Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Měkká přepravka-taška


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: Měkká přepravka-taška
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2008 14:06:35
Odpovědět s citátem

Chtěla bych se zeptat, jeslti máte někdo zkušenost s přepravkou typu tašky, např. http://www.allpet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2122 . Připadá mi, že např. při cestování by mohla být kočka klidnější, než v plastovém boxu. Nejraději bych si pořídila něco takového http://www.allpet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=10291 , protože mám představu, že bych kočku mohla při cestování držet a hladit, ale zas mám obavu, že by mohla vskočit. Máte někdo zkušenost s podobnými typy tašek? Nebo prosím dejte tip na konkrétní výrobek, s kterým jste spokojeni, Děkuju.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2008 14:11:06
Odpovědět s citátem

aha, tak toto téma tu už je http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2146&highlight=p%F8epravka . omlouvám se za duplicitu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vladunka



Založen: 30.04.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha-Vinohrady

Předmět: Přepravka
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2008 14:16:04
Odpovědět s citátem

Ahojík, já mám hodně podobnou tašku, jaká je v tom prvním odkaze, a naprostá spokojenost. Mám osmimesíční britku, a vůbec proti ní neprotestuje. Používáme jí jak na cestování autem, kdy si tu tašku kousek pootevřu, číča vystrčí hlavu a rozhliží se a já jí můžu hladit, tak i na cesty na veterinu-pěšky. Fakt jsem moc spokojená. Dobré taky je, že doma tašku složím a schovám no skříně a nezabírá nikde moc místa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2008 15:32:38
Odpovědět s citátem

TO TEREZ4:
Ja jsem si tasku pres rameno koupila a za deset dni jsem ji musela jit vratit, protoze kocicka mi z ni vyskakovala a hlavne se ji nelibilo, ze ma pod sebou mekko a ne pevnou zem a take se tam nemohla otocit.
Pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 7:46:20
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
TO TEREZ4:
Ja jsem si tasku pres rameno koupila a za deset dni jsem ji musela jit vratit, protoze kocicka mi z ni vyskakovala a hlavne se ji nelibilo, ze ma pod sebou mekko a ne pevnou zem a take se tam nemohla otocit.
Pavla


Nám se taška bohužel taky neosvědčila. Kočičák v ní jančil, očividně neměl žádný pocit bezpečí, který mu pevná přepravka dává.
Ale znám spoustu koček, které s taškami nemají problémy.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 7:49:57
Odpovědět s citátem

TO ADELKA:
presne tak, moji britulce pevna klasicka prepravka vyhovuje nejvic muze se v ni stocit i natahnout a citi se bezpecne, kdyz jezdime na chatu tak v ni normalne i spinka, ale v te tasce to byla pohroma, vyskocila mi hned v baraku , ona je tam takova karabinka, ze se kocicce ma dat obojek a pripnout,ale to by se chudak nemohla ani otocit a navic nosit 6 kg na rameni neni taky zadny med. Jeste , ze se zbozi muze do 14 dnu vratit, stala totiz 1.100 kc byla to takova ta lepsi z toho tvrdeho sustaku.
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 9:47:24
Odpovědět s citátem

Děkuju za názory. Mně se ty měkké tašky líbí, ale bála jsem se právě toho, že by kočeny mohly mít sklony vyskakovat ven. Viděla jsem u veterináře v čekárně paní s takovou taškou, kočička způsobně seděla a koukala ven, ale asi záleží na povaze kočky.

My cestujeme jen k veterináři a to autem, kočky cestu špatně snášejí, zvlášť když je něco bolí tak úplně cítím, jak to s nimi v plastové přepravce hází (mají tam sice deku, ale i tak- pražské ulice jsou v hrozném stavu). Ale je fakt, že by je to v té měkké zas mohlo tlačit. S tím, že se neotočí máte samozřejmě pravdu, to mě nenapadlo. No nic, tak asi zůstaneme u plastových Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 9:58:21
Odpovědět s citátem

TO TEREZ4:

Ja ji opravdu nedoporucuji , to vite, v cekarne u veta jsem videla pani a ta mela kocicku na ksirkach a ta kocicka sedela na zidli a koukala, byli tam i psi a ona byla v klidu, ta moje by se zblaznila je takovy trosku straspytel Smile je to opravdu kocicka od kocicky, ale me ty latkovy prijdou nepohodlny, kdyz je kocicka trosku tezsi tak se to dno propada, a kdybych chtela, aby se tam otocila tak bych musela mit nejakou obr tasku
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Taška
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2008 16:46:33
Odpovědět s citátem

Tak já mám tašku od "ťamanů",molitan obšitý látkou-nahoře na zíp a jsem s ní nadmíru spokojená. Nosím v tašce našeho osmikilového kocoura v pohodě,pro jistotu má kšandy od vodítka, abych ho případně mohla chynout při nějakém jeho vylézání,ale není to obvykle potřeba.
Kocour čučí spokojeně vykrojeným otvorem v tašce na okolní svět,mě se dobře nese přes rameno,protože taška je mnohem lehčí, než přepravka a chodíme tak na návštěvy, k vetovi a kde je potřeba. Myslím, že jsem dobře koupila (300,-Kč) a tašku jsem už i v pračce vyprala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (44x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
9
Značkování u kocourů a koček (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top