Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

ZOOPLUS.DE


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 8:42:27
Odpovědět s citátem

Tak já když tam měla to naložení do auta, tak mi to přivezli krátce po poledni tentýž den, takže snad se zadaří a budeš to už mít Smile

A vůbec není zač děkovat, sama jsem to sledovala a hlídala, co se s balíkama děje, a ptala se Tatiany, tak jsem ráda, že můžu zase nějakou informaci přeposlat dál Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: anketa
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 8:42:55
Odpovědět s citátem

Já tu anketu nemůžu jaksi najít Crying or Very sad - taky bych tam přispěla...hoďte sem někdo link-díky.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 10:49:02
Odpovědět s citátem

April jeste jeden dotazecek, prosim te oni ti pred dorucenim zavolali,aby se s tebou domluvili?
diky moc
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 10:55:26
Odpovědět s citátem

Ne, nevolali. Proto jsem z toho dodání byla taky krapet nervozní, protože to pro mě znamená sedět v práci na zadku a nikam moc nelítat a po celým baráku rozhlásit, že čekám zásilku od kurýra, ještě že kolegové jsou chápaví. A dodání domů je v tomhle taky pasé, protože nám nefunguje domovní kecafon.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 10:58:30
Odpovědět s citátem

aha, ja prave cekam od rana telefon :)rychle jsem si skocila na obed a uz budu sedet jen na zadku, tak doufam, ze mi z recepce zavolaji, moc nechci ,aby mi to nosil do kanclu, vsichni jsou zvedavy a tak Smile
tak ja budu netrpelive cekat...
hezky den april a pohlazeni rubce a maxisovi
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 13:10:12
Odpovědět s citátem

TAK MI SKRABADLO PRISLO Smile)))

mam radost, je to v jedne velke krabice, je neposkozena a poradne zabalena, tak jsem si ji hned nalozila do auta a doma ji rozbalim tak doufam,ze to bude kompletni, zitra dam vedet a o vikendu udelam nejake fotecky do alba..
dekuji moc vsem za rady hlavne APRIL A TATIANE
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 13:17:37
Odpovědět s citátem

Skvěle, tak přeju se škrabadlem hodně zábavy a podrbání chlupáčům!
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 15:16:52
Odpovědět s citátem

April napsal:
Kačátko napsal:
Balíky do Čech by měly být lépe zabalené, protože často přijdou poškozené. Také bych ocenila, pokud by zaslání do Čech bylo od určité hodnoty zboží (např. od 70 EUR) bezplatné. Pak bych určutě nakupovala na Zooplusu častěji.


Souhlasím s tím, že by balíky měly být pevněji balené, obzvlášť ty těžké, v tom smyslu jsem jim psala i svou připomínku.
Nicméně to bezplatné zasílání, nevím, už teď mi přijdou ohledně poštovného vstřícní a je jasné, že určité náklady na zasílání vznikají, a protože mají různé slevy, tak se to poštové i vykompenzuje. Já neshledávám v tom poštovném nějaký zásadnější problém.


Jasně, že ten poplatek 4,9 EUR za poštovné je v porovnání s českými obchody v podstatě za hubičku. Ale pokud mohou do Rakouska (tuším že od 49 EUR) zasílat bezplatně, tak proč by to nešlo i do Čech?
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 23:04:12
Odpovědět s citátem

Minule jsem nakoupila za 119 euro, přišel mi email, kde jsem měla odkliknout po doručení, v jakém stavu přišel balík a u toho byl ( snad) ten kód na poštovné příště zdarma. Teď jsem nakoupila za 180 euro, na konec té tabulky jsem vyplnila ten kód a poštovné se mi stejně přičetlo. Poradíte mi, co dělám špatně? Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2008 7:32:32
Odpovědět s citátem

Ahoj holky, tak skrabadlo prislo v super stavu uz je slozene je moc pekne ,ale jak to tak byva, tak z nej mam vetsi radost nez kocicka Smile
chtela jsem jeste moc poprosit nevim , kde mam odkliknout, ze zbozi prislo v poradku???
dekuji za radu-priste uz vse budu snad vedet
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2008 7:45:30
Odpovědět s citátem

Tak uz jsem odkaz nasla a klikla jsem, ze je vse ok Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2008 7:51:14
Odpovědět s citátem

Podívej se do mailu - jak přišlo číslo toho balíku, tak dole ve zprávě jsou tyhle tři "odkazy"

Wenn Sie alle Pakete in einwandfreiem Zustand erreichten, bitte .......... klicken

Wenn eines oder mehrere Pakete Sie zwar nicht ganz einwandfrei, jedoch in noch akzeptablen Zustand erreichten, bitte ...............
klicken

Wenn eines oder mehrere Paket und die darin enthaltene Ware durch den Transport nachhaltig beschädigt wurde, clicken Sie bitte ............
und setzen sich bei Bedarf mit unserem Customer Care in Verbindung

1. znamená, že zboží došlo v bezvadným stavu
2. že ne úplně bezvadný, ale stále akceptovatelný stav
3. že zásilka byla trvale poškozená a musí se to řešit pak se zákaznickým centrem.

Takže když jsi byla plně spokojená, klikni na ten první.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
nadoblačná



Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2008 10:51:36
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Teď jsem nakoupila za 180 euro, na konec té tabulky jsem vyplnila ten kód a poštovné se mi stejně přičetlo. Poradíte mi, co dělám špatně? Díky

zakliklas po napsání kódu "einlösen"?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2008 10:56:30
Odpovědět s citátem

nadoblačná napsal:
emilly napsal:
Teď jsem nakoupila za 180 euro, na konec té tabulky jsem vyplnila ten kód a poštovné se mi stejně přičetlo. Poradíte mi, co dělám špatně? Díky

zakliklas po napsání kódu "einlösen"?


Poštovné se vám přičte vždycky-bez poštovného to mají jen v Německu-do ciziny je poštovné VŽDY!!!

Pouze pokud máte nákup nad 100 euro, tak je sleva 5% po vložení příslušného kódu-musíte zadat heslo "Sammelbestellung". Tady je odkaz:

http://www.zooplus.de/sammelbesteller
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2008 16:51:43
Odpovědět s citátem

Ahojte, bola som sa pozrieť na stránku zooplus.de a zistila som, že na Slovensko neposielajú - len tá moja nemčina je dosť chabá, takže neviem, či som niečo neprehliadla - videla som dobre? Ak áno, tak som zase raz "polichotená" tým, na akom okraji Európy to žijem - kurníkšopa, posielajú to tuším aj do Slovinska a to je ešte ďalej než k nám, tak neviem, čo im vadí Crying or Very sad
Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: Re: anketa
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2008 17:33:24
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Já tu anketu nemůžu jaksi najít Crying or Very sad - taky bych tam přispěla...hoďte sem někdo link-díky.


Tatiano, obávám se, že link Vám asi nehodíme - přišlo mi to do mailu, a protože jsem se nemusela nikde při vyplňování přihlašovat, je to automaticky vázané k mému účtu na zooplusu a Vám už by ten odkaz nefungoval Sad
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 8:54:29
Odpovědět s citátem

Tak jsem už 3x objednala v ZOOPLUS nad 100 euro a žádný kupon na slevu jsem nedostala. Ani emailem ani na faktuře.
Setkali jste se s tím ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 10:11:55
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Tak jsem už 3x objednala v ZOOPLUS nad 100 euro a žádný kupon na slevu jsem nedostala. Ani emailem ani na faktuře.
Setkali jste se s tím ?


Ahoj, zkus se podívat do složky Mein Zooplus - musíš se přihlásit. Po pravé straně jsou odkazy, když si klikneš na Gutscheine, zobrazí se ti tabulka s kuponama. Náhodou jsem tam předevčírem koukala a zjistila, že tam mám dva, přitom emailem mi ani možná nic nepřišlo:).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 11:24:27
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Tak jsem už 3x objednala v ZOOPLUS nad 100 euro a žádný kupon na slevu jsem nedostala. Ani emailem ani na faktuře.
Setkali jste se s tím ?


Když se objednává nad 100 euro, musí se do té kolonky dole vepsat slovo Sammelbestellung. Tím dostanete slevu 5%. Ale pokud to tam nenapíšete, sleva automaticky nenaskočí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 12:02:36
Odpovědět s citátem

Aha, tak to jsem příště svědavá Very Happy . To mě opravdu nenapadlo. Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 18:52:40
Odpovědět s citátem

V sobotu jsem objednávala ze Zooplusu krmení a dnes už mám vše v pořádku doma, stačili jim 2 pracovní dny. A přiložili dáreček pro naši čubinu. Za 2 snad 40kg balíky se mi zdá 4,9 euro víc než přiměřená cena za poštovné. I když si taky říkám, že jestli pro Němce mají od 19euro poštovné grátis, tak by pro nás taky mohli mít třeba od 100 euro poštovné zadara, ale stejně je to slušná cena. A vzhledem k tomu, o kollik laciněji tam řada věcí vyjde, tak se to i při zase dražším euru pořád vyplatí. Navíc jsem si nechala poslat z jejich bonusového programu konzervičky zadarmo, na tom jsem ušetřila pěkných pár stovek-12x 170g Cosma a 6x85 g Cosma-thai-suprové konzervičky, pouze masíčko, ryba, krevetky atp., naše kočky je milují. Devon je špatný jedlík, vnucuju mu běžně každé sousto, tyhle konzervy jsou jedny z mála, kde ho nutit nemusím a dlabe sám, dokud není miska prázdná Smile .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 20:33:08
Odpovědět s citátem

Taky mám čerstvě objednáno. V pondělí asi ve 23 hodin. V úterý ráno v 9 už potvrzoval mail, že zboží bylo expedováno, dnes je to ve skladu na GLS Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2008 19:24:26
Odpovědět s citátem

Tak si musím postěžovat, vypadá to že mi milá GLS (ta česká) ztratila balík. Mám už to od nich i po telefonu neoficiálně potvrzené... Crying or Very sad A zooplus si už peníze strhl, jelikož mu zřejmě GLS z nějakého mě nepochopitelného důvodu poslala, že balík byl převzat... Takže nemám ani konzervy, ani prachy.
Jsem zvědavá, jak bude probíhat reklamace Rolling Eyes
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2008 19:28:12
Odpovědět s citátem

Já bych to neviděl dramaticky, když mi v balíku chyběly věci, tak jsem to do ZOOplus napsal a obratem mi peníze vrátili. Takže bych jim poslal meila, že balík nedorazil vůbec.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2008 20:07:14
Odpovědět s citátem

Jo, to já vím, že jsou dost vstřícní. Už jsem jim poslala maila. Mě spíš jde o to, že to bude asi chvilku trvat a taky nevím, jestli budu muset dostat z GLS nějaké ofíko potvrzení a pak to posílat do Německa, nebo jestli si to s nima pořeší zooplus sám a mě jen vrátí peníze, nebo pošle zboží znovu. Nejvíce mě teď trápí, že pražtí kočičáci nemají co jíst a máma to bude muset tahat odněkud ze supermarketu.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2008 11:45:00
Odpovědět s citátem

Na zooplusu platím kartou, ale jedna známá se ptá, jestli se dá platit i převodem - nevíte někdo prosím?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2008 12:36:57
Odpovědět s citátem

TO BADCHARLOTTE:

Ahojky Smile ano ja jsem poprve na zooplusu take platila prevodem , je to tam v nabidce napise se tam cislo uctu a to si ztrhnou,bohuzel uz pred fyzickou prejimkou zbozi a navic si banka strhla kolem 200 kc za prevod do zahranici

pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2008 16:37:31
Odpovědět s citátem

BadCharlotte napsal:
Na zooplusu platím kartou, ale jedna známá se ptá, jestli se dá platit i převodem - nevíte někdo prosím?


Platit převodem lze bez prloblémů, ale díky nestydatým poplatkům našich bank se to pěkně prodraží-třeba ČSOB si veme za tu šílenou práci s převodem do zahraničí v rámci EU 250 Kč z vašeho účtu. Takže převody nebrat.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 12. 2008 14:24:32
Odpovědět s citátem

Děkuji za odpovědi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2008 10:30:01
Odpovědět s citátem

BadCharlotte napsal:
Na zooplusu platím kartou, ale jedna známá se ptá, jestli se dá platit i převodem - nevíte někdo prosím?


Ani bych jinou platbu nevolila, ty poplatky za převod jsou nekřesťanské. Karta stačí Visa Elektron a zooplus se mi zdá seriózní, takže mám důvěru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (61x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (24x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top