Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

baští chlupy z koberce


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
jana kupcová



Založen: 23.07.2007
Příspěvky: 17

Předmět: baští chlupy z koberce
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 21:28:42
Odpovědět s citátem

Koukám tady na toho našeho splašence a uvědomila jsem si,že to tady ještě nikdo neřešil.Nebo jsem na to nenarazila.Náš Míša je jak úklidová četa a skřítek pořádníček dohromady.Chodí a sbírá a žere chlupy,které si ,,odložil,,na koberec.Vzhledem k tomu,že je to nádherný peršan,myslím kocouře Laughing ,tak si dovedete představit kolik toho sebere. Dochází mnohdy ke komickým situacím,když oba zahlédneme nějaké chlupy a soupeříme o to,kdo je ukořistí dřív.A jak je naštvaný,když ho předběhnu a ukradnu mu je před čumákem nebo nedej bože mu je doluju z tlamky!Pak se mnou nemluví,protože je hluboce uražen.Předvadí toto i vaše kočka?A proč to dělají?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: baští chlupy z koberce
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 5:52:56
Odpovědět s citátem

jana kupcová napsal:
Koukám tady na toho našeho splašence a uvědomila jsem si,že to tady ještě nikdo neřešil.Nebo jsem na to nenarazila.Náš Míša je jak úklidová četa a skřítek pořádníček dohromady.Chodí a sbírá a žere chlupy,které si ,,odložil,,na koberec.Vzhledem k tomu,že je to nádherný peršan,myslím kocouře Laughing ,tak si dovedete představit kolik toho sebere. Dochází mnohdy ke komickým situacím,když oba zahlédneme nějaké chlupy a soupeříme o to,kdo je ukořistí dřív.A jak je naštvaný,když ho předběhnu a ukradnu mu je před čumákem nebo nedej bože mu je doluju z tlamky!Pak se mnou nemluví,protože je hluboce uražen.Předvadí toto i vaše kočka?A proč to dělají?


Náš Twix je taky pomerne dost chlupaty a ztraci obcas chomacky,sice tak peclivy ve sbirani neni,ale nekdy ho pristihnu,jak ty chlupy do sebe laduje,dela to dokonce i nase sphynxka - olizuje je,zejmena kdyz si lehne,sedne nekam,kde se prave nejake chuchvalce nachazeji Smile Pak legracne pomlaskava protoze ji to nejde spolknout ani vyplivnout.
Ale proc to delaji, to netusim. Kdyz jsme meli jeste andulku,tak oba s chuti timhle zpusobem uklizeli i zatoulane pericka,coz jsem brala,jako ze kdyz neni k zakousnuti ptak,tak aspon to peri... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (18x)
2
Zlomek vteřiny (16x)
3
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (14x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top