Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

NOCNI ZLOBENI


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: NOCNI ZLOBENI
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 9:31:30
Odpovědět s citátem

ahoj vsem kockarum,

obracim se na Vas pro radu.Emmicka je mooc hodna kocicka, ale posledni dobou zacala delat vec,kterou drive nedelala.
Pred spani se ji snazim venovat cca. 1 hodinku behanim s mavatkem hazenim kulicky, micku atd. Kocicka si pak prestane hrat a mzoura a je uplne utahana Smile
Ale ted kazdou noc cca. kolem 3 hodiny ranni si sedne k papirove krabici, kterou mame v takove knihovne a zacne na ni skrabat, to nas vzbudi, ja zavolam jeji jmeno a ona pribehne a lehne si ke me a ja ji hladim, ale jakmile ji hladit prestanu a usnu uz uz zase bezi ke krabici a skrabe a takto se to opakuje az do vstavani.Ted jsem ji uz asi treti noc zavrela do kuchyne,ale to se mi delat nechce Sad rok a pul s nami normalne byla v obyvaku v noci a nezlobila.
Prosim poradte co s tim
dekuji moc
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 11:27:15
Odpovědět s citátem

Nám teď začal kočin také v noci cestovat a tropit lumpárny. Asi kolem 4 ráno. Na oknech v obýváku máme takové dlouhé šňůry korálků a on na ně v noci "hraje". Vzdycky jsme ho okřikli, ale on se zarazil jen na chvilku a začal zase. A dneska už jsem neměla sílu ani na okřikování a hle, sám s tím přestal. Myslím si, že si tím chce kočička vydobít Vaši pozornost. A pokud ji za to pak hladíte a mazlíte, tak ona si to škrábání na krabici spojí s příjemným a bude to dělat pořád. Buď to zkuste vydržet, nebo krabici dejte z jejího dosahu, pokud to jde. Myslím, že pokud na to nebudete reagovat, tak jí to přestane za chvilku bavit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 11:38:12
Odpovědět s citátem

TO MISTLE:
dekuji moc za info, vidim, ze je to podobny pripad.No ja jsem zkousela na to nereagovat a delala to stejne, ona ceka az ji okriknu,aby mohla pribehnout a lehnout si. Ach jo to je situace, krabici jsem zkousela dat pryc tak zase skrabala na skrin, ona nas chce proste vzbudit,protoze se uz nudi no:(ale je to docela vysilujici kazdy den od tri hodin nespat Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 12:36:51
Odpovědět s citátem

To Vám věřím. Také už začínáme být trochu podráždění a unavení. Možná jde na kočiny jaro a svou radost z jeho příchodu ventilují takto Smile Kdo ví. Ale podle mě byste to opravdu měli zkusit jednu noc vydržet a nevšímat si jí. Třeba si vemte špunty do uší nebo přehrávač Smile Z toho jak to popisujete, tak si tím asi opravdu upoutává Vaší pozornost. My teď asi budem zkoušet trochu drastičtější metodu a to nenechat ho přes den moc spát Twisted Evil Tak uvidíme, jestli pak bude v noci chrnět. Jestli ne, tak už mu asi opravdu vypráším kožíšek Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marketka



Založen: 17.04.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 13:42:11
Odpovědět s citátem

Ahojky dvonoužci,
viděla bych to na to jaro máme kocourka a kočičku a jejich hodina na řádění je mezi 4 a 5 ráno Very Happy A také na ně nic neplatí .... Souhlasím s tím snažit se to nevnímat a ono je to přestane bavit až uvidí, že to nemá ten správnej účinek Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 17:47:38
Odpovědět s citátem

Marketka napsal:
Ahojky dvonoužci,
viděla bych to na to jaro máme kocourka a kočičku a jejich hodina na řádění je mezi 4 a 5 ráno Very Happy A také na ně nic neplatí .... Souhlasím s tím snažit se to nevnímat a ono je to přestane bavit až uvidí, že to nemá ten správnej účinek Wink


Holky, zkuste špunty do uší-mohu poslat, když mi pošlete mail nebo zprávu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ccaroda



Založen: 06.02.2009
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 17:54:33
Odpovědět s citátem

Naše Majda pořádá zhruba od jednoho roku tzv."noční leteckou".rambajz šílenej.Jsem už imunní,mám špunty v uších a je mi to jedno.Je jí sedm let,tak už jsme apatičtí Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 19:25:51
Odpovědět s citátem

U nás se střídají období nočního řáděni s obdobím nočního klidu. Myslím, že jí to přejde. Ale největší legrace je přece rošťačení v noci, proto kočky celý den spí, aby měly sílu řádit v noci Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 7:16:16
Odpovědět s citátem

Ja si uvedomuju, ze kocicka je nocni selma, ale spis me zarazi, ze to nikdy nedelala az ted, mozna jestli to neni nejakou zmenou tlaku nebo jak skoncila zima a ma vic energie.

Dnes v noci jsem zkusila vasi radu, emma zacala mlatit na tu papirovou krabici ve 03:00 hodiny byla jsem ticho delala jako ,ze nic,ale kdyz bylo uz 04:30 a ona porad neprestavala, tak jsem se zvedla a zavrela ji do kuchyne.Preci jenom vstavam denne v sest,tak se nechci ochuzovat o tri hodiny spanku.....Ja ji nechci nejak trestat fyzicky jako,ze bych ji dala pres zadek nebo tak to je k nicemu a cica ani nevi za co to je-ani bych ji to udelat nemohla , protoze ji mooooc miluju Smile
ale mrzi me , ze ji musim zavirat a ona lezi za dvermi a ceka az ji pustim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 8:37:39
Odpovědět s citátem

To mě moc mrzí, že to u vás nezabírá. Našemu lumpovi se zase podařilo dnes ráno tu šňůru korálků rozkousnout. Takže se mu asi 2 metry korálku vysypaly na šešulku. Ale nijak ho to neodradilo a jal se kousat do dalšího. Čímž mě docela nakrk Confused Přitom to ví, že to nesmí. Ale mě přijde, že je to opravdu jen jejich snaha připoutat pozornost. A nebo nám ukázat, kdo je tu pánem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 9:30:10
Odpovědět s citátem

jee chudacek to se musel leknout,kdyz to prekousnul Sad
to urcite dela,aby pripoutala pozornost,ale ja se ji snazim venovat jak nejvic muzu hlavne vecer,aby se utahala.Predelavame byt a delame nastavbu tak za dva mesice budeme mit konecne loznici, zatim spime v obyvaku tak se to pak snad bude moct resit jinak no...Jsem docela nevyspala kazdy den vstavat ve tri...divny, je ,ze to zacala delat az ve dvou letech.
pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 9:46:10
Odpovědět s citátem

To ano, docela se lekl. Honem seskočil z okna, naježil se na to, pak chvili koukal, cože se to vlastně stalo a pak se hned hrnul k další šňůrce Smile Je to náš nezmar.
To veřím, že je to nepříjemné. Přeci jen spánek je potřeba. Ještě mě napadlo jí zkusit podstrčit na škrábání něco tiššího. Ale ona to asi dělá kvůli tomu zvuku. Jinak nevím, co s tím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 10:42:53
Odpovědět s citátem

Marketka napsal:
jejich hodina na řádění je mezi 4 a 5 ráno Very Happy


Jo, jo, naše hodina. Kocour přijde a začne škrábat roh postele - potažená látkou, což mě zaručeně vzbudí. Těžko říct, co přesně očekává. Někdy se nechá vzít do postele a spokojeně vedle mě usne, v poslední době jak se k němu skloním, leží a čumí na mě jako že nic, ale sotva si lehnu, začne znovu. Často pomůže ho zaměstnat. Hodím mu jeho plyšového potkana nebo třepetalku, hodím na něho deku, on se chvíli pere a mně se většinou podaří zas usnout. Někdy ale jen na chvíli a začne to nanovo. Vstávám v pět, takže přijde-li až těsně před pátou, už to neřeším, ale občas začne ve čtyři Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 14:45:53
Odpovědět s citátem

Emma prave ani na nic neskrabe drapkama, ona jen boucha pacickou do te krabice, dnes jsem ji dala pryc a bouchala zase do skrine, ji je jedno do ceho ,hlavne, ze nas to vzbudi, vstavam v sest, kdyby zacala v pet, tak to neni tak hrozne,ale ona zacne klidne uz ve tri hodiny Sad
a pres den kdyz se v nedeli po obede natahnu a lezim tak to nedela, vylozene to dela jen v noci.Jde videt, ze nechce ani nic nicit nebo tak jen bouchat a delat ruch....
Doufam, ze to odejde tak rychle jako to prislo ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: Re: NOCNI ZLOBENI
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 20:26:34
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
...ted jsem ji uz asi treti noc zavrela do kuchyne,ale to se mi delat nechce Sad ...

já se teda s čičákem moc nezalamuju. Od večera míváme pootevřené dveře. Kočka mi někdy spí v nohou někdy ne. Kolem 3-5h ranní se přijde ňuchat, to se mi rozvalí po prsou, tak ji v polospánku chvilku drbu. Za pár minutek ji to přestane bavit a odejde ode mě. A v tomhle místě jsem ji naučila odcházet z ložnice. Zvednu se s ní a to ona už ví, co bude následovat a už jenom vidím mihnout se stín ve dveřích a natáhnu se z postele a dveře zavřu (krom ložnice má tak přístupný celý byt). Jako kotěti se jí to nelíbilo a chvilkama na nás ťukala a škrábala, ale když jsme nereagovali, tak ji to pak přešlo. Ve všední den vstáváme před půl šestou, takže mimo ložnici není dlouho. Ale i o víkendu nás nechá bez problémů vyspat klidně do desíti. Sama chrní někde na jednom z oblíbených míst a netváří se, že by se jí dělo nějaké bezpráví. Naopak nás pak nadšeně vítá a zdraví. Takže moje doporučení je nezavírat do jedné místnosti kočičku, ale zavřete se vy sami Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 5. 2009 20:46:10
Odpovědět s citátem

HANAH dekuji za radu,takhle to urcite delat budu,ale loznici budeme mit az za mesic, dva.ted mame jen dva pokoje, takze zavreni je mozne jen do te jedne mistnosti Sad ale jinak rano emma take nastvana neni a naopak me take vita:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
anazuz



Založen: 11.05.2009
Příspěvky: 5

Předmět: Re: NOCNI ZLOBENI
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 15:27:55
Odpovědět s citátem

Ahoj kočičkáři,

mám asi podobný problém jako ostatní. Můj kocourek se asi dostává do puberty ( je mu 8 měsíců) a začíná v noci vyvádět, že se to nedá vydržet.

O víkendu jsme s ním byli (jako každý víkend) u rodičů na chalupě. A jak bylo krásně, kočičák se naučil lítat venku...strašně se mu to líbí tak ho nechvám v přírodě.

Ale on pak doma v bytě strašně mňouká u dveří, škrábe na ně, a hlavně v noci, když spíme...no nebo spíš k ránu 5-6 hodina Sad
nic na něj neplatí, zkoušeli jsme ho okřikovat, nevšímat si ho, odnášet ho do jiné místnosti.

Máte někdo podobnou zkušenost??Může to být tou kočičí pubertou?

Díky a všem co mají podobné trápení přeji pevné nervy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 15:31:32
Odpovědět s citátem

pokud je kocicak nekastrovany, tak to bude asi volani kocicek,myslim, ze v osmi mesicich je to tak akorat.A nevim ,nechci radit, ale ja uznavam to, ze kocka ma byt bud venkovni nebo bytova, takove nechavani venku a nasledne zavirani do bytu mi prijde spatne, nechci nikomu nutit svuj nazor,ale podle me to pro kociku neni dobre.
Ale ve vasem pripade to bude nejspis tim kocourim dospivanim...
pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
anazuz



Založen: 11.05.2009
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 15:43:59
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
pokud je kocicak nekastrovany, tak to bude asi volani kocicek,myslim, ze v osmi mesicich je to tak akorat.A nevim ,nechci radit, ale ja uznavam to, ze kocka ma byt bud venkovni nebo bytova, takove nechavani venku a nasledne zavirani do bytu mi prijde spatne, nechci nikomu nutit svuj nazor,ale podle me to pro kociku neni dobre.
Ale ve vasem pripade to bude nejspis tim kocourim dospivanim...
pavla a emmicka


ne ještě není kastrovaný..chtěla jsem ho dát vykastrovat až začne značkovat, ale možná si budeme muset pospíšit, pokud s tim mňoukáním nepřestane.
Moje mamka má taky kočku a na víkendy lítá venku a pak je v pohodě doma, proto jsem ani nepřemýšlela nad tím, zda ho ven pustit či ne...teď už mu to asi nezakážu.
Je množné, že volá nějakou kočičku, tam byl totiž s více kočkama, ale proč u toho stojí u dveří a škábe na ně...nebo už i škárbe na okno Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 7:36:03
Odpovědět s citátem

TO ANAZUZ:
dobre ranko,
ja byt Vami,tak ho urcite necham vykastrovat urcite se pak zklidni.Ja mam prave kolegyni,ktera ma dva kocoury, kteri jsou uplne nesnesitelni, dala je vykastrovat a je to uplne stejne, strhavaji hifi vez, rano ,kdyz prijde do obyvaku tak z nej ma kulnicku na drivi, vse nici a trhaji,nakonec jsme zjistili, ze je to tim, ze je nechava pres leto na chalupe a na zimu je bere zpet do panelaku, kde kocky , ktere jsou zvykle behat a splhat po stromech nestastne...
Urcite jsou i kocicky, treba jako moje, ktera na chate vyleze maximalne kousek pred chatu ,ale pak je nejradeji v byte...,ale na nektere to podle me pusobi spis negativne, ze jim da clovek volnost a pak je zase zavre no.

urcite zkuste kastraci ,myslim, ze se mu jen zblaznily hormony Smile
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
anazuz



Založen: 11.05.2009
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 19:14:25
Odpovědět s citátem

to PAVITA:

Moc děkuji za odpověď, asi nám nic jiného nezbyde, než ho vykastrovat. Pořád mňouká, ale teď už kdekoliv, neškrabe na dveře, jen chodí a mňouká, mění při tom tóny hlasu Rolling Eyes
Myslíte, že to není brzy ho nechat vykastrovat, když je mu teprve necelých 8 měsíců? Já myslela, že při tom kocouři začnou hned značkovat. Nerada bych mu tím nějak ublížila Sad
On na té chalupě také nelítá po stromech, jen jde kousek od baráku, lehne si na trávu nebo pozoruje ptáčky, jinak se bojí jít dál, doufám, že tím to není. Chápu, že to může být pro číči stresující, když jsou půl roku venku a půl roku v bytě, ale toto není ten případ.
Tak pokud ho to do příštího týdne nepřejde, v pátek asi půjde na kastraci Sad chudinka můj malinkej
Je to náš mazlíček tak doufám, že to kastrace vyřeši!
díky za odpovědi

Zuzka a Guccik Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 5. 2009 8:18:43
Odpovědět s citátem

ahojky Smile
o kastraci bylo napsano uz mnoho tady na MK,staci se podivat a hledat nadpis ,,kastrace,,nekteri kocourci jsou pohlavne dospely jiz v pul roce ...
ja jsem nasi kocicku take nechavala kastrovat v osmi mesicich, byt vami tak urcite necekam na prvni znackovani, je totiz mozne, ze by kocour mohl pak znackovat i po kastraci, pokud meni tony hlasu a porad chodi a vyrvava tak je to jasne volani kocicek a pohlavni dospelost, urcite ho nechte vykastrovat co nejdriv, je to pro nej vysilujici a mohl by dost zhubnout.
tak to jsem nevedela, ze je to s tou chatou takto, ja myslela, ze ho nechate normalne litat po okoli,tak tohle ten problem urcite neni.
kastrace kocourka neni takova hruza , kamaradka byla rano na kastraci a odpoledne uz kocour lital a jakoby nikde ani nebyl Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 5. 2009 8:59:40
Odpovědět s citátem

Pro Anazus

Taky se přimlouvám za kastraci už nyní-popisované vyřvávání je skutečně volání kočky, obzvláště když už byl kocour venku a určitě kočky v říji cítil. A čekat na značkování... Rolling Eyes - fakt není o co stát, věřte mi.

Můj Adam očůrával psí pelíšky tak vydatně, že dva zcela zlikvidoval a psí hračky do jedné skončily na zahradě, kde jim trvalo na dešti, mrazu a slunci téměř rok, než vysmrádly. Claudius začal občas značkovat taky, ten "jen" práší, neočůrává, a stejně je to síla. Naštěstí prozatím dává značky na prací věci, takže se to dá zvládnout. Jen víc musím prát Evil or Very Mad ... Ten je ale chovnej, tak mi nic jiného nezbývá...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 5. 2009 11:32:03
Odpovědět s citátem

S tím mi jdete do rány. Naše číča poslední dobou celou noc škrábe na dveře balkonu a chce chodit ven, pak zase dovnitř...přece jen je docela zima. Do toho mňoukne, tím mi vzbudí mimino a to si chce s ní hrát...a tak pořád dokola. Už jsem z toho docela KO, pod očima kruhy jak kružnice, no mazec! Nevím co dřív, jestli potichu okřikovat číču nebo mimino aby se nevzbouzely navžájem!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
anazuz



Založen: 11.05.2009
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 5. 2009 11:42:19
Odpovědět s citátem

Díky všem za odpovědi!
tak jsem se rozhodla a objednám ho na kastraci.
S tím vysilováním jste mi dala brouka do hlavy, protože mi příjde, že dost zhubnul a určitě i míň papá Crying or Very sad asi to bude těma rozbouřenýma hormónama.
Tak vám moc děkuji a ještě se určitě podívám na témata o kastraci.

Přeji hezký den Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 8. 2009 12:13:46
Odpovědět s citátem

ahojky , tak s odstupem casu jsem zjsitila, ze se kocicka nudila, ted mame velky byt a v noci si nas ani nevsimne a nezlobi,asi to bylo tim,ze mela k dispozici jen dve mistnosti...Ted spime v loznici a kocena je nekde po byte v kuchyni, obyvaku, koupelne nebo tak ani o ni nevim Smile
pavla
proto jsem v nejakem prispevku psala, ze bych si do 20m dve kocicky neporidila, po zkusenostech s jednou...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (77x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Mrouskání kočky (říje) (26x)
7
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top