Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Alergie kojence na kočku

Fórum: Všehochuť

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Eleanor



Založen: 18.04.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 3

Předmět: Alergie kojence na kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2008 23:06:40
Odpovědět s citátem

Dobrý večer, prosím o radu zda nemá někdo zkušenosti s čističkami vzduchu či přípravky na odstranění alergenů ze srsti zvířete. Mám 9měsíčního prcka který má atopický ekzém a nedávno marodil s průduškama a byl dušný a nyní to vypadá to na astma. Já se zvířaty vyrostla, nic mi nikdy nebylo a sama chovám už 10let 2 kočky. Prcek byl ve 4měs na alergologii, vše ok, ale po 5měs se mu objevila zvýšená citlivost na chlupy zvířete. Alergolog samozřejmě že kočky musí pryč(nejsilnější alergen), což je samozřejmě to nejjednodušší pro někoho kdo nemá rád zvířata(jako můj alergolog), ale já zkouším všechno možné.
Díky moc za radu
Linda
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ann



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2008 16:19:30
Odpovědět s citátem

doporučuji zkusit:
http://www.spokojenypes.cz/alergie-na-zvirata/petal-cleanse-pro-kocky+id-23-2.html
mě to opravdu tak z 90% procent pomohlo a ani lidi ani kočky se nemusí cpát žádnými prášky.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Alergie kojence na kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2008 15:15:38
Odpovědět s citátem

Eleanor napsal:
Dobrý večer, prosím o radu zda nemá někdo zkušenosti s čističkami vzduchu či přípravky na odstranění alergenů ze srsti zvířete. Mám 9měsíčního prcka který má atopický ekzém a nedávno marodil s průduškama a byl dušný a nyní to vypadá to na astma. Já se zvířaty vyrostla, nic mi nikdy nebylo a sama chovám už 10let 2 kočky. Prcek byl ve 4měs na alergologii, vše ok, ale po 5měs se mu objevila zvýšená citlivost na chlupy zvířete. Alergolog samozřejmě že kočky musí pryč(nejsilnější alergen), což je samozřejmě to nejjednodušší pro někoho kdo nemá rád zvířata(jako můj alergolog), ale já zkouším všechno možné.
Díky moc za radu
Linda


Urcite kupte cisticku vzduchu. My ji mame, nevim, nakolik je pravda vse, co pise vyrobce, ale pritel opravdu ma mensi al. projevy. A hlavne v nasem pripade to pohlcuje vyborne cigaretovy kour. Jen dejte pozor, at mate spravnou kapacitu na plochu a cisticka take nejlepe funguje, pokud se zaroven nevetra.
Pokud by byl ale prcek alergicky na kocici chlupy nebo sliny, tak to asi moc nepomuze, ale pomuze mu kazdopadne v boji s jinymi alergeny jako prach, udajne i roztoci, pyl, redukuje kour z cigaret... takze se to vyplati.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: Re: Alergie kojence na kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2008 13:47:04
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
je mi moc líto co Vás s Vaší ratolestí potkalo. Jsem v pátém měsíci a tohle je moje noční můra. Nechci si to ani představit a raději dělám, jako by tyhle věci vůbec nebyli. Bohužel jestli jednou moje mímo bude alergické, budu to muset nějak vyřešit. Budu ráda, když se napíšete, jak vše dopadlo. Držím pěsti
s pozdravem Tereza
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2008 15:19:26
Odpovědět s citátem

Já byla v podobné situaci 2x. Poprvé jsem chovala papoušky, musely z domu kvůli alergii mladší dcery. Pak jsem měla 2 kočky, musely z domu kvůli těžké alergii vnučky. Jenže tenkrát nebyly žádné přípravky, které mohou v boji s alergií pomoci, tak moc a moc držím pěsti, ať to zvládnete a nemusíte pro miláčky hledat nový domov. Nechtěla bych to zažít do třetice. Confused
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Eleanor



Založen: 18.04.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 3

Předmět: alergie kojence na kočku od Eleanor
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2008 21:14:19
Odpovědět s citátem

Díky moc za podporu v koupi čističky:-).Nyní mám doma Avair Oxygen:-). V Electroworldu nás stála 9tis. a na proalergiky.cz jsem ji viděla za12tis. Tak mě to potěšilo. Na podzim jdeme s prckem na testy, tak uvidíme jak zafungovala. Ale co vím jistě, pachy ze zvířat pohlcuje určitě, to jsem poznala:-). Tak doufám, že bude fungovat i na vše ostatní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (37x)
3
HCM u koček - program PawPeds (22x)
4
Debakl (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
7
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top