Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Ako s vami spia vase macky?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: Ako s vami spia vase macky?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 9:03:35
Odpovědět s citátem

Napadlo ma zalozit taku odlahcenu temu, nech sa tu pise aj o niecom veselom Smile

Spia s vami vase macky? Ak ano, kde je ich oblubene miesto?

Moj kocurik je velky maznak, vecer so mnou spava v posteli. Najnovsie si nasiel miesto na mojom chrbte (spim na bruchu), hlavu polozi na moje ucho a pradie o zivot Wink

Druha poloha - stoci sa do klbka pri mojom krku a zakazdym, ked sa pohnem, zacne priast ako traktor, asi aby ma uspal Smile

Rano ma budi otieranim sa o moju tvar a hlasnym motorcekom. Smile

Druha macka je madam aristokratka, je pod jej uroven spat vedla mna (to iba velmi vynimocne). Zvycajne spi na stole na casopisoch alebo na skrabadle. Vcera si lahla na sacok s hraskom, tak bola ako princezna na hrasku Very Happy

Tak sa so mnou podelte o vase spacie zazitky, nech si sprijemnime den Wink
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Emily



Založen: 10.06.2009
Příspěvky: 151

Předmět: Re: Ako s vami spia vase macky?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 11:31:46
Odpovědět s citátem

Starší kocur Toudy je moj maznák. Je to moj miláčik a poklad. Od prvého dňa spí v mojej posteli. Sám sa tak rozhodol a pelechy nepoužíva. Spí nalepený vedľa mňa a ja ho objímam rokou Laughing Vždy nad ránom, mi vyskočí na hrudník alebo na bok a takto spíme kým nie je čas vstávať. Má do 3 kilov takže ma neťaží. Za celý čas čo ho mám spal len asi 5 dní bezo mňa a to vtedy, keď sme mu zaobstarali kamaráta Montyho. Bol z neho taký hotový, že na neho dával pozor a spinkal s ním na škrabadle v obývačke. Potom asi pochopil, že Monty u nás už tiež ostane a vrátil sa ku mne do postele. Cez deň spí Toudy vo vaku na škrabadle.

Mladší Monty spí striedavo u priateľa, mňa (na úrovni noh) alebo aj na škrabadle. Má ma rád ale priateľa ma oveľa radšej a keď ho ráno hladkám stále pokukuje po priateľovi, že či už ako vstal. Keď zistí, že už javí známky zobudenia, vykašle sa na mňa a peláši k nemu. Vyskočí na neho a predvedie mliečny krok a slintá. Keď bol maličký spával aj v pelechu ale už nie. Veď načo keď može do perín, všakže Laughing Rovnako ako Toudynko aj on má rád tie vaky na škrabadle.
Ešte podotknem že obaja kocúrikovia sú devon rexíkovia, čiže v posteli nemáme nijaké chlpy a v zime krásne hrejú Wink

Veľa ľudí je zhrozených keď zistia že spávame v posteli s mačkami ale podľa mňa je to super.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 20:53:32
Odpovědět s citátem

Když nemám kočku v posteli, špatně se mi usíná a něco mi pořád schází. Z toho množství koček, co sdílí s námi naši domácnost, jsou některé, co do ložnice mohou a jiné nesmí. Je to dáno tím, nakolik v noci opruzují hlavně manžela, který má špatné spaní. Vůbec se nedá spát s s devonkami, protože Lála zuřivě a hlavně neodbytně cucá krk a přitom šlape zelí, Oliva zase vytrvale líže hlavu-no a drsný kočičí jazyk by probudil snad i mrtvolu.
Adam také cucá krk a pořád se mele a stěhuje, s tím se taky spát nedá. Devon by nám zase všechno očůral Sad , a to tedy fakt nemusím.

Ráda spím s peterbaldičkama, ty se přitulí a spinkají až do rána. A hlavně nelezou k manželovi. Čuk k nám občas do ložnice pronikne, a já to zjistím až ráno, protože o něm vůbec nevím, tak ho tam nechávám. A teď si ráda beru do postele kotisko-Bivoje, i s jeho mámou. A Lucinku. Tak v ní mívám kočky tři. Občas. Jednu ale vždycky, bez kočky v posteli prostě neusnu Smile .

A úplně nejúžasnější je smečka koťat v posteli! Stejně je zajímavé, jak pokaždé neomylně najdou postel, sotva začnou ovládat své končetiny Smile ...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Radka T.



Založen: 28.09.2009
Příspěvky: 21

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 23:11:05
Odpovědět s citátem

No to je nádhera! Jak já vám všem závidím! Smile Naši kocouři spí v posteli jen přes den, na noc si vlezou do svých "postýlek" zavěšených na radiátoru a ráno mě do postele přijdou jen vzbudit a dělat blbosti. Co nadělám... R
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miusiatko



Založen: 29.04.2010
Příspěvky: 57

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 8:21:01
Odpovědět s citátem

Tatiana, ja Vam tak trosku zavidim... brala by som v posteli viac ako jednu macku. Ale ked ta moja aristokratka so mnou spat nechce a nechce Crying or Very sad

asi je na case premyslat nad mackou c.3 Cool nech mam v noci z kazdej strany jedno lepidielko Wink
_________________
Miuška & Frankie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 12:08:23
Odpovědět s citátem

S kočkama v posteli sice neusínáme, zato se s nimi probouzíme.
Amís leží většinou mezi náma, čím dál častěji je u něj mezi náma i Dorka, takže k ránu spíme všichni čtyři pohromadě. Reagují až na zvuk budíku, do té doby o nich nevíme. Ihned po budíku následuje pravidelná desetiminutovka mazlení a teprve potom smíme vstát a jít do práce. Smile
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 21:38:28
Odpovědět s citátem

Mladší Fíďa mi spí v oblasti mých kolen Very Happy , starší Bandík buď pod peřinou, má jen vystrčenou hlavičku(vypadá jako plyšák) Smile to když je chladno, když je teplo spí vedle mé hlavy, nejlépe na vlasek, abych se nemohla otočit a ráno mě bolel krk Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 9:54:11
Odpovědět s citátem

Když jsem ještě mívala normální polštář, tak mi kolikrát vobludě vlezlo na hlavu, za hlavu, na krk... Smile Teď s ortopedickým to bohužel už nejde Sad Ale pravidelně zalehne na nohy Laughing Usínám na břiše a ona si lehne do té štěrbiny mezi nohama a čumák zaboří skoro až do pozadí Laughing V noci se různě motáme a kolikrát mě probudí čumáčkem, že chce pod peřinu a to se uvelebí v ohybu nohou u kolen Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 9:58:59
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:
Když jsem ještě mívala normální polštář, tak mi kolikrát vobludě vlezlo na hlavu, za hlavu, na krk... Smile Teď s ortopedickým to bohužel už nejde Sad


chi chi ... jde Twisted Evil Very Happy
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 10:00:34
Odpovědět s citátem

April napsal:
Smeny napsal:
Když jsem ještě mívala normální polštář, tak mi kolikrát vobludě vlezlo na hlavu, za hlavu, na krk... Smile Teď s ortopedickým to bohužel už nejde Sad


chi chi ... jde Twisted Evil Very Happy


On je malý a vobludě asi příliš pohodlné Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frýda



Založen: 13.07.2010
Příspěvky: 22

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2010 13:15:46
Odpovědět s citátem

Bobeš má hodně míst na spaní. Usíná vždycky, když usínáme my, nechce být nikde dlouho sám Wink . Když je někdo pozdě večer v pracovně na počítači, tak spí na zemi na tátovým oblečení, které tam naschvál nechává, aby si "kocourek mohl lehnout" Very Happy Jinak spí většinou u mé sestry v posteli - vždycky v nohách, nikdy ne u hlavy. Výjimečně na nočním stolku, přes den u otevřeného okna (zrovna teď se vyvaluje Very Happy ) nebo na židli. Ale v noci ze včerejška na dnešek bylo strašné teplo, takže se rozvalil na zemi (máme linoleum) a chladil se.
Probudí se o chvíli dřív než my ale nebudí nás, většinou cítí že se někdo probouzí, zívne, protáhne se a mžourá, kdože to je vzhůru Smile Pokud bychom spali my do jedenácti, tak spí taky tak a nevadí mu, že měl dávno dostat jídlo Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bibiana27



Založen: 25.08.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ako s vami spia vase macky?
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2010 12:25:31
Odpovědět s citátem

Pokud byl nas macik jeste kotatko spal u me vedle polstare a zdi, ale jak vyrostl, tak se tam uz nevesel.
Pak spal u me na perine nez jsem ho jednou, omylem, sestrelila z deky. Vubec jsem tech jeho 4.5kg necitila a jak jsem se otocila, tak jsem ho katapultovala pres cely pokoj.
Urazil se.
A sel spat do pokoje k moji mamce na manzelskou postel Rolling Eyes
_________________
BB27
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sugiela09



Založen: 15.11.2009
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Ako s vami spia vase macky?
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2010 11:45:55
Odpovědět s citátem

No Sugar semnou spí od mala v ložnici ,bez něj ani neusnu Razz vždycky když jdu spá tak říkám Sigi jdem spát a on běží Wink čeká až si lehnu a když se přikrývám tak skáče za pohybem deky Smile pak ležím na boce a on se my schoulí mezi nohy a tělo a když se otočím tak vstane a přeleze si taky opačně Smile vždycky hlasitě přede tak mu říkám ,,Sugíne stlum si motor a už spi Laughing Very Happy
_________________
Sugiela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: Re: Ako s vami spia vase macky?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 12. 2010 9:49:11
Odpovědět s citátem

nezapomenu na první noc s merlinkem...byl to malej dvouměsíční prcíček...měl za sebou cestu z brna a zkoumání nového domova...lehla jsem si postele, uvelebila se a čekala, jestli přijde...přišel...lehl si mi do dlaně, stočil se do klubíčka a spinkal... Smile
teď už má skoro 4kg a do dlaně se mi nevejde...a tak spí v nohách. když se moc vrtím, tak si lehne na druhou půlku postele, která je prázdná. a v průběhu noci několikrát přijde k hlavě, zapne ten svůj motůrek a sáčkuje se mi na polštář...moc rád mi totiž leží u hlavy. většinou když takhle přijde, se automaticky otočím na záda a on si mi lehne přes rameno a ten svůj šňufák si mi opře o tvář... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: Mačky v posteli
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2011 15:30:05
Odpovědět s citátem

U nás má každý svoje miesto v mojej posteli - čierna Miš mi spí v priehlbine okolo krku, Goliáško na vankúši vedľa hlavy (nezabudne ma vždy dôkladne umyť Very Happy ), Vinnie najprv odšliape mliečny krok (ale to musím ležať na chrbte) a potom sa uvelebí po mojom ľavom boku a hlavu si zloží na moje rameno, Pralinka mi spí zase medzi nohami a Plamienok dole pri nohách, Tinka na hrudi. Niekedy sa stane, že ich mám v posteli všetkých naraz (aj s chrápajúcim chlapom Laughing) a to je potom niečo:))))) V každom prípade máme v posteli vždy minimálne dve až tri mačky:))))
Odpovědět 
Skubynka



Založen: 17.05.2009
Příspěvky: 30

Předmět: Se smečkou
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2011 21:33:14
Odpovědět s citátem

Taky si neumím představit usínání bez bez mojí smečky.
Žofík sedmi měsíční kocourek mi ulehá na polštáři vedle ucha ,poslintá mi tvář a promasíruje na co zrovna dosáhne a k tomu všemu spustí svůj motorek.Pokud otočím hlavu bezohledně mi pošlape obličej a všechno znovu opakuje u druhého ucha,takže se raději snažím moc nehýbat a počkám až usne.
Skubynka tříletá kočena ta ze zásady přijde až po delším volání a té musím nadzvednou kapnu aby se mohla uvelebit na mém břichu a začne vrnět.Kdy se přemisťuje nevím to mě už nevzbudí,ale ráno mě spí na kapně v nohou.
Všichni ráno vstáváme až s budíkem a bez mazlícího rituálu nikdo postel neopustí,takto nastartováný den mi hned tak něco pokazí.Kdo to zná tomu nic nemusím líčit a kdo ne tak toto stejně nikdy nepochopí. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (17x)
2
Fotočlánek: Muži versus kočky (17x)
3
Na co si dát pozor u krmení koček (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top