Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocour má ucpanou trubici hlenovou zátkou, cévkování


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
valasicek



Založen: 07.09.2016
Příspěvky: 1

Předmět: Kocour má ucpanou trubici hlenovou zátkou, cévkování
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2016 5:52:50
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Mám 11 měsíčního kocourka, který v neděli začal mít podivné chování. Běžela jsem s ním tedy hned v pondělí k veterináři, vysvětlila mu, že můj kocourek sedí na záchůdku a čůrá po kapičkách, pořád se olizuje. Veterinářka mi řekla, že má zánět močového měchýře, dala mu injekci s antibiotiky a pak nějakou na uvolnění. No, když jsem ho přivezla domů, byl v pohodě, večer si už ale ani nehrál, jen tak polehával, zase se snažil čůrat, tentokrát už ani kapička. Tak jsem začala šílet a hned včera ráno jela tam znovu, byl tam jiný doktor, který mi řekl, že má úplně plný močový měchýř, tak ho vycévkoval a řekl mi, že se nemohl vyčůrat kvůli ucpané močové trubici jakýmsi hlenem, kocourek tedy znovu dostal tu uvolňovací injekci a bylo mi řečeno, že mu mám dávat hodně pít a dávat mu třeba masíčko. Tak jsem ho přivezla domů, dala mu baštu, kterou s chutí snědl a pak zase znovu to začalo, šel na záchod, a vůbec mu to nešlo, tak jsem ještě čekala, jestli se to nezlepší, ale když začal mít obrovské bříško a začal poléhávat, tak jsem neváhala a jela na veterinu znovu. Opakovalo se to, co ráno, vycévkoval ho, prohlédl a řekl, že má močovou trubici průchozí, tak neví, proč nemůže čůrat. Dnes v noci kocour chodil co pět minut na záchod, nejdřív nic nevyčůral, pak čůral po kapičkách, někdy trochu větších, tak nevím, jestli mám čekat, nebo tam zase jet... jestli to třeba není důsledek toho cévkování... Máte někdo podobnou zkušenost? Případně co byste mi doporučili za dietu? Veterinář mi řekl, že speciální mít nemusí, ale mě se to nezdá.... nebo nějaké přírodní kapičky na zlepšení? Předem děkuji za odpovědi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2016 8:51:43
Odpovědět s citátem

Dobrý den, pokud kocourek nečůrá normálně, měla byste navštívit veterináře. Je to pro něj potenciálně nebezpečná situace. Nečekejte na rady na internetu, musí se najít příčina a až potom je možné řešit, co dál.

Doufám, že je vše OK. Dejte vědět.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (24x)
2
Přinesení (13x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top