Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

ProPlan, Hills nebo Royal Canin?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
turrik



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 88

Předmět: ProPlan, Hills nebo Royal Canin?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2009 10:23:37
Odpovědět s citátem

Ještě bych se ráda zeptala, které ze superprémiových krmiv považujete za nejkvalitnější. Už mockrát jsem slyšela, že kočička by se měla naučit papat jen jeden druh, aby jí to nerozházelo zažívání. Samozřejmě bych vybrala ty, které kočičce nejvíce chutnají, ale je to velký jedlík a chutnají jí všechny - nepoznám tedy rozdíl. Proto bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti, nebo zda jste viděli nějaké srovnání, prostě moc bych uvítala jakoukoliv radu. Jo a ještě: to, že krmím jen jedním druhem znamená, že mám krmit jen např. ProPlan, ale příchutě mohu střídat,nebo i té příchutě bych se měla držet a kupovat pořád jen např. kuřecí? Moc děkuji za jakékoliv rady Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: ProPlan, Hills nebo Royal Canin?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2009 15:32:46
Odpovědět s citátem

turrik napsal:
Ještě bych se ráda zeptala, které ze superprémiových krmiv považujete za nejkvalitnější. Už mockrát jsem slyšela, že kočička by se měla naučit papat jen jeden druh, aby jí to nerozházelo zažívání. Samozřejmě bych vybrala ty, které kočičce nejvíce chutnají, ale je to velký jedlík a chutnají jí všechny - nepoznám tedy rozdíl. Proto bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti, nebo zda jste viděli nějaké srovnání, prostě moc bych uvítala jakoukoliv radu. Jo a ještě: to, že krmím jen jedním druhem znamená, že mám krmit jen např. ProPlan, ale příchutě mohu střídat,nebo i té příchutě bych se měla držet a kupovat pořád jen např. kuřecí? Moc děkuji za jakékoliv rady Very Happy

mne prijde nejkvalitnejsi RC, ale pry maji i dost chemie (ale kde neni, ze). jako nejmene kvalitni mi prijde Proplan.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
wanett



Založen: 18.01.2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Bílovec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2009 17:28:10
Odpovědět s citátem

Všechna krmiva mají klady i zápory a to platí i u těchto 3 značek. Střídat značky můžete, popř. míchat více druhů, jenom pokud by měla kočička citlivější zažívání, tak je lepší ze začátku promíchávat.
Osobně jsem zkoušela všechny značky, nejdříve ProPlan (pro citlivé kočky), poté Hills adult a nakonec RC, tím krmíme teď. Nejméně holkám jely Hills, nejvíce Royal Canin, po kterém se konečně dostala do lepší kondice hubená mamina 5-ti koťátek. Já osobně doporučuju RC, také díky široké škále pro všechny věkové kategorie a různé potřeby koček.
_________________
Lucka & Wanett - britské kočky
www.wanett.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2009 22:20:25
Odpovědět s citátem

My krmíme Hillskama. Měli jsme ještě ProPlan, ale ten kocourovi moc nejel. Tak jsme tak nějak to malé balení přimíchali do Hills a to pak už snědl. Když k nám přišel, tak granule vůbec nejedl. Jedl jen vařené kuřecí. A pak po mém tréningovém granulozásahu je začal jíst a dal jim dokonce přednost před kuřecím, které teď už moc nejí. Jinak má po nich moc pěknou srst a žádné zažívací problémy nepozorujeme. RC jsme ještě nezkoušeli, takže nemohu hodnotit.

Ale záleží hlavně na kočičce, co si vybere. A také si myslím, že občasná změna neuškodí, pokud to není každý týden nová značka granulí, tak bych si tím tak hlavu nelámala Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
turrik



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 88

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2009 9:59:27
Odpovědět s citátem

Tak moc děkuji za rady. Prokonzultovali .jsme to s přítelem a dohodli se, že vždy koupíme 2 kg pytel a pokaždé jiné značky - pokud to kočičce nebude dělat špatně. Myslím, že je to jako u lidí. Kdyby člověk taky pořád jedl to samé - např. minerálky, tak mu časem jedna složka může začít vadit např. vápník, a můžou se udělat kameny. Takhle kočička dostane velké množství různých živin a vitamínů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
josef



Založen: 11.07.2008
Příspěvky: 3

Předmět: Hill´s
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 6. 2009 20:07:57
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

hill´s teď u nás vede na plné čáře. Nejraději mají orálku a tuňáka. Ještě royal exigent kočky milují. Nakoupil jsem kapsičky hill´s za 21,-. Měl jsem trochu obavu, že je nebudou chtít, ale zatím stále chutnají. Tak doufám, že vydrží mám jich fakt hodně Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2009 7:44:03
Odpovědět s citátem

ja mojim mačkám miešam 3 značky a vyhovuje im to.myslím,že zdravá mačka s tým problém nemá.ja by som vám radila ORIJEN a APLAWS. majú asi najlepšie zloženie,podľa mňa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2009 9:51:47
Odpovědět s citátem

Taky záleží podle druhu kočky... my máme mainskou mývalí a tak jsem ráda za RC Maine Coon a veškerý Oral Care, protože jsou velký a kocour je nucený kousat a žvýkat. Ostatní druhy polyká. Pořídili jsme nedávno kamarádku briťuli a ta se nedá zahanbit - ačkoli má kotěcí granule (Biomill, RC kitten) k dispozici, statečně se pere s těma velkýma a evidentně jí jedou víc než ty kotěcí.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míca



Založen: 26.06.2009
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 6. 2009 19:41:28
Odpovědět s citátem

Ahoj naši seniorku krmíme Hillsem. Vypadá skvěle a chutná jí. Předtím měla ProPlan a vypadala též dobře, ale občas ho zvracela. Od té doby, co má Hills je z ní seniorka plná energie Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pinknet



Založen: 30.01.2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Granulky
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 7. 2009 16:12:52
Odpovědět s citátem

Zdravím, náš 4 měsiční kocourek ma nejraději RC ale od chovatelky papal PRO PAC Kitten tak jsem na koupila 3kg a samozřejme, že je nepapá. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Marketka



Založen: 17.04.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2009 14:14:29
Odpovědět s citátem

Ahojky všem my doma sřídáme RC a Brit a kočičáci jsou spokojeni s obojím i když nejvíc jim chutná RC tudíž ho také nejčastěji doporučujeme Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top