Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

NEJ fotka...NEJ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 12:43:46
Odpovědět s citátem

Evi, já nechci nic napravovat. Necítím, že bych já vůbec něco měl napravovat.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 13:48:10
Odpovědět s citátem

Neodpustím si ještě jednu reakci.

Já (ani gwen, kterou nevím proč stále všichni zmiňujete) tady jednak nikoho nedržím, jednak jsem nikoho nevyhnal. Modrý kocouř.cz je otevřený prostor a je na každém, zda ho chce využívat.

Jsem rád, pokud si "holky" (takto je označuje Lucka, já s tímto pojmem mám vzhledem k jejich slovníku velký problém) založily něco vlastního, kde se mohou realizovat a kde našly, co jim tady chybí. Když s velkým kopáním kolem sebe (viz http://www.modrykocour.cz/blog/kocouri-slova ) odstranily odsud ukradené názvy rubrik, přeju jim hodně štěstí.

Tato diskuse byla (snad měla být a pak i byla) o NEJ fotce. Takže teď otázka na Tebe: proč mi to sem celé píšeš? O čtvercích jsem Ti napsal do e-mailů. Co po mně stále tedy chceš?
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
EvaNo



Založen: 28.02.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 16:56:38
Odpovědět s citátem

Promiň, Filipe, ale o čtvercích jsi mi zatím nenapsal nikam nikdy nic nebo jsi ty mejly neodeslal.
A potřeboval jsi vědět, cos holkám udělal, tak jsem Ti napsala, kde to najdeš.
Jen prostá reakce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 19:11:33
Odpovědět s citátem

E-mail jsem Ti odeslal 10. dubna 2015 v 10:58. Sama ho zmiňuješ v jednom ze svých komentářů tady na MK. Napsala jsi: "... Také zmiňuješ, že jsi na své odpovědi nedostal již žádnou reakci – tomu se nedivím, protože pokud jsi všem odpověděl tak, jako mně, tak reagovat nebylo na co. ..." - http://www.modrykocour.cz/blog/kocour-jede

Odpověz mi, co chceš, a proč sem pořád píšeš o "holkách", které z vlastního rozhodnutí z MK odešly a které o mně mluví jako o "vysíračovi".

Píšeš také jim do jejich diskusního fóra, co Ti vadí? Nebo se bojíš, že Ti to paní Maratová také smaže a zakáže Ti přístup, jako to smazala mně, a tak využíváš svobodu napsat cokoliv na MK?

Čekám jasnou odpověď.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
EvaNo



Založen: 28.02.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 20:05:55
Odpovědět s citátem

Já myslím, že píšu docela jasně a srozumitelně. A píšu proto, že mě tyto věci trápí a cítím jakousi nespravedlnost. A není mi to fuk. A taky proto, že MK už není místem, kam se člověk může uchýlit, když mu není zrovna nejlépe na duši. Kde má přátele. A netouží chodit jinam.

A to vše jen kvůli pitomejm čtvercům!

Je to dost jasná odpověď?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 20:47:42
Odpovědět s citátem

Evi, něco mi asi opravdu uniká: Ty cítíš nespravedlnost v tom, že jsem se pro něco (čtverce) rozhodl na webu, který jsem si založil a kterému věnuji už 12 let hrozně moc času? Chápu to dobře? A cítíš spravedlivý hněv těch, kteří dobrovolně odešli a ukradli si odsud, co se jim zlíbilo? Opravdu? Proto to tedy píšeš sem a ne na "onen web"?

Ať ale cítíš cokoliv, nepiš tady už nikdy, ať usměrňuju Gwen nebo kohokoliv jiného. Nejsme ve školce. Modrý kocouř.cz je pro lidi na nějaké rovni, kteří umějí diskutovat a jsou schopni vnímat ostatní názory, i když s nimi třeba nesouhlasí. To, co se zvedlo proti Gwen, je podle mě nechutné. Přečti si to tam.

To, co se zvedlo proti mně, když jsem bojoval za to, co patří k Modrému kocouřovi.cz a co si paní Maratová bezostyšně ukradla, mi připadá stejně nechutné.

A přijde mi stejně nechutné, že někdo, koho Ty označuješ za "přátele", Tě nevezme (v tuhle chvíli) k sobě.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)


Naposledy upravil Filip dne 9. 7. 2015 20:49:42, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Matýsek z Pankráce



Založen: 26.05.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 20:48:36
Odpovědět s citátem

Dobrý večer, Evo,

je mi líto, že MK pro Vás už není tím útočištěm, kam jste dřív ráda chodila. Pro mě a jistě i pro další lidi naštěstí je, a proto jen s údivem delší dobu sleduju, co se tady děje.
Chápu, že považujete ty "pitomý čtverce" za příčinu všeho toho zla, ale já se domnívám, že samotné "pitomé čtverce" by to nedokázaly. Ať už to bylo cokoliv, vždycky záleží na lidském přístupu k věci a na ochotě a schopnosti daný problém (ať už skutečný, nebo zdánlivě tak pociťovaný) smírně a dohodou řešit. Neznám zdejší "zákulisní" vztahy, ale protože mě zajímá psychologie a její projekce do způsobů komunikace, tak sleduju to, co se tady píše, a musím říct, že mě dost zaskočilo vyjadřování některých zúčastněných (myslím jisté výroky těch, které odešly z MK, na adresu webmastera Filipa). Já tady na MK kromě mnoha jiného oceňuju i ten fakt, že tu panuje možnost se svobodně vyjádřit, a poslední dobou čím dál víc obdivuju Filipovu trpělivost a slušnost.

Nejlepší by podle mě bylo na celou tuhle "kauzu" zapomenout, protože vzít zpátky se to nedá, ale promíjet a přejít (domnělé) chyby druhých se dá (a podle mě i má). MK je skvělé místo pro kočkomily a mně je moc líto, že se tu musí už docela dlouhou dobu řešit taková věc. Taky mě mrzí, že už tu nevídám fotky a nečtu deníčky a komenty některých koček a jejich dvounožců, ale k tomuto kroku, odchodu pryč, se rozhodli oni sami.

Evo, moc dobře si pamatuju např. Vaše úžasné kočičí fotomontáže v seriálech zpřed pár let, taky Vaše kočičky, a proto mě to všechno o to víc mrzí. Přesto stále doufám v příznivý zvrat, záleží přece jen na nás, na lidech.

Všem, co tento můj text přečetli, přeju hodně zdraví a vzájemné vstřícnosti.

Milada
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (45x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
5
Mňoukání a štěkání (18x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
9
Značkování u kocourů a koček (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top