Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocourek prosí o lidské jídlo


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Toníček



Založen: 06.10.2016
Příspěvky: 5

Předmět: Kocourek prosí o lidské jídlo
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2016 9:55:14
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem,

Nevím zda to sem patří, ale zkusím to. Mám doma kocourka u útulku a má necelé 4 měsíce. Když jím jídlo tak kocourek sedne k židli a mňouká a prosí o moje jídlo a i se sápe na mě. A přitom má v misce svoje granulky a dělá to i když zrovna dojedl a já mám ještě jídlo na stole. Poradil by mi někdo co vlastně kocourek chce nebo jak ho odnaučit prosení o jídlo.

Předem děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
viera



Založen: 25.09.2015
Příspěvky: 17
Bydliště: topolčianky

Předmět: Re: Kocourek prosí o lidské jídlo
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2016 10:01:04
Odpovědět s citátem

Toníček napsal:
Dobrý den všem,

Nevím zda to sem patří, ale zkusím to. Mám doma kocourka u útulku a má necelé 4 měsíce. Když jím jídlo tak kocourek sedne k židli a mňouká a prosí o moje jídlo a i se sápe na mě. A přitom má v misce svoje granulky a dělá to i když zrovna dojedl a já mám ještě jídlo na stole. Poradil by mi někdo co vlastně kocourek chce nebo jak ho odnaučit prosení o jídlo.

Předem děkuji.
...tak ak toto dokážete ,dajte recept,celé osadenstvo MK vam zrejme bude vdačne Smile ešte som nemala mačku či psa ,čo by nežiadalo ludske jedlo a kedže nie som macocha ,rada sa podelim..trošku aspoň,,,aj moje maju všade granulky,konzervu aj kapsičky a predsa miluju moje raňajky,hoci len kusok masloveho rohliku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2016 11:25:46
Odpovědět s citátem

Kocourek byl asi na naše "lidské" jídlo zvyklý ,když je z útulku.Pokud by mu to nějak neublížilo,tak bych mu trochu dala.Já jsem měla kočku britku bílou s modrýma očima ,krásná ,ta chodila ven,lovila ptáky,myši a jedla taky naše jídlo ale bylo to tím,že jí to strkala malá dcera ,kočka třeba milovala brambůrky,čokoládu(které by fakt kočka neměla) ale já jsem jí dávala skoro denně namleté ryby čerstvé nebo i živé pstruhy od nás z rybářství a dožila se 22 let!Teď mám dvě umazlené orientálky z chovných stanic,ty se mi na rybu vykašlou,moje jídlo je nezajímá,jen to přijdou očichat když jím ale nic nechtějí jen ty svý granule,kapsičky,syrové maso.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2016 22:01:21
Odpovědět s citátem

Dobrý den, čtyř měsíční kocourek je mladý a myslím, že tam jde o to, jak nastavíte pravidla - když nic nebude dostávat, nebude to pak časem ani zkoušet (snad).

Moji kočičáci vlastně nikdy nic u stolu nedostávali, měli v mističce předtím, než jsme šli jíst, takže ani nikdy moc neloudili. Výjimkou je snaha dojídat jogurt, lákadlem je také šunka na pečivu - to někdy byla příležitost k loupeži Smile

Jinak opravdu pozor, ne vše, co jíme, je pro kočky bezpečné - více tady: http://www.modrykocour.cz/rady/prakticke-rady/potraviny-pro-kocky-nevhodne
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Přinesení (13x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top