Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Víte o tom, že Diffusil je pro kočky silně toxický?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Věděli jste,že antiparazitní přípravek Difusil je toxický pro kočky?
ANO
22%
 22%  [ 25 ]
NE
77%
 77%  [ 87 ]
Celkem hlasů : 112

Autor Zpráva
Věra Ľuptáková



Založen: 29.03.2004
Příspěvky: 31
Bydliště: Starý Pařezov

Předmět: Re: Zvládne to!!!
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2006 17:25:44
Odpovědět s citátem

Prosím ještě jednou všchny zde přítomné majitele stránek, aby informovali a informovali!!!! Zvířátka jsou nám plně oddána, musíme je proto vyvarovat možných následků nezodpovědnosti výrobců a distributorů "zaručených přípravků". Buďme proto stále ve střehu!!!!
A věřme, že to kocourek zvládne!!!!
_________________
Věra Ľ.


Naposledy upravil Věra Ľuptáková dne 20. 12. 2006 9:18:35, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Coral
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2006 19:31:27
Odpovědět s citátem

Pani Dosoudilová držím pěsti vašemu kocourkovi. Doufám, že už se z toho vylíže.
Loni jsem se přestěhovala na vesnici a začala jsem řešit problém blech - u psů i u koček. Kočky běhají po vsi a nosí blešky domů od sousedovic zvířat, na vsi je nikdo neodblešuje. Šampony jsou téměř k ničemu - zaberou jednorázově a potom už čícu nic nechrání. Pipetky se mi také neosvědčili (Frontline vůbec). S úspěchěm používám u koček obojky, mají pojistku pokud se někde číča zahákne (jedna kočka ze tří ho jednou opravdu ztratila). Od té doby nás blechy netrápí, ale človek si musí přečíst co obojek obsahuje a také vyzkoušet, u každé kočky a psa zabírá něco jiného. Já u koček momentálně používám obojky přírodní - http://www.allpet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1828 a blešky nemají.
Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2006 20:09:08
Odpovědět s citátem

Moc držím kocourkovi - obrovskému bojovníkovi - palce!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2006 21:49:02
Odpovědět s citátem

Každý den spěchám nejdříve podívat se na zprávy o Vašem kocourkovi. A dneska byly zprávy poprvé docela nadějné. Strašně moc vám, ale hlavně jemu držíme všechny palce a pevně věříme, že svůj boj vyhraje. Je úžasný bojovník a má štěstí, že má vás.
Vím, že tohle Vám prakticky moc nepomůže, ale asi spousta lidí vašemu kocourkovi moc a moc fandí. Kéž by vaše i jeho vánoce byly šťastné.
Dagmar, Suzi a Nancy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Marcelka
Anonymní





Předmět: Držím pěsti!!!!
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2006 22:49:31
Odpovědět s citátem

Olivka napsal:
To je krásná zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrý den, sleduji váš příběh a ani nevíte, jak s vámi cítím a jak je mi vašeho kocourka i vás líto. I když vás ani kocourka neznám, skoro jsem při přečtení všech příspěvků brečela. Nejhorší na tom je, že člověk chce svému zvířátku pomoct, myslí si, že pro něj dělá to nejlepší a v dobré snaze zvířátku spíše ublíží. O této věci s Diffusilem jsem vůbec nevěděla, nikdy jsem o ničem podobném neslyšela, a také mě nikdy nenapadlo, že by mohl takhle škodit. Mám ho doma, hned poletí. Ten, kdo výrobek pustil na trh s nálepkou "pro kočky" by se měl stydět a výrobek by se měl buď kompletně stáhnout z trhu, nebo z jeho etikety vyloučit informaci o tom, že je i pro kočky. Výrobce asi stejně jako nás nenapadlo, že přípavek obsahuje toxické látky a kočka si je může pravidelnou hygienou slízat a dostat je tak do krve. Bohužel tomu, kdo přípravek již použil to moc nepomůže a je hrozné, že musíte trpět za chyby jiných. Každopádně mi udělalo obrovskou radost, že u kocourka nastalo jisté zlepšení a moc moc držím pěsti. Držte se a vytrvejte. Pokud bych mohla nějak pomoct, podepsat petici či jinak pomoct, ráda to udělám.
Odpovědět 
Rosemary
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2006 12:42:47
Odpovědět s citátem

Hrozně držím palce. Když si představím, že jsem odblešovala jednoměsíční kotě difusilem ... běhá mi mráz po zádech.
Odpovědět 
marketad



Založen: 06.12.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Kolín

Předmět: diffusil na koťátko
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2006 15:06:56
Odpovědět s citátem

Rosemary napsal:
Hrozně držím palce. Když si představím, že jsem odblešovala jednoměsíční kotě difusilem ... běhá mi mráz po zádech.


Pokud jste ho nastříkala v dostatečném množství nechce se mi věřit ,že zůstalo v pořádku.. Question Třeba si nebylo schopné diffusil z kožíšku olízat.. M.D.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Re: diffusil na koťátko
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2006 17:06:15
Odpovědět s citátem

Je krásné,že se i Modrý kocouř.cz zapojil. Na úvodní stránce je odkaz na tuto diskuzi s velkým POZOR,že je Difusil toxický.
Doufejme,že toto varování ušetří spoustu trápení kočičkám i majitelům,kteří by Difusil použili.

Jak se vůbec má kocourek?

Držíme mu s Damíškem packy a palce. Wink
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Márty



Založen: 05.06.2005
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 12. 2006 8:02:21
Odpovědět s citátem

Dobré ráno všem Smile Už i já a Maxík jsme na naše stránky umístili odkaz na tuto diskuzi...když jsem toto téma objevila, bylo mi smutno. Věříme s Maxíkem, že bude kocourkovi pořád lépe a lépe a že prožije vánoce s aspoň malým úsměvem na čumáčku Very Happy Držíme tlapuchy jak nejvíc to jde!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: diffusil na koťátko
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 12. 2006 8:50:28
Odpovědět s citátem

citace:
Pokud jste ho nastříkala v dostatečném množství nechce se mi věřit ,že zůstalo v pořádku.. Question Třeba si nebylo schopné diffusil z kožíšku olízat.. M.D.


Nastříkala v opravdu dostatečném množství. Nebyla v tak špatném stavu, aby si nebyla schopná kožíšek olízat, ale je fakt, že nějak neměla tu potřebu to činit. Já jsem jí také držela dost dlouho zabalenou v dětské pleně, protože přípravkem jsem opravdu nešetřila (použila jsem ho dokonce hned 2x za sebou), tak aby mi nenastydla, protože způsob získání takto malého kotěte byl opravdu dramatický a vzhledem k mojí neznalosti nejen v oblasti odblešování je malý zázrak, že je z kotěte nyní roční zdravá kočka.

Dříve jsem měla morčata, odblešovala jsem též v hojné míře a pouze difusilem (tedy nebyly to blechy, ale všenky a jiný přípravek jsem neznala, tento nám doporučila veterinářka). Morčata si kožíšky i olizovala a také jim naštěstí nic nebylo. U morčat jsem byla ale vždy trochu nervózní, protože dříve nebyla uvedena na obalu, zatímco u kočky jsem byla klidná, protože tam byla uvedená Evil or Very Mad
Odpovědět 
jitkahla



Založen: 15.12.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha - Západ

Předmět: Kocourek je šikula!
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 12. 2006 13:19:34
Odpovědět s citátem

Tak to je nádherná zpráva!!! Moc gratuluji kocourkovi za šikovnost a vám za trpělivost. Věřím, že to bude už jen a jen lepší a kocourek se uzdraví. Přejeme vám klidné vánoce a kocourkovi, aby už brzy běhal jako dřív a do nového roku všem kočičkám, aby se vyvarovaly difusilu, arpalitu a podobných jedů... Držte se! A prosím, i nadále nás informujte, sleduji jak se má kocourek... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Judithka
Anonymní





Předmět: DRŽÍM PĚSTI!!!
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 12. 2006 16:36:10
Odpovědět s citátem

Milá paní (a hlavně kocourku)
přeji Vám, ať se vše brzy zlepší a kocourkovi je jen lépe - tím pádem Vám taky. Smile
Já měla taky problém s blechami a na svoje dvě kočky použila Diffusil. Naštěstí necítili potřebu se olizovat. To "svinstvo" jsem totiž použila v hojné formě, jelikož blech bylo neskutečně!!!
Twisted Evil Uplně mě při čtení Vašeho příběhu mrazí... Confused

Jak už jsem řekla, přeji Vám, aby bylo vše zase v pořádku, kocourek i Vy na tuto smutnou a bolestivou kapitolu brzy zapomněli a měli se spolu krásně!!! Very Happy
Odpovědět 
marketad



Založen: 06.12.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Kolín

Předmět: Otrava Diffusilem
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 10:12:30
Odpovědět s citátem

Kocourek dnes ráno umřel. markéta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Judithka
Anonymní





Předmět: .................
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 10:35:50
Odpovědět s citátem

Nemám slov... Moc mě to mrzí, protože myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že jsme Vám neskutečně drželi palce.
Každý den jsem chodila sem na fórum, abych zjistila nové zprávy a vždy se strachem, co se mohlo stát... Crying or Very sad
Markétko (nezlobte se, že jsem tak osobní) jediné, na co teď myslete je, aby jste si co nejdříve pořídila nový život místo toho ztraceného. Myslím, že Vám to pomůže zapomenout a smířit se s něčím tak ošklivým, co se stalo Vašemu kocourkovi. Myslím, že tomu je teď již lépe. Ačkoli to ode mne zní asi velmi krutě.

Crying or Very sad

Mějte se v rámci možností co nejlépe.
Odpovědět 
Joja



Založen: 01.08.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Český Těšín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 10:44:04
Odpovědět s citátem

Moc mě to mrzí Sad Sad Otvírala jsem dnes tuto diskusi s nadějí, že se kocourkovi daří zase lépe. Nevím co říct....určitě bych řekla přesně to co už napsala Judithka. Je mi to líto. Obdivuji vaši trpělivost a obrovskou snahu kocourka zachránit Sad
_________________
www.felis-silesiana.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Helík



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Říčany

Předmět: Kočičí nebe
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 13:57:39
Odpovědět s citátem

Milá Markéto,
všichni jsme drželi kocourkovi palce, pro kocourka jste udělala maximum, ale bohužel osud to chtěl jinak. Teď je již v kočičím nebíčku a prohání se s dalšími kočičími kamarády a nic ho už nebolí. Určitě se tam potká i s naší Honey, která umřela 29.11.2006. Přeji Vám, aby prázdné místo v pelíšku brzy zaplnil nový čtyřnohý kmarád. Určitě zase vnese do Vašeho života sluníčku. Váš kocourek zůstane ve Vašich vzpomínkách a ve Vašem srdci navždy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Věra Ľuptáková



Založen: 29.03.2004
Příspěvky: 31
Bydliště: Starý Pařezov

Předmět: Re: Otrava Diffusilem
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 17:58:02
Odpovědět s citátem

marketad napsal:
Kocourek dnes ráno umřel. markéta


Markétko, teď už ho nic nebolí. Tam, kde je jeho dušička, je krásná kočičí pohoda a on na vás nikdy nezapomene. Jsou tam i naši dva kocourci, Black a Blečík, ale je tam i moje maminka, kterou nám zabil opilý řidič. Neplačte! Všichni jsme v duchu s vámi Crying or Very sad
_________________
Věra Ľ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 19:27:29
Odpovědět s citátem

Je mi to opravdu moc a moc líto........
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 20:20:03
Odpovědět s citátem

Je mi to moc líto a cítím s vámi. Všichni, kdo sledujeme tuto diskusi, jsme na vás moc mysleli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 22:16:38
Odpovědět s citátem

Také je mně to líto, obdivuji Vaši statečnost v tom nerovném boji. Udělala jste maximum, kocourek se už netrápí a jestli opravdu existuje kočičí nebe,má tam určitě spoustu kamarádů a možná i našeho Kulíška. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jitkahla



Založen: 15.12.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha - Západ

Předmět: Kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2006 23:42:51
Odpovědět s citátem

Je mi to moc a moc líto, věřila jsem, že to dobře dopadne.. Jak už psali jiní, nový kamarád zahojí rány a vzpomínky zůstanou... Před měsícem jsme přišli o pejska, vím, jak to bolí... Udělala jste pro něj maximum...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sava



Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: praha

Předmět: lítost
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2006 13:06:08
Odpovědět s citátem

markétko, nedávno jsme přišli o kocourka buzze, bylo to náhlé a nečekané asi i proto jsem celou vaši historii sledovala a moc držela palce. jste statečná a silná žena s velkým srdcem - jediné co vám teď mohu napsat je - plačte, pište, mluvte o tom - to je teď jediné co vás může držet nad vodou.
přeji vám hodně sil a brzy další chlupy do domu.
sáva.
ps: odkaz na tuto diskuzi se snažím šířit mezi kočkomily, kéž by už se nic takového neopakovalo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
marketad



Založen: 06.12.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Kolín

Předmět: Otrava Diffusilem
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 8:41:39
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
chtěla bych Vás všechny informovat,že jsem dočasně mimo internet a nemůžu tak reagovat na Vaše názory.
Připojení k internetu bych měla mít asi tak za týden.

P.S.
Již před Vánoci jsem informovala výrobce Diffusilu.
Stále se mi nedostalo žádné odpovědi!!
Markéta Dosoudilová
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Otrava Diffusilem
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 17:30:58
Odpovědět s citátem

marketad napsal:
Dobrý den,
chtěla bych Vás všechny informovat,že jsem dočasně mimo internet a nemůžu tak reagovat na Vaše názory.
Připojení k internetu bych měla mít asi tak za týden.

P.S.
Již před Vánoci jsem informovala výrobce Diffusilu.
Stále se mi nedostalo žádné odpovědi!!
Markéta Dosoudilová


Take bych vam rada vyjadrila uprimnou soustrast... I ja jsem psala 14.12.06 na info lybaru, zda vedi ze je diffusil pro kocky smrtelny,ale samozrejme zadna reakce...Co k tomu dodat,je to vic nez smutne,ze to nikoho nezajima.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
marketad



Založen: 06.12.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Kolín

Předmět: Otrávený kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2007 10:32:55
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
dnes jsem obdržela odpověď od výrobce Diffusilu.
Cituji :

Vážená paní Dosoudilová,

s velkým znepokojením jsme si přečetli váš e-mail. Je nám velice líto, že po použití našeho výrobku nastaly u vašeho kocoura zdravotní komplikace.
Ihned po obdržení vaší zprávy jsme se celou věcí začali intenzivně zabývat.

Všechny naše veterinární přípravky byly důkladně testovány a před uvedením na trh schváleny Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně. Syntetické pyrethroidy jsou při hubení humánních a veterinárních ektoparazitů používány zejména pro jejich mimořádně nízkou toxicitu pro člověka a teplokrevné živočichy. V rozsáhlé skupině syntetických pyrethroidů opět vyniká mimořádně nízkou toxicitou právě permethrin. Proto jsou veterinární přípravky s permethrinem celosvětově vyráběny ve velkém rozsahu již několik desítek let. Množství permethrinu obsaženého v Diffusilu V MR je natolik nízké, že je bezpečné jak pro psy tak i pro kočky. Občas se však může vyskytnout případ extrémní citlivosti kočky na permethrin.

V naší společnosti se samozřejmě zabýváme výzkumem nových účinných látek. V loňském roce byla ukončena výroba veterinárních přípravků s permethrinem a v lednu letošního roku byla zahájena výroba nové veterinární řady Diffusil V Forte a Diffusil V Forte MR s účinnou látkou carbaryl. Jejímu uvedení předcházely časově i finančně náročné testy zaměřené především na účinnost a snášenlivost koček na carbaryl.

Uvědomujeme si jak velké starosti a nepříjemnosti vám tímto vznikly a jsme ochotni s vámi jednat o nákladech za léčbu kocoura."

A tak jsem ráda, že se případem opravdu zabývají a nenechali můj požadavek zcela bez povšimnutí..
Bojím se ale,aby tento vstřícný krok nebyl také krokem posledním..
No uvidíme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kicki



Založen: 07.03.2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Dubí u Teplic

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2007 16:07:49
Odpovědět s citátem

Tak alespoň, že se ozvali a vyjádřili lítost. Ale podle mého názoru si až tak úplně jisti neškodlivostí svého výrobku nejsou, jinak by Vám nenabízeli, že se budou podílet na nákladech za léčení. Kocourkovi to už život bohužel nevrátí, ale pokud Váš boj proti Diffusilu zachrání i třeba jen jednu kočičku, lze ho považovat za úspěšný!
_________________
Kicki + Kenny, Maggie a Barnabáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sava



Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: praha

Předmět: 100% souhlas
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2007 21:22:32
Odpovědět s citátem

100% souhlasím s kicki - kéž by se tohle už nemuselo nikdy opakovat.
držte se.
sáva bez buzze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MVDr.Černý



Založen: 09.01.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Karlovy Vary

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2007 14:41:28
Odpovědět s citátem

Difusil a v něm obsažený permethrin je toxický pro všechny kočky a ne jen pro extrémně citlivé jedince,takže ten dopis mi připadá trochu jako výmluva.
Takže pozorně čtěte ,co obsahují antiparazitární přípravky.Naštěstí většina s permethrinem má už na sobě značku přeškrtnuté
kočky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
marketad



Založen: 06.12.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Kolín

Předmět: Kočky verus permethrin
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2007 15:38:22
Odpovědět s citátem

MVDr.Černý napsal:
Difusil a v něm obsažený permethrin je toxický pro všechny kočky a ne jen pro extrémně citlivé jedince,takže ten dopis mi připadá trochu jako výmluva.
Takže pozorně čtěte ,co obsahují antiparazitární přípravky.Naštěstí většina s permethrinem má už na sobě značku přeškrtnuté
kočky.

Dobrý den,pane doktore,
mám velikou radost, že se k naší věci vyjádřila i odborná veřejnost.
Prosím,myslíte si jako veterinární lékař, že jsme skutečně jen náhodná výjimka s takovouto reakcí na diffusil?
Jsou někde k dosažení nějaké přímé odborné podklady či výsledky výzkumů které by mi mohly pomoci v objasnění celé věci?
Váš názor, jako nezávislého odborníka by nám velice pomohl.
S pozdravem Markéta Dosoudilová
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MVDr.Černý



Založen: 09.01.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Karlovy Vary

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2007 16:47:28
Odpovědět s citátem

O permethrinu a kočkách se to píše skoro v každé veter.učebnici parazitolgie
a jak už jsem psal ,vyjímka určitě nejste.Sám jsem takto podobně postižené kočky v ordinaci už ošetřoval několikrát-a nebylo to jen z difusilu ,ale z jakýchkoliv preparátů ,které obsahují permethrin.Je jich na trhu celkem dost,ale vždy pouze pro psy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (15x)
2
Přinesení (12x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top