Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Veterinář v Olomouci

Fórum: Veterináři

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: Veterinář v Olomouci
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2007 11:10:30
Odpovědět s citátem

Můžete dát tip na dobrého veterináře v Olomouci?
Dík!
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Evča



Založen: 06.05.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Olomouc

Předmět: Dobrý veterinář v OLomouci
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2007 10:09:48
Odpovědět s citátem

Mohu doporučit MVDr. Procházku v Olomouci - Holici Very Happy
Eva
_________________
Začátečníci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: Dobrý veterinář v OLomouci
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2007 10:15:28
Odpovědět s citátem

Evča napsal:
Mohu doporučit MVDr. Procházku v Olomouci - Holici Very Happy
Eva

A mohu se zeptat, jaký názor má na kastraci? Můj současný vet chce čekat do stáří jednoho roku (a to se jedná o kočku!), což je pro mě dost nepřijatelné, neboť mám ještě o tři měsíce mladšího kocourka a v té době by pravděpodobně byl už také dospělý a hrozilo by nakrytí. A koťátka rozhodně nechci! Confused
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Evča



Založen: 06.05.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2007 16:21:21
Odpovědět s citátem

Zrovna včera jsem u něj byla s naší kočičkou 2,5 let /naše je 14 dnů/ domlouvan kastraci. Nejlepší bude osobní kontakt 608037733, přeji Vám dobré pořízení.
_________________
Začátečníci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: Re: Veterinář v Olomouci
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2007 14:14:14
Odpovědět s citátem

Fol napsal:
Můžete dát tip na dobrého veterináře v Olomouci?
Dík!


Veterináře v Olomouci neznám nějak moc dobře. Ale nějaké valné zkušenosti tedy rozhodně nemáme s veterinární klinikou v Neředíně.
Jinak si nemohou vynachválit pana doktora Galka. Jeho názor na kastraci sice neznám, ale stížnsti jsem na něj neslyšela. Až budou naše čičiny potřebovat lékařské oěetření, tak půjdeme k němu.

odkaz na jejich web:

http://www.efauna.cz/veterinar/galko-olomouc/index.php
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2007 17:45:09
Odpovědět s citátem

Děkuju vám za tipy, zkusím je obvolat a uvidím.
Mějte se!
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janinka1



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Olomlouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2008 15:50:40
Odpovědět s citátem

Fol napsal:
Děkuju vám za tipy, zkusím je obvolat a uvidím.
Mějte se!


No já jsem s jednou kočičkou byla u Galka na té jeho nové veterině a nemůžu si to vynachválit! Tam je to snad nejlepší! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 17:56:04
Odpovědět s citátem

Hezký den, máte prosím Vás někdo zkušenost s Dr. Albínem Grygou z Olomouce? Příští pondělí se tam s naším kočičákem chystáme na testy, tak jsem se chtěla pozeptat Smile ... Pan doktor na mě zatím po telefonu působil velmi příjemně a ochotně, vysvětlil co jsem potřebovala a co by mě mohlo zajímat. Děkuji předem Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 19:34:02
Odpovědět s citátem

Právě jsme se s kočičákem vrátili "z výletu" u pana doktora Grygy v Olomouci, Klinika Tosa a jsme moc spokojeni Very Happy . Oba páni doktoři i sestřička byli velmi milí a ochotní, vše nám vysvětlili a poučili. Doporučuji Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tamara Stratilová



Založen: 19.05.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Veterinář v Olomouci
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 5. 2009 16:47:15
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
Fol napsal:
Můžete dát tip na dobrého veterináře v Olomouci?
Dík!


Veterináře v Olomouci neznám nějak moc dobře. Ale nějaké valné zkušenosti tedy rozhodně nemáme s veterinární klinikou v Neředíně.
Jinak si nemohou vynachválit pana doktora Galka. Jeho názor na kastraci sice neznám, ale stížnsti jsem na něj neslyšela. Až budou naše čičiny potřebovat lékařské oěetření, tak půjdeme k němu.

odkaz na jejich web:

http://www.efauna.cz/veterinar/galko-olomouc/index.php


Dobrý den,
ráda bych se podělila o příběh, který se nám stal v sobotu.Předem upozorňuji, že se jednalo o naši chybu a nechci ,aby mě tady nikdo posuzoval..Okna máme všechny zabezpečená, ale potřebovala jsem něco umístit na parapet a stačila vteřina a mazlík byl fuč.
Boužel nám vypadl ze 4.patra..Okamžitě jsme letěli k panu doktorovi Galkovi, který nebyl doma a byl mimo Olomouc..Následovaly asi 2 hodiny doprošování se u ostatních veterinářů v Olomouci..Ať to byl Dr.Mazoch,který měl čas až za 3 hodiny,tak pan doktor ,který ordinuje u Červeného kostela..Dovolím si napsat, že tento člověk by měl tuto práci dělat s láskou a né pro peníze,nebo nějaký konkurenční boj.Ŕekl nám, že je to naše věc a ho to absolutně nezajímá..Tak arogantní chování jsem ještě nezažila...Poslední místo, kam jsme dojeli, byla veterina v Neředíně,kam se mi zrovna moc nechtělo..a taky jsem tušila proč..Pan doktor dal Charliemu injekce a poslal nás domů..žádný rentgen,prohmatávání bylo,až když jsem na to upozornila..Prostě asi neměl svůj den..Ráda bych poděkovala panu doktorovi Galkovi, který nám přes telefon zajistil příjem v Uherském Hradišti na špičkové klinice, kde okamžitě provedli rtg,hlavně kvůli bránici a močovému měchýři a další rtg(již v mírné narkóze)dolních končetin.Náš čičin má zlomenou pánev na 2 místech a je po resekci-odstranění celého kyčelního kloubu.Mohla být druhá varianta a to sešroubování,ale s trvalými následky..Dnes jsme si zlatíčko dovezli a také jsme se dozvěděli, proč až včera podstoupil operaci.Pan doktor v Neředíně ho napíchal steroidama, a proto se muselo počkat,než se vše vyplaví..Prý to ještě nikdy nezažili..

No v každém případě by se spousta veterinářů měla stydět a já jen doufám, že s tímhle stylem jednání se už nikdy nesetkám..Akorát mě mrzí, kolik zvířecích životů, tahle arogance stojí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Petr20000



Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Olomouc - žádná sláva
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2009 0:07:02
Odpovědět s citátem

Co se týče vet. v Olomouci je to bída. Jsou to obvykle typičtí hanáci - koukaj lačně na měďáky(kdy už budou mít proboha dost) a že by se ochotou přetrhly to se říct nedá. Obvykle jsou pracovně zdeformovaní a na zvíře se nedívaj už s takovou láskou jako na začátku, to spíš ty jejich sestřičky jsou v pohodě a snaží se. Hodně jsem ve tváři veterinářů četl jakousi nadřazenost a nabubřelost a mistrně hranou pózu a falešně překotný zájem o zvíře. No a jak máte něco obyčejného jako třeba kotě od popelnice tak adie. Přístup nulový. Což mě teda zaráží, protože obyčejné zvíře mám proto že chci mít obyčejné zvíře a zaplatím za všechno jako ten co má nějakého "fona" ale z nějakých neznámých důvodů vet. upřednostňujou ušlechtilce. Snažím se tedy k veterinářům nechodit, dávám hodně kvalitní stravu a přípravky aby těch návštěv u vet. bylo co nejméně. Chodím po všech různých v Olomouci a ještě jsem nenašel ke kterému bych chtěl chodit na stálo. Na pana vet. u Červeného kostela jsem neslyšel zrovna chválu tak tam nechodím. Ještě se chystám na toho Galka. Takže bohužel nemohu poradit, většinu jsem obešel ale jak říkám nechci jmenovat ale stojí to s nima na prd. Dobrou recenzi jsem slyšel na vet. v Litovli nějakej p. Věcek. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
marteska



Založen: 12.03.2010
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2010 22:28:41
Odpovědět s citátem

Tak já bych také přidala chválu na pana doktora Galka. Chodili jsme k němu s pejskem, přístup pana doktora byl úžasný, věnoval se mu... S kocourama bych šla už jedině k němu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Laskonka



Založen: 07.02.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Veterinář v OLomouci
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2011 18:10:50
Odpovědět s citátem

Dobrý den, do této diskuze jsem se přihlásila pod vlivem nejnovějších zkušeností s naší kočičkou. Byla to vždy venkovní kočka, měla 5x koťata, je jí 5 let, 2,5 roku od kastrace. Nikdy jí nic nebylo, teď jí začly vypadávat (či si je sama vykousává) chloupky na pravém boku. Byla jsem nejdřív na veterinární klinice u pana Galka, neb je tam kočička registrovaná. Byla tam na kastraci. Ale bohužel jsem "nenatrefila" na pan Galka osobně, vyšetřovala nás mladá paní či spíše slečna veterinářka. Odebrala vzorek na kultivaci plísně, předepsala nám Dermatisan, platili jsem 800kč s tím, že máme zavolat za týden, jak dopadla kultivace plísně. Zavolala jsem za týden a plíseň byla negativní. Doporučili mi počkat ještě jedne týden, jestli se ještě neprojeví a pak prý se bude léčit či analyzovat dál. Jelikož se ta holá či vykousaná místa rozšiřují (pravá zadní noha, pravý bok, kus na pravé přední noze a začiná již i levá zadní), chtěla jsem jít pro jistotu ještě k jinému panu veterináři. Zvolila jsem pana Špručka u Červeného kostela (nejsem místní, nikoho jiného neznám, akorát kliniku na Neředíně, ale Červný kostel byl blíže). Ano,pan doktor mluvil příliš odborně, to ano, ale zase odebral krev a další vzorek kůže a chlupů, čekala jsem 15 minut, kdy to analyzoval, dostali jsme Stronghold, zaplatila jsem 1300. Kočka byla klidná, i když jí odebírali krev. Tak. A já teď nevím. Na pana Špručka jsem tu četla zatím jen vesměs kritiku. Každopádně, proč mi ta mladá paní veterinářka rovnou neodebrala krev, proč mi rovnou nedala Stronghold, aby vyloučila podkožní parazity? (kočka nebyla nikdy pravidelně očkovaná, jak říkám, byla to vždy spíše venkovní kočka). Mám čekat 14 dní, jestli se neprojeví plíseň, když ani já, ani přítel, ani spolubydlící nic nemáme a to s Čočkou jsme v denním kontaktu? Jsem studentka, tyhle pálky za vyšetření mi pořádně nabourávají rozpočet, nehledě na to, kolik bude stát samotné léčení (jestli Stronghold nepomůže, bude to nejspíše hormonální, to nám předeslala již i paní veterinářka u pana Galka na klinice, potvrdil mi to i pan Špručka).Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji vám za jakékoli příspěvky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2011 11:31:58
Odpovědět s citátem

Pokud si kočka chlupy vyškubává sama, mohlo by jít i o alergii na bleší kousnutí. Píšete, že je kočka venkovní, udržet ji bez blech je dost obtížné.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (42x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top