám si něco nejdřív přečíst, abyste si udělala obrázek.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vera K.
Anonymní





Předmět: Re: Kotě a čůrání - už zase!
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2006 8:45:26
Odpovědět s citátem

Ivuš napsal:
Ahoj lidičky,
potřebuju radu! Vím, že o čůrání do postele tady už toho bylo dost, ale přece jen to zkusím. Mám doma teprve tři dny tříměsíční čistokrevné koťátko. Chovatelka říkala, že je kocourek naučený na záchůdek. Opravdu tam párkrát zašel, ale už 3x se vyčůral mimo - jedou do pelechu (který jinak nepoužívá) a dvakrát do postele. Jsem z toho docela špatná, už nemáme v čem spát Smile čůrá jen na peřiny, mě a příteli každýmu jedna loužička Smile nevíte někdo, co s tím, nebo proč to dělá???
Děkuju moc všem!
Iva Sad


Jestli máte koťátko doma jen tři dny , chápejte , že je to pro něj velká změna . Ze začátku by mělo být koťátko v jedné uzavřené místnosti , samozřejmě se záchůdkem. Až si zvykne a vše pořádně prozkoumá, teprve pak je třeba začít seznamovat s dalšími místnostmi . Pokud máte teda třeba přes den koťáko v obýváku , kde má i záchůdek a v noci si ho vezmete do ložnice , tak prostě pro něj je to k záchůdku daleko a ještě se třeba pořádně nedokáže zorientovat . Takže - buď ho nebrat na noc do ložnice nebo mu vzít záchůdek s sebou do ložnice , dát co nejblíž postele , před spaním do něj koťátko párkrát posadit, pokud se vyčůrá - děsně moc chválit Já jsem to teda aspoň takhle praktikovala se všemi svými kočkami , které ke mě přišly jako koťata a osvědčilo se mi to - žádné čůrance do postele. A to jsem nechávala nové kotě po příchodu celý týden v obýváku, jen na noc jsem si ho brala se záchůdkem do ložnice. Teprve potom jsem mu postupně ukazovala celý dům.
Odpovědět 
Ivuš
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2006 9:32:21
Odpovědět s citátem

Asi to nebude tím, že má záchůdek daleko - ráno tam najdu bobky i čůránky, a v posteli taky Smile Dnes byl celou noc hodný a nečůral, ale ani do záchůdku, protože byl večer. Ale hned ráno jsme vstali, chvíli pobíhal a pak se vyčůral v obýváku na koberec. A to měl úplně čistý záchůdek i nové stelivo.
Odpovědět 
Ála



Založen: 13.05.2006
Příspěvky: 32

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2006 17:57:07
Odpovědět s citátem

Ahojky, mně tohle dělala kočka taky, přitom moc dobře věděla, kde má záchod a uměla ho používat,ale většinu svých potřeb konala na koberec, do postele, prostě po celém bytě. Nakonec se zjistilo, že má nádor na ledvinách. Tím vás nechci strašit, ale pokud se to nezlupší, navštívila bych veta, aby se zavčas dalo něco dělat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top