Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Přepravní taška


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
rychla.zelva



Založen: 10.03.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Želivec

Předmět: Přepravní taška
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 8. 2007 16:39:31
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

zjistila jsem ze existuje i jiný způsob přepravy koček než přepravkou. Very Happy Ráda bych se proto zeptala jestli máte někdo zkušenosti s přeprvní taškou? Jste s ni spokojeni?? Uvítam i jakékoliv Vaše rady a poznatky..

Pedem děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 8. 2007 18:18:44
Odpovědět s citátem

Přepravní tašku mám a je podle mě ideální na kratší cesty. Při delších cestách mi připadá málo prostorná. I kočka která je v přepravce nervní je v tašce v pohodě. Navíc je taška skladnější a méně nápadná než přepravka třeba při cestách v MHD.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Re: Přepravní taška
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2007 14:55:59
Odpovědět s citátem

rychla.zelva napsal:
Dobrý den,

zjistila jsem ze existuje i jiný způsob přepravy koček než přepravkou. Very Happy Ráda bych se proto zeptala jestli máte někdo zkušenosti s přeprvní taškou? Jste s ni spokojeni?? Uvítam i jakékoliv Vaše rady a poznatky..

Pedem děkuji.



Je to výborná věc, i když se Damián trošku pronese Smile ale používám jen tašku, přepravku vůbec nemám. Přijde mi, že ta kočka má bližší kontakt s majitelem, a tak je klidnější.
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Los Casperos



Založen: 31.07.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2007 20:24:05
Odpovědět s citátem

My přepravní tašku máme a nemůžeme si jí vynachválit, je z nepromokavého materiálu a celkově vzdušnější, kupovali jsme ji na výstavě, přišla nás na 400 Kč. A taky je lehčí než plastová přepravka Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2007 8:22:05
Odpovědět s citátem

Myslíte něco takového?
http://www.exo-eko.cz/Prepravni-tasky-a-batohy-na-psy/Prepravka-London-bezova-kostka
Ta se mi mimochodem velice líbí:-), už o ní docela vážně uvažuju. Máme sice přepravku, ale Kuba ji nesnáší, je z cesty vždycky úplně hotovej,ˇnaříká, snaží se dostat ven... Sad Tak právě doufám, že by to taková taštička mohla zlepšit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2007 8:24:11
Odpovědět s citátem

Mně se třeba líbí i něco takového :http://www.tery-chovatelskepotreby.cz/cestovani-a-preprava/psi/tasky/taska-prepravni-jednobarevna-c.3-50cm-baleni-1ks-ruzne-barvy/
, ale z toho by Kuba zaručeně zdrhl Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2007 13:39:03
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Myslíte něco takového?
http://www.exo-eko.cz/Prepravni-tasky-a-batohy-na-psy/Prepravka-London-bezova-kostka
Ta se mi mimochodem velice líbí:-), už o ní docela vážně uvažuju. Máme sice přepravku, ale Kuba ji nesnáší, je z cesty vždycky úplně hotovej,ˇnaříká, snaží se dostat ven... Sad Tak právě doufám, že by to taková taštička mohla zlepšit.


http://www.exo-eko.cz/Prepravky-a-porodny-pro-kocky/Taska-STANDARD

my máme takovou Smile teda jen jinou barvu
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2007 12:20:58
Odpovědět s citátem

Lucienka napsal:
hanuled napsal:
Myslíte něco takového?
http://www.exo-eko.cz/Prepravni-tasky-a-batohy-na-psy/Prepravka-London-bezova-kostka
Ta se mi mimochodem velice líbí:-), už o ní docela vážně uvažuju. Máme sice přepravku, ale Kuba ji nesnáší, je z cesty vždycky úplně hotovej,ˇnaříká, snaží se dostat ven... Sad Tak právě doufám, že by to taková taštička mohla zlepšit.


http://www.exo-eko.cz/Prepravky-a-porodny-pro-kocky/Taska-STANDARD

my máme takovou Smile teda jen jinou barvu


Bezva, já zrovna od konce léta přemýšlím, jestli je taška pro kočky vhodná, protože by byla lepší na zimu než přepravka Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ada Valentynová



Založen: 11.09.2007
Příspěvky: 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2007 12:43:42
Odpovědět s citátem

Laughing Laughing AHOJ! TAK TO JÁ MÁM ÚPLNĚ JINOU TAŠKU NEŽ VY.Také byla asi levnější.Je měkoučká,molitan plus látka, nahoře zíp a otvor na zvířátkovu hlavičku,dlouhá ucha možné dát přes rameno,nosí se dobře.Kocourovi se v ní líbí,pozoruje okolí,když jdeme,je v teploučku a pohodlí.Koupila jsem jí sice u Ťamanů, ale jak říkám:slouží výborně.Desén:tmavomodrá s bílými kočičími tlapkami. Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Ada
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2007 17:45:46
Odpovědět s citátem

Ada Valentynová napsal:
Laughing Laughing AHOJ! TAK TO JÁ MÁM ÚPLNĚ JINOU TAŠKU NEŽ VY.Také byla asi levnější.Je měkoučká,molitan plus látka, nahoře zíp a otvor na zvířátkovu hlavičku,dlouhá ucha možné dát přes rameno,nosí se dobře.Kocourovi se v ní líbí,pozoruje okolí,když jdeme,je v teploučku a pohodlí.Koupila jsem jí sice u Ťamanů, ale jak říkám:slouží výborně.Desén:tmavomodrá s bílými kočičími tlapkami. Twisted Evil Twisted Evil


Ahoj, a kde se dá sehnat? To slyším poprvé, že by Vietnamci měli i kočkotašku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PetraJ



Založen: 15.05.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2007 17:45:29
Odpovědět s citátem

Mám stejnou tašku jako Hanuled dokonce dvakrát. Mám dva kocourky každý má svou a cestujeme v pohodě. Je skladnější než přepravka a protože mám 3 děti, tak se i s taškama v pohodě vejdem do auta. Vyrábějí tašky ve třech velikostech, my máme tu prostřední. Cena 320 Kč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ada Valentynová



Založen: 11.09.2007
Příspěvky: 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2007 19:25:03
Odpovědět s citátem

Pro Kočkodana a ostatní:
Tašku pro přenášení kočky, pejska a dalších zvířátek, prodávají Vietnamci ve svých obchodech s miš-maš zbožím, v místech, kde jsou textilní doplňky,ubrusy,polštáře atd.VĚŘTE, TAŠKA JE FAKT PRIMA,LEHOUČKÁ
A PRAKTICKÁ. Twisted Evil
_________________
Ada
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rychla.zelva



Založen: 10.03.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Želivec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2007 15:06:45
Odpovědět s citátem

Ahoj,

tak už jsem si tašku taky pořídila a je to opravdu lahoda.. Ždná namožená ruka a kočička je taky spokojenejší může se tam víc zachumlat a pozorovat okolí. Nejvíce jsem uvítalavelké ucho abych si tasku mohla dat pres rameno, ale na prepravku nedame dopustit hlavne do auta precijenom kdyz vezeme hodne veci tak je pak prepravka lepri reseni muzou se na ni dat i dalsi veci na tasku uz bohuzel ne.. Ale jinak musim rict na cesty autobusem a pod taska je pro me nepostradatelna..

Všem děkuju za vaše odpovědi. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2007 20:15:21
Odpovědět s citátem

Ada Valentynová napsal:
Pro Kočkodana a ostatní:
Tašku pro přenášení kočky, pejska a dalších zvířátek, prodávají Vietnamci ve svých obchodech s miš-maš zbožím, v místech, kde jsou textilní doplňky,ubrusy,polštáře atd.VĚŘTE, TAŠKA JE FAKT PRIMA,LEHOUČKÁ
A PRAKTICKÁ. Twisted Evil


Já spíš myslela konkrétní adresu obchodu, a to v Praze, ve vietnamskom zelinářství bych tašku samozřejmě nehledala Smile

Jinak já už tašku mám z Pet center, dokonce s normálním vzhledem a ne nějaké bláznivé kostky, army vzory nebo tlapičky Smile Stála skoro 500,- ale vytočila jsem si v akci slevu 40 % takže spokojenost Smile Zítra ji vyzkoušíme cestou na veterinu, Paskal má nemocné očičko, takže ještě štěstí, že mu byla zrušena ta bratislavská výstava...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ada Valentynová



Založen: 11.09.2007
Příspěvky: 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2007 21:21:56
Odpovědět s citátem

Milá zlatá - kočkodane,
tašku od Vietnamců jsem koupila na Moravě, v malém městě, ale chtěla jsem naznačit, že ji určitě prodávají i jinde. No, nechť. Ty už si nějak poradíš!
A neřekla bych, že modrý podklad s tlapičkami je nějak "bláznivý".Je veselý a praktický.Taška se dá vyprat v pračce a slouží stejně dobře, jako ta Tvá za 500,-.PŘEJI POHODU S KOČKOU!
_________________
Ada
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 17:28:22
Odpovědět s citátem

Ada Valentynová napsal:
Milá zlatá - kočkodane,
tašku od Vietnamců jsem koupila na Moravě, v malém městě, ale chtěla jsem naznačit, že ji určitě prodávají i jinde. No, nechť. Ty už si nějak poradíš!
A neřekla bych, že modrý podklad s tlapičkami je nějak "bláznivý".Je veselý a praktický.Taška se dá vyprat v pračce a slouží stejně dobře, jako ta Tvá za 500,-.PŘEJI POHODU S KOČKOU!


Ado mám pocit, že jste si můj příspěvěk nějak osobně negativně vztáhla, než byl myslen, snad ve všem (kde, barva, cena).
Pokud má fórum fungovat prakticky, naznačení nestačí, když někdo něco shání, je vždy rád, když ví konkrétně, kde to je levné, v akci, prostě kde to šikovně koupit, kam přesně jít, aby ušetřil. A já se minule dozvěděla jen "oddělení", v kterém tašku hledat, ne konkrétní obchod. Vlastně to město zase nevíme Sad Mně to může být jedno, tašku už mám, ale možná je tu někdo z Moravy, kdo by také rád ušetřil. Není totiž navíc pravidlem, že mají Vietnamci všude všechno. Na škole jsem byla v Liberci, oblečení tam měli Vietnamci vždycky jiné než u nás ve stř. Čechách, takže co mají v jedné čáti ČR nemusí mít v jiné. Já jsem z Prahy (teď), původně z Vlašimě, teta v Benešově, mám obešlé Vietnamce ve všech těchto městech, jen v Ph samozřejmě ne všude, a na kočičí tašky jsem opravdu ani v jednom z těchto měst nenatrefila. Navíc mamča podniká a jezdíme do vietnam. velkoobchodu v Ph, kdo zná, ví, že je to město ve městě, obrovský, maj tam všechny možný blbosti ale tašky na kočky - pejsky fakt ne. Jinak vkus má každý jiný, já bych na ulici nechtěla chodit třeba s tygřím, kravským nebo army motivem. Každopádně jestli máte modrý s tlapičkami, nepatřilo to nějak jako kritka na vaší tašku, vždyť jsem ani nevěděla, jakou máte, až teď odhaduji, že zřejmě motiv modrý s tlapkami, tenhle bych taky brala, zas je kočičí Smile Jinak ta moje taška se dá taky prát a 500,- nestála, vždyť mám tu skoro poloviční slevu Smile proto jsem ji kupovala, tam kde jsem kupovala a předtím chtěla vědět ty Vietnamce. Nemusím mít tašku za 500,- když seženu stejně kvalitní za míň.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Hanka123



Založen: 25.04.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Dačice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2008 16:51:10
Odpovědět s citátem

[quote="kockodan"]
Ada Valentynová napsal:
Laughing Laughing AHOJ! TAK TO JÁ MÁM ÚPLNĚ JINOU TAŠKU NEŽ VY.Také byla asi levnější.Je měkoučká,molitan plus látka, nahoře zíp a otvor na zvířátkovu hlavičku,dlouhá ucha možné dát přes rameno,nosí se dobře.Kocourovi se v ní líbí,pozoruje okolí,když jdeme,je v teploučku a pohodlí.Koupila jsem jí sice u Ťamanů, ale jak říkám:slouží výborně.Desén:tmavomodrá s bílými kočičími tlapkami. Twisted Evil Twisted Evil


Ahoj, a kde se dá sehnat? To slyším poprvé, že by Vietnamci měli i ko Sad škučkota



Tuhle tašku mám taky, kupovala jsem ji na veterině, ale můj kočičák ji bojkotuje. Zůstal by v ní asi jedině v narkóze, jinak i přes oboječek visí z tašky napůl uškrcený. Pořídila jsem látkovou síťovanou skládací tašku a je to. Ne že by z ní byl odvázaný, ale aspoň při škrcení v obojku neriskuje zdraví. Mám takový pocit, že snášenlivost přepravek jakéhokoliv druhu se liší kočka od kočky. Některá kočina se dá nosit i v igelitce a na některou aby měl majitel klec na tygra. Šavlozubého.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dog



Založen: 16.04.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: tady na foru je rada dementu!

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2008 23:11:03
Odpovědět s citátem

s prepravkou (Gabber - http://www.fretka.cz/index.php?k=53&s=90) nie som moc spokojny, kocka sa z nej snazi dostat a nakoniec sa jej to podari.. nicmene povedal som si, ze to budem brat ako vymozenost, ze ma kocka moznost ujst v pripade nebezpecia Smile dizajnovo je super a hlavne zmesti sa spolujazdcom medzi nohy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 16:27:30
Odpovědět s citátem

Taky uvažuji o koupě tašky na kočičáka.V přepravce je vždycky strašně nesvůj a chce jít ven a já když ho vidím jak na mě natahuje ty tlapičky skrz mřížku brrr.. Sad Akorát se nemůžu rozhodnout kterou poradíte mi? Není v tom kočičce moc těsno?

http://www.chovatelske-potreby-animalsdream.cz/produkt/kod/Z24453/

http://www.chovatelske-potreby-animalsdream.cz/produkt/kod/Z24423/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
turrik



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 88

Předmět: taška
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 23:13:35
Odpovědět s citátem

My máme taky tašku london:

http://www.chovatelske-potreby.ajaxshop.cz/Prenosky,prepravky-pro-kocky/13669-London-48x30x30cm-modra

a maximální spokojenost, koupili jsme jí rovnou místo přepravky, takže nemám z přepravkou zkušenosti, ale zatím je to fakt super. Má popruh přes rameno, což já, která nic neunese velice uvítám. Jinak mi příjde, že je to pro kočičku více pohodlné, kor teď v zimě, když tolik neprofukuje, ale nevím, jak to bude v létě. Navíc je hezká, takže když s ní jdu, tak to není tak divný jako s přepravkou a jako poslední výhodu považuji to, že naše kočička si z ní udělala pelíšek - kočky mají rády místečko, kam se schovají, když chtějí dát pokoj a tohle je přímo ideální sklopíme jednu přední stranu a přepravku vysteleme a je to opravdu krásný domeček - kočička tam je zalezlá skoro pořád Very Happy . Takže navíc splňuje více účelů.....vřele doporučuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Re: taška
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 20:54:14
Odpovědět s citátem

turrik napsal:
My máme taky tašku london:

http://www.chovatelske-potreby.ajaxshop.cz/Prenosky,prepravky-pro-kocky/13669-London-48x30x30cm-modra

a maximální spokojenost, koupili jsme jí rovnou místo přepravky, takže nemám z přepravkou zkušenosti, ale zatím je to fakt super. Má popruh přes rameno, což já, která nic neunese velice uvítám. Jinak mi příjde, že je to pro kočičku více pohodlné, kor teď v zimě, když tolik neprofukuje, ale nevím, jak to bude v létě. Navíc je hezká, takže když s ní jdu, tak to není tak divný jako s přepravkou a jako poslední výhodu považuji to, že naše kočička si z ní udělala pelíšek - kočky mají rády místečko, kam se schovají, když chtějí dát pokoj a tohle je přímo ideální sklopíme jednu přední stranu a přepravku vysteleme a je to opravdu krásný domeček - kočička tam je zalezlá skoro pořád Very Happy . Takže navíc splňuje více účelů.....vřele doporučuji.


v létě je to pohoda Smile já vůbec nezapínám zip, navíc při cestách je ta taška měkoučká a kočky v ní opravdu mají větší pohodlí než v přepravce, ač vystlané. na zimu je opravdu ideální, jen ho přikryju tenkým ručníkem, zapnu zip a vyrážíme. je tlustá, takže drží teplo a neprofukuje. navíc je to opravdu místo, kde se Dami cítí bezpečně a po kastraci, když se probíral z narkózy to se tam automaticky cpal, aby se schoval. přepravku nemám a protože se hůře nosí a hůře skladuje a čistí - tašku složím a vyperu atd Smile tak ji ani mít nebudu.
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sylvie



Založen: 16.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Milano

Předmět: kocici kocarek
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2009 1:24:27
Odpovědět s citátem

Mne se moc libi kocarky......i kdyz jsou vetsi, tak aspon clovek nemusi tahat tu vahu v rukach......ono totiz dva kocouri najednou se pronesou....

Very Happy


http://www.kocicarna.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=20
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
minty



Založen: 14.01.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 19:58:12
Odpovědět s citátem

Ahoj, vždycky jsme používali a používáme pouze přepravky, ale tašky se mi zdají docela zajímavé a jak tak koukám, tak si je většina chválí. Neumím si ale představit, že v tom kočka poslušně sedí a nesnaží se vylézt? Já si v tom ty naše strašpytle neumím představit. Nemohou se v tom na ulici cítit víc zranitelně? Když už mají z té tašky venku hlavu, mohou vylézt celé ne? Wink
_________________
Larry http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1512

Monty http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1513
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Přepravní taška
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 23:02:06
Odpovědět s citátem

Tašku jsem si pořídila, když můj kocour překročil váhu 8 kg, protože přepravku jsem nesla s velkou námahou. Nasadím mu obojek a pak strčím do tašky. Je z pohledu z tašky uvytržení, vše pozoruje a
aby nevyskočil otvorem pro hlavičku ven, přidržuji ho za obojek, což jde vpohodě . I v tašce přes rameno se pěkně pronese, ale pro mě je to daleko pohodlnější a pro kocoura zajímavější cestování, než s přepravkou. Také mám tu látkovou vypolstrovanou tašku, už dvakrát pranou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanČe



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 8:05:31
Odpovědět s citátem

Taky se připojím do diskuze...mě nadchlo tohle http://www.kociciobchudek.cz/detail/?id=4336

a že existují kočárky pro kočky to teda koukám! Celkem mě pobavila představa, jak naložím na kočár 3 moje zlatíčka a jedu po ulici...a lidi se otáčí Laughing

Jinak ta taška z výše uvedeného odkazu bohužel není pro mě, mám kočky tři, tudíž bych musela mít minimálně dvě tyto tašky a nevím jak bych to nesla Smile a taky často se při přepravě stane mým kocouřům nějaká ta nehoda, a přece jen údržba plastové přepravky je míň náročná Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
minty



Založen: 14.01.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 9:44:12
Odpovědět s citátem

a propo, nenarazili jste někde na netu na použité levnější tašky?
_________________
Larry http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1512

Monty http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1513
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tizzianni



Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 14:51:50
Odpovědět s citátem

no, my jsme s Naty asi zvláštní případ, ale jak cestujeme, tak na sebe musíme být nalepené Very Happy zkoušely jsme přepravku, to Nat zavrhla. a tak máme vlastní řešení. tašku s sebou pro jistotu nosíme, aby se naše cesty obešly bez řečí všech revizorů a průvodčích, ale většinou to se stejně opakuje stejný scénář... Nat nosí bez problémů kšíry (tedy je opásaná kolem krčku a bříška), k tomu má vodítko a nechá se nést, nikoho neobtěžuje, jen se vždycky kouká, aby viděla, jak přijíždí třeba metro nebo tramvaj (jsme pražandy) a jakmile jsme venku z dopravního prostředku a situace je aspoň trochu bezpečná (tedy žádní psi, projíždějící auta, příliš mnoho lidí... ), tak si seskočí na zem a jde, dokud jí nebolí nožičky. takže takhle cestujeme my... jinak bych jí na žádnou cestu nedostala Very Happy každopádně si myslím, že taška je lepší než přepravka, přeci jen, když máte kočku u sebe, třeba i s tím vodítkem pro jistotu, tak se cítí na stresové cestě líp, můžete ji pohladit, je vám blízko... kděžto když je v přepravce, sama, za mříží, k tomu si ještě člověk domyslí, jak kočce musí být, když se s ní ta přepravka celou dobu houpá... no mořská nemoc hadr... tak toliko můj názor... ale je fakt, že spousta čičin se bojí tolik, že je lepší přepravka.. asi to chce vyzkoušet. hodně štěstí Smile
_________________
miluji kočky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: prepravné tašky
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 13:06:04
Odpovědět s citátem

my máme tašky aj prepravky,ale väčšinou používam tašky.máme LONDON aj LEVY - na obe tu bol link a sú vynikajúce,pretože sú uzavreté.mám aj normálnu tašku s otvorom pre hlavu, ale tú používam len na psy, mačky sa mi zdajú bezpečnejšie v tých uzavretých. LEVY má síce otvor na hlavičku,ale je zasieťovaný, takže nik ani netuší, že vezem zvieratko. neznášam, ked mi cudzí ľudia obchytkávajú moje potvorky. nikdy neviete, čo môžu chytiť od ľudí Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
handejsek



Založen: 09.04.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Přelouč

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2009 12:16:55
Odpovědět s citátem

Čawec,
my cestujeme s kočičákama takhle k oboustranné spokojenosti.
Nejvíc najezdíme vlakem. Přenoska se dá z konstrukce sundat, funguje i samostatně. Kočárek má malá kolečka a ač to nevypadá, je příjemně odpružen. Kočička si v něm lebedí a čučí zvědavka celou cestu z okýnka. Ven se jí nechce.
Kocourek má batoh na kolečkách s výsuvnou rukojetí, ale to jsme ještě nepoužili(asi by se udrncal). Nosíme ho na zádech.

http://cernunnoskocka.webnode.cz/cestovani/


je fakt, že pán, který mi naposledy pomáhal z vlaku, málem spadl do kočárku, když zjistil, koho v něm vezu Laughing Laughing Laughing
_________________
www.cernunnoskocka.webnode.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2009 13:24:04
Odpovědět s citátem

je to super! ja som to suplovala detskou bugynou a ruksakom,ale nebolo to ono Smile .myslím,že je to praktické,aj ked do tlačenice v autobuse si to neviem predstaviť,ale je tam tá výhoda,že aj pri dlhšej ceste peši,vám neodpadne ruka.lebo aj 2-3 kilové zvieratko sa časom prenesie. videla som aj iné modely,celkom ako športové kočiariky pre deti,ale celé kryté.je to super nápad Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (74x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top