Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Pořízení Kotěte


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Čekan Karel



Založen: 26.10.2015
Příspěvky: 1
Bydliště: Bellušova 1828/55 155 00 Praha5

Předmět: Pořízení Kotěte
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2015 16:43:51
Odpovědět s citátem

Právě uvažuji o pořízení koťátka a jako mnoho chovatelů bych si představoval britskou kočičku. Odstěhoval jsem se z Nového Města nad Metují a zanechal jsem u své ženy kocoura a kočičku. Nechtěl jsem je od sebe dělit. Ze zdravotních důvodů žiji teď v Praze. Přesto že se občas navštěvujeme, Kocouři, jak jim říkám mne i po mnoha letech poznají. Zajímalo by mne jak by jednotlivě reagovali Kočičky na sebe v případě několika denní vzájemné návštěvy. Kočičky jsou zvyklé cestovat v přepravkách v autě a velice rychle se aklimatizují i na nové prostředí. Kotě bych si opravdu chtěl pořídit a teď procházím inzeráty a neumím se rozhodnout. Hlavně jaké bych asi měl splňovat podmínky, a jestli je dobré si kotě koupit a za jakou cenu. Uívítal bych jakoukoli radu nebo i raději pomoc při výběru. Karel
_________________
Velice by mne zajímalo co vše znamená kočičí předení a jak se vlastně nové kotě naučí chodit na svoji toaletu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: Re: Pořízení Kotěte
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2015 19:10:26
Odpovědět s citátem

Čekan Karel napsal:
Právě uvažuji o pořízení koťátka a jako mnoho chovatelů bych si představoval britskou kočičku. Odstěhoval jsem se z Nového Města nad Metují a zanechal jsem u své ženy kocoura a kočičku. Nechtěl jsem je od sebe dělit. Ze zdravotních důvodů žiji teď v Praze. Přesto že se občas navštěvujeme, Kocouři, jak jim říkám mne i po mnoha letech poznají. Zajímalo by mne jak by jednotlivě reagovali Kočičky na sebe v případě několika denní vzájemné návštěvy. Kočičky jsou zvyklé cestovat v přepravkách v autě a velice rychle se aklimatizují i na nové prostředí. Kotě bych si opravdu chtěl pořídit a teď procházím inzeráty a neumím se rozhodnout. Hlavně jaké bych asi měl splňovat podmínky, a jestli je dobré si kotě koupit a za jakou cenu. Uívítal bych jakoukoli radu nebo i raději pomoc při výběru. Karel


Dobrý den pane Karle,
já jsem z vašeho dotazu nepochopila, jestli chcete kočičku na mazlíka nebo na chov. Na Modrém kocouři si v adresáři můžete najít CHS britských koček a prolistovat jejich stránky. Jaké a jestli mají kočičky.
Zde: http://www.modrykocour.cz/adresar/chovatelske-stanice?misto=0-0&plemeno=4
Jinak o britských kočkách, její historii, povaze atd máme článek tady:
http://www.modrykocour.cz/rady/plemena-kocek/britska-kocka
Vpravo, v zeleném rámečku se snažíme uvádět cenu v nějakém rozmezí, aby lidí měli představu.
Doufám, že jsem vám alespon trošku poradila a že třeba mezi námi je nějaký chovatel Britek, který vám dá další rady, podměty a informace.

M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Divelvet



Založen: 08.08.2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Loučeň

Předmět: Re: Pořízení Kotěte
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2015 23:31:30
Odpovědět s citátem

Dobrý den pane Karle,
britka je určitě dobrá volba,jsou to klidné kočky,které bez problémů přečkají i vaší nepřítomnost,jsou mazlivé a hodné,ale ne zbytečně dotěrné.Také mají rádi svůj klid.
Co se týká výběru chovatele,tak u britského koťátka určitě vybírejte testované chovy,aby oba rodiče kotěte měli testy na Hcm(srdce),Pkd(ledviny),Felv a Fiv.Na koťátko se zajděte podívat,uvidíte prostředí,ve kterém kočičky žijí a také rodiče.Cena by neměla být nejdůležitějším kritériem výběru,koťátko se dá pořídit klidně již za 5 tisíc,ale i za 9.Pokud trávíte více času mimo domov,tak by nejlepší volba byli koťátka dvě.
Pokud byste měl jakékoli další otázky,tak mi klidně napište email (katerina.ridka@seznam.cz) pokud to bude v mých silách,ráda pomůžu Smile
Katka
www.diamond-velvet.webnode.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (75x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top