Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Odčervení-neodrčervení


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Indyka



Založen: 25.08.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Vyškov

Předmět: Odčervení-neodrčervení
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2007 10:14:48
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
vzali jsme naši číču k veterináři,a on jí mimo jiné dal odčervující tabletu,jenže...nevšimli jsme si,že by z ní vyšli nějací červi.Při další návštěvě jsme to veterináři řekli,a on jí dal tu tabletku podruhé.

Prosím Vás-nevíte,proč ta tableta napoprvé nezabrala?Taky mám strach,aby jí dvě odčervující tablety měhěm jednoho měsíce neudělaly nějaký paskvil v zažívacím traktu....
Díky moc
Indyka + Zuzi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Odčervení-neodrčervení
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2007 10:39:07
Odpovědět s citátem

No jde o to, jestli kočka byla vůbec začervená, či nebyla. Ne vždy jsou kočky začervené, takže vlastně ta odčervovací tableta jen projde zažíváním a nemá vlastně co "odčervit" .... tak z kočky ani nic nevypadne.

Pokud nebudete odčervovat potřetí v rychlém sledu nezačervenou kočku, myslím, že nic stašného se se zažíváním nestane.
Nicméně když je kočička začervená a je pochybnost, že jedna tableta nestačila na celkové odčervení, podá se druhá, při velkém začervení se holt musí zvolit důsledné odčervení.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 9:29:27
Odpovědět s citátem

Můj kocour předevčírem vyzvracel takovou dlouhou, hubenou, zatočenou žížalu. Tak jsem mu dala tabletu na odčervení (ty co prodávají v lékárně), ale měla jsem už jen půlku (píšou tam 1 tableta na 4 kg váhy a kocour má 3kg). Chtěla jsem se tedy zeptat jak poznám jestli to zabralo a je odčervený? Včera ve stolici nic neměl a má jí normální.
Byla jsem docela překvapená. Kocour má 8 měsíců a jako malé kotě jsem ho už jednou odčervovala.
Předem děkuji za rady
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 9:54:55
Odpovědět s citátem

Alimak napsal:
Můj kocour předevčírem vyzvracel takovou dlouhou, hubenou, zatočenou žížalu. Tak jsem mu dala tabletu na odčervení (ty co prodávají v lékárně), ale měla jsem už jen půlku (píšou tam 1 tableta na 4 kg váhy a kocour má 3kg). Chtěla jsem se tedy zeptat jak poznám jestli to zabralo a je odčervený? Včera ve stolici nic neměl a má jí normální.
Byla jsem docela překvapená. Kocour má 8 měsíců a jako malé kotě jsem ho už jednou odčervovala.
Předem děkuji za rady

Pokud kočka má červíky musí se odčervovat opakovaně. V těle totiž mohou zůstat vajíčka na které odčervení nepůsobí a později se z nich vylíhnou paraziti. Proto se podání tabletky opakuje za 2-3týdny znovu. Jistotu budete mít pokud necháte u veterináře udělat vyšetření stolice na parazity. Stojí cca 50 Kč. V kotěcím věku se doporučuje odčervovat každý měsíc, později jednou za tři měsíce, u koček které nechodí ven a nedostávají syrové maso stačí 2x ročně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fe69



Založen: 17.08.2007
Příspěvky: 34

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 16:53:00
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
Alena V. myslím systém odčervení popsala dostatečně, tak jen doplnění: 1/ odčervovací preparáty je nutno střídat
2/ dávkování na váhu není samoúčelné, dávku je nutno dodržet, případně raději dát trošinku více než méně -množství účinné látka je dle váhy, pokud dáte 5kg kočině tabletu na 4kg, nedostane dostatečné množství účinné látky a tudíž odčervovací efekt není dostatečný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 14:36:21
Odpovědět s citátem

fe69 napsal:
2/ dávkování na váhu není samoúčelné, dávku je nutno dodržet, případně raději dát trošinku více než méně -množství účinné látka je dle váhy, pokud dáte 5kg kočině tabletu na 4kg, nedostane dostatečné množství účinné látky a tudíž odčervovací efekt není dostatečný.


Děkuji všem za rady. Takže to jsem asi dala málo 1/2 tablety na 3 kg. Nebude tedy lepší počkat týden a dát mu celou tabletu? Jinak jsem mu dala Dormit (nebo jak se to jmenuje), ale je tam uvedeno, že je to na ploché červy a on vyzvracel nějakou dlouhou šňůru. Kde se dají případně koupit jiné tablety? V lékárně mi vždycky nabízejí jen tyhle.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 16:49:22
Odpovědět s citátem

Já bych asi odčervila něčím, co je proti plochým i oblým červům. My na veterině kupujeme Cestal, ale ten myslím není volně prodejný.
Jinak bych možná zvážila i koupi Profounderu (stojí asi 150 Kč) -je to spot on přípravek, pokud si dobře pamatuji, tak je na škrkavky i tasemnice a zabíjí i ty potvůrky, které se dostaly do krve (prášky působí jen na ty přítomné ve střevech).
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fe69



Založen: 17.08.2007
Příspěvky: 34

Předmět: Odčervení
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 11:17:27
Odpovědět s citátem

Pro odčervení kočiny lze použít Cestal Cat - 1tbl je na 4 kg, případně pastu Vitaminthe nebo Banmint (lépe se kočinám dává než tabletky) a pokud z kočičky nějaký červíček vyšel, je nutno odčervení za 3 týdny zopakovat. Lze použít i Profender spot buď modrý nebo červený opět dle váhy kočičáka. Přípravky vám prodá každý veterinář, nemusíte chodit ani s kočinou, jen musíte říct, na kolik kilo koček odčervení potřebujete (pokud má kočka např. 4,5kg, vemte dávku odčervení na 5kg...).

Pro zajištění správné účinnosti odčervení je nutno preparáty střídat, pokud jde o kočinu výhradně bytovou, stačí preventivní odčervení 1x za půl roku, pokud chodí ven nebo máte pejska či malé dítě je vhodnější preventivně odčervovat 1x za 1/4 roku.

Dlouhá "žížalka" = škrkavka,
placaté čtverečky nebo obdélníčky = články tasemnice.

Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivelinka



Založen: 08.06.2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 18:09:14
Odpovědět s citátem

Potřebovala bych radu ohledně odčervení. Dostala jsem od veterináře tabletu na odčervení kocourka, neznám ale název, je žlutá, poměrně velká a je to jen půlka (že celá je pro psy a půlka pro kočky). Zkusila jsem ji dát kocourkovi, ale nejen, že ji nespolkl, i když byla nalámaná na menší kousky, ale ještě začal strašně slinit žlutou pěnu, takže účinek veškerý žádný. Má cenu zkoušet jiné tablety, popřípadě to přimíchat do jídla? Zatím jsme odčervovali jen tím přípravkem za krk. Děkuji všem za odpověď.
Jde o preventivní odčervování.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 18:33:42
Odpovědět s citátem

zkuste si říct vetovi o odčervovací pastu Vitaminthe- naše kočky ji docela ochotně slížou z prstu, nebo se dá po částech napatlat okolo tlamičky a kočka si ji slíže sama.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 18:49:59
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, na netu jsem našla:

http://www.baron.cz/kocka/odcervovaci-byliny-pro-kocky-3338-k-X000606-X000646.html

nemáte s tím někdo zkušenosti?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: odčervení
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2008 20:53:39
Odpovědět s citátem

K odčervení tabletami jen dodám, že červíky vůbec vidět nemusíte, dokonce je to velmi pravděpodobné. Tyto preparáty totiž červy usmrcují a oni pak vyjdou strávené ven se stolicí. Preparáty pro koťata vesměs červy jen paralyzují, aby nedocháelo ke zbytečné zátěži organismu toxiny, které vypouští umírající červ - takže pastami jsou jen jakoby omámení a v tom případě je spíše ve výkalu uvidíte.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2008 10:44:53
Odpovědět s citátem

AHOJ vsem, mam dotaz, kocicce je rok a pul, poprve a naposledy jsem ji odcervovala, kdyz ji byl rok veterinarka mi vubec nerekla,kdy je zase potreba odcervit. Kocicka je ciste bytova jen pres leto je na zahradce pod mym dozorem tak deset minut a jednou tydne ma premrazene kureci maso.
prosim o radu jak casto odcervovat.
dekuji moc
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2008 19:31:34
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
AHOJ vsem, mam dotaz, kocicce je rok a pul, poprve a naposledy jsem ji odcervovala, kdyz ji byl rok veterinarka mi vubec nerekla,kdy je zase potreba odcervit. Kocicka je ciste bytova jen pres leto je na zahradce pod mym dozorem tak deset minut a jednou tydne ma premrazene kureci maso.
prosim o radu jak casto odcervovat.
dekuji moc
pavla


Moje vetka říká-pes a venkovní kočka čtvrtletně, bytová-2x do roka.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 8:26:15
Odpovědět s citátem

TATIANO, vidite a ja myslela, ze staci jednou do roka u bytove kocky:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 11:20:41
Odpovědět s citátem

Mně moje chovatelka poradila, že mám raději kocourovi nechat 2x do roka za cca 50 Kč otestovat stolici, než zatěžovat kočičáka chemií. A odčervovat až kdyby to bylo potřeba. Zatím jsem tedy neudělala ani jedno, protože je mu 7 měsíců a než šel ke mně, byl odčervovaný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 12:24:55
Odpovědět s citátem

tak to je super rada ,dekuji necham si to take zjistit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: test na parazity
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2008 0:06:36
Odpovědět s citátem

Vřele doporučuji udělat test na parazity, ale opravdu na pracovištích, kde mají dobré laboratorní vybavení a hlavně se na tato vyšetření specializují a přímo Vám určí, o jaký druh parazita jde (nejlépe akreditovaná speciální pracoviště).
Jen bych chtěla podotknout, že parazity, respektivě jejich vajíčka si můžete donést domů na botech či na oblečení po práci na zahrádce, děti na rukou po hře v pískovišti apod.
Nezapomínejte také na možnost nákazy syrovým masem.
Takže i kočka chovaná v domácnosti může mít škrkavky.
Pozor, mnozí paraziti jsou nebezpeční i pro člověka!
Proto bych se raději přikláněla k variantě 1x za 3 měsíce kočku odčervit.
pěkný večer
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ifča



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Jižní Čechy

Předmět: Odčervení-neodrčervení
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 12. 2008 18:53:35
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,na netu jsem vyčetla,že zápach z tlamičky může být způsoben nejen dorůstáním zoubků,ale také tím,že je kočička neodčervená.Máme britku a teď jí je 5 a půl měsíce.Brali jsme si ji ve 4 měsících,podle informace od chovatele byla odčervená.Máte někdo s tímto zkušenosti?Jak často je nutné kotě odčervovat.Je to čičinka chovaná výhradně v bytě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Odčervení-neodrčervení
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 12. 2008 19:55:00
Odpovědět s citátem

Ifča napsal:
Dobrý večer,na netu jsem vyčetla,že zápach z tlamičky může být způsoben nejen dorůstáním zoubků,ale také tím,že je kočička neodčervená.Máme britku a teď jí je 5 a půl měsíce.Brali jsme si ji ve 4 měsících,podle informace od chovatele byla odčervená.Máte někdo s tímto zkušenosti?Jak často je nutné kotě odčervovat.Je to čičinka chovaná výhradně v bytě.


Mám kocourka 8 měsíčního. Od převzetí od chovatelky jsem zatím neodčervovala, je chovaný pouze v bytě.
Pokud jde o zápach z tlamky, pozorovala jsem to taky před časem, cca kolem 6.měsíce. Spojovala jsem to spíše s nevhodnou stravou, protože to páchlo velmi podobně jako kapsičky, které jsme zkoušeli. Aktuálně mu z tlamky nepáchne, tak kdo ví, jestli to bylo růstem zubů, což mě tenkrát nenapadlo, nebo za to mohl ten pokrm.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Odčervení-neodrčervení
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 12. 2008 20:47:09
Odpovědět s citátem

Ifča napsal:
Dobrý večer,na netu jsem vyčetla,že zápach z tlamičky může být způsoben nejen dorůstáním zoubků,ale také tím,že je kočička neodčervená.Máme britku a teď jí je 5 a půl měsíce.Brali jsme si ji ve 4 měsících,podle informace od chovatele byla odčervená.Máte někdo s tímto zkušenosti?Jak často je nutné kotě odčervovat.Je to čičinka chovaná výhradně v bytě.




Pět a půl měsíce,je zrovna doba kdy kočky přicházejí o mléčné zoubky a rostou jim zuby druhé,zápach je pravděpodobně z těchto důvodů.Jenom mu kontrolujte tlamičku,pokud by měl rudé dásně tak je vhodné zajít k vetovi.Co se týče odčervování,pokud žije pouze v bytě,záleží na tom,co mu dáváte jíst,když krmíte i syrovým a samozřejmně přemraženým masem,stačí odčervit jednou za půl roku.




Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 12. 2008 15:01:24
Odpovědět s citátem

Chtěla bych se zeptat, jak vlastně probíhá odčervení- tedy za jak dlouho začne prášek působit? Zjistila jsem totiž o víkendu, že kocourek má asi tasemnici- odčervili jsme Drontalem v pondělí, od té doby byl už 3x na záchodě ale pořád u zadečku něco bílého má, tak nevím, jeslti se to uvolňuje postupně, nebo by to mělo odejít vše najednou- a kdy?

Nejsem si tedy jistá, jeslti to je tasemnice, ale je to to jediné, co mě napadlo-nevím, jak to přesně vypadá, ale měl u zadečku takové bíle trochu průhledné malé cosi, papírem to normálně očistit nešlo, spíš až jako by odtrhnout, ale objevilo se to u zadečku znova, což se opakovalo ještě jednou. Tak mě nenapadlo nic jiného, než že je to tasemnice.

Ale zas kocour za poslední spíš přibral než zhubnul,syrové maso mu nedáváme, ven nechodí. s cizími zvířaty do styku nepřijde, odčervovaný je každý půlrok Vitaminthem, tak je to vůbec možné, že by mohl chytit tasemnici?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 12. 2008 17:27:13
Odpovědět s citátem

terez4 napsal:
Chtěla bych se zeptat, jak vlastně probíhá odčervení- tedy za jak dlouho začne prášek působit? Zjistila jsem totiž o víkendu, že kocourek má asi tasemnici- odčervili jsme Drontalem v pondělí, od té doby byl už 3x na záchodě ale pořád u zadečku něco bílého má, tak nevím, jeslti se to uvolňuje postupně, nebo by to mělo odejít vše najednou- a kdy?

Nejsem si tedy jistá, jeslti to je tasemnice, ale je to to jediné, co mě napadlo-nevím, jak to přesně vypadá, ale měl u zadečku takové bíle trochu průhledné malé cosi, papírem to normálně očistit nešlo, spíš až jako by odtrhnout, ale objevilo se to u zadečku znova, což se opakovalo ještě jednou. Tak mě nenapadlo nic jiného, než že je to tasemnice.

Ale zas kocour za poslední spíš přibral než zhubnul,syrové maso mu nedáváme, ven nechodí. s cizími zvířaty do styku nepřijde, odčervovaný je každý půlrok Vitaminthem, tak je to vůbec možné, že by mohl chytit tasemnici?





Těžko to bude tasemnice.Pokud odčervujete Vitamintheem,tak toto odčervovadlo působí pouze jeden den.A po několikáté odčervení stejným odčervovadlem, si červi na něj zvyknou a nepůsobí,je potřeba odčervit něčím jiným.Podívejte se tady a najděte si,co je k odčervení.Já naposledy odčervila Strongholdem,je to spot-on,půsoí jeden měsíc,je sice dražší,ale má účinek na více druhů.Jedna ampule stojí kolem 300kč




Bětka,Barunka a Mtěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: profender
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 12. 2008 17:50:18
Odpovědět s citátem

Já si zase nemůžu vynachválit Profender. Působí na škrkavky, tasemnice, měchovce a aplikuje se na kůži, což je příjemnější aplikace než cpát do kočky pastu či prášky. Jasně že třeba občas odčervovací přípravky střídat.
A,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 12. 2008 18:52:48
Odpovědět s citátem

Právě že tentokrát jsme použili něco jiného - Drontal, který by měl být jedním ze silnějších odčervovadel, je na oblé i ploché červy včetně několika druhů tasemnic. Takže zkusit ještě něco jiného- ten Stronghold nebo Profender, ale asi až po nějaké době od tohoto odčervení(týden, 14 dní), nebo hned? Témata o odčervování jsem si už pročítala, ale odpovědi na náš problém jsem nenašla.

Ale pokud to není tasemnice (fakt nevím- neviděli jste někdo, jak to přesně vypada? Smile ) tak to je asi teď zbytečné
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2009 8:57:33
Odpovědět s citátem

Prosím mohu kočičku odčervit když má cca 15 dní do porodu. Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: odčervení po porodu
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2009 9:09:47
Odpovědět s citátem

pazik napsal:
Prosím mohu kočičku odčervit když má cca 15 dní do porodu. Děkuji


Na netu jsem našla, že se koťata spolu s matkou odčervují 14. den po porodu.

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2009 9:49:44
Odpovědět s citátem

No já právě na netu našla, že by kočka měla být odčervena než vrhne a potom s koťaty. My jsme odčervovali naposledy v listopadu a kočička byla koncem prosince nakrytá tak nevím zda to stačí a počkám až na společné odčervení s koťaty nebo ji mám ještě teď odčervit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: ??
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2009 10:18:25
Odpovědět s citátem

pazik napsal:
No já právě na netu našla, že by kočka měla být odčervena než vrhne a potom s koťaty. My jsme odčervovali naposledy v listopadu a kočička byla koncem prosince nakrytá tak nevím zda to stačí a počkám až na společné odčervení s koťaty nebo ji mám ještě teď odčervit.


A kočku máte venku nebo doma? Pokud doma a nekrmíte syrovým masem, odčervte kočku spolu s koťaty 14 den po porodu.

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2009 11:17:34
Odpovědět s citátem

Kočky jsou jen doma a syrovým masíčkem krmím jednou, dvakrát za týden jinak jsou na granulích a každý den ráno konzervičky. Tak počkám na koťata. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (54x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (27x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (21x)
7
Mrouskání kočky (říje) (18x)
8
Kočičí jména (18x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top