Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Toelata v noci

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Mordiella



Založen: 30.08.2012
Příspěvky: 3
Bydliště: JIndřichův Hradec

Předmět: Toelata v noci
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 8. 2012 8:31:10
Odpovědět s citátem

Dobrý den, máme tři koťátka. Přes den celkem v pohodě chodí na kočičí záchod (drobné excesy v podobě kakaní do sprchového koutu jsem vyřešila uzavíráním koutu a je to v pohodě, jinak chodí na svůj záchůdek). Ale zjistila jsem, že, patrně v noci, čůrají do svých pelíšků. V noci proto, že přes den jsem je nikdy neviděla, že by to dělaly. Nevím co je k tomu vede. Koupila jsem jim pelíšky v podobě kukaní....tak nespí v nich, ale na nich, to by mi nevadilo, jen kdyby je nepročůrávaly. Takhle mi pelíšek nevydrží ani týden čistý a každý den ho prát nemohu. Máte někdo radu, proč to asi tak dělají a jak je to popřípadě odnaučit...? Jsou jim 4 měsíce, dva kocourci a jedna kočička. Jo ještě, určitě nejde o značkování, pelíšky jsou mokré až na podlahu, tak to nejsou žádné malé kapičky. Děkuji za případné rady. Eliška Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 8. 2012 9:00:42
Odpovědět s citátem

Především 3 koťata a 1 záchod, to je prostě málo. Musíte aspoň jeden přidat. A dejte do něj jiné stelivo, než máte v tom původním. Nemusí se jim líbit. Pelíšky odstraňte, vyperte je v octu-místo prášku na praní dejte do pračky tak 1/4 l octa. Ten z nich odstraní zápach moči. Místo pelíšku jim nabídněte nějakou kartonovou krabici, do které můžete dát nějakou prací deku nebo ručníky, případně na dno nepromokavou přebalovací podložku pro miminka. Do krabice vyřízněte vstupní otvor-bude se jim to moc líbit, uvidíte.

Takže odstranit pelíšky (schovejte je, až budou větší), přidat záchod s jiným stelivem. Jako pelíšek krabice-je zadarmo-jen nesmí být třeba z drogerie, aby nebyla něčím cítit. A uvidíte.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Mordiella



Založen: 30.08.2012
Příspěvky: 3
Bydliště: JIndřichův Hradec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 8. 2012 10:33:04
Odpovědět s citátem

Děkuju moc za radu, já to zkusím. Je pravda, že když spí jen na rohožce u bot, tak tu nepočůrají, tak je asi svádí ten pelíšek. Dostanou ho tedy až budou větší. Moc Vám děkuji a krásný sluníčkový den Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vikma



Založen: 13.03.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Pardubice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2012 11:18:32
Odpovědět s citátem

Asi je opravdu jeden z důvodů, že jsou ještě koťátka. nám kluci zezačátku párkrát čůrali do pelíšku, který jsme jim zabavili. dnes jako třičtvrtěroční v opakovaně praném pelíšku jeden z nich na skříni spinká Smile a taky nám tajně chodili čůrat do skříně na čerstvě vyprané povlečení Very Happy to by je (snad) dnes už ani nenapadlo! jo a kdoví, jestli se u nás částečně tyto problémy taky nevyřešili přidáním záchůdku, jen 14 dní měli jeden dohromady, když byli pidi.
Kočky jsou v tomhle fakt nevyzpytatelné, nejraději mají skutečně obyčejné papírové krabice (čím míň se tam vejdou, tím líp), jinak často spí na škrabadle, u nás v posteli, na vnitřním okenním parapetu.. dokonce si zvykli chodit spát do přepravky.. zkrátka všude kde je napadne Smile
_________________
Vikma (Dáša, Viktorek a Maxík - *12.12.2011)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mordiella



Založen: 30.08.2012
Příspěvky: 3
Bydliště: JIndřichův Hradec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2012 14:08:28
Odpovědět s citátem

No já jsem si právě říkala, co dělám špatně. Koupila jsem jim nádherné nové pelíšky a oni je sešlapou a spí na nich a ne v nich, no a pak do nich ještě začnou čurat. Tak jsem jim dala podle rady jen hadr a krabici a po první noci dobré, tak snad jim to vydrží a pelíšky uvidí, až budou větší. Taky jsem si všimla, že jsou dost pomstychtiví...občas se mi vykadí někam do rohu jen kvůli tomu, že zrovna nemám čas si s nimi hrát. Taky jsem si všimla, že hrozně rádi spinkají kdekoli, kde je kus našeho oblečení, nebo něco, co používáme. A taky rádi koukaj s tátou na Růžovou zahradu Smile Tak vám děkuju moc za rady.
Krásný den (snad už bez deště, tady leje celý den).
Eliška Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
palkovic



Založen: 26.01.2016
Příspěvky: 27

Předmět: Re: Toelata v noci
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2016 13:27:20
Odpovědět s citátem

Mordiella napsal:
Dobrý den, máme tři koťátka. Přes den celkem v pohodě chodí na kočičí záchod (drobné excesy v podobě kakaní do sprchového koutu jsem vyřešila uzavíráním koutu a je to v pohodě, jinak chodí na svůj záchůdek). Ale zjistila jsem, že, patrně v noci, čůrají do svých pelíšků. V noci proto, že přes den jsem je nikdy neviděla, že by to dělaly. Nevím co je k tomu vede. Koupila jsem jim pelíšky v podobě kukaní....tak nespí v nich, ale na nich, to by mi nevadilo, jen kdyby je nepročůrávaly. Takhle mi pelíšek nevydrží ani týden čistý a každý den ho prát nemohu. Máte někdo radu, proč to asi tak dělají a jak je to popřípadě odnaučit...? Jsou jim 4 měsíce, dva kocourci a jedna kočička. Jo ještě, určitě nejde o značkování, pelíšky jsou mokré až na podlahu, tak to nejsou žádné malé kapičky. Děkuji za případné rady. Eliška Very Happy

máme 2 mačatá a 2WC....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Britská krátkosrstá kočka (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top