Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Špatně reaguje na očkování??

Fórum: Očkování

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
menuet



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 9

Předmět: Špatně reaguje na očkování??
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2006 23:02:09
Odpovědět s citátem

ahojky, chtela bych se jen zeptat, jestli je mozne, ze kocourek docela spatne snasi ockovani? pred 4 tydny jsme byli na 1.ockovani proti tem beznym kocicim nemocem. v noci pak asi nestihl dobehnout na zachodek a vykakal se na koberec, ale nebylo to klasicke hovinko, spis ridsi, no da se rict, ze mel prujem. druhy den byl ale v pohode. dneska jsme byli na preockovani. kdyz jsme dosli domu, dostal napapat. odpoledne pak uz jen spinkal, vic nez je obvykle. navecer jsem mu dala zase napapat, ale odmitl, nevzal si ani trosku. vecer se potom pozvracel. vyzvracel natravene papani. od te doby polehava, nebo spinka, neni moc aktivni (normalne skace, beha, skrabka jako sileny) a vubec na sebe nenecha sahnout. nevzal si ani granulky, nevidela jsem ho ani pit. myslite, ze je to bezne? mrzi me, ze jsem veta dneska neinformovala o tom minulem prujmu. Sad je to male kotatko, ma 3 mesice a 1,5 kg, tak si rikam, ze to musi byt obrovsky zasah do organismu, kdyz je po ockovani nekdy spatne i lidem. mate nekdo podobne zkusenosti? jsem trosku vystrasena, Emánek je divoch, nikdy se tak nechova. diky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Špatně reaguje na očkování??
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2006 8:00:34
Odpovědět s citátem

Očkování je pro čičinu poměrně velká zátěž, obzvlášť pro malé koťátko. Na internetu se to běžně zmiňuje, já sama jsem se psala takový článeček o Maxíšovo reakci na očkování na vzteklinu http://www.modrykocour.cz/stranka.php?cat=1&subcat=1&id=607
První očkování Maxíš snášel ale taky hodně špatně .... nám prozměnu čůral v koupelně, nenechal se pohladit, protože ho bolelo celé tělíčko, měl horečku, pořád jen spinkal. Mám pocit, že do dvou dnů byl v pořádku.
Spíš kocourka pozorujte a hlídejte, jestli je mu líp, pokud by ke zlepšení do těch cca dvou dnů nedošlo, tak zajděte s ním na veterinu, ale myslím, že tohle je opravdu negativní reakce na očkovací látku Confused
Hlídejte taky, zda se mu v místě vpichu neudělala bulka, pokud ano, měla by se do přibližně měsíce samovolně rozpustit, pokud by se nerozpustila, tak o tom informuje veterináře, protože to může být postinjekční bulka, ze které se rády dělají nádůrky Sad
Tak přeju kočičákovi rychlý návrat do formy Wink

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
menuet



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2006 9:32:23
Odpovědět s citátem

moc díky za odpověď. Emánkovi je už dneska mnohem líp, skáče a běhá jako předtím. už papal a byl normálně na záchodku, tak mám radost. jen si říkám, že trochu té včerejší až trošku (na jeho poměry) přehnané:) přítulnosti by mu mohlo zůstat. dneska ho ještě budu pořádně hlídat, ale myslím si, že se už zpravilo. o dalším očkování - proti vzteklině - popřemýšlím. emánek je domácí kocourek a ven se dostane maximálně v přenosce, když jdeme k vetovi. už nechci takovouto další skoro bezesnou noc zažít. je hrozné se dívat na kocourka, kterému je špatně a je z toho sám úplně zmatený. mějte se. pac a pusu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: vzteklina
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2006 15:31:54
Odpovědět s citátem

Pokud Emánek opravdu nechodí vůbec ven, nedávejte ho očkovat proti vzteklině. Je to zbytečná zátěž pro organismus a potvrdí vám to i každý rozumný veterinář.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (73x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top