Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Když kočka brečí


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
AjA



Založen: 26.08.2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Chomutov

Předmět: Když kočka brečí
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 7:08:45
Odpovědět s citátem

Každý večer, když shasneme a jdeme spát, ozve se za chvíli z předsíně moje kočinda. Jenže nemňouká, ale pláče. Když to udělala poprvé po kastraci, říkala jsem si, že jsou to ještě zbytky, kdy mrouskala. Ale od té doby to udělala několikrát. Jednou za čas, až v poslední době pláče skoro každý večer. Stačí, když ji k sobě zavolám a uklidním. Rozumí někdo tomu, co tím chce říct? Dává tím snad dobrou noc celému baráku, protože je to opravdu hlasitější, jako když volala kocoura. A zní to opravdu jako pláč Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Když kočka brečí
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 7:59:49
Odpovědět s citátem

Maxíš, jakmile zhasneme a jdeme spát, chodí po předsíni a koupelně a nahlas mňučí, jakoby volá, nenazvala bych to ale naříkáním, ale asi záleží na intonaci. Kdysi jsme ho taky volali a "uklidňovali", obzvlášť z důvodu, aby nerušil sousedy, ale pak jsme se na to vyprdli a dělá to pořád, vydrží pár minut, pak zaleze a chrní. Jeden čas jsme měli pocit, že se takhle baví s kočkou, kterou má někdo kolem nás, ale asi takhle spíš dává dobrou noc, alespoň tak to na mě působí Very Happy

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 9:08:28
Odpovědět s citátem

U nás Bentley předvádí něco podobného, ale nedělá to jen večer. Občas mám pocit, že neví, kde kdo je, má pocit, že se nic neděje, tak začne řvát a čeká, kdo přiběhne a začne si s ním hrát:) Myslí, že to na nás umějí kočičáci pěkně zahrát, nasadí ten naříkavý tón a čekají, co z toho bude... Smile
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jana kupcová



Založen: 23.07.2007
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 20:58:39
Odpovědět s citátem

Náš Míša předvádí něco podobného..hlavně večer,když je rozdováděný a my jdeme do ložnice spát,tak Míša nasadí to svoje.Volně bych to přeložila asi takto:,,kam jdete..jste normální?..teď,když to tady začíná žít,tak vy jdete spát?..tak to teda ne,já si vás zavolám zpátky..tak vy jako nejdete..,,v tomto okamžiku někde něco žuchne jak se mu povede něco shodit.Samozřejmě,že vystartujeme z postele,protože si myslíme,že Míša určitě někde leží těžce zraněný.Když k němu přiběhnu a začnu ho muchlat stylem,ty náš chudáčku,ty jsi se nám tady přizabil,tak se kocouř chechtá na celé kolo jak mě doběhl..a shozená kytka nebo něco podobného je zapomenuta.Nakonec spokojeně párkrát zamručí a roztáhne se mi na polštáři,že teda teď už můžeme spát.A že nás mají omotané kolem packy!A my jim na to pořád skáčeme..Jinak to mručení začíná hodně hluboko a končí jako vřískot hysterické ženské..Fakt je úžasný,dupa jedna naše.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Když kočka brečí
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 21:06:41
Odpovědět s citátem

AjA napsal:
Každý večer, když shasneme a jdeme spát, ozve se za chvíli z předsíně moje kočinda. Jenže nemňouká, ale pláče. Když to udělala poprvé po kastraci, říkala jsem si, že jsou to ještě zbytky, kdy mrouskala. Ale od té doby to udělala několikrát. Jednou za čas, až v poslední době pláče skoro každý večer. Stačí, když ji k sobě zavolám a uklidním. Rozumí někdo tomu, co tím chce říct? Dává tím snad dobrou noc celému baráku, protože je to opravdu hlasitější, jako když volala kocoura. A zní to opravdu jako pláč Rolling Eyes

moje Barunka,když odejdu z místnosti,třeba i během dne tak brečí,aspoň to na mne tak působí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (72x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (27x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top