Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocourek a Silvestr


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Samuel



Založen: 27.09.2008
Příspěvky: 46

Předmět: Kocourek a Silvestr
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 10:17:43
Odpovědět s citátem

Ahojte,

prosím vás, chtěla bych se zeptat, zda kočičky prožívají rachejtle tak tragicky, jako pejsci? Protože buď zůstanu s číčou doma, aby neměl stres či půjdu pryč...

Jaký máte zkušenosti vy?

Děkuji za odpovědi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:05:15
Odpovědět s citátem

No u nás to bude první Silvestr s kočičkama. V létě tu někdo dělal ohňostroj a Betty se bála hrozně moc. Byla úplně v tranzu. Od té doby se tu ještě několikrát ozvala rána od petardy a Betty už to snáší mnohem lépe. Posledně se nebála už vůbec. Proto jsem se rozhodla, že mohu na Silvestra odjet. Mám výhodu, bydlíme v malé chatové osadě, skoro na samotě, takže rachejtlí nebude moc a spíš dále od našeho domu než v těsné blízkosti. Každá kočička to asi snáší jinak a je třeba to vyzkoušet. Všem kočičkám držím palce, ať to dneska přečkají bez úhony Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Samuel



Založen: 27.09.2008
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:06:53
Odpovědět s citátem

aha Sad se máte, my bydlíme kousek od centra v praze Sad takže asi zůstanu s tím naším doma... raději Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:09:26
Odpovědět s citátem

No možná že v Praze budou rachejtle lítat už přes den a vy budete moci sledovat, co to s vaší kočičkou dělá. Třeba jí to nebude vadit. A pak budte moci večer v klidu odejít Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Samuel



Založen: 27.09.2008
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:16:30
Odpovědět s citátem

betty:

snad máte pravdu Smile ale doma budu až kolem sedmé Sad i když.. včera jsem smažila a dělalo to fakt příšerný prskavé zvuky.. a docela se bál.. Sad
no uvidím Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 11:48:42
Odpovědět s citátem

ahojky ,
ja jsem mela prvniho silvestra s emmickou vloni a rachejtli se docela bala,ale nebylo to nic tragickeho , kolem osme jsem odesla a prisla kolem druhe hodiny rano a emmicka spala a nevypadala nejak vystrasene, byt vami tak bych se sla urcite bavit, protoze kocicka si prinejhorsim zaleze nekam do klidne casti bytu a bude to.
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2009 11:38:16
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
ahojky ,
ja jsem mela prvniho silvestra s emmickou vloni a rachejtli se docela bala,ale nebylo to nic tragickeho , kolem osme jsem odesla a prisla kolem druhe hodiny rano a emmicka spala a nevypadala nejak vystrasene, byt vami tak bych se sla urcite bavit, protoze kocicka si prinejhorsim zaleze nekam do klidne casti bytu a bude to.
pavla


Moje čerstvá zkušenost-Claudia rachjtel zajímaly natolik, že vyskočil na parapet okna a se zájmem sledoval dění na obloze, všechny ostatní kočky včetně našeho psa to naprosto ignorovaly Wink . Takže u nás pohoda, klídek.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: ohňostroj
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2009 12:04:29
Odpovědět s citátem

U nás proběhl Silvestr taky v pohodě. Pro kočky to byl asi super zážitek, byly nalapené na okně a se zájmem sledovaly jak lítaj rachejtle. Wink

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Ohňostroj
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2009 13:43:05
Odpovědět s citátem

Už je to za námi a dopadlo vše dobře. Kočička Stelinka z okenního parapetu s nadšením sledovala barevné gejzíry, zatím, co o tři roky starší Valda prožil Silvestra pod stolem a kdyby to šlo, zacpal by si ocáskem obě uši.
Valda si asi myslel něco o barbarech....Stelinka, duše poetická, o kráse nebeské....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2009 13:48:16
Odpovědět s citátem

U nás taky vše dopadlo báječně. Sice jsme nebyli doma, ale po našem příchodu byly holky v pohodě a klidně si spaly Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2009 14:34:00
Odpovědět s citátem

No můj bojínek Nikýtek strávil čas rachejtlí v koupelně pod vanou - tak jako vloni... Sad Jenže naštěstí letos se to obešlo bez loužiček - vloni to byla tragédie - ale to bylo ovlivněno jeho opakujicími se záněty močáku. Confused
Takže letos je to vlastně úplně SUPER! Very Happy
Květa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Samuel



Založen: 27.09.2008
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2009 14:56:31
Odpovědět s citátem

Zdravíme vás Smile

tak Sam to zvládl na jedničku!! Very Happy takže jsem kolem půlnoci vyrazila do města... Protože tady lítaly petardy už kolem desáté :-/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2009 20:05:19
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:


Moje čerstvá zkušenost-Claudia rachjtel zajímaly natolik, že vyskočil na parapet okna a se zájmem sledoval dění na obloze, všechny ostatní kočky včetně našeho psa to naprosto ignorovaly Wink . Takže u nás pohoda, klídek.


Přesně Smile S první odpolední rachejtlí kocour skočil na okno a se zájmem zíral, co to tam svítí a prská. Petardy naštěstí moc nebouchaly a ohňostroj mu nevadil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 1. 2009 22:18:43
Odpovědět s citátem

Tak naše příšerka byla roztěkaná už z prvních rachejtlí kolem šesté hodiny. Pak byl klid a pak zase k večeru (tak v 8-9h) se tu někdo pěkně vyřádil - máme před barákem takovou travnatou plochu a kolem jsou paneláky, takže si tam co chvíla někdo vylezl, vypálil pár světlic a zas šel, jenže se to tu děsně rozlíhá a šlupky to jsou pořádný. Jsem i já měla co dělat, ale já su na to háklivá Rolling Eyes A pak byl skoro až do půlnoci klid a ohňostroj kus od baráku přečkalo zvíře pod postelí. Když vylezla, vypadala v pohodě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2009 17:45:10
Odpovědět s citátem

No naše kotě přežilo Silvestr uplně v pohodě. Lekl se sice prvních rachejtlí, ale pak byl uplně klidný,když pochopil, že se mu nic zlého nestane. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (45x)
3
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (25x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (20x)
5
Pojištění koček (19x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (17x)
7
Veterinární poradna: Mrouskání kočky po kastraci (17x)
8
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (17x)
9
Jak se naučit vybírat mýtné (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top