Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

článek,co může hodně pomoci

Fórum: Všehochuť

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: článek,co může hodně pomoci
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2009 15:00:02
Odpovědět s citátem

všechny zdravím...doufám,že se na mě nikdo nebudete zlobit,když sem vložím jeden článek,ale myslím,že už se toho v poslední době děje tolik,kolem tohohle tématu,že by to mohlo jen a jen prospět,je toho tolik,na K-O se to ted řešilo dost často a bity,na tom byli až moc kočičky a kocouři,že to sem prostě musím dát a ikdyby si to přečetla jen jedna osoba a pomohlo to v jejím rozhodování...bude to jedna zachráněná kočička Very Happy moc díky Iva

http://www.kocicinadeje.cz/clanky/pribehy-a-clanky/maminky-nesilte
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2009 20:56:52
Odpovědět s citátem

Moc hezky a čtivě napsané, děkuji za odkaz Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: TO PROSTĚ NEMÁ CHYBU..................
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2010 8:43:59
Odpovědět s citátem

ivi.ik napsal:
všechny zdravím...doufám,že se na mě nikdo nebudete zlobit,když sem vložím jeden článek,ale myslím,že už se toho v poslední době děje tolik,kolem tohohle tématu,že by to mohlo jen a jen prospět,je toho tolik,na K-O se to ted řešilo dost často a bity,na tom byli až moc kočičky a kocouři,že to sem prostě musím dát a ikdyby si to přečetla jen jedna osoba a pomohlo to v jejím rozhodování...bude to jedna zachráněná kočička Very Happy moc díky Iva

http://www.kocicinadeje.cz/clanky/pribehy-a-clanky/maminky-nesilte


MOC DĚKUJI ZA TENTO ČLÁNEK.......LÍP TO SNAD NEJDE ANI NAPSAT. SAMA JSEM VE 12.TÝDNU TĚHU A MÁME DOMA DVA RAUBÍŘE BARMY, BAGHEERU A BALLOUA..........A NĚKTEŘÍ CHYTROLÍNCI MAJÍ PŘESNĚ TAKOVÉ OTÁZKY "A CO UDĚLÁME S KOČKAMI", BYCH JE HNED NAKOPALA NĚKAM......TAKŽE OPRAVDU DÍKY ZA TENTO ČLÁNEK..........PROSTĚ VYSTIHUJÍCÍ A I JÁ MUSÍM ŘÍCT, ŽE JSEM VELMI ZVĚDAVÁ A TĚŠÍM SE, JAK BUDOU KLUCI REAGOVAT, AŽ TEN MALÝ UZLÍČEK, DVOUNOŽCE, DONESEME DOMŮ Very Happy

Lucie
www.kocicistromy.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2010 22:24:12
Odpovědět s citátem

Je to opravdu napsáno dobře. Inzerátů, kde se hledá nový majitel pro kočky z důvodů těhotenství jsem četla docela dost. Takže maminek, které z obavy o zdraví svého dítěte odstraní milované zvíře je stále spousta. A pak vyvařují, dezinfikují...a zametají cestu pro alergie. Mají snad naši romští občané alergie? Namají. Proč asi? Protože z hygieny nedělají vědu. Já už mám své děti odrostlé, ale pokud mi někdy v budoucnu svěří vnoučata - slibuji, že je vždy odevzdám řádně zablácené Laughing
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2010 23:41:19
Odpovědět s citátem

S článkem 100% souhlasím!

Bohužel, inzerátů, které nabízí kočky - důvod těhotenství nebo alergie dítěte - silně přibývá.

Bohužel, má to své příčiny. Především - těhotné ženy kolem sebe neustále slyší hrůzostrašné příběhy, jaké nemoci může kočka způsobit. Tyto "zaručené" informace šíří někteří ne zcela erudovaní lékaři, jsou tací, kteří spolu s oznámením Jste těhotná zároveň oznamují Musíte dát kočky pryč. Další roli hrají příbuzní, kteří věří nesmyslným pověrám a mýtům a do už tak dost hormony rozcitlivěné těhotné hustí rady Kočky pryč! Doplněno děsivými příběhy o té..no, víš, z té vesnice, jak si vzala tamtoho...jo, to je vona, tak ta měla kočku a ybla těhotná a dopadlo to špatně. Další roli hrají neméně děsivé rady a příběhy na některých maminkovských webech....tam se hraje na fakt superhygienickou péči o "mimísky" , panebože, kočka??Chlupy? A všude tlapká? A co když "mimíska" zalehne??? A co když "mimísek" bude mít alergii?

No prostě, informační masáž, katastrofické scénáře a výsledek? Znejistělá mamina se kočky radši zbavuje.

Ale - a tenhle pocit mám stále intenzivněji - není to také tím, že některé mladé dámy si pořizují kočku trochu jako náhradu mimina? Z mnoha příspěvků různě po kočičích forech je to hodně zřejmé. A když potom čekají nebo už mají skutečné mimino, tak se kočky s lehkým srdcem zbavují? Prostě náhražky již netřeba, tak pryč s ní? Protože mi fakt nepřijde normální, aby se někdo zbavil kočky, s níž třeba tři roky žije, aby se zbavil kočky , kterou má rád. Jen kvůli graviditě nebo narození dítěte. A ty důvody - alergie - mi přijdou jako pouze zástupné zdůvodnění. Když se chce, dá se zvládnout i skutečná alergie dítěte a kočky v bytě - jenže se musí chtít, hledat řešení....a nikoliv prostě dát inzerát a kočky se zbavit.
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2010 7:32:36
Odpovědět s citátem

Proto se vždycky ptám mladých párů, které si chtějí u mě zamluvit kotě, kdy plánují miminko a co budou v takovém případě s kočičkou dělat. Ale obvykle jsou rozumní. Vloni v létě jsem dokonce prodala kotě mladým manželům a paní byla na začátku těhotenství - krátce předtím přišli o jinou kočičku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajuš



Založen: 14.05.2010
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2010 10:04:32
Odpovědět s citátem

Super článek a úplně se vším souhlasím. I s tou přehnanou čistotou. Tohle by povinně měla číst každá nastávající maminka, bez ohledu na to zda vlastní kočku či ne Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (14x)
2
Přinesení (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top