Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

"vytírání" podlahy a jiné kočičí úchylky:-)


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: "vytírání" podlahy a jiné kočičí úchylky:-)
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2007 16:50:43
Odpovědět s citátem

Dneska se kočička chová teda fakt divně: vytřela jsem podlahy v bytě (savem), a ona, jakmile byla vpuštěna do místnosti, se začala válet po podlaze a jakoby "vytírat"- předkem jezdila po podlaze a zadníma normálně chodila- vytřela celou místnost, byla to fakt sranda, ale fakt nevim co to dělá, ktyž vždycky jindy ji vytírání nechává naprosto v klidu Very Happy

Dělají ti vaši miláčkové taky něco, nad čím vám zůstává rozum stát? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2007 18:11:59
Odpovědět s citátem

Savo je pro kočky skvělá "voňavka" takže není nic neobvyklého když se ho snaží vytírat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: "vytírání" podlahy a jiné kočičí úchylky:-)
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2007 20:19:48
Odpovědět s citátem

[quote="terez4"]Dneska se kočička chová teda fakt divně: vytřela jsem podlahy v bytě (savem),/quote]
Jak píše AlenaV, je to normální pro mnohou kočku, s mými nehne žádná šanta ani jiné zaručené kočičí voňavky a ze sava jsou všechny paf - jen mají smůlu - jakmile vytírám savem či jím dezifikuju jejich wc, tak je tam nepustím dříve, než je sucho, Savo je toxické a i když hodně naředěné, rozhodně není dobře, když si ho číča potom slíže z kožichu...
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2007 20:28:44
Odpovědět s citátem

pokial viem, existuje aj Savo, ktore je vhodne pre zvierata. myslim, ze na obale je psik.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2007 20:35:42
Odpovědět s citátem

liw napsal:
pokial viem, existuje aj Savo, ktore je vhodne pre zvierata. myslim, ze na obale je psik.

Tak to tedy Liw fakt netuším, já vždy kupuju to "své" s červeným vrškem - desinfekční - no asi pro jistotu bych u jakéhokoliv sava nepouštěla kočku vytírat ještě mokrou podlahu...
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kopretinka



Založen: 11.07.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: K Učilišti 2663

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2007 9:45:27
Odpovědět s citátem

Já používám Pronto. Merlinovi je tato značka přípravků moc sympatická. Ať už se jedná o Pronto proti prachu, nebo Pronto na podlahy. Vždycky chodí za mnou se zvednutou hlavičkou a nosíkem načichává. Včera jsem vytírala. Snažil se mi nasednout na mop, skákal po něm, utíkal před ním, útočil na něj a pak když jsem všude vytřela nastoupil vysušující mop Merlin, který svým kožíškem vytřel to mokré. Také jsem se musela smát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chatul



Založen: 08.04.2007
Příspěvky: 41

Předmět: Re: "vytírání" podlahy a jiné kočičí úchylky:-)
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2007 12:07:11
Odpovědět s citátem

terez4 napsal:
Dělají ti vaši miláčkové taky něco, nad čím vám zůstává rozum stát? Very Happy


Naše čička se snaží vytírat sama od sebe, ani k tomu nepotřebuje žádné čistící prostředky. Čas od času (v poslední době i několikrát za den) začne plácat packou do misky a tak se do toho zabere, že všechnu vodu vycáká a pak ji ještě důmyslně roztírá packama po podlaze a po okolním nábytku, aby bylo pěkně mokro úplně všude. Někdy plácá oběma předníma packama zároveň, to je pak pohled! No a když je hotovo, začne mňoukat o další vodu. Je to novinka, doufám, že ji to brzy pustí. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: SAVO- chlor
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2007 12:30:11
Odpovědět s citátem

Zdravím,
Savo obsahuje chlor, který kočky nesmírně přitahuje. Mé kočky taky při použití Sava mají tendenci se válet a "nabalovat" na sebe pach, který je jim příjemný. Savo používám hlavně na WC a to chodí kolem a větří a pak se stejně vyvalují Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2007 14:42:44
Odpovědět s citátem

[ Snažil se mi nasednout na mop, skákal po něm, utíkal před ním, útočil na něj a pak když jsem všude vytřela nastoupil vysušující mop Merlin, který svým kožíškem vytřel to mokré. Také jsem se musela smát.[/quote]

Zdravím,
já se přesně tohohle docela bojím, nemůžu kočky nikde při vytírání zavřít, leda ne balkón, protože mám jenom jednu místnost a předsíň a příslušenství a všude vytírám najednou, máme to malé Smile Tak používám nějaké eko-bio přírodně odbouratelné mýdlo, strašně moc ředím a mop co nejvíc ždímám, kočičky se v tom neválejí, jenom normálně chodí, takže to mají akorát na tlapičkách, ale stejně mi není moc milá představa, že to potom lížou, aby jim nebylo zle??? Díky a zdravím! Máňa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2007 13:05:30
Odpovědět s citátem

Nám se včera stala taková věc - kocouři něco dmachlali na zemi, tak koukám co a oni měli takového dlouhého tvrdého a hodně hbitého broučka. Tak jsem je nechala si hrát no a za chvíli se Fugo začal chovat jak blázen. Vystartoval na Dominika a zakousl se mu přímo do tlamičky, a to tak, že na něm bylo úplně vidět že je to agresivní útok, ne hra. Pak se začal válet po zemi jako blázen, také jezdil předkem po zemi a zadkem normálně chodil. Pak vyskočil a zase vystartoval na Dominika, tak jsem ho okřikla a on nic. Byl jak smyslů zbavený, pořád jen šel po Domišovi a rval ho. Tak jsem je od sebe odtrhla, Fugovi vyhubovala. No on se pak v tom místě když žmoulali toho brouka válel jak v "rauši" asi půl hodiny. Asi jim brouček voněl:-))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2007 16:30:43
Odpovědět s citátem

Jednu naší kočičku naprosto fascinuje pach špinavého prádla Laughing A to především prádlo mého přítele, nejlépe smrduté fusekle nebo trenýrky Laughing Když chystám prádlo na praní, vždycky se v prádle rozkošnicky válí. Taky miluje smradlavé boty Laughing Je hrozně fixovaná na lidi a asi má ráda ten koncentrovaný lidský pach a mužský obzvlášť Laughing
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top