Chyť myš!
Nová hra Modrého kocouře!

Vyhrajte novinku DERM-ASIST
od firmy Eta a.s.!
Stačí jen chytit myš!
Hry proběhly 18. a 29.3.2006.


Cena pro vítěze - Derm-Asist
ETA a.s. připravila novinku, která usnadní život dětem i dospělým, kteří jsou alergičtí na psy, kočky a další domácí zvířátka - speciální nástavec k vysavači, určený pro ošetření kůže a srsti domácích zvířat „ETA 0966 Derm-Asist“. Jedná se o systém speciálních kartáčů a hřebenů, pomocí kterých se zvířata zbaví nečistot, parazitů i mikroorganizmů. Dík účinné filtraci vysavačů se zabrání tomu, aby se ani nejjemnější nečistoty, včetně mikroorganismů, nedostaly do ovzduší, kde způsobují mnoha lidem alergické potíže. Tento výrobek byl vyvinut ve spolupráci s Univerzitou veterinárního lékařství v Košicích.

Alergie na pyly, roztoče apod. mohou mít i zvířata. Trpí jimi hlavně psi, nevyhýbají se ale ani kočkám. Stejně jako u dětí, i u zvířat stoupá počet alergiků. Používání Derm-Asistu může být i u zvířat prevencí, aby k těmto onemocněním nedocházelo, nebo případně pomoci i při léčbě.Po třech letech výzkumu a testování vznikl model přístroje, který je nazvaný „Kožný (dermatologický) asistent“, zkráceně Derm-Asist. Při zkouškách bylo konstatováno, že čištění tímto nástavcem dělá zvířatům dobře, nebojí se, jen některá z nich reagovala na spuštění vysávače.

Jedná se o originální řešení a proto je nový výrobek v ČR patentován a chráněn užitným vzorem i v dalších šesti evropských zemích. V prosinci 2005 se začal prodávat. Všichni účastníci projektu byli vedeni snahou umožnit dětem i dospělým, kteří jsou alergičtí na pyl a další částice zachycované na srsti a kůži zvířat, aby mohli chovat domácí mazlíčky, aniž by jim způsobovali alergické problémy.

Informace o výrobku a možnostech jeho zakoupení na stránkách výrobce >>

Převzato z tiskové zprávy, redakčně upraveno.


Pravidla
V soutěži jsou dva hrací dny, v každém bude jeden výherce odměněn výrobkem Derm-Asist od firmy ETA a.s. Tyto hrací dny a časy jsou:

Sobota 18.3.2006 v 18 hodin, 18 minut a 18 sekund
Středa 22.3.2006 v 20 hodin, 20 minut a 20 sekund

Středa 29.3.2006 v 20 hodin, 20 minut a 20 sekund - náhradní termín

V daný den a hodinu se hráči zaregistrují a snaží se najít v sýru ukrytou myš (klikáním na žlutý sýr, myš je někde v něm). Kdo první myš objeví, vyhrává.

Každý hráč dostává na začátku hry 20 bodů - body udávají, kolik pokusů najít myš daný soutěžící má. Po vyčerpání bodů mohou hráči odpovědět na otázku a za každou správnou odpověď získávají dalších deset (10) bodů. V případě chybné odpovědi se nic neděje, pokračuje se další otázkou.

Otázky, které v soutěži budou, si můžete přečíst níže na této stránce, řešení najdete pod nimi. Štěstí přeje připraveným!


Další informace
O další informace si můžete jako vždy e-mňaunout!