Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

MAZLENI


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
minda2005



Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 15
Bydliště: California

Předmět: MAZLENI
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2005 17:30:32
Odpovědět s citátem

Moje kocicka se nechce mazlit, nenecha se ani pohladit natoz pochovat, primo nesnasi, kdyz se ji kdokoli dotyka. Kdyz se mi lsti povede ji polapit, tak uplne ztuhne a par vteritn "trpi" moje hlazeni a sislani, ale pak se mi vykrouti a prcha. Ja si predstavovala jak mi bude spat na kline stocena do klubicka, nebo se mi otirat o bradu a ona takhle. Nikdy jsem ji nikdo neublizil, samozrejme ani ja, vsichni ji milujeme. Proc ?? A muze se to casem zmenit, treba az bude starsi ?? Je ji 9 mesicu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: MAZLENI
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2005 19:23:33
Odpovědět s citátem

minda2005 napsal:
Moje kocicka se nechce mazlit...

To, co popisujete, je zřejmě poměrně časté. Kočky jsou velké osobnosti a ony si chtějí rozhodovat, co a jak bude - a taky kdy je čas na mazlení. Nepíšete, jak dlouho kočičku máte, možná si ještě zvyká. Myslím ale, že časem se to určitě nejspíše zlepší. Myslím si, že ale platí zásada, kočku do ničeho nenutit a věnovat se jí, když sama přijde. Musíte počítat s tím, že nepřijde na zavolání a nenechá se hladit, když sama nechce.
Z našich koček je taková Lilly, vpodstatě se tváří, že nás pomalu ani nepotřebuje, ale je to taková hra, je to vlastně jen tak naoko. Nechat se pohladit? Přitulit se k někomu? Není přece malá! Wink A pak má, hlavně poslední dobou, někdy takové mazlicí chvilky, že neví, kdy dost Smile Ale přišlo to fakt až časem... nikam nespěchejte a ono to přijde Smile
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Re: MAZLENI
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2005 19:52:34
Odpovědět s citátem

Tohle téma se už někde na fóru probíralo, zkuste se porozhlédnout. Ze své zkušenosti vím, že se to změnit může, ale ne nijak extrémně. Kočičky bývají s postupem času mazlivější, ale každá má tak trochu jinou povahu, takže některá kočička se může mazlíkovat v klíně, jiná skončí jen u toho, že za vámi přijde a nechá se s radostí podrbat pod bradičkou, ale nic víc. Osobně si myslím, že kdo chce mít hodně mazlivou kočičku, musí už pečlivě vybírat hodně mazlivé kotě.
_________________
Jana (Micinka a Tulinka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
paja
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2005 21:06:57
Odpovědět s citátem

Naše kočička taky není žádný velký mazel, dokonce ani nepřede. Teď je ale zrovna březí (každým dnem čekáme koťátka) a mazlení přímo miluje. Je to teď úplně jiná kočička.
Odpovědět 
Klárka



Založen: 02.12.2004
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: MAZLENI
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2005 13:21:16
Odpovědět s citátem

To znám moc dobře Wink
Rozárka se ode mě nechá pochovat jen když "šlape", ale jinak je dost nevrlá. Dokonce i na mě občas zasyčí Smile Ale od táty a od bráchy se nechá, leze jim na klín a přede. Bere nás jako konkurenci a mužský jako kocoury.
Buď si vaše kočička ještě zvyká nebo má divokou povahu a musíte si na to bohužel zvyknout Wink
Ono je to někdy i lepší......někdy jsou až moc mazlivé čičiny k vzteku. Nenechají vás nic dělat bez jejich přítomnosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačaba



Založen: 28.01.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Beroun

Předmět: Re: MAZLENI
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2005 14:11:36
Odpovědět s citátem

Naší Áje je půl roku a taky nic moc. Mazlicí chvilky jí berou tak okolo šesté ranní v posteli, nejlépe o víkendu. Ale člověku to nedá... Přes den se dá pohladit, ale chovat, to ani náhodou. Tak taky čekáme, ale alespoň že tak.
_________________
Kačaba
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Patrik
Anonymní





Předmět: mazlik...
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2005 2:37:58
Odpovědět s citátem

To muj Dennis ma neco pres ctyri mesice, a jenom malokdy se stane, ze by odmitl moji nabidku k mazleni, (jedine kratce po strihani drapku nebo potom, co dostane po zadku nebo pres cumacek za nejakou lumparnu:)
Ale fakt dost chytry kluk, pamatuje se, za co dostane a snazi se to uz nedelat. A to nase lidsko-kocici usmireni taky netrva dlouho, brzo uz je packa na pacce (bez drapku). A pak se jeste pred spanim poperem, nekdy do krve (teda jenom ja:), a pak si lehne me, prede... Ja mam radsi, kdyz lezi vedle me, tak ho tam polozim, a on se bez problemu prizpusobi, da na me packy a oba spime. Uz me nechava spat i v kriticke dobe od pate rano, parkrat na me zautoci, tak se vzdycky vzbudim, a pak dostane packou zase on. Samozrejme tak, aby ho to nejak nebolelo, no proste takove nase znameni. A nase ranni mazleni, obcas i skrabani a kousani trva taky aspon pul hodiny.
No je to proste mazel a super spolecnik....



Patrik
Odpovědět 
Maxík
Anonymní





Předmět: Re: mazlik...
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2005 7:54:40
Odpovědět s citátem

Reaguji na Patrika. Mně moc překvapuje, jak nádherně dokáží kluci mluvit o svých kočičácích. Co se týká mazlení, tak v tom je náš Maxík odborník. Od samého počátku co ho máme. Našel si nás a s neuvěřitelnou kočičí láskou se k nám má. Když ho popadne mazlící nálada, tak přimo válí sudy. Někdy chodí a tiskne čumáček na naše nosy. Dřív moc nepředl, ale to mohlo být nemocí (lečil se neustále z něčeho víc než rok). Teď přede a vrká, tulí se. Připadá mi, že perfektně vytuší náladu. Rád se honí. To začne "válečný taneček" - udělá omegáčka a ještě se otočí do oblouku,takže skoro vypadá jako to zábradlíčko na saních, aby nevypadly malé děti. Jen tlapicky má skoro u sebe. Tanči jako baletka a to je výzva k honičce. Dnes považujeme kočičky za ta nejskvělejší představitele fauny a přátele člověka. Jsem přesvědčená, že Maxík prodloužil i život manželovi. Jsou to ti kocouřové opravdu nejbáječnější tvorové. Karla
Odpovědět 
Patrik29



Založen: 07.03.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: New Jersey,USA

Předmět: mazleni ....
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2005 21:40:19
Odpovědět s citátem

A me se libi, jak o nich krasne mluvi holky. No myslim, ze na tom pohlavi ani tak moc nezalezi.
Pro Karlu : Tvuj Maxik by taky urcite hezky o Tobe zamnoukal, a je to kluk. To my ted mame s Denniskem valecny stav, zas musel dostat po zadku, v noci skoro prekousl kabel od moji pocitacove mysi. tak ted spinka ve vedlejsim pokoji a nebavi se se mnou. Ale brzo bude mit svickovou v misce s kousky masa, tu omacku fakt miluje, tak uz vim, ze se zase nejak domluvime a domnoukame. Tak oba zdravime Maxika ....
Pro vsechny : Uzivejte si vztah se svoji kocickou nebo kocourkem, a vsimejte si toho, co nam davaji a snazi se nam rict, treba pri tom mazleni. Na druhou stranu si myslim, ze je dobre dat najevo tomu mazlikovi, at da pokoj, kdyz na mazleni nemate naladu. Nekdy je dobre i placnuti po zadku, hlavne kdyz vas nenecha spat v noci, trochu to zaboli, ale nas to taky boli, jak nas skrabou a kousou... Vy jste taky osobnost, nejenom vase kocicka nebo kocicak... My tu s Dennisem mame rovnopravnost a zije se nam spolu moc hezky.
Tak si hezky uzivejte zivot s kocicim spolecnikem a snazte se mu porozumet, tak jako se ona nebo ona snazi porozumet vam.

Zatim cau a mnau.... S ostrym drapkem Patrik+Dennis
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Maxík
Anonymní





Předmět: Re: mazleni ....
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2005 17:15:46
Odpovědět s citátem

Kámoška si mě tak vychválila, že jsem musel trochu zazlobit. Začal jsem se v noci štrachat do skříně. Ono ještě nebylo tak pozdě, ale brácha i kámoška už spali. Kámoška to na mě zkoušela tím, že skříň otevřela, tak jsem se snažil otevřít druhá dvířka. Přistál na mně polštářek což ovšem byla výzva ke hře (tedy tak jsem si to vysvětlil). Jenže do té se nikomu nechtělo, tak jsem se zase uklidnil. Ráno jsem dělal, že mi jsou dvounožci ukradení,ale dlouho jsem to nevydržel. Už se máme zase rádi. Laughing Jsem mazlivec motůrkový, hedvábný.
Odpovědět 
minda2005



Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 15
Bydliště: California

Předmět: Re: MAZLENI
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2005 0:58:59
Odpovědět s citátem

Ahoj, tady Minda. Tak tohle tema o mazleni jsem si zacala ja a ted jen tise zavidim tem co popisuji, jak se s nimi jejich kocicky a kocourkove mazli. Hlavne tedy Patrik29 a Maxik.
Ale co se da delat, nase minda uz je takova, smirili jsme se a mozna se to casem zmeni. Kocicky nemusi byt nijak uzitecne a ani nemusi delat nic, aby si zaslouzily moji, resp. nasi lasku. Mame je radi uz jen proto ze jsou, a uzitecne jsou tim, ze nam prinaseji radost Laughing.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Patrik29



Založen: 07.03.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: New Jersey,USA

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2005 2:12:32
Odpovědět s citátem

Ahoj Mindo, mne je fakt lito, ze je Tvoje kocicka takova nemazliva a ani nevim, jak Ti v tom poradit. Ale myslim, ze bys mohla zkusit uplnou ignoraci, tj. dat ji napapat, ale pak uz si ji vubec nevsimat, proste delat, jak kdyby tam vubec nebyla. Jak ona na Tebe, tak Ty na ni. Mozna si to mrska rozmysli a sama prijde ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
martinka



Založen: 04.06.2004
Příspěvky: 27
Bydliště: Jirkov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2005 16:39:29
Odpovědět s citátem

Náš Zrzoun se mazlí taky jen nekdy, hlavně, když se rozhodne spinkat na mým břiše, nebo jeste lépe na prsou, tak je jedna velká láska......... jinak ho na to taky moc neužije....... když přijdu z práce, tak mě sice přivítá, ale důležitější je pro něj rozvázat mi tkaničky na botách, a pak jít delat další lumpárny..... každá kočička je jiná, naši mají perského kocoura a ten se nechal pomazlit, až když mu bylo tak kolem deseti let Smile tak radím- vydržet! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2005 9:00:16
Odpovědět s citátem

Ali taky nebyl mazel hned od začátku. Tvářil se spíše, že to drbání teda nějak přetrpí a pak mazal rychle pryč. A dneska? Miluje když ho nosim v náručí, a spí se mnou na polštáři a tulí se ke mě Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2005 13:40:56
Odpovědět s citátem

Všem kteří si stěžují že jejich kočky nejsou mazlící bych ráda dodala trochu optimismu - u svých koček pozoruji, že čím jsou starší tím jsou mazlivější a přítulnější. Změny chování jsou velice pomalé, ale třeba kočička, která skoro do roka nenechala na sebe sáhnout je teď v osmi letech supermazlík a podobné je to i mých ostatních koček.
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (43x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Kočičí jména (13x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top