Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Zánět močového měchýře a zvracení?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
kitkat



Založen: 20.03.2009
Příspěvky: 42

Předmět: Zánět močového měchýře a zvracení?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2010 16:59:39
Odpovědět s citátem

Mám kočičku (6m) a začala zvracet. Nezvrací často, ale většinou po jídle. Jinak je akční, hraje si, čistí si kožíšek a má pořád hlad - na vše kromě její diety hill´s I/D. Z moči vyplynulo, že se jedná o zánět moč. měchýře. Je možné, aby i při zánětu močáku zvracela a nebo je to ještě něco jiného? Také se mi jeví, že jí bolí bříško... Jinak na záchodek chodí normálně. Díky za odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zánět močového měchýře a zvracení?
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2010 11:27:48
Odpovědět s citátem

Zásadní otázka, proč má kočka dietu i/d?? Tato dieta je krmivem právě při špatné funkci trávicího systému.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kitkat



Založen: 20.03.2009
Příspěvky: 42

Předmět: Re: Zánět močového měchýře a zvracení?
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2010 16:06:42
Odpovědět s citátem

April napsal:
Zásadní otázka, proč má kočka dietu i/d?? Tato dieta je krmivem právě při špatné funkci trávicího systému.


Dostala ji na veterině, právě proto, že granule RC Growth vyzvracela, ale není z i/d moc nadšená, nechce je jíst, ale zájem o jiné jídlo má velký. Nevím, jestli ji můžu dát Calo-pet pastu a nebo jí nechat jen tu dietu, kterou jí velmi málo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2010 21:11:13
Odpovědět s citátem

Dáváte kočičce jen granule? Je 6 měsíční, pochopila jsem to správně? Proč potom i předchozí RC Growth? Jak dlouho jedla RC, delší dobu bez problémů, nebo krátce před tím, než začala zvracet?
Zánět močového měchýře je bolestivý, i od toho ji může "bolet bříško", jak píšete. Dělal vet jen moč nebo bral i krev? Od zánětu močáku není důvod zvracet, ovšem z močového měchýře se snadno může vyvinout zánět ledvin a to už by bylo hůř! Takže bych řekla, že se tu míchají 2 věci dohromady - buď má zažívací potíže od zažívání a pak bych kotěti nasadila místo I/D granulí raději vařené kuře s rýží, nebo zvrací od něčeho jiného a pak nejsou i/d třeba a zbytečně "poškozují" kočičku, která je v růstu. Dáváte jí k jídlu i něco jiného, než jen granule? Ne každému RC sednou, znám dost koček, které jsou na něj alergické, nejčastěji na jeho chemickou konzervaci.
Takže by to chtělo asi upřesnit, co vlastně vet diagnostikoval, po čem kočička zvrací, zda jen šťávy nebo nenatrávené jídlo? Je tu od Vás příliš málo informací na to, abych jen nespekulovala. Co dostala číča na zánět močového měchýře, dostává antibiotika?
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kitkat



Založen: 20.03.2009
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2010 19:20:39
Odpovědět s citátem

Granule od RC má již dlouhou dobu, k tomu i občas kapsičku nebo konzervu (RC, Hill´s, Gourment perle...) Dělal se jen test moči, bere atb, první 3 dny inj + další 2 inj na zvracení a další nevím asi proti bolesti. Když zvracela, tak po delší době a to pak bylo jako granulová kaše a nebo částečně natrávené, že bylo možné zjistit i nějaký kousek granulky ... Dneska (tj po týdnu) vypadá již lépe, uvařila jsem jí vývar z kuřete a vloček a včera papala trošku granulek (nedietních) a zatím nezvracela ... jeví zájem o okolí a bříško asi bolí míň ... Když dostávala ty inijekce, tak asi dostávala něco proti bolesti, to totiž i šplhala po záclonách a pod. Smile , ale 4. den když dostala jen prášeček, tak vypadala dost "přejetě" a sice běhala, ale projevovala bolest bříška ... ale na záchodek chodí dobře... na kontrolu máme jít s močí asi tak za týden, před dobráním atb...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 11. 2010 11:17:31
Odpovědět s citátem

Nevím jestli jste někdy zažila zánět močového měchýře, ale pokud je silnější, tak bolí úplně všechno. Močení, břicho a i záda (ledviny) a jste pak hrozně unavená. Jistě měla kočička i zvýšenou teplotu, měřil jí někdo?
ATB by měla zabrat a po pár dnech se kočce určitě uleví. Pokud jí je půl roku, tak by měla jíst spíš kotěcí granule a vitamíny a ne dietu. Myslím, že to spolu souvisí a až se vyléčí ten močák, tak se při správném krmení srovná i to zvracení. V tomhle je zánět močáku u koček dost těžko rozpoznatelný. Trvá dlouho než si všimnete, že kočce není dobře a to už je většinou pořádný zánět a spousta jiných problémů. Klidně může u ní ten zánět probíhat už třeba 2 měsíce a proto zvrací a léčba na nějaké zažívací obtíže byla vlastně úplně chybná diagnoza. Mám zkušenost s kocourem i s kočkou a i sama se sebou, takže vím, že to není nic příjemného. Držte ji v teplíčku, dávejte lehčí stravu, jako třeba rýži s kuřecím masem a až doberete ty ATB, tak bych jí určitě nechala pořádně vyšetřit moč, aby bylo jisté, že tam je problém dořešen a pak uvidíte, jestli ještě bude zvracet.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Stejný problém
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 9:13:37
Odpovědět s citátem

Dobré ráno,

já mám úplně stejný problém Sad
V sobotu ráno jsme byli na veterině, kde diagnostikovali zánět močových cest - dostal injekci - a homeopatika Cantharis. Velmi se mu ulevilo a celou sobotu a neděli téměř prospal. Čůrat už chodí normálně, avšak - od neděle zvrací. Napřed jednou denně, ale dnes v noci to už bylo celkem 4x.
Chuť k jídlu má, pije taky normálně, tlamička růžová, teplota 37,8C, změna v krmení nebyla žádná.
Včera jsem mu nedala ten cantharis jestli třeba nezvrací z něj, ale spíš je to horší než lepší. Dneska je jen o vodě, bez granulí - uvidím co najdu doma večer po příchodu z práce.
Při čištění záchodu jsem si všimla, že nebyl "na velké", což je asi způsobeno tím, že vše vyzvrací Question Exclamation
na veterinu se od rána nemůžu dovolat, paní doktorka má nějaký akutní případ.
takže co s tím, máte nějakou radu?
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 11:17:51
Odpovědět s citátem

A čím krmíte? Ten zánět-dělali mu taky test na šutříky? Často bývá zánět proto, že jsou v močáku struvity nebo oxaláty, a někdy obojí. To vyvolá zánět. Pak nestačí léky, ale musí se nutně nasadit příslušná dieta!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 11:20:29
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
A čím krmíte? Ten zánět-dělali mu taky test na šutříky? Často bývá zánět proto, že jsou v močáku struvity nebo oxaláty, a někdy obojí. To vyvolá zánět. Pak nestačí léky, ale musí se nutně nasadit příslušná dieta!


dobíráme kuřecí Hill´s a začneme s Hill´s pro kastráty. už nechci riskovat. nedělali mu test.
veterinářka mi dneska řekla, že mu mám dávat pastu - na trávení chlupů(dostává ji běžně) a když se to nezlepší, že mám přijít.
dneska je o hladu, tak večer dám rýži a vařené kuřecí a uvidím. Hladový je pořád, jen to v žaludku neudrží
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 13:44:18
Odpovědět s citátem

Lucienka napsal:
tatiana napsal:
A čím krmíte? Ten zánět-dělali mu taky test na šutříky? Často bývá zánět proto, že jsou v močáku struvity nebo oxaláty, a někdy obojí. To vyvolá zánět. Pak nestačí léky, ale musí se nutně nasadit příslušná dieta!


dobíráme kuřecí Hill´s a začneme s Hill´s pro kastráty. už nechci riskovat. nedělali mu test.
veterinářka mi dneska řekla, že mu mám dávat pastu - na trávení chlupů(dostává ji běžně) a když se to nezlepší, že mám přijít.
dneska je o hladu, tak večer dám rýži a vařené kuřecí a uvidím. Hladový je pořád, jen to v žaludku neudrží



Já bych tu rýži vynechala,jestli nekakal,tak rýže navíc staví,mohl by dostat navíc zácpu.Dejte jenom to masíčko.

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 13:54:53
Odpovědět s citátem

beta.1 napsal:


Já bych tu rýži vynechala,jestli nekakal,tak rýže navíc staví,mohl by dostat navíc zácpu.Dejte jenom to masíčko.

BBMM


uvidíme, nekakal, protože má prázdný žaludek, tak nemá co vylučovat Crying or Very sad uvidím až přijdu domů, co tam bude za pohromu Crying or Very sad
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 14:12:29
Odpovědět s citátem

Lucienka napsal:
beta.1 napsal:


Já bych tu rýži vynechala,jestli nekakal,tak rýže navíc staví,mohl by dostat navíc zácpu.Dejte jenom to masíčko.

BBMM


uvidíme, nekakal, protože má prázdný žaludek, tak nemá co vylučovat Crying or Very sad uvidím až přijdu domů, co tam bude za pohromu Crying or Very sad


no nekakal protože má prázdný žaludek,ale když mu dáte rýži do prázdného žaludku,tak mu přivodíte tu zácpu.
BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 14:20:07
Odpovědět s citátem

beta.1 napsal:
Lucienka napsal:
beta.1 napsal:


Já bych tu rýži vynechala,jestli nekakal,tak rýže navíc staví,mohl by dostat navíc zácpu.Dejte jenom to masíčko.

BBMM


uvidíme, nekakal, protože má prázdný žaludek, tak nemá co vylučovat Crying or Very sad uvidím až přijdu domů, co tam bude za pohromu Crying or Very sad


no nekakal protože má prázdný žaludek,ale když mu dáte rýži do prázdného žaludku,tak mu přivodíte tu zácpu.
BBMM


ok, děkuji. tak jen masíčko, bude moc rád Very Happy
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 17:45:03
Odpovědět s citátem

Lucienka napsal:

dobíráme kuřecí Hill´s a začneme s Hill´s pro kastráty. už nechci riskovat. nedělali mu test.
veterinářka mi dneska řekla, že mu mám dávat pastu - na trávení chlupů(dostává ji běžně) a když se to nezlepší, že mám přijít.


Před cestou na veterinu odchyťte kocourkovu moč a nechte ji vyšetřit - pH, šutříky.
Podle výsledku případně prodiskutovat dietu na močové cesty.

Doufám, že v té injekci byly antibiotika! Doktora, který by chtěl zánět mého močového měchýře léčit homeopatika bych hnala tak, že by nevěděl, kde zastavit. Léčit zánět močových cest čímkoliv jiným je nebetyčná zhovadilost a ten, kdo to zkouší, zjevně v životě tímhle zánětem netrpěl!

Mimochodem místo pasty na trávení chlupů spíše doporučuji Calopet, či nějakou podobnou vitamínovou pastu, která po určitou dobu může nahradit stravu; taktéž doporučuji se na veterině zeptat na rehydratační nápoj.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 18:29:26
Odpovědět s citátem

April, dovolím si nesouhlasit, homeopatika jsou výborná věc i např. na zánět moč. měchýře.
Vy možná máte špatnou zkušenost, že tuto možnost zavrhujete, mě ale homeopatie pomáhá, kéž bych měla veta homeopata, pokud se nasadí včas léčí, pokud je nemoc už hodně rozjetá, tak alespoň podpoří léčbu i v kombinaci s ATB.
Lék nezabere pokud se špatně určí, což je někdy složitější, ale rozhodně neuškodí jako neustálé cpaní ATB do zvířat při každém kýchnutí.
Pak se jen můžeme divit, kdeže je nějaká imunita u našich miláčků.
Tím rozhodně nechci říct, že po užití homeopatik doroste amputovaná končetina, ale rozhodně to není žádná zhovadilost!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 20:09:50
Odpovědět s citátem

Souhlasím, mně vyléčila homeopatika kocoura.

Ale nechápu, co je to za veterináře, který při zánětu močáku neudělá testy na pH a šutříky! TO mi hlava nebere! Pokud by měl kamínky, MUSÍ mít speciální dietu Hills S/D, později C/D, nebo Trovet či RC proti struvidům event. oxalátům-to musí říct veterinář, jaké kameny tam jsou. A dost bych se divila, kdyby je neměl...

Když kočka nejí, je výborná pasta Rekonvalescent, která krátkodobě zcela nahradí jídlo. A ty nápoje od RC (Royal Canin) jsou taky dobré. Jinak kdyby dál zvracel, jsou protiblicí injekce. To by měl vet znát.

Chtějte vyšetřit moč, v každém případě!!!!!!!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2011 22:06:01
Odpovědět s citátem

Ajnoka napsal:
April, dovolím si nesouhlasit, homeopatika jsou výborná věc i např. na zánět moč. měchýře.
Vy možná máte špatnou zkušenost, že tuto možnost zavrhujete, mě ale homeopatie pomáhá, kéž bych měla veta homeopata, pokud se nasadí včas léčí, pokud je nemoc už hodně rozjetá, tak alespoň podpoří léčbu i v kombinaci s ATB.
Lék nezabere pokud se špatně určí, což je někdy složitější, ale rozhodně neuškodí jako neustálé cpaní ATB do zvířat při každém kýchnutí.
Pak se jen můžeme divit, kdeže je nějaká imunita u našich miláčků.
Tím rozhodně nechci říct, že po užití homeopatik doroste amputovaná končetina, ale rozhodně to není žádná zhovadilost!


v injekci dostal dle účtu Rimadyl. dr říkala, že jsem to chytili hned v začátku, takže není potřeba dávat ATB. Dostala jsem instrukce, že kdyby se nezlepšil do pondělí, že mám přijít a nasadíme ATB, ale říkala, že injekce a homeopatika určitě zaberou.
jen mne trápí to zvracení. Po návratu domů jsem našla, že zvracel jen jedenkrát, dala jsem mu v šest hodin trochu masa a čekala co bude, další dávku dostal v osm a pořád je klid, tak mu to možná prospělo.
uvidíme ráno
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2011 7:03:42
Odpovědět s citátem

Lehce mimo téma:
Vím, co je zánět močových cest a párkrát jsem si jím prošla, tudíž přesně vím, co bych nikdy svému zvířeti nepřála zažít a co bych nezanedbala a nikdy si netroufla experimentovat, jestli zrovna jemu homeopatika včas a správně zaberou. A že zánět močových cest se umí rozjet sakra rychle.
Pokud zvíře/člověk nezobe antibiotka jak lentilky, nevidím jediný důvod, proč neléčit zánět močových cest antibiotikama.
Ale každý může zkoušet léčbu, jakou uzná za vhodné, ale já osobně na svém zvířeti, pokud marodí zcela výjimečně, bych vsadila na klasické léčebné metody.

Zpět k Rimadylu - výtah z příbalového letáku - http://www.lekarna.cz/rimadyl-a-u-v-inj-20ml/
Kočky: Typické nežádoucí reakce NSAID jako jsou ztráta apetitu, zvracení, průjem, krev ve stolici a apatie byly příležitostně hlášeny. ... dá se tedy předpokládat, že zvracení byla reakce na injekci. Jinak je jasné, že se mu po injekci Rimadylu ulevilo, tlumí bolesti, což zánět močáku umí pěkně zabolet.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2011 8:37:10
Odpovědět s citátem

April napsal:
Lehce mimo téma:
Vím, co je zánět močových cest a párkrát jsem si jím prošla, tudíž přesně vím, co bych nikdy svému zvířeti nepřála zažít a co bych nezanedbala a nikdy si netroufla experimentovat, jestli zrovna jemu homeopatika včas a správně zaberou. A že zánět močových cest se umí rozjet sakra rychle.
Pokud zvíře/člověk nezobe antibiotka jak lentilky, nevidím jediný důvod, proč neléčit zánět močových cest antibiotikama.
Ale každý může zkoušet léčbu, jakou uzná za vhodné, ale já osobně na svém zvířeti, pokud marodí zcela výjimečně, bych vsadila na klasické léčebné metody.

Zpět k Rimadylu - výtah z příbalového letáku - http://www.lekarna.cz/rimadyl-a-u-v-inj-20ml/
Kočky: Typické nežádoucí reakce NSAID jako jsou ztráta apetitu, zvracení, průjem, krev ve stolici a apatie byly příležitostně hlášeny. ... dá se tedy předpokládat, že zvracení byla reakce na injekci. Jinak je jasné, že se mu po injekci Rimadylu ulevilo, tlumí bolesti, což zánět močáku umí pěkně zabolet.


Ano, já sama vím, jak zánět bolí, mám jej docela pravidelně. některá ATB už mi vůbec nezabírají Embarassed
V noci zvracel jen jednou, asi o půl třetí. trochu natráveného masa. pořád je vitální a má chuť k jídlu. nehubne, což je taky dobré.
snad to opravdu byla reakce na injekci a brzy to odezní.
na záchod už chodí normálně. Wink
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2011 0:40:51
Odpovědět s citátem

Nechci strašit, ale zvracení může naznačovat, že začínají být postižené i ledviny - alespoň tak to bylo u mého kocourka,který taky trpěl na močák. Tehdy ale zvracel i když nic nejedl, jen takovou žlutou vodu. Chudáček malý, ten si vytrpěl ... Po najití skvělé veterinářky jsme jakž takž v pohodě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2011 13:33:23
Odpovědět s citátem

Květa napsal:
Nechci strašit, ale zvracení může naznačovat, že začínají být postižené i ledviny - alespoň tak to bylo u mého kocourka,který taky trpěl na močák. Tehdy ale zvracel i když nic nejedl, jen takovou žlutou vodu. Chudáček malý, ten si vytrpěl ... Po najití skvělé veterinářky jsme jakž takž v pohodě.


nestrašte. zvracení ustalo, resp. v pátek a v sobotu byl klid. dnes ráno zvracel, ale jen trochu a bylo tam pár chlupů. Zatím v pohodě. žere maso a granule. na záchod chodí v pohodě. pije stále stejně. snad už je v pohodě
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dzandra



Založen: 30.11.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Moje zkušenost
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2011 9:35:17
Odpovědět s citátem

My máme kočičku, kastrovanou, Dostala zánět a potom atb injekci na 14dní. Vypadalo, že se z toho dostávala , ale po 15 dnech se to zase vrátilo. Takže všechno od znova, injekce už ne, ale dával jsem kočičce 30dni atb v kapkách(kdo to zažil, ví kolik jsem si s tím 2x denně užil legrace) navíc musela na operaci. Ale před prvním zánětem měla kočička v bytě jen jednu misku s vodou. Při druhém zánětu jsem do bytu rozmístil ty misky 4. Když ji teď tak pozoruji, tak mi připadá, že předtím se musela 5 let trápit žízní, protože teď pije snad 100x více.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (23x)
2
Přinesení (13x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top