Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Elisha

Elisha

Elisha

*9. 3. 2012 Tišnov

Elisha: Ahoj, tak tohle jsem já ELISHA :)Plemeno:
Sphynx

Adresa pelíšku:
Praha

Místo na spaní:
Elishka spí jedině v posteli mezi mnou a mým přítelem. Je schovaná pod peřinou a zahřívá se :) nebo ráda taky spí jako miminko - má hlavičku na polštáři a zbytek tělíčka má schované v teplíčku :)

Nejoblíbenější místo:
Tam, kde jsem já s přítelem, kde je ruch, hluk a sluníčko :)

Nejoblíbenější místo na spaní:
Ráno ráda leží na nás, takže máme zatrhlý jakýkoliv pohyb nebo aktivitu :) odpoledne na sluníčku nebo na škrabadle a večer v posteli :)

Nejoblíbenější činnost:
Naše Elishka ráda uklízí, vaří, pere, hraje si s náma na honěnou, tančí, povídá si... jediné, co opravdu nemá ráda je vysávání. To ani nevim, kde se schovává ,když luxuju :)

Nejoblíbenější hra:
Hra s hračkami pro kočky, chytání mouchy a komárů, skákání do peřin :)

Nejoblíbenější rošťárna:
Skákání po nábytku, za nábytek, po nás :) Její kouzlo spočívá v tom, že mi shodí přesně to, pro co právě sahám, je tam, kde chci právě jít a chce se mazlit když mám jít do práce :)

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Koberec :(

Nejoblíbenější jídlo:
Nejvíce má ráda masové kapsičky. Láká ji to, co jíme my, ale to má holka smůlu, protože to má zakázané.Má potom problémy se zažíváním. Ovšem když byla na prázdninách u mé sestry, tak jedla co jí přišlo do cesty a když to nemohla jíst, tak byla agresivní :) je to pořádný kus kočičí slečny :)Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál

Adresa: http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=3082
(c) 2003-2020 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena.