Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Oblečky pro kočičáky


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2007 18:22:12
Odpovědět s citátem

Ahoj mám problém . U nás v bytě musíme často větrat - v podstatě pořád, jinak je u nás nedýchatelno a protože se venku dost ochladilo tak Otíka budem muset začít oblíkat aby nenastydl tak bych chtěla poradit kde sehnat obleček a jaký , taky nějaké cenové relace . Nebo i střihy na oblečky by byly fajn . Bohužel to musím řešit takhle protože kdyby jsme měli zavřený byt déle než třeba hodinu je vzduch pro nás nedýchatelný a pro astmatika jako mamka přímo vražedný . Budu ráda když mi poradíte i jiná řešení .
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: Re: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2007 18:40:09
Odpovědět s citátem

Markét napsal:
Ahoj mám problém . U nás v bytě musíme často větrat - v podstatě pořád, jinak je u nás nedýchatelno a protože se venku dost ochladilo tak Otíka budem muset začít oblíkat aby nenastydl tak bych chtěla poradit kde sehnat obleček a jaký , taky nějaké cenové relace . Nebo i střihy na oblečky by byly fajn . Bohužel to musím řešit takhle protože kdyby jsme měli zavřený byt déle než třeba hodinu je vzduch pro nás nedýchatelný a pro astmatika jako mamka přímo vražedný . Budu ráda když mi poradíte i jiná řešení .



Ahoj Matrétko i Otíku,
tak já jsem osobně Cleo ušila obleček nejdříve z kojenecké košilky jestli víš dřív jak byly ty na vázání tak jsem na té straně kde to bylo na vázání odstříchla kus a sešila a docela dobrý jo musela jsem trošku zkrátit rukávy,jinak jestli máš nejlepší je nějáky starší tričko a zkusit to bavlna je podle mě nejlepší ale také jsem jí upletla obleček ale ona když jí to oblíknu tak jak to má na tělo tak padá já myslela že jsem jí něco udělala ale ne ona prostě zrtácí ravnováhu,je to naše citlivka ona vůbec se krčí i když má kšíry.Jinak dají se pořídit na internetu ale také v zoo shopech nebo zevrimexech ale ceny jsou různý.Nejlepší je na odskoušení si doma něco vytvořit jestli chceš napiš mi email a já ti pošlu foto naších oblečků nebo i mám ted nastříhaný na další z bavlněného trička pro Jacka.
Mějte se hezky oa dva a já mám také strach z toho větrání i když je otevřená jen ventilačka ale Cleo leží pořád na topení a okno je hned vedle a teď se to naučil i Jack a on je ještě miminko fakt tak větráme vždy jen chvilku.
Very Happy mějte se a kdyžtak napiš Nera a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2007 15:28:01
Odpovědět s citátem

Já to vyřešila nakonec velmi jednoduše. Původní verzí byla na patě rozdrbaná bavlněná ponožka, kde jsem ustřihla špičku, po stranách jsem vystřihla otvory pro přední nohy a bylo to. Pata přišla na bříško. Nebylo to ale díky té patě úplně ono, tak jsem požádala dceru o nějaké starší bavlněné tričko s dlouhým rukávem po dětech. Rukáv jsem ustřihla. Pružný lem rukávu slouží jako ohrnovací límec, za ním jsem vystřihla díry pro přední packy. Rukáv jsem ustřihla tak dlouhý, aby Adamovi sahal až k ocásku, ale aby mohl na toaletu. To je jeho spodní prádlo. Pak jsem vzala starý sepraný svetr a provedla totéž, s tím rozdílem, že ten jsem ustřihla delší, prostřihla díry i na zadní nohy, a aby mohl na WC, tak jsem ze spodní strany, kde má bříško, odstřihla svetrovinu do kulata. A je to vyřešené. Udělala jsem 2 sady, abych to mohla prát-za dva dny je košilka umolousaná až běda-hlavně kolem krku. Adámek zjistil velmi rychle, že je mu v tom teplíčko, tak se nechá oblékat a svlékat bez sebemenších problémů. Na noc mu nechávám jen košilku, přes den má i svetřík, a ještě má k dispozici pořád deku, do které se může kdykoliv zamotat dle libosti. Všechno bylo zadarmo, věci byly vyřazené, slouží to skvěle a je to zcela funkční. Stačily nůžky. Vřele doporučuji! Kocourek je v tom k pomilování, kdokoliv ho vidí, může ho to strhnout, ale nám je to jedno, hlavně že mu není zima.

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: pro Tatianu
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2007 19:32:17
Odpovědět s citátem

Ahoj Tatiano,
no je to také řešení máš štěstí že je Adámek tak rozumnej že se nechá obléknout a také že nedělá žádné scény,naše slečna je tak rozmazlená že já jsem jí upletla svetřík ale ona za prvé prská když jí ho oblékám je pravda že ani nekousne ani neškrábe ale pořádně mňouká a prská,ale problém je ten že jak jí to obléknu tak sebou praští na bok jako kdyby neuměla chodit Crying or Very sad a jen leží a jak se pokusí zvednout zase sebou praští Sad .Já myslela poprvé že jsem jí něco udělala,manžel mě vynadal ale jen co jsem jí to sundala tak byla zase normální Smile takže jsme to pak zkusily ještě pár krát a pochopily že si jen tak vymýšlí a že jí to vadí,potom jsem jí teda udělala novéj z kojenecké košilky a ten je volnější a tan jakž takž na sobě nechá ale dávám jí ho jen když jedeme k veterináři a tudíž jdeme ven ale to stejně má vystlanou přepravku i po stranách a také jí přez hodím deku tak aby jí tam nefoukalo.Tak to jsou naše zážitky Very Happy Zdravíme Nera a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2007 19:38:03
Odpovědět s citátem

Nazdar, Nero,

ten náš kluk je neskutečně trpělivý-nejenže se nechá oblékat a svlékat bez protestů, ale nechá si dát na bolavý krček i zapařovací obklad a vydrží v tom tak dlouho, dokud mu ho nesundám. Je prostě úžasný-už aby byl zdravý. Mám o něj moc veliký strach Crying or Very sad

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2007 21:29:07
Odpovědět s citátem

Dámy děkuju vám za dobré typy určitě se budou hodit více lidem . Doufám že otík to vezme taky sportovně jako Adámek Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2007 22:08:35
Odpovědět s citátem

Markét napsal:
Dámy děkuju vám za dobré typy určitě se budou hodit více lidem . Doufám že otík to vezme taky sportovně jako Adámek Very Happy


Smile Ahoj Marketko,
tak rozhodně není za co děkovat,jsem ráda že jsem mohla aspoň poradit když nic jiného,jinak mi to dneska nedalo a zkusila jsem to Jackovy a představ si že normálně mu to vůbec nevadí.Nechal si obléknout svetřík a ještě si v něm hrál,vůbec mu to nevadílo.Hnedka jsem udělala nějáké foto takže je to na mém webu v galerii uplně dole tak se koukni.Já jsem z mimáka uplně vedle je jinej než Cleo,oba jsou úžasný ale ty kluci jsou asi jiný než holky,holt ženský jsou ženský Very Happy
Mějte se hezky a určitě dej vědět jak to snášíte a udělej i foto teď to jdu dát do galerie tak pá Nera a naháči Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Oblečky
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2007 8:59:06
Odpovědět s citátem

U nás jsem řešila obleček ustřižením nohavice ze starého dětského pyžama:

Kolem krku jsem nechala úplet, prostřihla jsem díry na přední nohy a zadní nohy nechala volné. To měl Croni pro doma, když byl namazaný kalciovkou, tak aby mi neumastil moc postel a aby si to hned všechno neslízal.

Na ven (přenos do auta a než se auto zahřeje, k veterináři, atd.) máme fleesové oblečky ušité od jedné šikovné paní www.itaco.cz (bohužel už teď nešije, protože je vážně nemocná, ale dá se tam koupit obleček už hotový).
Oblečky byly původně se zadními nohavičkami, ale to dělalo problémy - kluci se v nich nechtěli hýbat. Séba padnul na bok a zůstal ležet jako dřevo:


Proto nám paní oblečky upravila - odstranila zadní nohavičky a na bříško přidala úplet. Nyní už je vše v pořádku:
http://www.kocicka.eu/sekce2007/2309/04.jpg

CZ_Bee
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2007 13:16:49
Odpovědět s citátem

Tak zatím jsem Otíkovi ustřihla rukáv od stará flaušovky , se starou ponožkou jsem neuspěla protože vzhledem k jeho velikosti bych mu ji sotva přetáhla přes hlavu . Hold je to už pan kocour s váhou kolem 4-5 kg někdy 5,5 kg . A vypadá to že si prověřím jaká jsem oblečková švadlena a ušiju něco sama protože ten rukáv ještě není to pravé , Otík na mě kouká jako by mi říkal to ses mohla snažit víc , chci něco elegantnějšího a ne takovej hadr .
Ale aspoň je zatim v teple . Very Happy Mám tu inspirace požehnaně .
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2007 14:34:38
Odpovědět s citátem

No moje oblečky na profesionální model CZ_Bee nemají, ale vyhoví taky a kluk je spokojený Very Happy

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2007 20:59:40
Odpovědět s citátem

Myslím že když hábit splní svůj účel a kočičák je spokojený tak není dál co řešit - vůbec nezáleží na tom jestli je to obleček od profíka nebo domácí samovýroba hlavní je umět si poradit . Docela se těším až budu šít kocouří kostým . 160 kč za metr fleesu není až tolik moc a oblečky z toho budou 2 nebo 3 tak hurá do toho . Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: nové oblečky
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 10. 2007 22:43:31
Odpovědět s citátem

Very Happy
Ahoj všem tak já jsem tedy ten modrý svetřík upletla a jinak dneska jsme pořídily nové oblečky a foto jsou zde ( jinak je sem neumím dát tak proto odkazy )
Sad
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=1403
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=1327
Shocked Cool Laughing
tak co vy na to?Líbí se Vám?
Nera,Cleo a Jack
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 5:53:22
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
chtěla jsem se jen zeptat, kolik kdo máte doma stupňů, že dáváte svým kočičákům oblečky?
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Oblečky
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 7:29:26
Odpovědět s citátem

Nero: oblečky kočkounkům opravdu sluší, máte doma modelky Wink

Já nejsem právě moc zručná, tak jsem si oblečky raději nechala ušít. Ale uvažuji o tom, že se možná do něčeho pustím.

Radko, oblečky doma klukům nedávám, to mají jenom na převoz, když už je venku zima - než se dojde do auta, než se zahřeje auto a tak. Cronimu jsem doma dávala lehké pyžamo jen když byl nemocný a natřený, tak aby mi neumastil povlečení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 10:18:49
Odpovědět s citátem

Ahoj Radko,
kočičáky doma neoblíkám, jen když někam jedeme. Ale v září, když se tak najednou ochladilo a Mumi byl u mámy, tak ho raději oblékla do ponožky, protože jiný "model" nebyl po ruce Very Happy

Nero kočičáci jsou úplní manekýni
Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 18:57:04
Odpovědět s citátem

Jak už jsem psala musíme u nás větrat kvůli špatnému vzduchu v bytě tak tu máme někdy opravdu zimu přesnou teplotu nevím ale po dvacet stupňů ne-li míň to někdy je a kocourek se trochu třese tak ho raději obléknu než aby mi onemocněl . Když jsou okna zavřená alespoň v jedné místnosti (byt 2+0) nebo je teplota přijatelnější chodí Otík samozřejmě neoblečený . Jinak to u nás bohužel řešit nejde - alespoň zatím . Okna otvíráme po celý rok takže postupně zvykaný je od léta co ho máme ale i tak jsou takové teploty pro něj už dost nízké . Snažíme se větrání co nejvíce omezit ale i tak jsme to moc nesrazili a spíš střídáme místnosti .
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 19:08:05
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
Dobrý den,
chtěla jsem se jen zeptat, kolik kdo máte doma stupňů, že dáváte svým kočičákům oblečky?

tak já mám oblečky jen na přesouvání když je zima a to znamená jen když musíme na veterinu a kdyby náhodou přestaly topit.Jinak doma to máme různé,třeba ložnice má někdy i 18 stupňů a obývák cca 24-26 stupňů a řekla bych že jím není zima,No máme i to odpočívadlo na topení takže když mají chu´t tak tam zalezou a teď i baráček a ten je momentálně nejzajimavější a teď jsou dva takže se zahřívají navzájem Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Barbora



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 14:24:05
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
RadkaK napsal:
Dobrý den,
chtěla jsem se jen zeptat, kolik kdo máte doma stupňů, že dáváte svým kočičákům oblečky?

tak já mám oblečky jen na přesouvání když je zima a to znamená jen když musíme na veterinu a kdyby náhodou přestaly topit.Jinak doma to máme různé,třeba ložnice má někdy i 18 stupňů a obývák cca 24-26 stupňů a řekla bych že jím není zima,No máme i to odpočívadlo na topení takže když mají chu´t tak tam zalezou a teď i baráček a ten je momentálně nejzajimavější a teď jsou dva takže se zahřívají navzájem Very Happy


Dobrý den,

mám moc důležitý dotaz ! Zanedlouho si jedu pro svého prvního nahatého kocourka. Budu ho muset trošku převážet, a proto mu chci uplést svetřík. Jenže vůbec nemám potuchy, jak velký, vím že vyroste, upletu klidně 2

Svetřík potřebuji už hned jak si pro něho pojedu a přivezu si ho, proto nechci čekat s pletením až bude můj sphynxík doma.

Jak pro něho pojedu, bude mít 15 týdnů.

Prosím poradte, jak asi má být svetřík velký.

děkuji Barbora
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 15:08:00
Odpovědět s citátem

Barboro,

já bych s pletením počkala, až bude kočičák doma Wink Což to prozatím vyřešit tak, že ustříhnout z nějakého menšího svetru (třeba odloženého dětského nebo dosloužilého dospěláckého) rukáv, ten případně zúžit, byl-li by příliš široký, vzít si s sebou nůžky, a přímo na místě podle velikosti nového člena rodiny prostřihnout příslušné díry na tlapičky? A ještě bych vzala-po zkušenostech s převozem-deku, do které bych ho zabalila. Pokud pojedete dva, jako jsme jeli my, zpátky domů řídil manžel a já měla Adámka stejně ne v přenosce (zbytečně zakoupená Wink ), ale na klíně. A byl náááááprosto spokojený Laughing !!! Jen já s sebou neměla nic na oblečení, což byla zásadní chyba. Takže ten rukáv (nakonec by stačil i z bavlněného trička) a deka by to spravily. Pokud budeš sama, musí být přenoska, to se nedá nic dělat. Ale opět bych do ní dala deku, nebo aspoň velkou osušku. A vem si taky nějaký ručník nebo plenku, kdyby se cestou počůral-to se nám stalo a byl z toho strašně nešťastný (jediný moment, kdy naříkal, než jsem přišla na důvod nářku a zasáhla)-tak jsem ho poutírala a bylo to. Smile

Hlavně ho doma obleč a dej mu k dispozici někam jeho teplou deku, aby ti nenastydl jako mě a nemělas ho hned nemocného jako já. Pak místo radosti nastoupí doopravdy velká starost, tak ať jsi toho ušetřená. Přeju ti samé radosti s novým členem rodiny. Jsou k pomilování!!!

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 16:19:58
Odpovědět s citátem

Ahoj Báro, já si myslím, že na převoz nepotřebuješ žádný obleček pokud pojedete autem, tak stačí dvě deky do přepravky. V autě budete stejně topit a pokud mu bude v přepravce zima, tak se do jedné z dek zamuchlá a kdby jsi ho měla po cestě na klíně tak zase s dekou. Doma taky nedávám oblečky, protože se mají vždycky kam zamuchlat, když je jim zima (pelíšek na topení, deka.....)
Já osobně jsem proti oblékání kočkounů doma, jen když je opravdu zima, nebo když jedu někam v chladnějším počasí nebo v zimě. Wink
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 17:39:26
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,
když to tady tak čtu, asi budu muset také vyzkoušet zda-li jsem alespoň trochu zručná. Mám také problém jako Markéta, musím hodně větrat a poněvadž přituhuje, potřebovali bychom také obleček. Ještě že mám dvě děti. Zkusím ten rukáv a uvidíme...... Laughing

Zatím ahoj Monika a Evsey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Květa T



Založen: 08.05.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Kolín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 18:58:33
Odpovědět s citátem

Ahoj
tak ohledně tech oblékání naháčků z mojí zkušeností se moc neosvědčilo . Kočkám se z nich vždy povedlo jaksi dostat a tak jsem to vyřešila tak že jsme pořídili takové plyšové pytle . Jakmile je trochu chladněji tak se tam nacpou a ty opravdu milují. Dělají je jako ty tunely ale jsou na jedné straně zašité a jsou z chlupatých jemných materiálů .A když se tam nacpou dva tak se ještě zahřívají navzájem . Kočičáci je milují poradila mi to chovatelka z Ruska tam to jinak nejde. Razz
Taky jsou super na převoz do přepravky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2007 16:27:39
Odpovědět s citátem

Monika27 napsal:
Ahoj všichni,
když to tady tak čtu, asi budu muset také vyzkoušet zda-li jsem alespoň trochu zručná. Mám také problém jako Markéta, musím hodně větrat a poněvadž přituhuje, potřebovali bychom také obleček. Ještě že mám dvě děti. Zkusím ten rukáv a uvidíme...... Laughing

Zatím ahoj Monika a Evsey


Ahoj Moniko a Evsey ,
vítám Vás a opravdu zkus tu ponožku,jsou fakt hodně elastické jsem jí natáhla i na dlahu přez kotník takže i Evesay by se tam určo měl dostat!!!!! Jde o to jestli bude chtít v tom být to je otázka jiná Very Happy
Zdravíme Nera Cleo a Jack
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2007 17:45:37
Odpovědět s citátem

Milá Nero,
tak oblečky už jsem zvládla dva. Padly na ně kalhoty od pyžama mého syna. Sama sebe jsem překvapila jak jsem zručná Very Happy Evan v něm chodí jak manekýn, vůbec mu to nevadí. Dávám mu ho,když vyvětrám a je tu zima, aby neměl u nosu rampouch. Laughing

Monika a Esey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2007 18:34:37
Odpovědět s citátem

Monika27 napsal:
Milá Nero,
tak oblečky už jsem zvládla dva. Padly na ně kalhoty od pyžama mého syna. Sama sebe jsem překvapila jak jsem zručná Very Happy Evan v něm chodí jak manekýn, vůbec mu to nevadí. Dávám mu ho,když vyvětrám a je tu zima, aby neměl u nosu rampouch. Laughing

Monika a Esey


No tak to jsem moc ráda že Esey je bez problémů a oblečky mu nevadí, oni ty kluci bych řekla že jsou méně problémový,ženský jsou ženský!!!!!!!!! Very Happy Naše Cleuš je prostě rozmazlená princezna a jak byla jedináček u nás tak jsme jí prostě rozmazlyly ale už se to lepší Very Happy Jsem zvědavá na Vašeho Evseye až budete mít fotky tak nám pošlete nebo dejte sem na forum jdu se podívat na Evseye ve zlaté knížce doufám že ho najdu zatím se mějte a Evseyovy posílám pusinky na čumáček a pomazleníčka Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cora666



Založen: 30.04.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Uničov

Předmět: Re: pro Tatianu
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2008 0:06:34
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Ahoj Tatiano,
no je to také řešení máš štěstí že je Adámek tak rozumnej že se nechá obléknout a také že nedělá žádné scény,naše slečna je tak rozmazlená že já jsem jí upletla svetřík ale ona za prvé prská když jí ho oblékám je pravda že ani nekousne ani neškrábe ale pořádně mňouká a prská,ale problém je ten že jak jí to obléknu tak sebou praští na bok jako kdyby neuměla chodit Crying or Very sad a jen leží a jak se pokusí zvednout zase sebou praští Sad .Já myslela poprvé že jsem jí něco udělala,manžel mě vynadal ale jen co jsem jí to sundala tak byla zase normální Smile takže jsme to pak zkusily ještě pár krát a pochopily že si jen tak vymýšlí a že jí to vadí,potom jsem jí teda udělala novéj z kojenecké košilky a ten je volnější a tan jakž takž na sobě nechá ale dávám jí ho jen když jedeme k veterináři a tudíž jdeme ven ale to stejně má vystlanou přepravku i po stranách a také jí přez hodím deku tak aby jí tam nefoukalo.Tak to jsou naše zážitky Very Happy Zdravíme Nera a kočičáci


Austinek má sice v profilu roláček /na Yorkšíra 140,-Zverimex-Olympia Olomouc / už mi z toho ale vyrostl. Chová se úplně stejně oblečky nesnáší a taky přepadává nebo se plazí - ale aspoň máme pěknou fotku, jinak ho většinou blejsknu jen ve spánku Laughing nebo mu kousek chybí nebo je částečně rozmazaný - to když ho chceme zabavit hračkou. Kšíry snáší trochu líp, ale ze začátku se taky krčí. Poslední dobou se to lepší, protože pochopil, že kšíry znamenají výlet - třeba jen na zahradu, tak je okamžitě nadšený a ta trocha nepohodlí mu nevadí.

PS: jak čtu dál, tak jestli mu taky nevadí že má roláček až na spodek bříška, zkusím něco volnějšího, třeba rukáv, třeba bude vyhovovat líp
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Simča



Založen: 10.04.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2008 10:25:14
Odpovědět s citátem

[Ahoj, zdravím vás. Ta¨k jsem si včera domů přivezla Sphynxíka ale mám pořád dojem že je mu zima, na netu jsem nikde nenašla kočičí oblečky a nemám odvahu kupovat něco co je třeba na malé pejksy aby to našemu Mogymu nebylo malé nebo naopak velké? Ani doma nemám nic z čeho to narychlo udělat a jelikož jsem tak trochu na tyto věci antitalent budu ráda když mi ¨doporučíte nějaky eshop kde si je mohu koupit. A pokud si je někdo šijete sám budu ráda když mi jej ušijete samozřejmě to zaplatím to je jasné. Přeji všem krásný den. Sphynxíci jsou úžasní. Simča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2008 11:47:21
Odpovědět s citátem

Simča napsal:
[Ahoj, zdravím vás. Ta¨k jsem si včera domů přivezla Sphynxíka ale mám pořád dojem že je mu zima


Vítám Vás v klubu sphynxich obdivovatelu Smile
ja myslim,ze sphynxove oblecyk nepotrebujou, zvlast ted,kdyz uz ani venku nejsou mrazy,prichazi jaro,leto... Teplota kolem 20 °C je uplne
v pohode,snesou myslim i o par stupnu mene. A pokud je jim chladno,
staci nekde nechat nejakou deku nebo neco,kam si sami zalezou,brzo
zjisti,ze nejlip je v lidske posteli pod dekou Smile - ale to se tyka spis spani.
Pokud pobiha po byte,urcite mu zima nebude.
Osobne oblecky nedavam - leda pokud bychom museli napr. v zime k vetovi apd. Pro tenhle pripad mam ustrizeny kus puncochy s dirkama na predni nozky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2008 13:39:17
Odpovědět s citátem

Simča napsal:
[Ahoj, zdravím vás. Ta¨k jsem si včera domů přivezla Sphynxíka ale mám pořád dojem že je mu zima, na netu jsem nikde nenašla kočičí oblečky a nemám odvahu kupovat něco co je třeba na malé pejksy aby to našemu Mogymu nebylo malé nebo naopak velké? Ani doma nemám nic z čeho to narychlo udělat a jelikož jsem tak trochu na tyto věci antitalent budu ráda když mi ¨doporučíte nějaky eshop kde si je mohu koupit. A pokud si je někdo šijete sám budu ráda když mi jej ušijete samozřejmě to zaplatím to je jasné. Přeji všem krásný den. Sphynxíci jsou úžasní. Simča


Vítej do klubu!

Jinak fakt stačí fusekle (rozuměj ponožka) Wink -prostříhnout díry na přední tlapky, ustříhnout špičku na protažení hlavy a je to. Nebo rukáv od starého trika s dlouhým rukávem, nebo nohovice od bavlněného pyžama-žádné šití netřeba, fakt ne. Jestli mi napíšeš adresu, tak ti jeden takový "obleček" pošlu-pokud nebude vadit, že není nový-Adam už z něj vyrostl. Není to žádná krása, ale zcela nadoma postačí, a hlavně bys měla "mustr", jak na to.

Můj mail je THostalkova@seznam.cz.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Oblečky pro kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2008 17:29:30
Odpovědět s citátem

Chtěla jsem jen podotknout k těm oblečkům, nepřehánějte to s nima nebo vám kočičáci schoulostiví a budou více nemocní.
Je to celkem v pořádku, když je venku opravdu zima a mohli by nastydnout, ale pokud jsou teploty už 15-20 stupňů, tak je to spíš škodlivé. Doma bych oblečky opravdu nedávala, stačí jim deka pod kterou si mohou zalést a taky to udělají pokud se jim teplota nezdá. Když je budete zbytečně oblékat bude to jako s malými dětmi, zchoulostiví a každý bacil co poletí kolem na ně skočí. Tak pořádně přemýšlejte co je vhodnější pro vaše miláčky
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (26x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)
8
Mrouskání kočky (říje) (18x)
9
Kočičí jména (17x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top