Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Chovatelské potřeby Praha


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2006 17:41:45
Odpovědět s citátem

Ahojky kočičáci a kočičačky, a to především ti z Prahy ;o) Nevím čím to je, vždycky jsem měla pocit, že Praha je město, kde se dá sehnat všechno, ale čím víc chodím po různých chovatelských potřebách a zverimexech, tím míň jsem o tom přesvědčená. Znáte někdo dobrý zvířecí obchůdek v hlavním městě nebo okolí? Ať jdu kamkoliv, mám vždycky pocit, že tam toho moc na výběr nemají - zvláště, pokud se jedná o takovou tu první výbavičku (pelíšek, záchůdek, přepravka, mističky).. Všude je jen pár kusů a to navíc těch dražších. Na internetu je toho sice o poznání víc, ale dodání bohužel trvá dýl a já si jdu pro kočičáka už za chvíli. Poradíte mi kam na nákupy? Všem moc díky, Bára ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2006 19:29:48
Odpovědět s citátem

No otázkou je, co znamená "za chvíli". Přes internetové obchody se dá nakoupit poměrně snadno a překvapivě i poměrně rychle a především o dost levněji, než v kamenném obchodě.
Myslím, že během několika málo dnů by prostřednictvím obchodů typu www.allpet.cz nebo www.happy-animals.cz v němž konkrétně přímo i vidíte, jaké zboží je skladem, byste mohla být na kočičáka vybavená kompletně i s krmením.
Dražší, nicméně s celkem širokým sortimentem jsou v obchodních střediscích prodejny PetCenter.
Překvapivě se misky, kvalitní přepravky a záchůdky za rozumnou cenu dají sehnat např. i na Černém Mostě či v Řepích v prodejně Hornbach, omezenější sortiment mají i v některých prodejnách OBI.
Tak přeji šťastnou ruku při nákupu výbavičky!

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 6:18:33
Odpovědět s citátem

Předem moc děkuji za reakci a radu, převážně za ten Hornbach, neb tam by mě to opravdu nenapadlo hledat ;o)
Jinak za chvíli znamená třeba taky už zítra nebo prostě za několik málo dní, což si nejsem jistá, jestli bych přes internet stihla. Možná ano, věřím, že jsou schopni zboží dodat do druhého dne, nicméně v obchodních podmínkách je vždy uveden týden nebo alespoň pět dní, na což má obchod samozřejmě právo a tudíž by se myslím mohlo bez problémů stát, že bych výbavičku dostala pozdě. A uznejte.. Ráda bych měla všechno připraveno, aby si to kotě mohlo hned osvojit a lépe si zvyklo ;o) Prostě aby bylo všechno ťip ťop ;o)
Co se týče PetCenter, tak ty jsou opravdu v každém obchoďáku, ale s jejich sortimentem moc spokojená nejsem.. Vždy mají pouze jeden dva kusy od každého zboží, a to většinou toho dražšího, takže mi připadá zbytečné dávat tolik peněž za přepravku, která je na internetu k dostání za polovinu.. Asi máte pravdu, bude lepší objednat zboží přes internet a kočičáka si do domácnosti přivést, až bude vše v pořádku ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 6:33:18
Odpovědět s citátem

Upřímně? My úplně první výbavičku nakoupili kompletně v Hornbachu - záchůdek, přepravku i mističky Smile A myslím, že to ani nebylo předražený a spokojenost 100%. Záchůdek byl krytý, přepravka bytelná a misky nerez .... a bohatě to stačilo.
V PetCenteru bych doporučila nakoupit snad jen kočkolit a v nouzi nejvyšší malé balení granulek a krmení, zbytek ve větším objednat už přes internet, např. Allpet nám teď velkou objednávku krmení za 2tisíce dodal do druhého dne a Happy Animals mají obchůdek, kde můžete zboží vyzvednout nebo rovnou nakoupit.
Pokud jste mobilní, tak jeďte do toho Hornbachu, taky mě zaskočilo, že tam mají vlastně všechno, i pelíšky a dokonce jsme tam pak koupili i vysoké odpočívadlo.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 6:43:24
Odpovědět s citátem

Tak to je super! Nechávám se inspirovat a hned dnes odpoledne tam valím ;o)
Jinak se co se týče těch internetových obchodů, taky se mi nejvíc zalíbil Allpet, je tam skvělý výběr a ani to není drahé.. V případě těch vašich granulí asi nebyl problém s dodávkou do druhého dne, ale pokud objednám různý sortiment různých druhů, tak se obávám, že dostupnost všeho asi nebude okamžitá, a tudíž budu muset čekat Sad Ale když já už se na tu malou chlupatou kuličku taaak těším ;o))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2006 7:00:01
Odpovědět s citátem

No byla to směsice všeho možného, samotnou mě překvapilo, že to dodali tak rychle, ono myslím, že částečným důvodem je to, že konkurence v chovatelských potřebách roste, na internetu vznikají nové a nové obchody, Happy Animals otevřeli větší krámek, přešli pod skupinu mall.cz ... takže se musí všichni snažit.
Granule pořiďte takové, které kočičák baštil u své chovatelky, abyste předešli průjmům a problémům a pak postupně třeba přejděte na ty, které se vám víc líbí.
Ale chápu vás, když jsme si šli pro Maxíška, tak jsme taky byli celí natěšení na tu malou chlupatou kuličku a chtěli jsme mít všechno připravený, no a Rubyška ... pro tu jsme šli nárazově takřka ze dne na den, druhej záchůdek a misky jsme přikupovali "za pochodu" a do Hornbachu jsme šli s přepravkou, ve které už princezna byla Smile

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2006 12:51:54
Odpovědět s citátem

Moc děkuju za rady, výbavičku už mám s části pořízenou (nakonec to za nás vyřešila sama majitelka, která nám dala do začátku záchůdek, mističky, papáníčko a tak), a zbytek si už dokoupíme přes internet ;o) Jinak teda včera jsem si Ferdíka přinesla domů, strašně mě překvapilo, jak je živý a zvědavý. Jak se všude píše, že kočička bude ze začátku nesvá a nebude chtít vyjít z přepravky - tak to teda u nás fakt neplatí. Hned byla lítanda, zkoumanda, čichanda a když jsme se dostatečně vylítali a vyřádili, tak přišlo tulení čumáček na čumáček a roztomiloučké mazlinkání ;o) Je to prostě rarášek, ale i mazlík dohromady, idální kombinace.. Jsem strašně spokojená a šťastná že ho mám a jsem ráda, že i když jsem dlouho váhala, nakonec jsem se odhodlala si kočičáka pořídit ;o) Za nic na světě bych ho nevyměnila..
A trošku jsem se rozepsala mimo téma, to bude tím, jak jsem z něj mimo.. Vlastně jsem se ještě chtěla poradit o dvou věcěch..
První je ta, že včera (to byl jeho první den) byl zlatý a spokojený, hrál si, pak se mazlil a spinkal, ale dneska se mi zdá nějak protivný a "umňaučený".. Neustále mňouká, ale ne steskem, tak jako z nespokojenosti, jako by něco chtěl - a já netuším co Sad Má papání i vodu, dlabal normální, na záchůdku byl taky, když si s ním hraju, tak "spolupracuje", ale mňouká pořád, mazlit se taky nechce.. Nikdo mu neubližuje, do ničeho ho nenutím.. Tak nevím, jestli to třeba nedělá jenom proto, že má prostě blbou náladu a je takový rozmrzelý nebo tak něco.. Mohlo by to tak být?
A druhá věc je ta, že bych mu ráda občas dala nějakou tu dobrůtku jako pochvalu, ale nevím co.. Ještě zatím papá mleté masíčko a ne příliš "pevnou" stravu, takže bombonky a takové ty dobrůtky nezbaští, sušené rybičky ani nežužlá, ani si s nimi nehraje.. A konzerva, to pro něj není odměna, stejně jí moc nedá ;o) Jsou nějaké pamlsky pro tak malé chlupáčky?

Díky moc za radu ;o)
Odpovědět 
Simírek
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2006 14:01:58
Odpovědět s citátem

Já si myslím, že to že kňučí jakoby z nespokojenosti nic není, možná se nudí anebo jednoduše neví co by! Smile Znám to u Simiho, ale na něj zabírá, když si s ním začnu hrát, to se zapojí ihned a je spokojenej. Prostě až začne zase mručet,tak ho zkuste nějak zabavit, třeba i vyrobenými hračkami, krabice s dírama a podobně... Very Happy
No a co se týče pamlsků, dala bych mu za odměnu kousek sýru, šunky, nebo kysané smetany, za chvíli objevíte, co má nejraději Wink Přeju hodně radost z kocourka!!! Smile
Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2006 15:10:04
Odpovědět s citátem

Taky si myslím, že to nic neznamená a že je jenom nějak protivňoučký.. S tím hraním jsem to zkoušela hned, dokonce jsem ještě ráno skočila do zveráče naproti a přikoupila mu další hračinky, no ale nic moc.. On si sice hraje, ale stejně u toho protestuje.. Prostě je to umíněný kočičák ;o) Ale tak teď už asi dvě hodinky krásně spinká (usnul mi na stole), tak doufám, že se z toho vyspí a přejde ho to ;o) Ale díky za radu, aspoň mě to uklidnilo, když už nic jiného ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2006 17:47:51
Odpovědět s citátem

No ono je možné, že pokud měl u chovatelky sourozence, tak se mu trošku určitě stýská po parťákovi na hraní, nebo hledá i maminku, takže tady asi nezbývá nic jiného, než se mu opravdu věnovat a hrát si s ním. A taky myslím, že jak ho máte krátce, tak ho velmi důkladně sledujete, ono časem to bude takové, že případný "problém" byste poznala hned. Musíte se spolu sžít Wink
S tou šunkou a sýrem a smetanou především opatrně. Smetana, mléko, jogurty mohou způsobovat u některých čičin střevní problémy, průjmy, protože kočky, byť koťata ještě ano, neumí přetrávit laktozu, ne sice u všech, ale u některých rozhodně.
Sýr a šunka, no všeobecně se dá říct, že jakákoliv lidská strava, snad kromě ovoce a zeleniny (i takoví kočičí výtečníci se najdou, kteří je baští) je pro kočku nevhodná ... ono člověk to dává jako pochoutku a po prvním zdravotním problému (kterým bývají především obtíže s močovými cestami) toho rychle nechá - vlastní zkušenost, i dá se říct preventivní, protože občasný pamlsek nestojí za ty problémy Sad Takže pokud ano, tak jen velmi málo a ne příliš často.
Jako pamlsek zkuste třeba vitamínovou pastu - od Gimpetu Junior Paste, pokud mu zachutná, bude to zdravý pamlsek. Ohledně sušených rybiček ... no co jsem tak zaregistrovala, tak moc čičin, kterým chutnají není Very Happy Pamlsky pro čičiny určitě časem budete moc dávat, ono jsou svým způsobem jako granule, takže nebude to dlouho trvat a můžete mu jimi spestřit jídelníček.
Tak přeji hodně radosti s kočičákem a doufám, že se zde objeví jak ve Zlaté knize, tak i jeho pár foteček Wink

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2006 14:29:31
Odpovědět s citátem

Myslím, že maminku ani brášky nehledá, protože já ho mám sice krátce, ale už předtím byl bez rodičů a sourozenců u jiné slečny, která ho měla, ale nemohla se o něj postarat. Takže na to být bez maminky už byl asi "zvyklý" ;o) Ale chápu, že je pro něj asi těžké se sžít.. Já si stejně myslím, že pořád mňauká jenom proto, že si vyžaduje pozornost (nechápu proč, když já už dva dny nejedla a nespala, jenom proto, abych se mu mohla věnovat Very Happy )
S těma lidskýma baštama zastávám stejný názor.. Myslím, že je jídlo lidské, a pak jídlo kočičí.. Maso třeba jíme všichni, ale s ostatním bych taky brzdila.. Proto jsem se ptala na kotěcí dobrotky ke koupení ;o) Nechala jsem se inspirovat a hned jsem si objednala jednu tu vitamínovou pastičku a teď mi nezbývá, než doufat, že ji bude baštit ;o)
Jinak až se mi podaří pořídit pár foteček (což jde fakt těžce, neb ten čipera je prostě fůůůrt v pohybu), tak ho hned přidám a pochlubím se, to se nebojte ;o) Možná časem dojde i na nějaké webofky Smile
Děkuji za rady a nápišu, jak nám chutnalo Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 9. 2006 17:55:52
Odpovědět s citátem

Mela jsem pred mesicem uplne stejny problem, prvni den byl Oskar aktivni az hruza a pak jen mnaucil a mnaucil, i kdyz si hral a vse bylo ok. Tak jsme vystresovani jeli k veterinari, jestli se neco nedeje, diagnoza byla rychla a kratka, je to proste ukecany kocour "raubir" Twisted Evil a nepomuze nic, leda druha kocka do domacnosti, aby si mel s kym hrat.
Zatim odolavame, ale nevim jak dlouho Rolling Eyes
Hodne stesticka s malou kulickou Very Happy
Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 9. 2006 11:25:46
Odpovědět s citátem

Tak to jsem ráda že jsme na tu veterinu neletěli, mně to bylo hned jasné, že je to ukecaný protivín a že jenom tak z raubířiny ;o) Už se to malinko uklidnilo, nebo jsem si možná i zvykla, takže super, děkuju za uklidnění i radu ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2006 13:20:02
Odpovědět s citátem

Jollinka napsal:
Tak to je super! Nechávám se inspirovat a hned dnes odpoledne tam valím ;o)
Jinak se co se týče těch internetových obchodů, taky se mi nejvíc zalíbil Allpet, je tam skvělý výběr a ani to není drahé.. V případě těch vašich granulí asi nebyl problém s dodávkou do druhého dne, ale pokud objednám různý sortiment různých druhů, tak se obávám, že dostupnost všeho asi nebude okamžitá, a tudíž budu muset čekat Sad Ale když já už se na tu malou chlupatou kuličku taaak těším ;o))


Budu se opakovat, ale www.allpet.cz nebrat. Chystala jsem výbavičku pro mého mainského kocoura, velkou část jsem objednávala právě tam. Zboží chybělo, nesplňovalo popisy, byl problém s vyzvednutím a potom s následnou reklamací. Paní, která objednávky vyřizuje, je arogantní (nebo velmi komunikacně nezdatná). Takže raději připlatím jinde a nebudu platit za ty jejich příšerné "služby".
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: Chovatelské potřeby Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2006 22:42:04
Odpovědět s citátem

Alenko, moc děkuju za radu, ale bohužel přišla pozdě.. Už jsem to tam objednala a přišla na to stejné co ty - půlku toho nepřivezli, ani nedali vědět že to nevezou, další půlka toho byla úplně něco jiného než jsem objednala a taky s tím byly problémy.. Ke všemu jsem tam včera jela osobně vrátit přepravku, která mi nevyhovovala a viděla jsem tu jejich "provozovnu".. Jestli se to tak dá vůbec nazývat.. To má někdo snad doma v garáži nebo co.. Přišla jsem tam, ani bů, zahuleno, smrad, všichni tam packovali mezi tím zbožím, ležel v tom takový nepříliš opečovávaný pes a tak vůbec.. S kecama mi to vyměnili a odporoučeli mě, ani nashledanou.. Tam už fakt nikdy nic neobjednám.. Sad Fakt jediné, co jim prodává, je asi to, že mají dopravu čehokoliv zdarma.. Ale to, co je za tím, za to rozhodně nestojí.. Máš naprostou pravdu Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2006 6:49:36
Odpovědět s citátem

S Allpetem jsem před časem udělala úplně stejnou zkušenost. Mně zatím nejvíc vyhovuje Happy Animals. Jsou tam ochotní a od té doby, co mají obchod v centru, občas se tam stavím a menší věci koupím přímo. Objednávám jen větší zásoby silikonu a granulí.
Ostatní e-shopy mají buď omezenou nabídku nebo jsem s nimi udělala špatnou zkušenost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Můj konec s Allpetem
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2006 17:24:14
Odpovědět s citátem

Jen pro doplnění, jak to dopadlo: reklamaci a vrácení peněz jsme musela urgovat. Po telefonu mi paní Najmanová sdělila, že už mi peníze poslala, jak jsem chtěla (asi mám být vizionář a vytušit to, když se neobtěžuje napsat mail nebo zavolat). Jaké bylo moje překvapení, když místo peněz na účet přišla složenka! Shocked OK, musím si něco vytrpět, když chci naplnit svá práva, tak jsem se vypravila na poštu. Tam jsem zjistila, že je složenka vyplněná špatně a adresa na ní uvedená neodpovídá mé. Boha, to jsou fakt služby dokonalé v každém detailu.

Až někdo přijdete na prima e-shop, dejte vědět. Wink
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: Můj konec s Allpetem
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2006 22:07:19
Odpovědět s citátem

Hele, ber to pozitivně.. Aspoň jsi nemusela do té jejich "provozovny" jako já.. By ses fakt zblila s prominutím ;o)) Jinak - tohle je přesně typické pro Čechy, myslím, že to tak funguje ve více obchodech, nejen tam (což je určitě neomlouvá). Prostě tady neplatí náš zákazník, náš pán.. S tím těžko něco uděláš.. Obrnit trpělivostí, zatnout zuby a vydržeeet ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Můj konec s Allpetem
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2006 21:10:31
Odpovědět s citátem

Jollinka napsal:
Hele, ber to pozitivně.. Aspoň jsi nemusela do té jejich "provozovny" jako já.. By ses fakt zblila s prominutím ;o)) Jinak - tohle je přesně typické pro Čechy, myslím, že to tak funguje ve více obchodech, nejen tam (což je určitě neomlouvá). Prostě tady neplatí náš zákazník, náš pán.. S tím těžko něco uděláš.. Obrnit trpělivostí, zatnout zuby a vydržeeet ;o)


V té "provozovně" paní Najmanová odmítla mému partnerovi přijmout reklamaci. Takže osobní zkušenost máme. Bohužel.
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Chovatelské potřeby
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2007 16:04:06
Odpovědět s citátem

Nevím, nakolik je to ještě aktuální, ale já mám moc dobrou zkušenost s exo-eko.cz. Na cokoliv jsem se zeptala, okamžitě následovala odpověď, pokud nějaké zboží momentálně neměli, nabídli jiné, navíc i se slevou - jako omluva, zboží přišlo v perfektním stavu. Nevím, jak granule, ale my jsem tam braly s kolegyněmi silikon, kočičí dvířka, víc druhů misek, pelech pro psa a hračky. Všechno přišlo najednou a navíc s velikou omluvou, že to trvalo týden, protože na jedny mističky čekali zase od jejich dodavatele. Nevím jak je to s dopravou, nebydlím v Praze, takže dovoz zdarma se mě stejně netýká, poštovné je klasika - asi stovka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
IMI



Založen: 15.07.2007
Příspěvky: 26

Předmět: Re: Chovatelské potřeby
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2007 22:03:38
Odpovědět s citátem

hledám už nějakou dobu reference na různé e-shopy; moc jsem jich nenašla, tak jsem se odhodlala nakoupit základní výbavičku od exo-eko. jsem zvědavá, jak pořídím Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
IMI



Založen: 15.07.2007
Příspěvky: 26

Předmět: Re: Chovatelské potřeby
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2007 1:20:08
Odpovědět s citátem

IMI napsal:
hledám už nějakou dobu reference na různé e-shopy; moc jsem jich nenašla, tak jsem se odhodlala nakoupit základní výbavičku od exo-eko. jsem zvědavá, jak pořídím Wink


TAk z exo-eko se ozvali za 3 pracovní dny po potvrzení o převzetí objednávky s velkou omluvou za zdržení, ale že i u dovozce je něco vyprodané a jak to mají řešit, jestli poslat objednávku nekompletní nebo že mi mohou nabídnout to a to podobné náhradní zboží. Platbu si vyžádali až po odsouhlasení částky za nákup a dopravu a konzultaci co s chybějícím zbožím. JAkýkoli krok byl hlášn informačními emaily, zboží dorazilo 2 dny po platbě (13 kalendářních dní od zaslání objednávky) krásně zabalené a kompletní. S nákupem velká spokojenost. Reklamaci jsme nemuseli řešit,t kaže přístup v tomto ohledu neznám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (22x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top