Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Zoohit


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2010 12:54:12
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:

Smeny, ale ono Vás opravdu nic nenutí nakupovat tam, kde nejste spokojena.


To samozřejmě nenutí, ale diskutujeme zde o zoohitu a člověk uvádí pro a proti. Zatím jsem objednala jen jednou a vcelku jsem byla spokojená, mám v plánu objednat znovu. Jen jsem reagovala na to, co se tu řešilo a co se mi též na jejich systému nelíbí. Ráda bych se třeba telefonicky předem domluvila, aby v mém případě u sousedů nic nenechávali, případně jméno jediných sousedů, kterým zde věřím a u kterých by to šlo. Ale nepřišel mi e-mail s číslem balíku a najednou jsem měla leták na schránce.

citace:

S GLS mám mnohem lepší zkušenost, než s PPL, která to vozila dřív. VŽDY ráno volají, takže v mezích možností rozvozu se s řidičem dohodnu. Jistě záleží na GLSce v daném místě.


Co jsem vyrozuměla ze zdejší diskuze a i z vlastní zkušenosti - PPL vojají vždy a GLS snad nikdy. Pokud by volali, neměla bych žádný problém.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dufinka



Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2010 14:02:29
Odpovědět s citátem

Tak i já nakupovala u ZOO hitu, platila jsem bankovním převodem. Na stránkách Zoohitu jsem asi po dvou dnech zjistila, že balíček byl odeslán. Číslo balíku jsem si musela vyžádat. Pak jsem balíček sledovala na stránkách GLS. První problém byl v nečitelné adrese (místo ř/š pouze otazníky!) a pak i s doručením. Nadiktovala jsem správnou adresu a čekala na balíček. Vzhledem k tomu, že se jednalo o všední den, nadiktovala jsem adresu do práce. Dokonce jsem získala číslo na řidiče, který měl balíček ten den dovézt i jím jsem byla telefonicky ujištěna, že mi balíček doveze. . V práci jsem trčela hodně přesčas. Řidič mi telefon nezvedal, což samozřejmě chápu. Volala jsem tedy do centrály, neb na stránkách gls se objevila infomrace, že se balíček vrací zpět do Německa. Slečna, která byla notně zmatená a vůbec netušila, kde balíček momentálně je, mi nic kloudného neřekla. Podařilo se mi dovolat řidiči, který mě v dopoledních hodinách ujišťoval, že balíček zaveze. Ten mi sdělil, že dneska danou ulici nezaváží a že asi zítra Twisted Evil Tak to už bylo na mě moc...Opět jsem volala do centrály a vyzjistila číslo depa. kde snad balíček je, a telefonní číslo tam. I když bylo po 19. hodině v pohodě jsem se dovolala a druhý den jsem si jela k Berounu pro balík. Parádní výlet! Způsob doručování a práce GLS mi vůbec nevyhovuje. Z toho důvodu už u Zoohitu objednávat nebudu, to by museli mít jóoo extra slevu Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2010 19:47:59
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
A Zdenko volala jste tam?Brali to?Co Vám řekli?
Mám s nimi volací zkušenost dobrou,elektronickou poštou už to jde hůř.

Trošku off topic, ale když jsem to nakousla, tak to jen dokončím s All petem. Včera telefonát, už Viyo naváží - dnes teprve mailová reakce na mé dva maily - že nenavezou, neb tenhle nemají - po 9 promarněných dnech, kdy jsem mohla objednat jinde.
Poučení pro příště - budu volat předem nebo do objednávky psát - nemáte-li na skladě, objednávku stornujte! Tohle je výhoda Zoohitu - jak něco není - objeví se autíčko a nelze objednat, proto jsou dodávky od nich okamžité. Toť jen srovnání dvou obchodů, nic víc, nic míň, nehledám hůl na psa Twisted Evil
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2010 19:51:36
Odpovědět s citátem

Dufinka napsal:
Pak jsem balíček sledovala na stránkách GLS. První problém byl v nečitelné adrese (místo ř/š pouze otazníky!) a pak i s doručením. Nadiktovala jsem správnou adresu a čekala na balíček. Vzhledem k tomu, že se jednalo o všední den, nadiktovala jsem adresu do práce.

Dufinko, zboží chodí z Německa, takže si v profilu musíte opravit adresu - bez diakritiky. Jinak kterýkoliv balík se dá PŘEDEM poslat na jinou adresu i jméno, nastavíte si opět v profilu doručovací adresu (já tam mám asi 3) a dle potřeby je měníte, GLSka není ochotna jezdit někam jinam, mají své přidělené rajóny a to je pak těžká změna. Ale tak, jak popisuju, to funguje bez problému. Absence čísel balíků se u zoohitu bohužel stává.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 1. 2010 11:27:32
Odpovědět s citátem

Mám adresu zadanou "česky", tedy s diakritikou, začínala jsem na zooplus.de a nijak to nevadilo, i když mám háčků a čárek dost. Teď pokračuji na zoohitu samozřejmě se stejnými údaji.
S tím, že nepřišel mail s číslem balíku, jsem bohužel u zoohitu jednou problém měla, ale zas mám z předchozích objednávek potvrzenou zkušenost, že v úterý ráno objednané je v pátek tady, tak s tím počítám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 1. 2010 11:42:13
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Mám adresu zadanou "česky", tedy s diakritikou, začínala jsem na zooplus.de a nijak to nevadilo, i když mám háčků a čárek dost.

Aha, tak Vás to kupodivu spolklo, moji kamarádku, na kterou nechávám do její garáže posílat stelivo Razz to s diakritikou sice spolklo, ale jak píše Dufinka, byly pak v adrese (či spíše jméně) paznaky, ale vzhledem k tomu, že ulice a město diakritiku nemají, doručili v pořádku.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 9:19:58
Odpovědět s citátem

Tak jsem ty zoohity trochu přechválila. Tentokrát mi jen automaticky potvrdili objednávku a nic dalšího nepřišlo, žádná informace o zaslání balíku s číslem. Takže sice vím, že už to má GLS, ale sledovat holt nebudu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 9:30:15
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Tak jsem ty zoohity trochu přechválila. Tentokrát mi jen automaticky potvrdili objednávku a nic dalšího nepřišlo, žádná informace o zaslání balíku s číslem. Takže sice vím, že už to má GLS, ale sledovat holt nebudu.

Ano Alamko, taky jsem si všimla, že zoohit prostě čísla balíků a expedici nepošle, tak si to hlídám na webu a jakmile mají napsáno odesláno, je to obvykle do 2 dnů tady. Ale teď jsem objednávala zooplus, poslali čísla a dohledatelný byl jen 1 balík, druhý "zamrzl" v depu na GLS Rolling Eyes
Já už počítám s tím, že od objednávky je to většinou za 3 dny tady, přičemž přijde vše objednané, velká výhoda proti snad všem našim obchodům, že si objednám, čekáááááám a dočkám se toho, že mi buď pošlou objednávky půl, nebo mi oznámí, že to nemají - když jsem sháněla pro psa Viyo veterinary, objednala jsem ho ve 4!!!! obchodech, ani v jednom ho neměli - a tohle mě u našich obchodů fakt štve... Evil or Very Mad
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 10:05:53
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:

Já už počítám s tím, že od objednávky je to většinou za 3 dny tady, přičemž přijde vše objednané, velká výhoda proti snad všem našim obchodům, že si objednám, čekáááááám a dočkám se toho, že mi buď pošlou objednávky půl, nebo mi oznámí, že to nemají - když jsem sháněla pro psa Viyo veterinary, objednala jsem ho ve 4!!!! obchodech, ani v jednom ho neměli - a tohle mě u našich obchodů fakt štve... Evil or Very Mad


Tak to jo, v tom zase jsou spolehliví, dodají všechno, nestalo se mi, že by něco nepřišlo. Když jsem ještě objednávala na německé stránce, při větší objednávce přišlo i něco malého navíc. Mám taky zkušenost, že při objednání v pondělí to je doma v pátek, schválně tak objednávám, protože v pátek nepracujeme. Jen by mohli mít víc slevových akcí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 10:13:52
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
objednání v pondělí to je doma v pátek, schválně tak objednávám, protože v pátek nepracujeme. Jen by mohli mít víc slevových akcí Very Happy

Já zase objednávám tak ve čtvrtek, když mám následující týden odpolední Razz Jojo, slevové akce bych taky brala, oni teď spíše dělají akce dárky a to mi teda nevyhovuje, nepotřebuji doma mít hračky, deky apod., co už stejně mám nebo mě nezajímají - no, musí to člověk brát, jak nabízejí - já stále říkám - zaplať pámbů za ně!
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 11:59:23
Odpovědět s citátem

A křivdila jsem jim Smile Mail s číslem balíku právě dorazil, jen tentokrát to trvalo hodně víc než 24 hodin a na "můj zoohit" už od včerejška bylo, že předali na GLS. Takže možná je přetížené GLS a tak dlouho jim trvalo skutečné odbavení balíku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Gabec



Založen: 01.03.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2010 15:04:11
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
A křivdila jsem jim Smile Mail s číslem balíku právě dorazil, jen tentokrát to trvalo hodně víc než 24 hodin a na "můj zoohit" už od včerejška bylo, že předali na GLS. Takže možná je přetížené GLS a tak dlouho jim trvalo skutečné odbavení balíku.


Já čekám na část své zásilky už měsíc, před 8 dny mi posílali zbývající položky. Myslíte, že je ještě možné, že zásilka dorazí nebo mám opět zásilku reklamovat a doufat, že napotřetí vše klapne? Začínám být ze zoohitu už dost rozčarovaná...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2010 17:09:54
Odpovědět s citátem

Gabec napsal:

Já čekám na část své zásilky už měsíc, před 8 dny mi posílali zbývající položky. Myslíte, že je ještě možné, že zásilka dorazí nebo mám opět zásilku reklamovat a doufat, že napotřetí vše klapne? Začínám být ze zoohitu už dost rozčarovaná...


Tak tohle nedokážu posoudit, takový problém jsem se zooplusem/zoohitem nikdy neměla. To, co jsem kdy objednávala, bylo vždy na skladě, nikde se nemuselo čekat na nějakou dodávku, možná proto jsem vždy vše dostala komplet v jednou či dvou balících (ale dvou kvůli množství, nikoliv kvůli dodatečnému dodávání) současně doručených. Když objednám v pondělí, ve čtvrtek je doručeno. 8 dní je strašně dlouho, to už bych dávno pátrala u GLS, kde to zašantročili.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Gabec



Založen: 01.03.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2010 18:57:26
Odpovědět s citátem

Tak tohle nedokážu posoudit, takový problém jsem se zooplusem/zoohitem nikdy neměla. To, co jsem kdy objednávala, bylo vždy na skladě, nikde se nemuselo čekat na nějakou dodávku, možná proto jsem vždy vše dostala komplet v jednou či dvou balících (ale dvou kvůli množství, nikoliv kvůli dodatečnému dodávání) současně doručených. Když objednám v pondělí, ve čtvrtek je doručeno. 8 dní je strašně dlouho, to už bych dávno pátrala u GLS, kde to zašantročili.[/quote]

No já jsem objednávala škrabadlo a krmení...škrabadlo kvůli velikosti došlo ve dvou balících - způsob dopravy GLS byl asi jak to tak čtu tradiční, balíky dovezli dva dny po sobě, přestože byly ve skladu v jeden den a každý dali k někomu jinému, jeden k sousedovi a druhý do obchodu naproti...takže jsem měla takový zábavný rébus to poskládat...balík třetí se žrádlem posílali DHL, což je německá obdoba pošty, takže se to prý překládá na hranicích České poště...no a ten se ztratil, takže jsem to reklamovala. Vcelku ochotně mi odpověděli, že pošlou náhradu...no uplynulo osm dní, balík žádný a ze Zoohitu mi nikdo na maily neodpovídá a dovolat se tam nedá...takže zkusím asi opět reklamační formulář, aby to bylo oficiální...no jsem z toho dost smutná...je to sice žrádlo "jen" za šest stovek, ale i tak to mrzí...to škrabadlo by bylo o dost horší...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2010 19:37:33
Odpovědět s citátem

Známé takhle nedorazil balík a Hoohit nereagoval. Tak napsala komentář k daným výrobkům, které nedošly ve smyslu: Ráda bych ohodnotila toto zboží, ale již měsíc na něj čekám atd. A do týdne měla balík doma.
Mně zase jednou nestrhli peníze, já si toho nevšimla a cca za měsíc přišel dopis, že chtějí i penále. Odmítli si to strhnout z karty a převod je dost drahý. Tak pomohl kamarád Němec. Jenže i když to převedl ze svého konta, oni zase dopis a penále. Tak jim kamarád zatelefonoal, nebyl slušný, tvrdě jim vynadal a od té doby jsou moc milí a reagují na každé mé přání. Asi k nám Čechům nemají až takovou ústu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mishan



Založen: 09.06.2009
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2010 10:59:53
Odpovědět s citátem

Já už třetí objednávku v rozmezí asi tří měsíců reklamuji,nejdřív přišlo místo zboží ,co jsem chtěla něco uplně jiného,sice dražšího,ale k čemu mi jsou psí konzervy?Řešení trvalo asi dva týdny,prostě neodpovídají na maily,v dalších dvou objednávkách problém s rozmačkanými tetrapacky a potrhanými obaly granulí,přitom krabice byla v pořádku,takže špatné balení,opět komunikace čtrnáct dní,no mám to zapotřebí?Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Gabec



Založen: 01.03.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2010 11:15:04
Odpovědět s citátem

mishan napsal:
Já už třetí objednávku v rozmezí asi tří měsíců reklamuji,nejdřív přišlo místo zboží ,co jsem chtěla něco uplně jiného,sice dražšího,ale k čemu mi jsou psí konzervy?Řešení trvalo asi dva týdny,prostě neodpovídají na maily,v dalších dvou objednávkách problém s rozmačkanými tetrapacky a potrhanými obaly granulí,přitom krabice byla v pořádku,takže špatné balení,opět komunikace čtrnáct dní,no mám to zapotřebí?Smile


No docela mě to od nich mrzí, výběr zboží je super, ceny taky více nežli dobré, ale ve fínále už to taková bomba není Sad Koukám, že nejsem jediná, co posílá maily do černé díry....chjo...no snad mi to pošlou..Říkám si, že jim nemůže stát za to mi neposlat zboží za 600,-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Problém s objednávkou
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2010 11:49:11
Odpovědět s citátem

Máte někdo něco teď aktuálně objednáno u zooplusu? Myslím přímo zooplus.de. Objednala jsem 8.8, protože to vyšlo cca o 300 Kč levněji než totéž v české verzi. Ale trčí to. Tři dny trvalo, než přišel mail s údajem o čísle balíku, informace na webu vypadají, jako že balili až 12.8., na webu GLS trčí jediná informace "Data transferred to GLS System " (už 11.Cool, jako by dostali jen údaje od balíku ale balík sám fyzicky nikoliv. Což je divné. Potvrdil mi to u pán na infotelefonu.
Taky je divné, že balík má přes dvacet kilo a není rozdělen na dva Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2010 17:51:25
Odpovědět s citátem

Alamko, minulý týden mi přišly 3 balíky a chovalo se to naprosto stejně, jak popisujete, takže jsem musela čekat, ale od objednávky to trvalo do dodání tuším 3-4 dny, byla jsem doma a pán z GLS už mě zná Laughing , takže vždycky ráno volá, že veze náklad ...
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LINCI



Založen: 07.03.2010
Příspěvky: 85

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2010 18:05:42
Odpovědět s citátem

já nakupuji u MALL a je to ještě horší obědnala jsem granule a suchý šampon čekala jsem tři týdny samozřejmě jsem se musela tel. ozvat a přišla mi puka na druho už čekam měsíc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LINCI



Založen: 07.03.2010
Příspěvky: 85

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2010 18:06:45
Odpovědět s citátem

[quote="LINCI"]já nakupuji u MALL a je to ještě horší obědnala jsem granule a suchý šampon čekala jsem tři týdny samozřejmě jsem se musela tel. ozvat a přišla mi pulka na druhou už čekam měsíc[/quote]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: zoohit.cz
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2011 13:37:46
Odpovědět s citátem

Jak jsem tu už psala do fóra s interetovými obchody, na zoohit.cz jsem objednala kočičí toaletu Cabrio a podložku pod misky. Oboje doručili poškozené (zachůdek naprasklý v délce asi 10 cm, podložka natrhlá), nafotila jsem a poslala mailem..omlouvali se, at to neposílám zpět,ale ekologicky zlikviduji a že vše pošlou na jejich náklady znovu.
_________________
Bárný, Charlie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: Spořící program
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2012 18:03:40
Odpovědět s citátem

Včera jsem objednával na ZOOHIT a nabídlo mi to ke koupi spořící program. Byly tam 3 možnosti (3% na rok, 3% na 3 roky a 5% na 3 roky), tak jsem za 499,- Kč zvolil tu možnost 5% na 3 roky. Nevím jestli to nabízí každému (já jsem tam totiž minulý rok celkem dost utratil - objednávám pro další 2 kolegy, aby se to vždy dostalo nad 2500,- a bylo to s 5% slevou), ale mě se to určitě vyplatí, protože takhle když nakoupím nad 2500,- a zaplatím převodem, tak vyjde celková sleva na cca 11.5%. Hned touto objednávkou jsem z těch 499,- Kč odmazal 147,- (takže ještě 2 podobné objednávky na uhrazení "poplatku za slevu" a od té následující by se to mělo začít vyplácet).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Spořící program
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2012 8:19:00
Odpovědět s citátem

Jo jo, tahle nabídka už se objevovala loni.

Přiznávám bez mučení, že osobně akce typu "zaplať a dostaneš slevu" nemám moc ráda, takže jsem ani jednu možnost nevyužila. Čímž ale netvrdím, že to nemůže být výhodné, ono opravdu si to chce vždycky spočítat, někomu to vyjde, ale někdo se chytí a přitom se mu to nevyplatí.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2012 9:48:31
Odpovědět s citátem

Mně to nepřijde košér, abych platila za slevu. Ani omylem. Jestli chtějí, abych tam pravidelně nakupovala, musím za to něco dostat, nějakou přidanou hodnotu. Ale ne, abych si to kupovala.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
dadinka



Založen: 07.09.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2020 13:13:01
Odpovědět s citátem

Nechápu-objednávám u Zoohitu 12 let a jsem moc spokojená
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (50x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Britská krátkosrstá kočka (23x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top