Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Samočistící toaleta

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Aprilka



Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: plzensky kraj

Předmět: Samočistící toaleta
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 8. 2012 7:47:39
Odpovědět s citátem

Hezký den,

nemáte někdo zkušenosti se samočistící toaletou? Před nějakou dobou jsem na ně narazila v USA, ale byl problém ji dostat do čech. Nyní jsem zjistila, že podobná se prodává i v čechách.

http://www.ekonakup.cz/pro-zvirata/kocici-samocistici-toaleta-op-vetsi-large
_________________
Aprilka, Chiqui a Diego
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2012 8:44:23
Odpovědět s citátem

No je to zajímavé,jen by mě zajímalo,jak se má překlopit toaleta,když je tam 10 kg kočkolitu:-)Já jsem našla tohle,to mě zaujalo,tahle toaleta se jenom otáčí ale je příšerně drahá.A takybych musela viděl v realu,jak to funguje.
http://www.zoohit.cz/shop/kocky/toalety_pece/pro_narocnejsi/302617?unique=HTML105
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2012 12:04:00
Odpovědět s citátem

Nebo teď jsem narazila na tohle,je u toho video:-)
http://www.amazon.com/PetSafe-Simply-Clean-Continuous-Clean-Litter/dp/B000GF0X38/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1348043046&sr=8-7&keywords=litter+spinner
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2012 20:00:50
Odpovědět s citátem

Naucte je chodit na normalni wc Very Happy
My jsme v posledni fazy litter-kwitter, nemuzeme si to vynachvalit, nemate neprijemny zapach v byte, stelivo neni vsude mozne a v neposledni rade take usetrite..
Mela jsem obavy, ale holky jsou uzasne sikovne Wink
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2012 5:10:46
Odpovědět s citátem

No myslím, že naše holky by to taky pochopily, ale jsme 4 dvounožci a 4 kočky a máme 1 wc, asi by byla občas velmi dlouhá fronta.
Jano K. můžu se zeptat, jak bude kočka máma učit chodit svá koťata na kočičí wc, když bude naučená na normální? Very Happy
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2012 6:38:51
Odpovědět s citátem

Ahoj Radko Very Happy , taky jsme o tom premysleli, myslim, ze kdyz budou kotatka, dame kocici zachudek, az odrostou a odejdou do novych domovu, zkusime se zase vratit na normalni wc, no zkratka, je to takova zkouska Very Happy
Zatim jsou jeste holky male, takze urcite vic nez 6 mesicu nemame problemy s neporadkem v koupelne, coz neni k zahozeni.
Musela jsem se smat, kdyz jsem cetla, ze by u vas byla asi fronta, ta predstava.. Very Happy Very Happy
A co kocicaci?? Mej se krasne!!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2012 9:53:30
Odpovědět s citátem

No budu vám držet palce, aby to hlavně holky pochopily a abyste s tím pak neměli velké problémy. Kočky totiž nemají rády moc změny a někdy jim vadí i změna steliva, natož naprostá změna způsobu, jak chodit na wc. Držím palce, aby vám pak hlavně žádné kotě nespadlo do lidského wc, až se ho tam máma bude snažit naučit, je to s nima někdy složité i tak. Ale třeba to bude úplně v pohodě, nová zajímavá zkušenost, určitě mě bude pak zajímat výsledek Smile
Krásný den přeje Radka
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2012 17:13:02
Odpovědět s citátem

Radko, taky jsme na to zvedavi Very Happy urcite dam vedet!
Hezky vecer!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
yulback



Založen: 25.09.2013
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2013 10:14:15
Odpovědět s citátem

Zatim jsou jeste holky male, takze urcite vic nez 6 mesicu nemame problemy s neporadkem v koupelne, coz neni k zahozeni. Shocked
_________________
mobile phone cellphones mobile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bejuš



Založen: 27.02.2015
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Samočistící toaleta
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2015 7:13:16
Odpovědět s citátem

Já mám toaletu Catgenie. Je to automatická toaleta a musíte jí dát k přívodu vody. Na záchůdek se moje číča naučila velice rychle. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kristyn.g



Založen: 11.06.2015
Příspěvky: 2

Předmět: Re: Samočistící toaleta
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2015 21:25:47
Odpovědět s citátem

Bejuš napsal:
Já mám toaletu Catgenie. Je to automatická toaleta a musíte jí dát k přívodu vody. Na záchůdek se moje číča naučila velice rychle. Smile


Můžu se prosím zeptat jak jste spokojená, nemůžu najít dost recenzí, chtěla bych si to koupit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Canon



Založen: 29.03.2015
Příspěvky: 1

Předmět: ...
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2015 6:20:22
Odpovědět s citátem

Nemám s ní zkušenosti, ale četla jsem o ní( později přidám odkaz).
Slyšela jsem ale, že stojí dost peněz, okolo 10 tis. Je to pravda?
A nezvýší to nějak extrémně příjem vody?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bejuš



Založen: 27.02.2015
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Samočistící toaleta
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2015 8:37:20
Odpovědět s citátem

kristyn.g napsal:
Bejuš napsal:
Já mám toaletu Catgenie. Je to automatická toaleta a musíte jí dát k přívodu vody. Na záchůdek se moje číča naučila velice rychle. Smile


Můžu se prosím zeptat jak jste spokojená, nemůžu najít dost recenzí, chtěla bych si to koupit.


S toaletou jsem moc spokojená. Moje kočka je hodně háklivá co se týče toalety, takže musí mít neustále čisto. Já ji musela normální záchůdek čistit hned jak vykonala potřebu. To právě s touhle automatickou nemusím a ušetří mi to hodně práce a času.

Co se týče spotřeby vody, tak ono dost záleží, kolikrát chodí kočka na záchod. Jinak je to jako u splachování normálního záchodu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kristyn.g



Založen: 11.06.2015
Příspěvky: 2

Předmět: Re: Samočistící toaleta
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2015 10:58:49
Odpovědět s citátem

[quote="Bejuš"]
kristyn.g napsal:
[quote="Bejuš"

S toaletou jsem moc spokojená. Moje kočka je hodně háklivá co se týče toalety, takže musí mít neustále čisto. Já ji musela normální záchůdek čistit hned jak vykonala potřebu. To právě s touhle automatickou nemusím a ušetří mi to hodně práce a času.

Co se týče spotřeby vody, tak ono dost záleží, kolikrát chodí kočka na záchod. Jinak je to jako u splachování normálního záchodu.


My máme právě dvě kočičky, také mají rády čisto v záchodku, jedna je taková hajzlbába, ráda se v záchodě přehrabuje. Na zahraničních stránkách jsem se dočetla že se občas nevyberou všechny bobky a pak to smrdí nebo že se to vynáší na tlapkách hodně, a také že to čištění trvá až moc dlouho, s tím problém nemáte? Nám dost vynáší i normální stelivo tak se bojím aby se to nezhoršilo a nemuseli jsme jen doplňovat. Je to přeci jen drahá legrace, tak jsem ráda za každou infromaci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bejuš



Založen: 27.02.2015
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Samočistící toaleta
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2015 17:52:48
Odpovědět s citátem

S tím opravdu problém nemám.



[quote="kristyn.g"]
Bejuš napsal:
kristyn.g napsal:
[quote="Bejuš"

S toaletou jsem moc spokojená. Moje kočka je hodně háklivá co se týče toalety, takže musí mít neustále čisto. Já ji musela normální záchůdek čistit hned jak vykonala potřebu. To právě s touhle automatickou nemusím a ušetří mi to hodně práce a času.

Co se týče spotřeby vody, tak ono dost záleží, kolikrát chodí kočka na záchod. Jinak je to jako u splachování normálního záchodu.


My máme právě dvě kočičky, také mají rády čisto v záchodku, jedna je taková hajzlbába, ráda se v záchodě přehrabuje. Na zahraničních stránkách jsem se dočetla že se občas nevyberou všechny bobky a pak to smrdí nebo že se to vynáší na tlapkách hodně, a také že to čištění trvá až moc dlouho, s tím problém nemáte? Nám dost vynáší i normální stelivo tak se bojím aby se to nezhoršilo a nemuseli jsme jen doplňovat. Je to přeci jen drahá legrace, tak jsem ráda za každou infromaci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frei123



Založen: 28.02.2016
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Samočistící toaleta
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2016 12:47:21
Odpovědět s citátem

Bejuš napsal:
Já mám toaletu Catgenie. Je to automatická toaleta a musíte jí dát k přívodu vody. Na záchůdek se moje číča naučila velice rychle. Smile


Musím se přidat Smile mám také kočičí automatku Catgenie. Je suprová Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bejuss



Založen: 21.01.2019
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2019 13:31:08
Odpovědět s citátem

to ano je opravdu boží Smile už bych neměnila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lalalili



Založen: 22.05.2019
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 5. 2019 5:00:21
Odpovědět s citátem

Samočistící toaleta CatGenií je opravdu super. Mám ji už skoro přes rok a půl. Mým hlavním důvodem proč jsem si ji pořídila bylo to, že při šesti kočičkách se mi klasické záchůdky nevešly do koupelny a já nedělala nic jiného než, že jsem jenom čistila Sad Pro šest kočiček mi stačí jedna samočistící toaleta CatGenií, a já nic neřeším a to je super. Záchod se díky nastavení aktivaci sám čistí, takže kočičky jsou v neustále čistotě a po domě necítím zápach. Z počátku jsem se bála, zda si na něj zvyknou, ale bylo to bez problému.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AishaK



Založen: 27.10.2020
Příspěvky: 2

Předmět: Kocka mi dela chybyyyy
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2020 10:46:22
Odpovědět s citátem

DObry den,

doufam, ze stale chodite na tuto stranku. Ucime nasi kocku na CittyKitty a ze startu se ji darilo. ale kdyz uz tam ma docela velkou diru (posledni dva pruhy na odstraneni) tak dela chyby. Dokonce se vycurala na perinu. nebo vedle toalety na zem. Navic sama na zachod nechce vyskocit. Musim ji tam dat nekolikrat , vetsinou, osobne, aby zkusila vykonat potrebu. Pres den se to vetsinou podari. Kaka paradne a dokonce vcera i dnes se do zachodu vycurala, ale nechce se ji same. Odmenuju ji po kazdem pouziti, ale mam obavu, ze se to snad nenauci. Poradite mi jak ji vice nalakat na pouzivani zachodu ?

Dekuji Vam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (31x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top