Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2007 9:48:05
Odpovědět s citátem

lenista napsal:
(nicmene nemuseli by kvuli kazde objednavce 5x telefonovat Laughing )


No moje zkušenost s telefonní linkou Mallu - Happy Animals je dost tragická ... řešili jsme reklamaci, na lince nás donutili ke dvěma naprosto zbytečným krokům - dle nich naprosto nezbytné kroky, čímž se protáhla doba výměny vadného dílu na měsíc (což tedy samozřejmě podle zákona je OK), ačkoliv byla vyřízena kladně, bylo s tím zbytečné práce a lítání až až ...

Nicméně Allpeťáci jsou protivní pořád stejně, od té doby co tam nakupuju, se jejich ne/ochota nezměnila; u Happy Animals mám pocit, že se vytratil přátelský přístup malého obchůdku, co se spojili s Mallem, což mě mrzí, občas u nich také nakoupím, ale prostě nesdílím hromadné nadšení.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lenista



Založen: 13.03.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2007 22:04:13
Odpovědět s citátem

uprimne receno ani u me to neni nadseni... pro me jsou netove obchody s mym pracovnim vytizenim temer nutnost... proto me hodne nastvalo, ze mi allpet stornoval objednavku jen kvuli prosbe... nebylo to dopvezte mi to v utery ve 4... napsala jsem jim vsechno sve volno a poprosila je, aby se do nej nekdy trefili... a i proto, ze toho volna mam fakt malo jsem udelala pomerne velkou objednavku (cca 2000.-) abych nemusela za chvili objednavat zase..
Pro me je to krapet tezsi... nemam auto, abych si treba pisek dovezla z pet shopu... (to same je s postou, nejsem doma, kdyz zavazeji)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2007 9:43:38
Odpovědět s citátem

Zkušenost mám jen s happyanimals, když ještě byli u nás na Letné v ulici "U studánky". Velmi milí lidé, když jsem nestíhala z práce a potřebovala krmení nebo kočkolit tak na mne počkali i půl hodiny. Poradili, pomohli, když jsem reklamovala škrabadlo, které kocour přerazil vejpůl ihned jsme to vyřešili - a zadarmo. Teď už tam nejsou, tak chodím do chovatelských potřeb v Ovenecké, mají tam také Acanu, kterou kupuju, tak jsem vlastně taky spokojená. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: Re: Kočičí známka :)
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2007 10:15:25
Odpovědět s citátem

Lucienka napsal:
Objevila jsem něco úžasného, teda - sice mi to připadá trošku jako rozežranost objednávat to kočkám, ale.... Laughing

Už jsem objednala Damíškovi a Matýskovi vlastní známku s jejich jménem

Embarassed

http://www.reddingo.cz/ibchod/index.htm

Prostě jsem nemohla odolat.


a jak to dopadlo, poslali brzo? líbí se?
chtěla bych si ji taky objednat ...i s rozepínacím obojkem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Re: Kočičí známka :)
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2007 19:12:04
Odpovědět s citátem

vetka.M napsal:
Lucienka napsal:
Objevila jsem něco úžasného, teda - sice mi to připadá trošku jako rozežranost objednávat to kočkám, ale.... Laughing

Už jsem objednala Damíškovi a Matýskovi vlastní známku s jejich jménem

Embarassed

http://www.reddingo.cz/ibchod/index.htm

Prostě jsem nemohla odolat.


a jak to dopadlo, poslali brzo? líbí se?
chtěla bych si ji taky objednat ...i s rozepínacím obojkem


dopadlo to báječně, poslali to brzo - řekla bych, že tak max do 10dní - známky jsou krásné i obojky, klidně zabrouzdejte i do psích známek mají krásnější než ty kočičí Smile
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 6. 2007 9:07:34
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Víte o nějakém dobrém internetovém obchodě (pro kočky Very Happy )? Děkuji.


Já kupuji v happyanimals a mnohem častějiv Allpet.
Už jsem to někde do fóra psala - allpet je výborný cenami (nejlevnější shiny cat) a věrnostními slevami, a dopravou zdarma od jakékoliv částky (1,-). Při vyzvednutí na prodejně dává slevu 4%, takže těžké věci si nechávám vozit, lehké vyzvednu. Nijak extra protivní mi nepřijdou, prostě se s lidmi moc nebaví, spíš bych řekla lhostejní, ale že by třeba dělali protivné řeči nebo ksichty, to ne... Reklamace nikdy, faktury dali vždy, je pravda, že třeba někdy něbyli nějaké druhy konzerv, ale to my nevadí, já vždy objednávám v předstihu, takže jestli zrovna není objednávka kompletní o 2 konzervy, tak mi to nevadí. Aleje pravda, že to dopředu nedají vědět.S HA mám skvělou zkušenost s pánem závozníkem, vynesl mi těžké věci až do 4 patra a to se sám nabídl (záchod, kočkolit, přepravku, konzervy...) Já si nesla jen taštičku s hračkami Smile Bohužel odvoz je zdarma až odvysoké částky, kterou běžně na konzervy neudělám. Teď jsem využila akce RC 1+1 a šla si pro to do obchodu (přes léto akce 4% sleva), bohužel musím konstatovat, že jestli jsou někde protivní, tak tedy zde. Slečna mi nejprve zapřela objednávku, že tam není (ačkoliv mi volali, že ano (+ narozdíl od AP upozornili, že něco není, tak jestli to chci nebo ne)). Kdybych asi nebyla asetrivní, tak by to neřešila, ale já se prostě nehnula, dokud mi zboží nedala, s tím, že mi volali, že to tam je, tak si pro to jdu a chci to. Pak vtipně přinesla krabice s krmivem a ty dala na pult - asi těžko je odnesu, když jsou větší než já... žádnou tašku nenabídla, přitom je dávají, navíc vidí, že krabice nepopadnu. A vůbec se chovala, jako když jí zákazník obtěžuje. Takže já spíš mám negativní zkušenost s neochotou na prodejně s HA. přišlo mi, že jí ta práce nebaví, že jí vůbec nebaví být prodavačka a jak se říká, není do kšeftu..
Pak občas nakoupím v Miga, ale tam spíš teraristické potřeby, bývali tam nejlépe zásobeni a levní, nicméně podle mého výzkumu tam mají nejlevnější kočičí odpočívadlo (už nevím, jak se jmenuje, je to budka, válec, odpočívadlo). Vychází zde o několik stovek levněji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2007 13:34:25
Odpovědět s citátem

Chtěla bych poprosit o radu nekoho, kdo objednava u allpetu a/nebo u happyanimals.

Potrebuji objednat zbozi-je toho cca za 2000Kc, u allpetu jsem objednavala jednou (nad 1000Kc) a poslali mi tenkrat casove omezeny kupon na slevu 10%- zajimalo by me, jeslti je to standardni postup pri kazde objednavce nad urcitou castku- asi tech 1000Kc (?), nebo to bylo neco jako omluva kvuli reklamaci jedne veci z te objednavky. V tech jejich automatickych slevach jsem to nenasla.(pokud jde o prvni moznost, pak by samozrejme bylo vyhodnejsi objednat veci jen za 1000Kc a do doby platnosti kuponu objednat druhou cast za 1000Kc a pouzit slevu. Ale pro ne by tohle bylo nevyhodne- dvakrat doprava misto jedne, tak mi to vrta hlavou)..doufam ze je to srozumitelne.

Druha vec- pro zajimavost jsem objednavku stejneho zbozi zadala do kosiku i u happyanimals, vysledek- rozdil necele 2 Kc ve prospech happyanimals (nektere veci levnejsi, jine drazsi). Akorat jsem narazila u dopravy- zavazi mezi 8-17hod a pokud chci vecer, tak je to +69Kc. Nevite jestli je to nejaka novinka? Nejak si nevzpominam ze bych minule sluzbu doruceni vecer objednala, a presto mi dovezli veci vecer. Jinak je to docela dobra finta- doprava nad 1500Kc sice zdarma, ale pokud nechci dovezt veci pres den, kdy vetsina lidi doma nebyva, tak se plati priplatek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2007 14:04:34
Odpovědět s citátem

Párkrát jsem něco objednávala u happyanimals nad 1500, volali snad třikrát o potvrzení objednávky a domluvení termínu dodání, pokaždé to přivezli o něco později než jsme byli dohodnuti, ale to mi nevadí, nikdy jsem příplatek 69 kč za večerní dovoz neplatila, naposledy jsem objednávala cca. před měsícem, na stránkách už měli poplatek zavedený, ale nikdo ho po mě nechtěl, tak nevím.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2007 14:05:35
Odpovědět s citátem

Allpet má především nastavené individuální slevy ... pokud součet všech učiněných objednávek dosáhne určité sumy, naskakují slevová procenta.

Ty kupony - mají je různě ... např. si můžete zvolit balení granulí, kde se dá 10% sleva uplatnit dlouhodobě, a pak mají slevové kupony, které občas takhle pošlou ... někdy 3%, někdy 10% ... je to jak kdy, co jsem si tak všimla, platnost těch kuponů je vždycky uvedená v tom konkrétním mailu.

Allpet je cenově výhodnější právě po započítání individuálních slev, pak už se to docela projeví (takových 8 % už je opravdu znát)

Ohledně zavážky HA - průběžně se to mění a přizpůsobuje trhu, navíc přešli pod řetězec mall.cz, takže musí dodržovat asi i jejich určitá schémata. Ale přiznávám, že od nich věci neberu, jen sleduju, jak to u nich funguje podle webu.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2007 14:36:37
Odpovědět s citátem

Me take prave lakaji ty slevy u allpetu, jsou tam i pekne popsane, ale o techto jednorazovych kuponech jsem tam nic nenasla. Proste resim dilema- objednat vse najednou, s tim, ze mozna (?) prijde kupon, ktery ovsem nevyuziju, protoze do mesice objednavat nebudu, nebo objednat jednu cast a na druhou cast vyuzit kupon, jestli prijde Very Happy no uvidime.

Asi to vidim na ten allpet, ale trochu me desi ty negativni zkusenosti, co popisujete- je jich opravdu dost. Ja u nich objednavala jednou, je fakt ze jsem neco musela reklamovat, ale jednani mi prislo normalni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2007 14:48:29
Odpovědět s citátem

Moje zkušenost je taková, že nejsou sice extrémně ochotní, ale když mi dodaj zboží za rozumnou cenu, tak je mi to vlastně jedno. Sice jejich velmi pozdní závoz mi vůbec nevyhovuje, takže si pro to jezdím sama, jsem z Prahy, takže jsou to další procenta slevy za osobní vyzvednutí (které mají i v HA). Na škodu je u nich menší rozmanitost sortimentu ... poněkud uvázli v tom, co měli zpočátku a nemají se moc do rozšíření nabídky.

Koukala jsem do mailů, které mi od nich dorazily ... povětšinou zasílají slevu 3% na další nákup, ale ten kupon bývá časově omezený.

April

P.S.: Popis slevových kuponů mají ještě tady: http://www.allpet.cz/scripts/zobraz_text.php?id_odk=21 v dolní části.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2007 10:51:36
Odpovědět s citátem

terez4 napsal:
Me take prave lakaji ty slevy u allpetu, jsou tam i pekne popsane, ale o techto jednorazovych kuponech jsem tam nic nenasla. Proste resim dilema- objednat vse najednou, s tim, ze mozna (?) prijde kupon, ktery ovsem nevyuziju, protoze do mesice objednavat nebudu, nebo objednat jednu cast a na druhou cast vyuzit kupon, jestli prijde Very Happy no uvidime.

Asi to vidim na ten allpet, ale trochu me desi ty negativni zkusenosti, co popisujete- je jich opravdu dost. Ja u nich objednavala jednou, je fakt ze jsem neco musela reklamovat, ale jednani mi prislo normalni.


Objednávám u Allpet. HA jen 2x, první velká částka (dovoz zdrama, pak velká akce na granule,ale osobní vyzvednutí). S AP nemám žádné negativní zkušenosti, to že neměli zrovna jednu příchuť konzerv nepočítám za negativní zkušenost, to mně nevadí, objednávám konzervy tak za 500,-, tak je to jedno v tom množství. Výhodou je, že dovoz je zdarma od jakékoliv částky nákupu (HA ne), takže přivezou i jen jednu plyšovou myšku za 10,- Smile Pro mne je to výhoda, že netahám kočkolit. Ovšem dovoz určí oni Vám - datum a čas (18-22 hod). Ale to mně opět nevadí, prostě ten večer nepůjdu ven Smile Další výhoda je, že konzervy Shiny Cat mají nejlevnější - 39.90,- Další velká výhoda - osobní slevy. Slevy získáte tím, že tam nakupujete - po několikáté objednávce máte několikaprocentní slevu - to je vypsané na webu. Sleva se vám zobrazí u cen zboží, když se přihlásíte. Pak získáte slevy od částky, kterou jste celkově utratila za objednávky - taktéž na webu. Takže když mají nejlevnější konzervy, k tomu mám aktuálně slevu 2%. Když koupím lehké věci, vyzvednu osobně, a mám další slevu asi 5% . Tj. jsem už na 7% slevy z cen.
Takže já celkem udělala již 5 objednávek, momentálně jsme na 3.000 celkem a už někd od druhé mám 2% slevu na nákup. Tj. AP se vyplatí (samozřejmě i podle toho, co kupujete za zboží) již od druhé objednávky.
Ty kupony, co posílají mejlem, jsou akční. platí omezeně, ale lze je kombinovat s vaší individuální slevou, kterou máte za počet objednávek či celkovou částku. Takový ,kupón náhodou přišel vám, neznamená to, že za každý nákup nad 1000,- pošlou další. Ale někdy posílají kupony, prostě jen tak v akci, teď jsem měla 3%.
Dále mají slevu na některé granulky, 10%, to je uvedeno po přihlášení u těch granul, ale o tu musíte zažádat mejlem a oni vám jí pak přidělí. Takže pokud papá čičík zrovna ty granulky a jinde je nemají levněji, vyplatí se to. (slevy se sčítají).
Vyplatí se udělat si průzkum, kde vaše obvyklé zboží kolik stojí a jak je to s dopravou a př. věrnostními slevami jako u AP. Pro mně je jednoznačně AL výhodnější, vzhledem ke kupovanému krmivu a potřebám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2007 13:21:12
Odpovědět s citátem

April a kockodan- děkuji za informace, přijde mi to také výhodné s těmi slevami a i s tou dopravou, zkusím to s nimi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2007 13:23:05
Odpovědět s citátem

Ale berte v potaz i ty negativní názory a počítejte, že problémy být mohou.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kerowin



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: promazliky.cz
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2007 9:25:25
Odpovědět s citátem

Začala jsem nakupovat v obchodě www.promazliky.cz a jsem s nimi moc spokojená. Jsou ochotní, rádi poradí a dovezou klidně i domů.
Je vidět, že mají doma určitě nejednoho zvířecího miláčka a potřeby pro mazlíky jsou pro ně víc koníčkem než prací. Pokaždé se u nich zaseknu minimálně na půl hodiny Wink . Po zkušenostech s jinými internetovými i normálními obchody mám vybráno Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2007 16:11:35
Odpovědět s citátem

Už to asi bude vypadat, že jim dělám cíleně reklamu, ale když jsem s něčím spokojená, tak to bytroubím do světa Laughing .
Já už nakupuji zásadně a pouze na www.kociciobchudek.cz
Je to menší shop, vede ho manželský pár, co sám chová kočky a jsem naprosto nadšená z jejich osobního přístupu. Jakmile je jakýkoli problém, hned volají, vždy k objednávce dostaneme nějaké vzorky granulí, bonbonku, což je sice jen taková maličkost, ale potěší. Se sortimentem a cenami jsem spokojená a pokud potřebuji něco, co nemají, tak mi to objednají. Teď jsem se například zajímala o Bozitu, kterou u nás v malém městě neseženu a hned ji přidali do sortimentu. Jsou prostě skvělí Wink

Dřív jsme nakupovala na happyanimals, ale při posledních dvou objednávkách jsem se pěkně rozčílila, tu poslední mi dodali 25 dnů po objednání zboží Twisted Evil Prý na něho čeklai, až jim ho dodají ze skladu...Nikoho třeba nenapadlo napsat aspoň mail nebo zavolat, že se zboží opozdí Crying or Very sad , takže tam už nikdy!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2007 16:14:52
Odpovědět s citátem

Jinak na www.promazliky.cz jsem objednávala levnější granule a konzervičky pro venkovní kočky, které krmím a taky jsem byla spokojená. Asi to chce odzkoušet, až si každý najde ten svůj Smile
To je stejný, jako to mají kočičky se stelivem , to musí člověk taky někdy předlouze hledat, až se jim nějaké opravdu zalíbí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eva Hrubá



Založen: 12.09.2007
Příspěvky: 9

Předmět: obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 9. 2007 6:54:18
Odpovědět s citátem

www.mazlicci.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2007 13:55:23
Odpovědět s citátem

www.veterinakarlin.cz

Teď jsem zkusila tenhle šop kvůli granulkám RC v akci 400g + 400g zdarma.
Měli totiž jako jediní všechny druhy (ani HA). Jsou perfketní, zboží bylo připraveno snad za den nebo dva, okamžitá e-mailová komunikace, chtěla jsem ještě odměrku zdarma a vpohodě. Přišly nakonec 2. Dokonce měli i konzervy Shiny Cat levnější než v Allpet nebo v Pet Center (když jsou v akci, což jsou prakticky stále, ale pokaždé jiné druhy, jsou levnější než v AP). Akorát kdo nemá možnost vyzvednout a odvézt si sám - platí se za dovoz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Petrs01



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 7:46:57
Odpovědět s citátem

Lidičky, nevíte kde mají levné myši? Můj kočičák má velkou spotřebu - co neztratí, to rozkouše... Klidně i nějaké větší balení
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 14:00:14
Odpovědět s citátem

Petrs01 napsal:
Lidičky, nevíte kde mají levné myši? Můj kočičák má velkou spotřebu - co neztratí, to rozkouše... Klidně i nějaké větší balení


chichi, zkuste přejít na štětičky do uší, když jsem ještě hledala levné myšky, tak jsem je zas tak výhodně nenašla a s tyčkama je taky sranda, kocour po nich skáče, když je hodím, nebo sám si je vyhazuje nebo posílá po podlaze a hlodá se šíleným výrazem lovce a je jich nejmíň 100 za cenu jedné myšky, pokud není kočičák vyloženě trhač Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2007 9:41:05
Odpovědět s citátem

[/quote]chichi, zkuste přejít na štětičky do uší[/quote]

Teda stourky do usi musim naopak pred nasim koucourem schovavat,jak nejakou ulovi,tak ji totalne rozkouse a "sezere"! zbyde jen asi 2cm kousek umele hmoty. A nemyslim,ze by to bylo zdrave a vyzivne Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2007 10:04:18
Odpovědět s citátem

Dobrý je opravdu www.hafbezobav.cz - dobrý přístup
a www.exo-eko.cz mají dobrý ceny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Baderlová



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2007 14:54:29
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

jsem si vědoma toho, že o internetových obchodech už toho zde bylo napsáno hodně, ale stejně mám dotaz - víte někdo o internetovém obchodě, kde by byl rozvoz po celé ČR zdarma nebo tak kolem Kč 50,--? Dávat totiž stovku za dovoz se mi zdá už docela hodně. Osobně jsem vyzkoušela www.krmeni.cz a můžu říct, že fajn, ráda bych ale zkusila ještě i jiný e-shop.
Díky:-)
_________________
Janča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2007 11:32:33
Odpovědět s citátem

E-schop petMARKET (www.petmarket.cz) má poštovné 30,-Kč, pokud si necháte poslat obyčejný balík (mám vyzkoušeno). Jen sortiment toho, co moje rozmazlená čičinka žere, je příliš malý. Proto jsem přešla na Kočičí obchůdek (www.kociciobchudek.cz), kde sice při platbě z účtu zaplatím 80,-Kč, ale sortiment super, jednání bezva a na dotazy pružně odpovídají.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lentilka



Založen: 31.07.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2007 11:52:28
Odpovědět s citátem

Jana Baderlová napsal:
Dobrý den,

jsem si vědoma toho, že o internetových obchodech už toho zde bylo napsáno hodně, ale stejně mám dotaz - víte někdo o internetovém obchodě, kde by byl rozvoz po celé ČR zdarma nebo tak kolem Kč 50,--? Dávat totiž stovku za dovoz se mi zdá už docela hodně. Osobně jsem vyzkoušela www.krmeni.cz a můžu říct, že fajn, ráda bych ale zkusila ještě i jiný e-shop.
Díky:-)


Je pravda, že stovka za poštovný už je docela dost, na druhou stranu si ale myslím, že je důležitější, jak je který e-shop drahý... Já osobně bych nikdy neposuzovala podle výše poštovného, protože se nakonec může ukázat, že celý nákup pořídíte celkově levněji i včetně takové ceny za dodání... Wink
V předchozích příspěvcích je uvedeno pár obchodů, na které se můžete podívat, většina z nich má od určité částky poštovné zdarma. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Baderlová



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2007 12:09:25
Odpovědět s citátem

Díky za odpovědi, ještě jednou jsem procházela všechny diskuze a nějaké další tipy jsem tam našla a hlavně asi je pravda, že ty větší e-shopy mají sice stovku za dovoz, ale zase mají daleko větší výběr a asi jsou i levnější. Stejně ale ještě jednou díky za odpovědi.
_________________
Janča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jamiena



Založen: 26.03.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

Předmět: Happy Animals
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2007 10:23:54
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak jsem sledovala tohle téma a to hlavně protože bych ráda změnila svého "internetového" dodavatele. Objednávám docela často papu i stelivo pro mého kočičáka u HA ale od té doby, co se přestěhovali do Dělnické je to katastrofa, na objednávku, kterou jsem udělala koncem října (cca 2200,-) čekám doteď a stále nic Sad . Sice mi přišel před 10ti dny omluvný email, že některé zboží nemají zatím k dispozici aledodnes nic. Mám to na osobní odběr a hlavně se mi to nestalo poprvé ale cca po třetí. Když sídlili v Klimentské, bylo to pro mě sice dál (v Dělnické pracuji) ale obejdnávku měli vychystanou nejpozději do 5ti dní. Kdyby nebyli oproti kamenným obchodům tak cenově výhodní, už bych se na ně slušně řečeno vykašlala, ale teď se jdu podívat po uvedených odkazech a zkoumat nové možnosti. Máte s HA někdo v poslední době podobné zkušenosti?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
JanaV.



Založen: 17.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2007 10:35:07
Odpovědět s citátem

Kupovala jsem zatím jen granule (Pro Plan) tady http://stopa.cz/obchod-eshop-krmivo-pro-psy/krmivo-pro-kocky-purina-pro-plan-c-42_51.html?page=2&sort=20a&zenid=76f3d743cf4e3a876616f0fd67f88362
nenašla jsem nikde levnější. Neměla jsem žádné extra požadavky a vše dorazilo v pořádku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Baderlová



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2007 10:48:56
Odpovědět s citátem

Bohužel nemohu připojit příspěvek se zkušenostmi u HA, protože jsem u nich nikdy neobjednávala, ale teď jsem udělala objednávku u www.uzlatehoretrivra.cz tak čekám, jak vše dopadne. Zatím se mi zdají fajn, aspoň co se týče komunikace. Navíc mi připadá, že mají hodně široký sortiment, alespoň co jsem já sháněla, tak měli vše.
To jen pro informaci, kdyby se ještě někdo rozmýšlel, jaký e-shop zkusit:-)
Zdravím Jana B:
_________________
Janča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Zajímavá škrabadla a pelíšky (16x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (15x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (14x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top