Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Veterináři v Praze

Fórum: Veterináři

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Aida



Založen: 27.02.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Veterina Praha 3
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 13:56:09
Odpovědět s citátem

turrik napsal:
Také bych prosila o radu a zkušenosti ze svého okolí. Nemáme auto a tak hledáme nějakou veterinu poblíž. Koťátko máme asi 3 dny a mělo by být zcela naočkované, tak nevím, zda ho tam raději hned na začátku odnést - preventivně a na Žižkově a Vinohradech je jich tolik, že jsem v tom docela ztracená, ani jsme nevěděla, že se ty ceny můžou takhle lišit. Můžete mi tedy prosím doporučit nějakého levného a zároveń hodného veterináře z mého okolí? Moc děkuji za jakoukoliv odpověď Very Happy



No, neporadím, jaký veterinář na Praze 3 je nejlepší, ale spíš bych chtěla upozornit na trochu problematického MVDr. Jana Glezga, který praktikuje na Vinohradské třídě. Je levný i sympatický jako člověk, ale má problém s alkoholem, takže není spolehlivý - slyšela jsem od lidí, kteří měli objednaného psa na zákrok, že vůbec ten den neordinoval, ač bylo vše domluveno a další podobné historky.. Takže pozor - levný neznamená vždy to nejlepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
turrik



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 88

Předmět: Veterinář Praha
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 15:21:35
Odpovědět s citátem

Děkuju za radu - i opačné informace se hodí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vladunka



Založen: 30.04.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha-Vinohrady

Předmět: Re: Veterina Praha 3
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 16:12:49
Odpovědět s citátem

turrik napsal:
Také bych prosila o radu a zkušenosti ze svého okolí. Nemáme auto a tak hledáme nějakou veterinu poblíž. Koťátko máme asi 3 dny a mělo by být zcela naočkované, tak nevím, zda ho tam raději hned na začátku odnést - preventivně a na Žižkově a Vinohradech je jich tolik, že jsem v tom docela ztracená, ani jsme nevěděla, že se ty ceny můžou takhle lišit. Můžete mi tedy prosím doporučit nějakého levného a zároveń hodného veterináře z mého okolí? Moc děkuji za jakoukoliv odpověď Very Happy


Ahojík,jsem z Prahy 2-Vinohrady, chodíme k MVDr.Načeradské, má teď nově ordinaci v Krymské ulici, sama chová kočky, takže k nim má hezký vztah. Loni jsme u ní byli s mojí britkou na kastraci,platila jsem 1250,- včetně injekce antibiotik, vitaminové pasty na doma a kontrola + vyndání stehu bylo v ceně taky. Když budeš chtít, koukni na její stránky: www.naceradska.com. Měj se krásně i s kočičákem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
huraczech



Založen: 16.03.2009
Příspěvky: 4

Předmět: Re: veterinář Stodůlky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 16:53:31
Odpovědět s citátem

helina napsal:
Ahoj, máte někdo zkušenost s Vetcentrem ve Stodůlkách? Byla jsem tam asi 3krát a vypadá to v pohodě, ale pro jistotu se ptám... Smile

Zkusenosti mame dlouholete, jsme spokojeni a to tam kocour absolvoval plastiku ocniho vicka! Doporucujeme! Jinak - ted se prestehovali, ale to uz asi vite.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Petrovice
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2009 9:04:32
Odpovědět s citátem

Ahoj, mate nekdo zkusenost s veterinou v Praze - Petrovicich?
Nasla jsem dve pobliz domu, H-vet na Veronskem namesti a Veterinu Petrovice (Čížek a Hanke) na zastavce Morseova (Edisonova ul.). Uvitam reference na obe, diky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
turrik



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 88

Předmět: Panda
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2009 13:07:24
Odpovědět s citátem

Tak jsme nakonec zkusili zajít do Pandy. Byla tam doktorka, ale bohužel nevím jak se jmenovala a byla naprosto úžasná, moc milá a kočkám rozumněla. Mohu srovánvat s dr. Svobodníkem s Prahy 8, který je taky moc dobrý, ale tato doktorka mi přišla prostě lepší. Nejen že znala plemeno ragdoll, ale věděla, z jakých plemen ragdoll vzniknul apod. a s tím časté problémy plemen. Ještě uvidíme, zda nám pomůže - naše Annie má rýmu a kýchá, tak nám vysvětlovala, co a jak. Jen tedy ta cena!!!! Za vyšetření + ATB +odčervení a ambulatní poplatek, že jsme tam byli v sobotu 200 jsme dohromady platili 800!!! To je docela pálka. To samé jsme měli u dr. Svobodníka minimálně o polovinu levněji. Ale samozřejmě záleží jestli jí to pomůže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: veterina Milose Panka
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2009 11:26:10
Odpovědět s citátem

Uz dlouho jsem chtela napsat: mame velmi negativni zkusenost s veterinou Milose Panka v podoli.

http://www.firmy.cz/detail/576833-mvdr-milos-panek-praha-podoli.html

Zacala nam kulhat kocicka, navstivili jsem veterinare a bylo nam receno, ze ma natrhnute nebo utrhnute vazy ... kocka dostala dlahu za 1000kc, rengen stal 500kc ... mela jsem kocku drzet 8 tydnu zavrenou v prepravce a poustet ji jen na zachod. V prepravce byla kocka hystericka a dlahu si sundala behem 10min. Chtela jsem to konzultovat s jinym veterinarem, pan doktor mi odmitl pujcit rengenove snimky, ze jedine kdyz zaplatim 300kc a jeste bych na ne cekala 3 dny.

Na veterine Ivet http://www.ivet.cz/index.php jsem to konzultovala s veterinarem, ktery je zamereny na ortopedii a ten mi rekl, ze kocka je naprosto vporadku, jen si tlapku narazila (tato konzultace stala 200kc) ... takze jsem kocku zbytecne tyrala narkozou a v prepravce a to nemluvim o financich.



za gramaticke chyby se omlouvam
_________________
Benulka, Nikolka a Malá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: Re: Panda
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2009 11:54:18
Odpovědět s citátem

turrik napsal:
Tak jsme nakonec zkusili zajít do Pandy. Byla tam doktorka, ale bohužel nevím jak se jmenovala a byla naprosto úžasná, moc milá a kočkám rozumněla. Mohu srovánvat s dr. Svobodníkem s Prahy 8, který je taky moc dobrý, ale tato doktorka mi přišla prostě lepší. Nejen že znala plemeno ragdoll, ale věděla, z jakých plemen ragdoll vzniknul apod. a s tím časté problémy plemen. Ještě uvidíme, zda nám pomůže - naše Annie má rýmu a kýchá, tak nám vysvětlovala, co a jak. Jen tedy ta cena!!!! Za vyšetření + ATB +odčervení a ambulatní poplatek, že jsme tam byli v sobotu 200 jsme dohromady platili 800!!! To je docela pálka. To samé jsme měli u dr. Svobodníka minimálně o polovinu levněji. Ale samozřejmě záleží jestli jí to pomůže.


Paní doktorka je tam asi nová? Já znám doktora Humla (velmi dobrá zkušenost, také má kočky), dále mi telefonicky vždy dobře a ochotně radil dr. Náhlík. Bohužel to pro nás bylo opravdu daleko, což v akutních případech je nevýhoda, takže chodíme teď k jinému doktorovi. Jinak ta cena- hodně dělá ten příplatek za sobotu/neděli, vyšetření stojí myslím 170,-, atb.- prostě různá atb. jsou různě drahá a ne vždy ta nejlevnější jdou použít. Mně ty ceny nepřišly nijak hrozné
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jarda



Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Re: veterina Milose Panka
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2009 19:24:13
Odpovědět s citátem

Též se musím připojit do této diskuse.

Málokdy něco takhle posílám, ale zkušenost z minulého týdne s veterinou Miloše Pánka byla hrozná!
Měli jsme problém s kočičkou. Potřebovala udělat menší chirurgický výkon a jelikož nejbližší veterina, která v našem okolí je, je právě tato, běželi jsme s ní tam, aby jí CO NEJRYCHLEJI POMOHLI!

Pravda, sice jsme jí tam mohli nechat, ale zároveň nám bylo řečeno, že toho právě mají moc a že se na ní v nejbližším možném čase podívají a případně jí provedou i zákrok.
V ordinaci jsme byli snad jen 5 MINUT!, při tom nám minim. 2x bylo řečeno,že toho mají hodně, ať tedy nezdržujeme a ozveme se zítra. Co je to za jednání? Sad
Musím říct, že to na vás dělá opravdu "DOBRÝ DOJEM", když běžíte k veterináři pro pomoc a on se chová tak, že jsou to JENOM zvířata, tak o co jde, jestli se na to podívají hned, za chvíli či za půl hodiny, že Sad
Člověk má doma svého mazlíčka a tak když je problém, chce mu, samozřejmě, pomoci, takže takovéto arogantní chování p. doktora a jeho sestry vás opravdu docela odradí.
Druhý den jsme si tedy přišli vyzvednout kočičku, zákrok už měla za sebou.
Jaké bylo naše překvapení a zděšení zároveň, když p. doktor si za tento výkon naúčtoval 2.000,- Kč (1.400,- Kč stála JEN NARKÓZA - je to vůbec možné???).
Téměř poloviční cenu jsme platili před 2 lety, kdy jsme nechali kočičku vykastrovat - a to si myslím, že je docela VELKÝ ZÁKROK!
Je tedy smutné, že si lékař může říct za banalitu 2x tolik, než by bylo vhodné a než účtují jinde a vůbec nikde není možné se někam obrátit a jít si na něj stěžovat Sad

Mám s touto veterinou VELMI ŠPATNOU ZKUŠENOST a pokud mohu doporučit, určitě využijte pro svého mazlíčka nějakou jinou - třeba veterinu PANDA.
U p. doktora Miloše Pánka máte pocit, že nejde o zvíře a o jeho dobro, ale o to, aby za to p. doktor dostal CO NEJVÍCE ZAPLACENO!

Je to smutné, ale je to tak!
Nikdy už na tuto veterinu nepůjdu!!!

P.S. Před odchodem nám ještě bylo sděleno, že kočička nyní potřebuje dostávat antibiotika - doporučili nám Noroclav,který se píchá 7-9 dní každý den. A přitom je možno použít antibiotika Convenia (viz odkaz - http://www.mvdrzahradka.estranky.cz/fotoalbum/informace/informace/26 - které se aplikuje jen 1x a působí 14 dnů se stejným účinkem.
Nojo, jenže proč by se o tom p. doktor Pánek zmíňoval, když za ten první lék dostane zaplaceno mnohem více..... (za jednu aplikaci se platí 100,- Kč). K tomu už opravdu není co dodat, že Sad

***************************************

Frantiska napsal:
Uz dlouho jsem chtela napsat: mame velmi negativni zkusenost s veterinou Milose Panka v podoli.

http://www.firmy.cz/detail/576833-mvdr-milos-panek-praha-podoli.html

Zacala nam kulhat kocicka, navstivili jsem veterinare a bylo nam receno, ze ma natrhnute nebo utrhnute vazy ... kocka dostala dlahu za 1000kc, rengen stal 500kc ... mela jsem kocku drzet 8 tydnu zavrenou v prepravce a poustet ji jen na zachod. V prepravce byla kocka hystericka a dlahu si sundala behem 10min. Chtela jsem to konzultovat s jinym veterinarem, pan doktor mi odmitl pujcit rengenove snimky, ze jedine kdyz zaplatim 300kc a jeste bych na ne cekala 3 dny.

Na veterine Ivet http://www.ivet.cz/index.php jsem to konzultovala s veterinarem, ktery je zamereny na ortopedii a ten mi rekl, ze kocka je naprosto vporadku, jen si tlapku narazila (tato konzultace stala 200kc) ... takze jsem kocku zbytecne tyrala narkozou a v prepravce a to nemluvim o financich.



za gramaticke chyby se omlouvam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marie1



Založen: 15.11.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Re: veterina Milose Panka
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2009 23:04:47
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem,

- zaujala mě vaše diskuse na veterinu Miloše Pánka v Podolí.

Mám s ní totiž také ne zrovna příjemné zkušenosti, takže docela chápu rozhořčení předchozích pisatelů.

Mám jak siamskou kočičku, tak i fenku labradora. Ta si poranila nohu, kterou jí (jelikož jsem zrovna nebyla v Praze) ošetřili na jiné veterině, kde k nám byli velice milí a přívětiví, měli k ní velice hezké chování.
Na veterinu p. Pánka jsem měla zajít už jen na převaz.

Nejenže chování p. doktorky, která s ním je v ambulanci, mi bylo nepříjemné už 5 minut po té, co jsme vešli do ambulance, ale i jednání p. doktora mi nebylo zrovna milé, když mi po mých 3 dotazech, jak a co mám dále doma s fenkou dělat, abych něco nezanedbala, bylo sděleno, že už snad dotazů bylo dost a že mají ještě spoustu práce.
Chápu to, ale to snad mají i u jiných veterinářů a nikde jsem se s takovýmto chováním doposud nesetkala!

Cena za dva převazy mě opravdu odrovnala - zaplatili jsme totiž 1.500,- Kč, což mi připadá opravdu dosti nepřiměřené.

Moje fenka už je nyní zase v pořádku, ale jsem si zcela jistá, že kdyby měla jakýkoliv jiný zdravotní problém na veterinu doktora Miloše Pánka už rozhodně nezavítám a i své známé budu informovat o ne zrovna seriozním jednání a chování na této veterině!

Máte- li možnost jít jinam, určitě tak udělejte!!!!!

Jarda napsal:
Též se musím připojit do této diskuse.

Málokdy něco takhle posílám, ale zkušenost z minulého týdne s veterinou Miloše Pánka byla hrozná!
Měli jsme problém s kočičkou. Potřebovala udělat menší chirurgický výkon a jelikož nejbližší veterina, která v našem okolí je, je právě tato, běželi jsme s ní tam, aby jí CO NEJRYCHLEJI POMOHLI!

Pravda, sice jsme jí tam mohli nechat, ale zároveň nám bylo řečeno, že toho právě mají moc a že se na ní v nejbližším možném čase podívají a případně jí provedou i zákrok.
V ordinaci jsme byli snad jen 5 MINUT!, při tom nám minim. 2x bylo řečeno,že toho mají hodně, ať tedy nezdržujeme a ozveme se zítra. Co je to za jednání? Sad
Musím říct, že to na vás dělá opravdu "DOBRÝ DOJEM", když běžíte k veterináři pro pomoc a on se chová tak, že jsou to JENOM zvířata, tak o co jde, jestli se na to podívají hned, za chvíli či za půl hodiny, že Sad
Člověk má doma svého mazlíčka a tak když je problém, chce mu, samozřejmě, pomoci, takže takovéto arogantní chování p. doktora a jeho sestry vás opravdu docela odradí.
Druhý den jsme si tedy přišli vyzvednout kočičku, zákrok už měla za sebou.
Jaké bylo naše překvapení a zděšení zároveň, když p. doktor si za tento výkon naúčtoval 2.000,- Kč (1.400,- Kč stála JEN NARKÓZA - je to vůbec možné???).
Téměř poloviční cenu jsme platili před 2 lety, kdy jsme nechali kočičku vykastrovat - a to si myslím, že je docela VELKÝ ZÁKROK!
Je tedy smutné, že si lékař může říct za banalitu 2x tolik, než by bylo vhodné a než účtují jinde a vůbec nikde není možné se někam obrátit a jít si na něj stěžovat Sad

Mám s touto veterinou VELMI ŠPATNOU ZKUŠENOST a pokud mohu doporučit, určitě využijte pro svého mazlíčka nějakou jinou - třeba veterinu PANDA.
U p. doktora Miloše Pánka máte pocit, že nejde o zvíře a o jeho dobro, ale o to, aby za to p. doktor dostal CO NEJVÍCE ZAPLACENO!

Je to smutné, ale je to tak!
Nikdy už na tuto veterinu nepůjdu!!!

P.S. Před odchodem nám ještě bylo sděleno, že kočička nyní potřebuje dostávat antibiotika - doporučili nám Noroclav,který se píchá 7-9 dní každý den. A přitom je možno použít antibiotika Convenia (viz odkaz - http://www.mvdrzahradka.estranky.cz/fotoalbum/informace/informace/26 - které se aplikuje jen 1x a působí 14 dnů se stejným účinkem.
Nojo, jenže proč by se o tom p. doktor Pánek zmíňoval, když za ten první lék dostane zaplaceno mnohem více..... (za jednu aplikaci se platí 100,- Kč). K tomu už opravdu není co dodat, že Sad

***************************************

Frantiska napsal:
Uz dlouho jsem chtela napsat: mame velmi negativni zkusenost s veterinou Milose Panka v podoli.

http://www.firmy.cz/detail/576833-mvdr-milos-panek-praha-podoli.html

Zacala nam kulhat kocicka, navstivili jsem veterinare a bylo nam receno, ze ma natrhnute nebo utrhnute vazy ... kocka dostala dlahu za 1000kc, rengen stal 500kc ... mela jsem kocku drzet 8 tydnu zavrenou v prepravce a poustet ji jen na zachod. V prepravce byla kocka hystericka a dlahu si sundala behem 10min. Chtela jsem to konzultovat s jinym veterinarem, pan doktor mi odmitl pujcit rengenove snimky, ze jedine kdyz zaplatim 300kc a jeste bych na ne cekala 3 dny.

Na veterine Ivet http://www.ivet.cz/index.php jsem to konzultovala s veterinarem, ktery je zamereny na ortopedii a ten mi rekl, ze kocka je naprosto vporadku, jen si tlapku narazila (tato konzultace stala 200kc) ... takze jsem kocku zbytecne tyrala narkozou a v prepravce a to nemluvim o financich.



za gramaticke chyby se omlouvam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jizi



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2009 23:21:48
Odpovědět s citátem

Nemáte, prosím, někdo zkušenost s veterinární ordinací v Dětské ulici 9, případně s panem doktorem Škripem? Díky!
_________________
J & T & M & Chester
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kucirka



Založen: 09.12.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: praha

Předmět: Re: Panda
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2010 12:25:19
Odpovědět s citátem

alaforyou@volny.cz napsal:
April napsal:
Boban napsal:
Máte někdo zkušenosti s veterinární klinikou Panda na Praze 2 Vinohrady?


Kamarádka (zdejší CZ_Bee) začala teď do Pandy chodit se svým sphynxíkem, a jejich přístup i péče se jí zdají dobré, takže Panda - spokojenost.

A.

Zdravím, já chodím do Pandy se svým mainským kocourem a opravdu spokojená jsem. Jsou tam fakt mylí a dle mého i dobří vet.Vyzvedávám jednoho z našich nejlepších vet pro reprodukci a andrologii,MVdr Alois Láznička.
Takže jakékoliv problémy vč kastrace 100%. Alena



Chodím do Pandy s kočkama a jsou opravdu skvělí! JAk pan dr. Náhlík, tak paní doktorka (nevzpomínám si jméno) Jsou moc hodní ke zvířatům a své práci hodně rozumí, v ordinaci jsem vždy tak půl hodiny, než mi všechno do nejmenší podrobnosti vysvětlí. Mohu je dorručit!! Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terezka



Založen: 03.03.2010
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Panda
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2010 15:42:02
Odpovědět s citátem

zdravím,

právě jsme si z pandy přivezli vykastrovaného kocourka. v pandě je paní doktorka, která opravdu miluje kočičky, sestřička se do telefonu smála, že miluje všechny jako ty svoje (má doma briťáčka a peršanku).
jsou tam moc milí a Bok je pár hodin po zákroku v pohodě.
dokonce jsem ještě pár hodin před kastrací vedla delší telefonický hovor se sestřičkou, jestli kocourovi dost vyroste hlava (taková trochu hysterická panička Very Happy ).

pandu vřele doporučuju, pokud máte, jako my, bengálku. jsou tam na ně odborníci.

T.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: Veteriny na Praze 6
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2010 16:17:26
Odpovědět s citátem

Dobrý den. Už několik dalo by se říct let hledám tu správnou veterinu pro naše kočky a bohužel vždycky něco nevyjde...

Začali jsme chodit na veterinu Hvězda, na Petřinách. Dokud zde ordinoval pan dr. Šimek, chodili jsme k němu. Pak se přesunul někam do Jesenice a paní veterinářka, která tu zbyla mě odradila svým až přepečlivělým a hnidopišským přístupem. Dávala kocourovi v průbehu několika měsíců x různých mastí do tekoucího oka a když jsem jí přinesla výsledky imunochrom. testu na pozitivní antigen chlamýdií, tak mi tvrdila, že kocour žádné chlamýdie nemá a očividně si myslela, že se jedná o protilátku. Všechny příčiny slzícího oka přičítala neustále vyfabulovaným rostoucím řasám do oka (u dvou koček dokonce) a celkově mi přišla až moc opatrná, takže nikdy nepřistoupila ke skutečné léčbě chlamýdii. Jinak ale byla vždycky dobrá a až po téhle zkušenosti jsem to vzdala.

Přesunuli jsme se na Břevnov k dr. Mullerovi (nemám na notebooku přehlásku). Ten nám prováděl poměrně složitou oční operaci. Cena byla výborná, ale dnes pochybuji zda kočce udělal před operací nějaká vyšetření. Po týdnu nám kočička umřela, v té době jsem mu třikrát volala, že se mi nezdá, že je poměrně apatická a on mi řekl, že máme přijet, pokud má teplotu. Teplotu neměla a já byla tenkrát hloupá a nezkušená a nechala jsem to dojít do takového stádia, že nám umřela ve vetcentu ve Stodůlkách. Tento pan doktor, u kterého jsme pak byli ještě na očkování, nechal v mém Bedřichovi zapíchlou injekci, protože se lekl jeho zasyčení a hlody o tom, jak starý báby krmí kočky a ty se pak přemnožují a že by to vystřílel a že mentálně postižené lidi by také zlikvidoval, no to mi opravdu stačilo..

Teď chodíme k dr. Královi. Jak už tu někdo psal - pan doktor je poměrně levný, ceny zbytečně nenadsazuje, ale všem čtyřem kočkám s různou váhou (jedna 5kg, druhá 2kg) dal stejnou gramáž tablet, což asi není úplně vhodné. Léčíme u něj hemolytickou E.coli, ale bohužel se toho nemůžeme zbavit. Věřím mu jako doktorovi, podle mě má ohromné zkušenosti... co mě ale odrazuje, abych tam dál chodila a dala kočku na kastraci je to, že nemá v ordinaci žádné vybavení. Podezřívám Světlušku, že bude mít něco se srdíčkem nebo plícema a pan dr. Král si ji tedy poslechl a řekl, že jí nic není. S tím ale podle toho jak se po hře zadýchává a dusí nesouhlasím a při představě, že by se opakoval scénář s nevyšetřenou kočkou, následnou narkózou a úmrtím, mě jímá děs. Pokud by měl tento doktor vybavení, zůstala bych...

Takže teď řeším, kam dál s kočkami.... E.coli zřejmě pořád řádí a Světluška je huběnější než by měla být. Za chvíli budou mít také věk na kastraci. V okolí mám na výběr z Vet centra - které zatím odkládám, protože mi tam hrozným způsobem zemřela kočička (ne jejich vinou). Dále je tu Jaggy, což je ale klinika pouze pro obtížné případy a podle toho to také stojí. Dále mě napadá klinika dr. Herčíka, ale v poslední době se kolem ní strhnul takový humbuk, že nevím... na druhou stranu mnoho lidí mluvilo v prospěch této kliniky. Už nechci veterinu bez pořádného vybavení a zase by bylo dobré blízké okolí, protože bydlím na kraji Prahy a do centra autem, to už vidím, jak přítel remcá a nechápe, proč by měl na veterinu jezdit tak daleko. Smile
Máte tedy někdo zkušenosti s dr. Herčíkem nebo s Vet centrem? Popř. srovnání obou klinik?
Ještě bych mohla psát o zkušenostech s tachovskými veterináři a to byste se nestačili divit Smile Prostě je opravdu těžké najít "svého" veterináře, člověka, který vám vyhovuje. Můj známý je veterinář v Nuslích, párkrát jsem se s ním o něčem bavila a řeknu vám, že bych k němu nešla a ještě bych ho nakopala do zadku.
Co se týče té Pandy, jaká je tam dopravní dostupnost? Pořád nevím, jestli by přítel jelaž na Vinohrady a pokud nemají vlastní parkovací stání, tak jsem si jistá, že tam nepojede. Ale vaše zkušenosti zní dobře... Jen je otázka, zda jezdit s kočkama zbytečně až do centra, když mám pár klinik po ruce přímo na šestce a ve Stodůlkách.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2010 20:57:19
Odpovědět s citátem

Víte, já bych tomu humbuku okolo Herčíka až tak moc nevěřila-to máte zkušenost od zkušenosti.
Nám tam přišli na vadu pejskovi,u kterého náš původní vet nevěděl-Herčík an ni kouknul,že se mu zdá divná ta vyrážka a že to bude asi štítná žláza.Hned vzali krev,rozbor-a byla.
S kočinou jsem tam nebyla,mám to z Příbrami daleko,ale nevím,zkuste to.Jediná nevýhoda u Herčíka možná je ta krasavice na recepci-než si Vás napíše,najde...ale jako jo,když máte čas.
Já bych to prostě zkusila,jak Vám který vet sedne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2010 10:12:01
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
Víte, já bych tomu humbuku okolo Herčíka až tak moc nevěřila-to máte zkušenost od zkušenosti.
Nám tam přišli na vadu pejskovi,u kterého náš původní vet nevěděl-Herčík an ni kouknul,že se mu zdá divná ta vyrážka a že to bude asi štítná žláza.Hned vzali krev,rozbor-a byla.
S kočinou jsem tam nebyla,mám to z Příbrami daleko,ale nevím,zkuste to.Jediná nevýhoda u Herčíka možná je ta krasavice na recepci-než si Vás napíše,najde...ale jako jo,když máte čas.
Já bych to prostě zkusila,jak Vám který vet sedne.


Děkuji. Včera jsem dumala, přemýšlela a nakonec se rozhodla, že ho zkusíme... s recepcí nemám dobré zkušenosti ani ve Vet centru, ale pokud tam vyloženě nepojedeme s úrazem nebo nějakým průšvihem, tak mi to zas tak nevadí. A předpokládám, že pokud tam pojedu na pohotovost, že stačí zavolat předem a oni mě upřednostní krasavice nekrasavice.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2010 13:20:01
Odpovědět s citátem

Tady se zrovna řeší Herčík aspol.

http://kocky-online.cz/forum/viewtopic.php?t=8056
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2010 14:42:35
Odpovědět s citátem

kaba napsal:
Tady se zrovna řeší Herčík aspol.

http://kocky-online.cz/forum/viewtopic.php?t=8056


No, můj názor je, že tato diskuse je příliš emotivní a tím pádem pro mne naprosto neobjektivní a zkreslená.

Osobně bych se podle ní určitě neřídila...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2010 17:41:34
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
kaba napsal:
Tady se zrovna řeší Herčík aspol.

http://kocky-online.cz/forum/viewtopic.php?t=8056


No, můj názor je, že tato diskuse je příliš emotivní a tím pádem pro mne naprosto neobjektivní a zkreslená.

Osobně bych se podle ní určitě neřídila...


Nápodobně;) Jako proti diskuzi nic,ale člověk si to musí umět sám utřídit a přebrat,co může být pravda a co už je spekulativní kec.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2010 15:59:10
Odpovědět s citátem

Na Praze 6 mám dobrou zkušenost s veterinou delta (MVDr. Růžička- dřív právě pracoval v Pandě) - jak byl bývalý klub delta, sídliště dědina. Přijde mi dost pečlivý, vstřícný, ochotný řešit problémy. Chodila jsem tam ráda, akorát když jsem se přestěhovala zpět na žižkov, tak už to bylo dost z ruky a zvlášť bez auta...takže zas chodím do Pandy, kterou mám za rohem.
Já se ani nedivím, že se někomu nechce dojíždět- když je to cesta 1x za rok na očkování, tak se to zvládnout dá, ale když je akutní problém nebo pořád něco, tak je to šílený...(taky jsme svého času jezdili z perfierie Prahy 5 do Pandy několikrát týdně autem a přes centrum je to hrůza. Navíc jsou tam všude pak modré parkovací zóny).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2010 11:48:09
Odpovědět s citátem

Na Deltě jsem byla jednou pro radu a pan doktor ví o čem mluví, akorát má názor, že je lepší nebrat si kočku z útulku a podobně. A za očkování kočky si řiká kolem pětiset korun, což u mě neprošlo..

Dnes jsme byli v Horoměřicích u dr. Krzystka. Jsem doslova nadšená. Ano, platili jsme 1300kč, ale včetně RTG a kompletního vyšetření krve, které bylo do dvaceti minut hotové... Doktor pečlivý, vše vysvětlil, na vše odpověděl, vše vzal v úvahu... Dobrý.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
stekna



Založen: 11.03.2010
Příspěvky: 11

Předmět: Re: Veteriny na Praze 6
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2010 14:25:47
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
pokusím se podělit s Vámi osobní zkušenost, kterou mám s veterinární klinikou v Kolmé ulici. Pravda je trochu z ruky, nicméně hne poblíž staví tramvaj (zastávka podkovářská), takže pokud Vaše kočičky snášejí veřejnou dopravu dobře, vzala bych je tam. Pan doktor Čáp a Kvapil jsou skuteční odborníci a velmi příjemní lidé. Kastrace našeho kočičáka proběhla naprosto v klidu a krásně se vše zahojilo (během hodinky jsem ho dostali zpět probuzeného). Ceny mají pravda trochu vyšší, na druhou stranu uznávám, že péče je skvělá a navíc otvírací doba je pro pracujícího člověka perfektní. Můžete se podívat na těchto stránkách : http://www.vetkolma.cz/onas.php
Navíc pan doktor Čáp vede internetovou poradnu na této adrese: http://www.veterina-info.cz/script/default.asp

Přeji hodně štěstí Vašim kočičkám a co nejméně návštěv:)


Nico napsal:
Dobrý den. Už několik dalo by se říct let hledám tu správnou veterinu pro naše kočky a bohužel vždycky něco nevyjde...

Začali jsme chodit na veterinu Hvězda, ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Veteriny na Praze 6
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2010 22:03:57
Odpovědět s citátem

děkuji Wink

stekna napsal:
Dobrý den,
pokusím se podělit s Vámi osobní zkušenost, kterou mám s veterinární klinikou v Kolmé ulici. ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sárinka007



Založen: 05.05.2010
Příspěvky: 2

Předmět: Re: Veteriny na Praze 6
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2010 10:08:54
Odpovědět s citátem

Osobně tam jezdíme o víkendech, pokud se něco "semele". Naprostá spokojenost... Jinak jezdíme do 500 m vzdálené obce od Prahy Hovorčovice, kde mohu doporučit ordinaci dr. Dalíkové. Jezdíme tam s našimi 4 psy a 3 kočkami a naprostá spokojenost (bydlíme v Čakovicích a hlavně kvůli cenám).... Pokud by měl někdo zájem tak vše na www.ordinacedalikova.cz

Sára


stekna napsal:
Dobrý den,
pokusím se podělit s Vámi osobní zkušenost, kterou mám s veterinární klinikou v Kolmé ulici. Pravda je trochu z ruky, nicméně hne poblíž staví tramvaj (zastávka podkovářská), takže pokud Vaše kočičky snášejí veřejnou dopravu dobře, vzala bych je tam. Pan doktor Čáp a Kvapil jsou skuteční odborníci a velmi příjemní lidé. Kastrace našeho kočičáka proběhla naprosto v klidu a krásně se vše zahojilo (během hodinky jsem ho dostali zpět probuzeného). Ceny mají pravda trochu vyšší, na druhou stranu uznávám, že péče je skvělá a navíc otvírací doba je pro pracujícího člověka perfektní. Můžete se podívat na těchto stránkách : http://www.vetkolma.cz/onas.php
Navíc pan doktor Čáp vede internetovou poradnu na této adrese: http://www.veterina-info.cz/script/default.asp

Přeji hodně štěstí Vašim kočičkám a co nejméně návštěv:)


Nico napsal:
Dobrý den. Už několik dalo by se říct let hledám tu správnou veterinu pro naše kočky a bohužel vždycky něco nevyjde...

Začali jsme chodit na veterinu Hvězda, ...
Razz Razz Razz Razz Twisted Evil Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dan



Založen: 10.03.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Veterina v praze
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2011 19:49:17
Odpovědět s citátem

Tímto bych chtěl všem doporučit Veterinu-Praha na této adrese: Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Delaji tam operace patere, maji CT pristroj diky cemuz naleznou presne postizene misto, ktere potom presne odoperuji za neustale kontroly pod rtg, je to mnohem setrnejsi i pro zvirata.Mají tam i pohotovost.Tady je odkaz na jejich stranky http://www.veterina-praha.cz/ mají také pobočky v Čelakovicíh, kde dělají spíše menší zákroky jako kastrace,čištění zubů,atd a další v Brandýse nad Labem také s rozsáhlým vybavením (CT,RTG,EKG,USG,..) také mají www stránky: http://veterinabrandys.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: Re: Veterina v praze
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2012 11:25:43
Odpovědět s citátem

má někdo nějaké zkušenosti s veterinářem MVDr. Pavel Krzystek? Chodím s Merlinkem na kliniku Novovysočanská k MVDr. Hřebíkovi a teď se tu objevil tento veterinář, který se specializuje i na dermatologii...tak přemýšlím, jestli k němu nezkusit s Merlinkem zaběhnout...díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Veterina v praze
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2012 11:50:06
Odpovědět s citátem

BáraP napsal:
má někdo nějaké zkušenosti s veterinářem MVDr. Pavel Krzystek? Chodím s Merlinkem na kliniku Novovysočanská k MVDr. Hřebíkovi a teď se tu objevil tento veterinář, který se specializuje i na dermatologii...tak přemýšlím, jestli k němu nezkusit s Merlinkem zaběhnout...díky


Báro, na Novovysočanské jsem párkrát byla. Pokud je Hřebík ten nejstarší co tam je, tak k němu ani omylem. Stačilo mi, že Floxalu říká Floxan, Ronaxanu Ronaxal. Nevěděl ani k čemu jsou. A když jsem chtěla Ronaxan tableta na deset kilo, dal mi dvacítku - tableta na dvě kila. První dojem tedy zrovna dobrý neudělal.
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Goišovka
Anonymní





Předmět: Dobrá veterinární klinika pro kočku v Praze
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2012 8:36:22
Odpovědět s citátem

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti s klinikou Jaggy v Praze 6 či veterinou ABC v Praze 3, nebo můžete prosím doporučit případně jiného dobrého veterináře pro kočku v Praze? jedná se mi zejména o prevenci a také o doppler vyšetření HCM, až bude kočičák větší. Zatím jsem měla zkušenosti s klinikou Livet v Praze 7, kde se mi ale zdálo že mají lékařky málo zkušeností - na vyšetření mě posílaly do ERIKY na Palmovce. Tam se mi zdál přístup dobrý, díky nim jsem zjistila u kocoura HCM, ale reference na stránkách "znamylekar" jsou otřesné... Doppler vyšetření nám dělal MVDr. Najman ze Zahradního města, asi je odborník na svém místě, nicméně přístup trochu odtažitý. Budu vděčná za informace.
Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2012 8:58:08
Odpovědět s citátem

Na HCM je těžký specialist dr. Luboš Hrib, nebydlí přímo v Praze, ale kousek od Prahy a jezdí za ním lidi na vyšetření i z dálky. Já za ním byla též, a to jsem od Plzně. Má bohaté zkušenosti a má to to certifikát. A má krásný vztah ke zvířatům i lidem. Všechno vysvětlí, můžete se ptát na cokoliv. Je fakt dobrý. Bydlet v Praze, jezdím k němu.

tel. 721 030 843, Libeř 200
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Teeerez



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 4

Předmět: Re: Dobrá veterinární klinika pro kočku v Praze
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2012 13:50:51
Odpovědět s citátem

Kliniku Jaggy čerstvě navštěvujeme kvůli neurologickým problémům a minimálně zatím jsem spokojená jak s přístupem lidským tak i odborným (ackoli to jako laik těžko posoudím Smile ) Je to tam drahe jak pes, na druhou stranu se vam tam opravdu plne venuji a skutecne jim verim, ze delaji co mohou aby moji princezne pomohli

Jinak mame jeste dobre zkusenosti s vetcentrem ve Stodulkach, prislo mi ze i tam vedi co delaji a nic nezanedbavaji, funguji take non-stop, ale bez priplatku coz se bohuzel projevuje i tim, ze je tam strasne narvano Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (49x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top