Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Převoz kotěte


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kvído
Anonymní





Předmět: Převoz kotěte
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2006 6:29:39
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny a prosím o radu. Brzy si pojedu pro kocourka, budou mu tři měsíce. Pojede poměrně dlouho (cca 1,5 hod). Chci se zeptat, zda je vhodnější přepravka nebo taška. Mě se chudínka nechce cpát do přepravky, když je tam malinký, ale nevím, jestli z tašky nebude utíkat. Děkuji!
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Převoz kotěte
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2006 6:40:53
Odpovědět s citátem

Jednoznačně přepravka, je pohodlnější, může se tam víc uvelebit. Pro větší pohodlí do ní dejte nějakou malou (dětskou) deku, nebo svůj starší svetr, tričko, aby koťátko poznalo Váš pach a zvyklo si na něj.
Určitě v přepravce trpět nebude a navíc je to bezpečnější a neuteče z ní. Sice asi bude mňoukat nespokojeností, ale odolejte a nevytahujte ho z ní, je to i v jeho zájmu, aby dorazil domů v pořádku Wink
Přeji hodně radosti s čičičákem Smile

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Re: Převoz kotěte
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2006 8:12:28
Odpovědět s citátem

April napsal:
Jednoznačně přepravka, je pohodlnější, může se tam víc uvelebit. Pro větší pohodlí do ní dejte nějakou malou (dětskou) deku, nebo svůj starší svetr, tričko, aby koťátko poznalo Váš pach a zvyklo si na něj.
Určitě v přepravce trpět nebude a navíc je to bezpečnější a neuteče z ní. Sice asi bude mňoukat nespokojeností, ale odolejte a nevytahujte ho z ní, je to i v jeho zájmu, aby dorazil domů v pořádku Wink
Přeji hodně radosti s čičičákem Smile

April


No já nevím, mě spíš napadá, jestli by nebylo lepší mu tam dát deku nebo polštářek z původního domova,bude ve stresu z cesty, tak aby ho ten známý pach aspoň uklidňoval ,ale jinak souhlasím s April, připravte se na to, že možná bude naříkat v přepravce, ale odolejte a nevytahujte ho, je to opravdu bezpečnější. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alenka02



Založen: 26.09.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Převoz kotěte
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2006 13:06:56
Odpovědět s citátem

My jsme Luckyho vezli 3 hodiny (Frýdek - Praha). Měli jsme přepravku, tu si nejdřív očichal a pak si do ní sám zvědavě vlezl. Uvnitř měl ručník a hračku. Cestu zvládů na jedničku.


http://kocourlucky.webgarden.cz
_________________
Alena a Lucky
http://kocourlucky.webgarden.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2006 11:41:57
Odpovědět s citátem

mate niekto skusenosti s touto prepravkou?
http://www.fortissimo.cz/shop.php?language=&level=2&code=PK-1-2&product=P-89&page=product
je to novinka, vyzera uzasne - hlavne sa mi paci ta moznost uplneho otvorenia zhora. ale mam strach, ze by som ju nestihla zavriet kym by bol moj hyperaktivny kocur vo vnutri.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2006 13:52:55
Odpovědět s citátem

je to novinka, vyzera uzasne - hlavne sa mi paci ta moznost uplneho otvorenia zhora. ale mam strach, ze by som ju nestihla zavriet kym by bol moj hyperaktivny kocur vo vnutri.[/quote]

Tuto přepravku máme asi 1/2 roku. Je úžasná, na přejímce či u veterináře lze zvíře nechat uvnitř a jen rozevřít hořejšek. Má také úžasné dno - kolem je jakoby žlábek, když se zvíře počurá, není na mokrém, na dlouhé cesty jsou tam misky ALE Exclamation přepravka je velmi těžká, sice má popruh, ale pokud v přepravce nesete těžké, dospělé zvíře, není žádná sranda ji nést déle. Také se nedá dát několik přepravek na sebe nebo vedle sebe - to kvůli tvaru. Já na ni nedám dopustit, beru ji na výstavy, kde vystavuji jen jedno zvíře - je moc hezká a "frajeřina nezebe" v totmto případě "není těžká " Laughing Laughing Laughing
Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2006 16:41:44
Odpovědět s citátem

tak mozno to u vas nie je taka novinka Wink u nas ju zacnu predavat cochvila Smile
ako je to s tym vrchom? ked si predstavite, ze davate dnu zvieratko, ktore okolo seba kope a po dotknuti sa dna uz aj sa snazi odrazit von - myslite si, ze sa to da stihnut zavriet? Wink mame standardnu prepravku s otvaracou mriezkou hore, to standardne zavriem na cas, ale tu sa otvaraju dve casti, tak neviem Wink vaha by mi tak nevadila, na tie kusky cesty k autu a z auta to vydrzim Laughing zmesti sa tam aj vacsia macka?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.B.
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2006 18:52:38
Odpovědět s citátem

liw napsal:
tak mozno to u vas nie je taka novinka Wink u nas ju zacnu predavat cochvila Smile
ako je to s tym vrchom? ked si predstavite, ze davate dnu zvieratko, ktore okolo seba kope a po dotknuti sa dna uz aj sa snazi odrazit von - myslite si, ze sa to da stihnut zavriet? Wink mame standardnu prepravku s otvaracou mriezkou hore, to standardne zavriem na cas, ale tu sa otvaraju dve casti, tak neviem Wink vaha by mi tak nevadila, na tie kusky cesty k autu a z auta to vydrzim Laughing zmesti sa tam aj vacsia macka?


Já přepravku koupila na jaře na výstavě v Ústí / či v Mostě - skleróza Laughing / od fa PETS. Stála 690 Kč u nás ji prodávají asi dva další internetové obchody / 890,-Kč - 1090,-Kč / . Jeúžasná, ale jedna stačí Laughing
Kočku dávám do přepravky předem - přední kryt je normálně otevírací. Hořejšek otevírám u přejímky či u veta - kočka se vždy tlačí ven - chi, musíte jí tam prostě zatlačit Laughing
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (56x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (24x)
4
Kočičí jména (23x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (22x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (20x)
8
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (20x)
9
Somálská kočka (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top