Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

nejlepsi krmeni ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Proč je bio dobré?!
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2010 22:50:11
Odpovědět s citátem

Aneta a Amynka napsal:
Aneta a Amynka napsal:
http://www.miciny.cz/clanky/vyziva-a-krmeni-kocek-49/bio-krmiva-pro-kocky-4130/



Ale samozřejmě je to na každém, ale já chci pro svojí kočičku jen to nejlepší Smile a jestli připlatím o pár korun víc, tak to mi opravdu nevadí.



No to si myslím,že chceme všichni Very Happy .Já koupila na zkoušku Bio kapsičky,neměla jsem sebou brýle,tak složení jsem četla až doma:-(.Podíl masa pouze 4%,stejný jako v normálních kapsičkách!Rozdíl byl v použití přírodních konzervantů a také v ceně!Takže budu krmit granulema ORIJEN,ve kterých je složení velmi sympatické a místo BIO kapsiček jim za ty peníze budu i nadále kupovat maso,finančně to vyjde stejně a mám jistotu,že dostávají opravdu to nejlepší,co jim mohu nabídnout!Jo ještě mi vyhovují kapsičky Whiskas supreme,které obsahují pouze kousky masa,buď hovězího,a nebo rybu.

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: Re: Proč je bio dobré?!
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2010 8:39:17
Odpovědět s citátem

Aneta a Amynka napsal:



Ale samozřejmě je to na každém, ale já chci pro svojí kočičku jen to nejlepší Smile a jestli připlatím o pár korun víc, tak to mi opravdu nevadí.



No tak ono tady nejde o peníze, ale o to,že proč kupovat dražší kapsičku bio,když za stejnou cenu můžu mít krásné maso z řeznictví - obsah masa 100% a žádný ,,sajrajt" okolo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2010 19:39:17
Odpovědět s citátem

Dobrý den, jsem tady na fóru poprvé, ale když jsem si četla vaše příspěvky o krmení nenarazila jsem na granulky od Brit Care. My jimi krmíme a kočičky jsou spokojené. Je možné, že jsem se jen přehlídla, ale co soudíte o těchto granulkách? díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
stiskoCh



Založen: 29.05.2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Bučovice (okr.Vyškov)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2010 9:07:00
Odpovědět s citátem

my také krmíme granulkami brit care in door a jsme spokojeni, nakonec se do nich pustila i britka, které předtím veškeré jiné druhy odmítala (krome RC kitten), krmíme jimi cca půl roku a musím říct že vymizelo i kocourovo zvracení chlupů, snad ještě dlouho nebudu muset hledat jiný typ granulek Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2010 9:47:20
Odpovědět s citátem

Tak ja to mam s tym krmenim trosku komplikovanejsie.
Macky mam dve - Mainku a obyc kocurika.

Mainka je velmi prieberciva na konzervy, granule zje zvycajne vsetky (najcastejsie kupujem RC alebo Hill's, teraz skusam Applaws). Je vsak velmi stihla a preferuje skor mokru stravu, takze 2xdenne dostava este polovicu 100g kapsicky (Rafine, Hill's, RC, ShinyCat), pripadne niekolkokrat v tyzdni hovadzie maso (davka odhadom) a tuniaka.

Maciakov nemozem krmit oddelene.

A tu vznika moj problem.
Kocurik ma tendenciu rychlo pribrat, hlavne v strese zozerie vsetko co nezozerie jeho (momentalne ma dlhodobe problemy s usami a denne ho stresujem kvapkami a cistenim). Granule davam zvycajne pol na pol Light a normalne. Kapsicku rano a vecer dostane tiez, inak by Mainke zozral aj misku Confused Navyse ma problem aj so zubami, takze granule striedam normal-light-oral-anti.hairball (mainka zvykla zvracat bezoare).
Takze moje nakupy vyzeraju asi tak, ze vyberam tri styri rozne 2kg balenia granul, aspon 6 druhov kapsiciek a veeeela hovadzieho masa.
Ze to lezie do penazi nemusim prizvukovat Rolling Eyes
Ako vsak mam kocurika donutit schudnut?
Krmit oddelene nemozem, uz som to skusala a kocurik sa so mnou pekne dlho nebavil (je strasne urazlivy). Navyse granulky maju k dispozicii cely den a Mainka sa nemoze stale krmit jeho Lightkami Shocked
Ked som si ho priniesla z depozitu, mal 5.1kg (mal by mat okolo 3.8 podla vetky), u mna schudol na 4.3, teraz vsak znova pribera kvoli vsetkym tym stresom a minimom pohybu skrz velke tepla (cely den aj noc len spi).
Prosim, pomozte mi vymysliet nejaku "odtucnovaciu" kuru, ktora kocurikovi nesposobi fyzicke/psychicke problemy a nedotkne sa uz teraz chudej Mainky.
Ja nechcem jednu macku obeznu a druhu anorekticku Crying or Very sad
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2010 10:43:59
Odpovědět s citátem

citace:
Dobrý den, jsem tady na fóru poprvé, ale když jsem si četla vaše příspěvky o krmení nenarazila jsem na granulky od Brit Care. My jimi krmíme a kočičky jsou spokojené. Je možné, že jsem se jen přehlídla, ale co soudíte o těchto granulkách? díky


Tyto granulky jsou kvalitou srovnatelné s mnohem dražšími Hills a Royal Canin. Své kočkounky krmín střídavě Britem a Royalem, vždy koupím velké balení a až ho snědí tak koupím další "opačné" značky. Na Britu prospívají stejně dobře jako na RC.

citace:
Prosim, pomozte mi vymysliet nejaku "odtucnovaciu" kuru, ktora kocurikovi nesposobi fyzicke/psychicke problemy a nedotkne sa uz teraz chudej Mainky.


Zkuste napsat April soukromou zprávu, v nějakém vlákně asi před rokem zmíňovala přípravek pro kočky na hubnutí, které má vyzkoušený(myslím že to bylo něco od Alavis, ale ruku do ohně za to nedám).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: dve kocky
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2010 13:44:21
Odpovědět s citátem

to Miusiatko: já jsem řešila úplně stejný problém: obyčejná kočka popelnice, strašně přibírala, mainka rachtala kostmi a byla vyloženě hubená. Mainka je navíc pěkná nimra. Krmit odděleně také nepřicházelo v úvahu, domácka byla přesvědčená, že má maina něco lepšího a hrozně žárlila.
Nakonec tedy máme takovéhle uspořádání: granule RC pro maincoony - mainka je má velmi ráda a ta druhá je moc neukousne, jsou hodně velké. A ty druhé dávám indoor a light.
Kapsu dvakrát denně, krmím je zároveň, ale mainu si posadím na stůl a dostane pořádnou porci, nejradši mají gourmet a la carte, ale jí i applaws, rafiné, sheba, miamor a lecos dalšího. Domácce dám míň, nechám ji dole a ještě jí do toho dám vodu nebo vývar a tím mám klid i s pitným režimem. Maince navíc dávám nápoj viyo a dřív jsem dávala i Calopet. Jinak dostávají pak vše stejně, jen maince se toho snažím prostě propašovat víc. Do teď se mi podařilo srazit domácku na normálně vypadající vitální kočku (dřív mi vet kázal, že je jak koule, teď už je spokojen a kočka také) a mainka už vypadá také velmi dobře. Ale jak je nehlídám, tak domácka vypase obě misky a mainka kouká jak osel a nemá z mokrého nic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2010 13:55:29
Odpovědět s citátem

lucbic, nemame naklonovane macky? Very Happy
Ja som im na zaciatku akcne kupila dvojmisku, ze budu pekne spolu papat... Kocurik svoje vyzerie za necele dve sekundy a nasledne vytlaca Mainku z jej casti misky.
Inak jej tiez davam nenapadne viac, aj dobrot, aj jedla... asi to krmenie vyskusam ako Vy.
Dakujem za radu Wink
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2010 19:27:05
Odpovědět s citátem

My krmíme Brit Care long hair Salmon and rice a střídáme to s Light turkey and rice. Tak snad to nevadí, když jednou dáváme light a jednou long hair. Obě naše číči mají dlouhé chlupy a myslím, že jim neuškodí, když mají střídavě light stravu, co myslíte?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2010 18:09:15
Odpovědět s citátem

Určitě neuškodí ... my kombinujeme typy granulí Adult, Light a Hairball.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2010 20:06:36
Odpovědět s citátem

To je dobře, protože my jsme si granulky od Brit Care hodně oblíbili - teda spíš naše kočičky. Zkoušeli jsme i jiné, ale tyhle prostě hrají prim... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
thor00



Založen: 03.06.2011
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2011 19:12:48
Odpovědět s citátem

Přispěji také svou troškou do mlýna.
Mám koťátko, nyní již 5měs. (ruská modrá + birma).

Po projití diskuzí jsem se rozhodl pro značku IAMS a myslím, že správně. Kočička roste jako z vody a velmi dobře prospívá.
Nemá problém se stolicí, má lesklou srst a hlavně jí to moc chutná.

Přilepšuji ji masovými kapsičkami APPLAWS nebo JELLY, po kterých se může utlouct Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: Iams a Eukanuba
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2011 7:40:58
Odpovědět s citátem

http://zviratka.doktorka.cz/muceni-zviratek-pro-lepsi/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Iams a Eukanuba
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2011 7:40:00
Odpovědět s citátem

Ajnoka napsal:
http://zviratka.doktorka.cz/muceni-zviratek-pro-lepsi/


Ačkoliv to nesnižuje, co se dělo, ten článek je už 8 let starý, z r. 2003.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2011 14:10:02
Odpovědět s citátem

Jaké dáváte, prosím, konzervy?My dáváme třetinu Gourmetky.(koukala jsem, že mají cca 8 procent masa,což je nic moc) Nedávno jsem kocourkovi koupila i pár konzerv Iams(14 procent masa) Snědl by jí určitě víc než třetinu,ale aby jsme ho nevypásli(má lehce přes 5 kg a 11 měsíců,trošku povislejší bříško,když stojí) Granule jí spíš asi trochu z nouze, ale když má hlad, tak se do nich vždy pustí Smile Každý večer vyžaduje konzervu, někdy sám si otvírá skříň. Krmíme ho od začátku stejnýma, kotěcíma Iams. Zvažuji, že mu do nich koupím nějaké na přimíchání...Díky za radu Smile
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Gourmet, IAMS, Hills
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2011 16:12:56
Odpovědět s citátem

U nás to vyhrávají právě Gourmetky a kapsičky IAMS, na těch si pošmáknou všichni tři. Ostatní značky, i Shiny Cat, vždycky někdo z nich nejí a odchází. Granule dostávají myslím kvalitní (jak jsem psala už jinde, IAMS Light a Hairball, Hills Adult), netváří se, že by jim něco chybělo, takže měnit zatím nebudeme, navíc kdo má vydržet ten útrpnej pohled typu - a to v tý misce je jako co?! Smile
Jinak porci mají takovou, že jednu konzervičku/kapsičku rozdělím třetinu každému. Granule tak nějak míchám do misky, jak mi to příjde do ruky.

Tipuju, že to povislejší bříško bude vak, prostě volná kůže Very Happy ... takže vítejte v klubu, máte doma vakoveverku a nejlepší je, když se ty naše vakoveverky rozběhnou a váček jim kmitá ze strany na stranu Very Happy
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hrubka



Založen: 22.08.2010
Příspěvky: 14

Předmět: krmení
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2011 20:19:25
Odpovědět s citátem

U nás taky vyhrávají Gourmetky a potom jím docela chutnají Bozita.
Granulky Acana, Brit care, Anf, Trainier Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2011 22:29:22
Odpovědět s citátem

Díky za odpovědi Smile Doufala jsem, že u nás ve zverimexu najdu již tady zmiňované Shiny Cat od GImpetu,ale měli akorát Miamor(myslím,že jsem koupila tuňáka se zeleninou- 85 procent tuňáka, 15 procent zeleniny), tak jsem zvědavá, jestli nám to ten náš mlsoun bude jíst Smile
Taky se mi tu líbil tip někoho z vás- nakoupit maso a zmrazit do malých krabiček..ještě kdyby ty konzervy nebyly pohodlnější Very Happy a neobávala bych se, že by snahu neocenil, a nepůjde si otevřít skříň, kde má konzervy Smile Ale dokud nezkusím, neuvidím Smile
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2011 6:37:30
Odpovědět s citátem

Miamorky jsou taky dobrý, jeden čas jsme s nimi krmili, ale prostě pak tenhle nebaštil tuhle příchuť, druhej zas jinou ...
Podívejte se na zoohit.cz na výběr konzerviček ... mají v dlouhodobější akci Gourmetky, a celkově větší výběr značek, zmiňované Shiny Cat i Miamor a další.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: Miamor Feine Fillets
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2011 14:29:47
Odpovědět s citátem

Zrovna s těmito konzervami je poslední dobou potíž (kapsičky jsou naštěstí zatím OK). Miamor si je nechá vyrábět u různých výrobců a tomu pak odpovídá i rozptyl kvality. Já jsem je už měl s kódy TH17, TH107, TH126 a VCN5 (v obchodě u nás jsem viděl ještě jiné - myslím že to bylo VCN68). Tyto kódy identifikují továrnu, která konzervu ve skutečnosti vyrobila. Z mého pohledu jsou nejlepší ty s kódem TH107 (ten je i na těch kapsičkách) a nejhorší jsou ty VCN5, s tím, že jsem vyzkoušel jen ty 4 zmíněné. Kód je buď vytištěn na papírové etiketě nebo na dně konzervy u data expirace.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičí máma



Založen: 09.11.2011
Příspěvky: 101

Předmět: Re: granule a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2011 21:23:09
Odpovědět s citátem

April napsal:
...kočky nechtějí pít tam, kde jedí.
April

Dovolím si nesouhlasit. Můj zvěřinec má všechny misky pohromadě u stěny v kuchyni. Dostávají tam jak maso s granulemi, tak mlíko (kočičí) i vodu. Pijou to, co zrovna chtějí. Vodu ale až trochu odstojí a vyvane z ní chlor. (Měním ji 2x denně.)
U kočky pozoruju zvláštní zálibu v pití vody, co naprská ze sprchového koutu. Smile
Granule milují One a maso momentálně přímo luxují Almo nature tuňák a kuře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2011 23:51:20
Odpovědět s citátem

Tak tuhle problematiku mě zkoumat jaksi nenapadlo. My máme odjakživa misky s vodou jinde než granulky, aniž bych tušila, že nechtějí pít, tam kde jedí, takže toto tvrzení nemohu ani potvrdit, ani vyvracet Wink .

Ale zaujalo mě to, tak zkusím dát granule a misky s vodou k sobě. Otestujeme Smile .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: granule a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2011 7:47:11
Odpovědět s citátem

My máme misky taky u misek s granulemi ... a normálně se najedí i napijí.

Nicméně v případě, že kočka odmítá pít u místa, kde má i jídlo, je vhodné misky postavit dále od sebe. A není to můj výmysl, ale celkem běžná rada na kočičích forech.

A důvodem je zřejmě jen pud - zkažené maso, potrava, může znehodnotit zdroj vody, zvláště tu stojací. Proto kočky mají hodně často rády tekoucí vodu - tekoucí voda se dá považovat za symbol čerstvé vody.

Ale můžu říct, že kolikrát skončí granule nebo zbytky konzervičky na dně misky s vodou a vidím, že kočky ze znečištěné misky moc pít nechtějí.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2011 9:36:16
Odpovědět s citátem

Taky v misce s vodou končí myšky, hračky, kde co.... Evil or Very Mad Laughing .

Tohle asi bude ten pravý důvod, ne, nebudu dávat misky s vodou k jídlu, byla by okamžitě plná granulek, už vidím barevně, jak je tam házejí a pak se snaží je vytahovat, binec všude... Twisted Evil - nechám misky tam, kde jsou Smile .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kočičí máma



Založen: 09.11.2011
Příspěvky: 101

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2011 9:54:08
Odpovědět s citátem

Laughing No, moje čičiny si na mývala nehrají, ale občas jim tam granule spadne, to je pravda. Nicméně jak jsem psala, vodu měním 2x denně, takže to zase taková trága není... A voda s granulovou příchutí jim nevadí. Viděla jsem je slopat i to. Smile
Kdosi tu radil ovonět vodu pár kapkama smetany, to je docela dobrý nápad.
Dotaz - jakou máte zkušenost a vztah k lososovému oleji?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2011 16:52:30
Odpovědět s citátem

Teda, taky mám odjakživa vodu a jídlo u sebe a kočiny s tím zatím problém nemají Smile Nějak momentálně nemám místo,kam bych tu vodu dala a i mi to vyhovuje, že mám pod dohledem granule i vodu při jenom. Voda je vcelku čistá, nic tam pacholci zatím neházejí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2011 20:29:51
Odpovědět s citátem

Miamorku spásl náš kocour asi s ještě větším nadšením než Gourmetku nebo možná se stejným Smile Zato kuřecí šunku na kousky jen očuchal,pohrabal kolem misky a víc se o ní nezajímal, pacholek Twisted Evil Nakonec jsem mu dala ještě jednu misku s vodou do obýváku, ač je to jen přes dveře s miskama v kuchyni, oblíbil si ji..pije z ní docela často, rád do ní strká packu,tu si pak olizuje Smile
Jinak jsem mu smíchala Junior Iams granule s Antihairball adult (je mu skoro rok) a prvně vyžere adultky, lumpik
Ráda bych mu na přilepšenou koupila ještě jinou značku, kterou radíte? Třeba Hills? A kde objednáváte na netu?
Díky moc, R. Smile
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2011 20:51:55
Odpovědět s citátem

My máme v kuchyni fontánku, z té pijí jen občas. Zato ze sklenice, kterou mám na nočním stolku, kam jsem si původně dávala vodu pro sebe, pijí všichni a strašně rádi. Takže teď už tam nemám vodu pro sebe, ale pro kočky Very Happy A co se týče krmení, asi před půl rokem jsme přešli na Sanabelle granule, bez problémů a chutnají všem. Z konzerviček vedou gourmetky, ale tu dostávají jen večer každý třetinu na dobrou noc, protože jinak bychom mohli jít žebrotou... těch by sežrali denně asi tucet každý v klidu.
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2011 6:34:46
Odpovědět s citátem

Rozár napsal:
A kde objednáváte na netu?


http://www.modrykocour.cz/forum/viewforum.php?f=45
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičí máma



Založen: 09.11.2011
Příspěvky: 101

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2011 7:06:40
Odpovědět s citátem

Takže lososový olej nikdo nepoužívá? My ano a musím říct, že kočkám i psovi to náramně jede (trošku vždycky večer poliju granule). A srst mají jako by bydleli na severním pólu.
Zkusila jsem i sušené mořské řasy a kočky baští, pes ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (49x)
2
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (22x)
3
Popíjet víno můžete odteď už i společně ... (22x)
4
Creepy kočky: Noční kontrola (21x)
5
Editorial 11. dubna 2005 (21x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
7
Veterinární poradna: Venkovní kocour má nemocné oči - ... (17x)
8
Recenze audioknihy - David Michie: Dalajlamova kočka (17x)
9
Jak dát kočce prášek (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top