Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kvalitní suché krmivo


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Frappé



Založen: 21.09.2018
Příspěvky: 1

Předmět: Kvalitní suché krmivo
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2018 17:03:43
Odpovědět s citátem

Dobrý den, máme čerstvě kastrovaného Britského krátkosrstého kocoura 10 měsíců starého s váhou okolo 4,5kg. Aktuálně se snažíme najít kvalitní suché krmivo. Kocour zatím nemá možnost chodit ven, tzn. žije pouze v bytě. Doposud krmíme granulemi "Royal Cannin kitten british shorthair".

Ze všech nabízených značek nám dělá problém vyhodnotit, co jsou opravdu důležité parametry při výběru krmiva. U veterináře nám bylo doporučeno krmivo značky "Specific Adult". Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

Rádi bychom poprosili o radu, které suché krmivo bude pro našeho kocoura nejlepší.


Předem děkujeme za odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2018 13:36:18
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

každá kočka je jiná. Já jsem vždycky hledal podle toho, co chutnalo jim, kočičákům - samozřejmě jsem vybíral ze zavedených značek a z kvalitnějších řad. Myslím, že je to jako koťata z útulku hodně zvedlo, takže se to vyplatilo.

Srovnávat parametry mi přijde skoro nemožné, i když se o to někteří snaží, ale často vaří z vody, protože každé složení je psáno jinak a není samozřejmě přesně jasné, co to znamená.

Zkuste, co vašemu kocourovi chutná, jestli po tom nemá nějaké zažívací problémy (to by se poznalo v záchůdku), a pak to bude OK.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
cookiska



Založen: 08.01.2018
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2018 21:24:45
Odpovědět s citátem

Dobrý den, Filipe, výběr krmiva je dost individuální, my jsme např. museli několikrát měnit, protože máme doma kočičku tak trochu vybíravku a navíc s citlivým zažíváním, takže když už jsme našli něco, co jí nedělalo problémy s bříškem atp., tak jí párkrát ''jen'' nechutnalo a nejel přes to vlak, no upřímně dost děs něco pak najít Very Happy
Teď už každopádně rok a půl krmíme Brit Care a spokojenost, jsem ráda, že jsme konečně u něčeho zůstali a i co se složení týče, za mě můžu určo doporučit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kocour.10



Založen: 30.05.2019
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2019 18:29:08
Odpovědět s citátem

I my máme kastrovaného kocoura, navíc se sklonem k problémům s močovým ústrojím. Většinou jí mokré (taštičky). Jediné suché, které doporučil veterinář, je Purina - urologická. (Kocour ho dostává jen vyjímečně, jako chroupavý mls.) Zatím to funguje dobře, kocourovi už je 10 let.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
gird



Založen: 04.11.2020
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2020 17:50:02
Odpovědět s citátem

ja mam super zkusenosti s krmivy Brit, jsou trosku drazsi ale fakt kvalitni a nase kocky je miluji. ted jsem je kupovala v eshopu Zoohit http://www.slevokurzy.cz/sleva/zoohit-cz/ za velice slusnou cenu, pri vetsich balenich to vyjde srovnatelne s mnohem horsi konkurenci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kočička7



Založen: 18.01.2021
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 1. 2021 21:09:39
Odpovědět s citátem

nakonec jsme taky skončili na Brit, protože nic jinýho kočka nežrala, tak jsem ráda, že jí něco zachutnalo a teď jsme spokojené obě
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
M.Kočka



Založen: 29.04.2021
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2021 21:11:50
Odpovědět s citátem

Také máme výborné zkušenosti s Brit Care. Máme dvě ragdolky s hrozně citlivým zažíváním, snad rok měly průjmy, u veta jsem vždy nechala celou výplatu a nikdy nic nezjistili, vyzkoušeli jsme snad všechny druhy granulí na trhu... Brit nám konečně sedí, je kvalitní a kočičkám moc chutná. Za nás určitě doporučuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smetanka



Založen: 20.03.2020
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2021 6:36:02
Odpovědět s citátem

Zdravím, nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno, ale taky se to týká krmení.. zbyla nám doma tahle kloubní výživa https://www.jakbytfit.cz/zdravotni-problemy/alavis-triple-blend-recenze/ kterou jsme dřív dávali pejskovi.. myslíte že by ji mohla dostat i naše kočka? samozřejmě v mnohem menším množství.. spíš mě zajímá jestli už to někdo doma zkoušel, a nebo to chce nějakou specielně určenou kočkám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Kočky ve znamení Raka (16x)
3
Přinesení (14x)
4
Editorial 19. června 2006 (14x)
5
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (13x)
6
Osmnáctá poznávačka vyhlášena (13x)
7
Dívčí - éé - vlastně kočičí čest v ohrožení (12x)
8
Najdi kočku (3) (12x)
9
Egyptská mau (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top