Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Brit

Brit

Brit

*25. 3. 2009

Brit: Brit 25.3.09Plemeno:
Britský modrý

Adresa pelíšku:
Jihlava

Počet kočkovitých spolubydlících:
1 - Kabuki

Místo na spaní:
Kde upadnu, tam spím, jsem ještě mrně

Nejoblíbenější místo:
Šatna

Nejoblíbenější místo na spaní:
Šatna a v noci s bráškou a "spolubydlící" v největší posteli

Nejoblíbenější činnost:
Jsem mrně, hodně spím a jím a vymýšlím jednu blbinu za druhou

Nejoblíbenější hra:
No přece s vlastním ocáskem, ocáskem brášky, s myškama co chrastí i nechrastí, s míčky, kolíčkama na prádlo..prostě se vším co najdu

Nejoblíbenější rošťárna:
Okusování a olizování prstů u nohy "spolubydlící" a to v noci, kdy ona spí. Zkoumání obsahu myčky a pračky..prý jednou špatně dopadnu.

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Škrábadlo č.1, č.2, č.3, č.4, strom na chodbě a protože jsem mrně, tak si škrábnu i jinde, ale to fakt jen proto, že jsem mrně a kam nevyskočím, tam se přeci musím dodrápat, to dá rozum.

Nejoblíbenější jídlo:
Syrové hovězí, ganulky RC a PP. Kapsičky Hill's a RC.Konzervičky ShinyCat pro mrňata a občas ujídám i dospělácké Miamor, které má bráška. Dostávám i zakysanou smetanu, bílý jogurt a Baby pastu od Gimpetu.


Jsem mrně, tak blbnu a blbnu..blbnu s bráchou, blbnu se "spolubydlící", blbnu s každým, kdo přijde, blbnu si i jen tak sám. Nejlepší je blbnout s bráchou od 04.00 - 06.00 a 21.00 - 23.00 + -.Lítám, dupu, vybírám zatáčky a kloužu celým bytem, přebíhám spící "spolubydlící" sem a tam a to všechno jsem naučil i bráchu, který prý byl dost "flegmouš". Jsem fakt dobrej.Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál

Adresa: http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=2344
(c) 2003-2024 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena.