Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Granule N&D Grain Free


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Anita77



Založen: 04.04.2011
Příspěvky: 9

Předmět: Granule N&D Grain Free
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2016 16:44:57
Odpovědět s citátem

Prosím o radu, krmil nebo krmí někdo někdy granulemi N&D Grain Free?
Měla jsem je již 3x, naposled před cca rokem a půl. Pokaždé se mohl kocour utlouct). Nyní jsem objednala další (dnes došly) a kocour jen čichl a odešel do od nich:-)
Navíc ani mě se nezdá jejich vzhled ani vůně-bohužel si za ten rok a půl nepamatuji jak ty-co mu naposled CHUTNALY-vypadaly.
Granule co dnes došly - jsou kulaté, cca 1cm v průměru, tmavé a jsou cítit po klihu. Může e-shop posílat jiné granule než od zaručeného výrobce-nebo renomovaného, nebo jak to říct..? Děkuji za všechny reakce

Tak asi jsem si sama odpověděla na svou otázku-možná, jak to vypadá-jsem objednávala dříve - N&D Low Grain, to je možná vysvětlení, proč nepoznávám vzhled já, ani kocour chuť-název téměř stejný, výrobce stejný, granule se asi ale můžou lišit. Takže už asi není přímo aktuální moje prosba - ale nechám dotaz ve fóru, třeba se budete chtít někdo k tomu nějak vyjádřit - zatím objednám N&D Low Grain Smile a uvidím rozdíl, všem našim kočičákům přeji samé zdravé) krmení a hezký den všem.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2016 17:29:25
Odpovědět s citátem

Ja nimi kŕmim. Odkial ste objednali?, nie sú staré alebo nebol poškodený obal???
Ja som s nimi doteraz žiadny problém nemala. Bez obilovín sú: jahna a čučoriedky, kura a granátové jablko, diviak a jablko a ryba a pomaranč. Vo všeobecnosti sú naj tie prvé. Moje ich ale jedia okrem kuracích všetky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Anita77



Založen: 04.04.2011
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2016 9:26:13
Odpovědět s citátem

Andrea Klegová
Dobrý den, mám N&D Grain Free-Divočák s jablky, objednala jsem je na skrmiva.cz, datum spotřeby je do března 2018 a obal byl v pořádku..
Musela jsem zaměnit druh - Grain Free, za Low Grain - (nebo vlastně spíš obráceně!) Granule nemizí (zato voda v misce ano) a nadšení kocoura z předchozích objednávek se prostě nedostavilo
Už objednávám malé balení Low Grain abych viděla jak to bude vypadat:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2016 9:30:51
Odpovědět s citátem

Skúste Lamb&blueberies LG
GF je velmi silne krmivo. Niektore macky maju tendenciu prvotne nadsenie a casom uplne zmizne
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Anita77



Založen: 04.04.2011
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2016 10:25:10
Odpovědět s citátem

Andrea Klegová napsal:
Skúste Lamb&blueberies LG
GF je velmi silne krmivo. Niektore macky maju tendenciu prvotne nadsenie a casom uplne zmizne


Děkuju za radu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anita77



Založen: 04.04.2011
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2016 11:05:47
Odpovědět s citátem

Anita77 napsal:
Andrea Klegová napsal:
Skúste Lamb&blueberies LG
GF je velmi silne krmivo. Niektore macky maju tendenciu prvotne nadsenie a casom uplne zmizne


Děkuju za radu Smile


Objednám a dám vědět jak mu chutnalo, mám obyčejného vykastrovaného kocura, neočkovaný, je doma s výběhem přímo do lesa (tak snad dává pozor na vzteklinu), ale jinak je ok, žravej a spokojenej i v bytě. Vaše kočičáky drbu za ušima a děkuju za cenné rady, ať jsou všechna naše zvířata v pohodě-a zdraví a spokojenost jim nechybí - než vyberu granule tak je to dřina) člověk je pak rád že nasype do misky a nemusí dál nic řešit-já ještě doplním tak 2x za týden syr., vařený maso, žloutky, bílý jogurt a pod...a ty granule v misce mi to jistí, takže děkuju za rady, ozvu se, hezký den Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (23x)
2
Přinesení (13x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top