Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

KOZENA SEDACKA

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: KOZENA SEDACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2008 9:59:02
Odpovědět s citátem

AHOJky vsem, obracim se na Vas vsechny a prosim o radu.
S pritelem budeme na jare zvetsovat byt a chceme si poridit kozenou sedacku, mate nekdo zkusenosti co ciciny a kozena sedacka???Bojim se,aby ji nerozdrbala, ted mame calounenou, kterou zezadu skrabala jako kotatko ted uz vubec, chodi jen na skrabadlo.
diky moc
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2008 10:32:27
Odpovědět s citátem

Koupila jsem si před měsícem novou koženou sedačku s podobnými pocity.
Mohu však říci, že Amís ji neškrábe. Pár škrábanců sedačka schytala a ještě schytá, ale to jen když se od ní odrazí a zatne drápky. Skáče z ní na okenní parapet. To je ale dá se říct "běžné opotřebení". Dá se eliminovat pořízením kožešin a přehozením přes "často namáhaná" místa.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2008 12:25:38
Odpovědět s citátem

adelnik:
tak to jste me potesila, ja ji moc chci ,ale trosku jsem se bala, ale emmicka zase neni zadny srabac, tak to snad bude v pohode, zustane ji v jine mistnosti ta stara calounena sedacka tak si muze srabat ji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2008 21:22:26
Odpovědět s citátem

Taky mám koženou sedačku, kterou jsem si pořídila ještě před kotětem a musím říct, že je to bez problémů. Také jen pár záseků při meziskoku, ale jinak ji nezajímá. Na škrabání je škrabadlo....nebo froté prostěradlo:-) Navíc se osvědčila i po praktické stránce...chlupy a špinavé tlapky po kontrole zahrádky jdou snadno odstranit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: KOZENA SEDACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2008 11:44:48
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:

S pritelem budeme na jare zvetsovat byt a chceme si poridit kozenou sedacku, mate nekdo zkusenosti co ciciny a kozena sedacka???


Máme koženou sedačku a ta byla skoro hlavním důvodem, proč manžel napřed kočku nechtěl. Dnes na ní kocour lehává na své dece, skáče přes ni na okno a bez problémů. Ani při skoku drápky nezasekne, prostě to má jaksi vyzkoušené a promyšlené, že udělá hup na sedadlo, hup na opěradlo a je na okně. Škrabe výhradně škrabadlo a výjimečně kobercovou rohožku u dveří.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2008 12:13:44
Odpovědět s citátem

tak to jsem rada, protoze bychom kozenou sedacku moc chteli, emmicka kdyz byla mala tak obcas nasi calounenou sedacku skrabala pri hre, ale cim je dospelejsi tak je to mene a mene,dneska uz ji neskrabe vubec.Miluje skrabadlo a takovy maly kousek koberce :)moc dekuji,ze jste napsali svoje zkusenosti, rikala jsem si , ze kocicka a kozena sedacka to bude hruza Smile
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2008 14:17:40
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
tak to jsem rada, protoze bychom kozenou sedacku moc chteli, emmicka kdyz byla mala tak obcas nasi calounenou sedacku skrabala pri hre, ale cim je dospelejsi tak je to mene a mene,dneska uz ji neskrabe vubec.Miluje skrabadlo a takovy maly kousek koberce :)moc dekuji,ze jste napsali svoje zkusenosti, rikala jsem si , ze kocicka a kozena sedacka to bude hruza Smile
pavla


Čalouněná svádí ke škrabání, protože se drápky zachytávají a drhnou, kůže je hladká. Pokud je kočenka zvyklá na škrabadlo, asi nebude problém. Já jsem ho ke škrabadlu nosila a hladila, když tam škrabal. Ze začátku zkoušel párkrát i křeslo, které je sice jeho a stojí v předsíni, ale ničit by ho nemusel. Dnes už to nedělá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
otujko



Založen: 26.11.2015
Příspěvky: 1

Předmět: Re: KOZENA SEDACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2015 9:46:21
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
AHOJky vsem, obracim se na Vas vsechny a prosim o radu.
S pritelem budeme na jare zvetsovat byt a chceme si poridit kozenou sedacku, mate nekdo zkusenosti co ciciny a kozena sedacka???Bojim se,aby ji nerozdrbala, ted mame calounenou, kterou zezadu skrabala jako kotatko ted uz vubec, chodi jen na skrabadlo.
diky moc
pavla


Mám na vás ďalšiu otázku. Tiež si chceme kúpiť novú sedačku a nevieme sa rozhodnúť medzi riadnou kožou alebo eko kožou. Teda, asi tá riadna koža vydrží viac pri mačkách, nie? Smile Viete mi aj poradiť kde ste kupovali, lebo na Sezname je toho kopec a neviem sa rozhodnúť.. ďakujem priatelia - pac
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mima



Založen: 09.12.2015
Příspěvky: 1

Předmět: Re: KOZENA SEDACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2015 15:05:19
Odpovědět s citátem

otujko napsal:

Mám na vás ďalšiu otázku. Tiež si chceme kúpiť novú sedačku a nevieme sa rozhodnúť medzi riadnou kožou alebo eko kožou. Teda, asi tá riadna koža vydrží viac pri mačkách, nie? Smile Viete mi aj poradiť kde ste kupovali, lebo na Sezname je toho kopec a neviem sa rozhodnúť.. ďakujem priatelia - pac


Kolegyne si koupila tuhle sedaci soupravu z prave kuze:
http://sedackyphase.cz/category/vsechny-sedacky-2/ a rika, ze kocka o ni nema zajem Very Happy ja bych si chtela koupit kozenou sedacku, jenozme momentalne na to nejdou penizky Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ruskamodra.com



Založen: 11.01.2016
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: doporučuji
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2016 22:15:03
Odpovědět s citátem

Aby kočka neškrábala sedačku, doporučuji koupit 2 škrabadla a dát to kočce vedle pelíšku na spaní nebo kde ráda spí http://www.ruskamodra.com/kartonove-skrabadlo-pro-kocku/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (77x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (27x)
7
Mrouskání kočky (říje) (26x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top