Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Za jak dlouho si kotě zvykne na samotu?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
pavelin



Založen: 17.10.2016
Příspěvky: 3

Předmět: Za jak dlouho si kotě zvykne na samotu?
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2016 15:13:44
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
mám 3 a půl měsíční britské kotě. Máme ho asi čtvrtý den, všechno je v pohodě, doma si zvyklo.
Jediný problém je, když jdu na chvilku pryč, např. na 30 minut. Po mém odchodu kotě opravdu nahlas mňouká, protestuje. Když se vrátím, už je v klidu.
Při mé přítomnosti v bytě chodí všude za mnou, nesnese být samo v pokoji.

Vím, že nemůžu nikam spěchat, mám ho krátce, ale po jaké době to u Vašeho kotěte ustalo a zvyklo si?

Díky za odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2016 15:41:36
Odpovědět s citátem

Je to malé mačiatko a potrebuje pozornosť a tak za Vami plače. Ako dlho to bude trvať - nedá sa povedať, je to individuálne. Mám 4 ročného kocúra, ktorý, ked zistí, že je sám, reve ako keby mu išlo o život. Zoberiete ho na ruky a je spokojný....
Úplne ideálne by bolo, keby mal spoločníka - mačacieho Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2016 19:47:59
Odpovědět s citátem

Úplně souhlasím s tím, co napsala Andrea Klegová. Každá kočka je jiná a každá se i v tomto projevuje jinak. Je to malé kotě a je u Vás opravdu krátce, musí teprve zjistit, jak to chodí. Ale kočičí společník by byl určitě dobrý nápad Smile
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pavelin



Založen: 17.10.2016
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2016 21:13:48
Odpovědět s citátem

Vim,ze to ma kazde kote jinak,zajimaji me vase zkusenosti,jak to dlouho trvalo vam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2016 10:11:30
Odpovědět s citátem

Nezvykne si nikdy.Moje známá má kocoura už devět let a vždy,když odchází ráno do práce,tak za dveřmi řve a celý den sedí u dveří a čeká ,až se panička vrátí domů.U mě to bylo stejné.vydržela jsem to rok,a po roce jsem mu pořídila kamaráda a mám klid.Teď mě vítají dva nebo spolu někde spí a můžou si spolu hrát ,když jsem v práci....
Doporučuji pořídit druhé kotě a máte klid....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2016 12:50:25
Odpovědět s citátem

Tak zasa to sa tiež nedá tvrdiť, že si nezvykne nkdy. Je to naozaj veľmi individuálne. My sme mali 3 roky doma mačku samu. Nikdy neplakala, bola veľmi samostatná, ale, blbla na počkanie a čo mohla, to zhodila Smile
Všetko prestalo, ked sme jej ako 3 ročnej doniesli domov parťáčku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
micouša



Založen: 09.10.2016
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2016 15:07:02
Odpovědět s citátem

Asi takhle, přivezla jsem si Mioušku ve čtvrtek večer, v pátek jsem měla dovolenou takže jsem s ní byla až do pondělka doma, aby si zvykla. V pondělí jsem požádala bratra, který bydlí ve stejném domě, neb jest to dům rodinný, a který vzhledem k zaměstnání u divadla bývá přes léto doma, jestli by se na ní nemohl chodit pravidelně kouknout, jestli jí něco nechybí. Při mém odchodu do zaměstnání ječela na celej barák, jako když jí vraždí a následně začaly chodit SMS: 1. - spí na okně, 2. rve se s pískací myší na gumičce, 3. šla na bedýnku, 4. rozmotala bambuli přivázanou na prolejzacím česátku na provázku (a to byla uvázaná na uzel), 5. spí na okně, 6. rve se s pískací myší a pokaždý když jsem přišel se na mě dívala stylem co jí proboha otravuju. V momentě, kdy jsem při příchodu domů odemkla vchodové dveře, byl slyšet kotěcí jekot na celej barák. Další dny jí brácha sice občas došel zkontrolovat, ale tvrdil, že je to vesměs zbytečný protože je v naprostý pohodě. Ječení při mém odchodu a příchodu jí pochopitelně drží nadále, ale už tak nějak vím svý Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (13x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top