Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Mňoukání a bloudění po bytě


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lucie Hartmannová



Založen: 25.04.2016
Příspěvky: 2

Předmět: Mňoukání a bloudění po bytě
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 6. 2016 7:20:25
Odpovědět s citátem

Mám skoro ročního vykastrovaného kocourka, který má přibližně každý den stejný režim. Máme ještě psa, takže sám není, ale přesto, když jsme doma bloudí po bytě a mňouká. Myslím, že vyžaduje neustále hru s někým a to samozřejmě nejde, má spoustu hraček, volný přístup na zasíťovaný balkon Stejně mu to nestačí. Začne to kolem 4hod. ráno než jdu do práce a pokračuje po příchodu. O víkendech mňouká i celý den. Nevím co s ním. Uvažuji pořídit k němu druhou kočku, ale nevím, jestli to k něčemu bude a pomůže to. Sad Poradíte?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 6. 2016 10:55:40
Odpovědět s citátem

A co máte za plemeno?Toto většinou dělají aktivní kočky jako jsou siamky ,orientálky...Mám doma sejšelského kocoura a ten to do cca 2 let dělal taky.A to mám doma ještě jednu kočku o rok starší,a ta to nedělá i když je orientálka.Kocour teď už jen mňouká přes den(on je strašně ukecanej a vždy musí mít poslední slovo) a hlavně mi mňouká,když neví,kam by si zalezl aby se mohl v klidu vyspat.Tak ho hodím vždy nahoru do skříně mezi záclony,on se tam uvelebí a spí:-)Je jak malý dítě:-)Ale určitě není na škodu mu pořídit kamaráda.Hned budete mít doma veseleji a kocour se nebude nudit.Ti moji když se dají do hraní,tak to je sranda je pozorovat:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lucie Hartmannová



Založen: 25.04.2016
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 6. 2016 11:06:59
Odpovědět s citátem

wanesaa napsal:
A co máte za plemeno?Toto většinou dělají aktivní kočky jako jsou siamky ,orientálky...Mám doma sejšelského kocoura a ten to do cca 2 let dělal taky.A to mám doma ještě jednu kočku o rok starší,a ta to nedělá i když je orientálka.Kocour teď už jen mňouká přes den(on je strašně ukecanej a vždy musí mít poslední slovo) a hlavně mi mňouká,když neví,kam by si zalezl aby se mohl v klidu vyspat.Tak ho hodím vždy nahoru do skříně mezi záclony,on se tam uvelebí a spí:-)Je jak malý dítě:-)Ale určitě není na škodu mu pořídit kamaráda.Hned budete mít doma veseleji a kocour se nebude nudit.Ti moji když se dají do hraní,tak to je sranda je pozorovat:-)


No, právě mám birmu a všichni říkají, že je to divné, ta má být klidná. Asi se nezadařilo, jinak je to sladkej roztomilouš. Jen mě trápí, že je nespokojený. Tak asi opravdu dojde na druhého kocourka. Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (61x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (24x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top