Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

ušní svrab


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: ušní svrab
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 10:23:26
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem, prosím o radu asi tak před 3 měsíci jsme zijstili že má kocourek ušní svrab, dostal ampulku advocate a po nějaké době jsme šli na kontrolu,tam nám paní doktorka řekla že je vše v pořádku. Ted se to kocourkovi vrátilo ještě ve větší míře tak hned dostal za krk stronghold a kapky do uší otospectrine. V ordinaci mu to rovnou vyčistili,bylo to šílený kolik toho tam měl. Máte stím nějaké zkušenosti jak se to léčí, nebo nějaké tipy?? A nemůže se to přenést na člověka?? Kocour spí někdy snáma v posteli..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ušní svrab
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 10:31:51
Odpovědět s citátem

Svrab se na člověka nepřenáší.

Momentálně máte vhodnou léčbu - Stronghold plus kapky do uší. Takže prozatím ničím dalším neléčit a nechat působit současnou léčbu. A po skončení léčby, Stronghold má účinnost 1 měsíc, během kterého by se uši měly vyčistit, nechat znovu prohlédnout a pokud by svrab dále přetrvával, tak pokračovat v léčbě, ale Stronghold je na svrab dobré řešení.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Re: ušní svrab
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 10:37:47
Odpovědět s citátem

Děkuji za odpověd,měla bych ještě jeden dotaz kamarádka má yorkshira a občas knám přijde a pes s kočičákem si hrajou. Nemůže se to přenést na psa??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ušní svrab
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 10:45:37
Odpovědět s citátem

To by mohlo. Takže bych asi doporučila taky aplikovat pesanovi Stronghold pro psy.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Re: ušní svrab
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 11:50:35
Odpovědět s citátem

April napsal:
To by mohlo. Takže bych asi doporučila taky aplikovat pesanovi Stronghold pro psy.


Ok děkuji moc, snad to brzy vyléčíme.. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 13:51:01
Odpovědět s citátem

Určitě to zvládnete, nebojte. Když jsme léčili svrab u Bandíka, tak sme mu ty ouška taky čistili parafínovým olejem. To se v oleji namočila vatová tyčinka a tou se ty ouška vyčistila, to se ale musí "hrábnout" kocořovi hluboko do uší. Preventivně yorkšírka ošetřete Strongholdem, ale náš pes od čičíka svrab nechytil, ač bydlí ve stejné domácnosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 16:07:05
Odpovědět s citátem

kaba napsal:
Určitě to zvládnete, nebojte. Když jsme léčili svrab u Bandíka, tak sme mu ty ouška taky čistili parafínovým olejem. To se v oleji namočila vatová tyčinka a tou se ty ouška vyčistila, to se ale musí "hrábnout" kocořovi hluboko do uší. Preventivně yorkšírka ošetřete Strongholdem, ale náš pes od čičíka svrab nechytil, ač bydlí ve stejné domácnosti.


No mám z toho docela strach, kocourovi se to samozřejmě moc nelíbí a já se bojím abych mu při tom čištění nějak neublížila...noo večer máme premiéru tak uvidím. Máme čistit 2x denně!! Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 16:11:16
Odpovědět s citátem

My jsme čistili 1x denně. Vet by Vám měl ukázat, jak se to dělá. Ono když se to dělá správně čistí se to do hloubky, tak kocouřovi zmizí v uchu polovina ty vatové tyčinky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 16:15:20
Odpovědět s citátem

kaba napsal:
My jsme čistili 1x denně. Vet by Vám měl ukázat, jak se to dělá. Ono když se to dělá správně čistí se to do hloubky, tak kocouřovi zmizí v uchu polovina ty vatové tyčinky Very Happy


No kočičákovi to čistil dneska ráno v ordnaci, tak mě to jako ukazoval ale bylo vidět že už to má v ruce.. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 17:17:16
Odpovědět s citátem

Mě jako amatérovi, který "to v ruce nemá", vet doporučoval uši při svrabu nečistit. Vyčistil je kočce sám a řekl, že Stronghold stačí - svrab se vyléčí a zdravá ouška už nepotřebují čistit. A měl pravdu. Krom aplikace kapiček jsem nic jiného nedělala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 17:34:24
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
Mě jako amatérovi, který "to v ruce nemá", vet doporučoval uši při svrabu nečistit. Vyčistil je kočce sám a řekl, že Stronghold stačí - svrab se vyléčí a zdravá ouška už nepotřebují čistit. A měl pravdu. Krom aplikace kapiček jsem nic jiného nedělala.


No my jsme dostali taky kapičky, ale ty máme nakapat,ouška masírovat a pak vyčistit. Tak nevím..možná to vaše číča neměla tolik. Doktor se díval na to pod mikroskop a říkal že jich tam má hromadu těch živých roztočů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 21:12:51
Odpovědět s citátem

[/quote]Mě jako amatérovi, který "to v ruce nemá", vet doporučoval uši při svrabu nečistit.
citace:

Ono to není těžký, stačí se nebát Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 22:32:58
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
Mě jako amatérovi, který "to v ruce nemá", vet doporučoval uši při svrabu nečistit. Vyčistil je kočce sám a řekl, že Stronghold stačí - svrab se vyléčí a zdravá ouška už nepotřebují čistit. A měl pravdu. Krom aplikace kapiček jsem nic jiného nedělala.


Čuk s Gekem při svrabu dostali jen Stronghold a nic jiného-nečistila jsem nic, a vše zmizelo, červi vylezli, svrab byl v čudu a už se nevrátil. Ale kocouři šli zvenku do bytu (vyléčení, naočkovaní, odčervení) a už ven nepřišli.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 4. 2009 7:36:29
Odpovědět s citátem

omlouvám se za OT, ale jsem děsně zvědavá Embarassed : tatiano, nebyly by aktuální fotky Čuka a Geka? ve Zlaté knize jsou to ještě takoví šmudlíkové, určitě už jsou z nich krásní puberťáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 4. 2009 8:04:58
Odpovědět s citátem

vetka.M napsal:
omlouvám se za OT, ale jsem děsně zvědavá Embarassed : tatiano, nebyly by aktuální fotky Čuka a Geka? ve Zlaté knize jsou to ještě takoví šmudlíkové, určitě už jsou z nich krásní puberťáci


Díky za zájem-mrkněte sem:

http://prestickekocenky.mypage.cz/

přes víkend jsem spáchala webové stránky

Do ZK dám fotky taky.

Jsou z nich už krásní kluci, Gekoun je už teď největší-větší než Adam. Bude z něj mohutný kocour (taky není líný se nažrat Wink ). Čuk bude asi trochu menší, ale taky žádný chudinka. Jsou krásní. A Gek je ukrutná mazlivka umazlená-někdy až příliš Rolling Eyes A jak se bojí venku! Žeby si to pamatoval, jak mu bylo venku samotnému? Nevím, ale když jsem ho chtěla vzít ven, zmocnila se ho naprostá panika a děs, mazal dovnitř bytu, jakoby mu za patami hořelo.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 7:34:49
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

jeden můj kocourek má (měl) teď taky svrab, i když dostal v červenci Advocate a pak už ven nechodil, asi mu to tam nějak zůstalo a zase se to pomnožilo.

V neděli dostal Stronghold a začala jsem čistit tampónkama s Nolvasanem Otic a kapat kapky Mitex.

Už má ty ouška skoro úplně čistý, akorát je celej umaštěnej od těch kapek, jak si je vytřepává a vydrbává, tak to má na celý hlavě a krku, vypadá jako největší nebožáček:-)
Takže už bych toho kapání ráda nechala, ale veterinář mi neřekl, jak dlouho mám vytrvat a v příbalovém letáku píšou akorát, že v případě chronických potíží se to ká kapat 14 dní, jenže on to nemá chronický, měl jenom ten svrab. Navíc ten Mitex je na kvasinky, plísně a bakterie, ne přímo na svrab.

Tak kdybyste někdo ty kapky a délku léčby znal, budu ráda za radu:-)

Zdravím,
M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 9:06:00
Odpovědět s citátem

neznám ty kapky ani dobu léčby, ale Strongold zabírá na svrab sám o sobě i bez kapek-měli jsme to taky a nic jsem nekapala, dala jen kapku za krk (Strongoldu), tak si myslím, že kapání klidně můžete ukončit.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 9:19:16
Odpovědět s citátem

Super, díky, to jsem chtěla slyšet Smile
Myslela jsem si to tak trochu taky Cool
Díky a zdravím!
M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 10:40:02
Odpovědět s citátem

Mana napsal:
Super, díky, to jsem chtěla slyšet Smile
Myslela jsem si to tak trochu taky Cool
Díky a zdravím!
M.


Já teda nevím na každou kočičku to asi působí jinak. Náš kocourek měl taky ušní svrab a dostal advocate i stronghold a dvoje různý kapky.A až po té to zabralo. Ty jedny byli taky nějak tak Otis... byli žlutý a strašně smrděli. Ale doporučuji dokapat kapky celý a to preventivně. My jsme kapali ještě když už to kočičákovy zmizelo pro jistotu. Tak nám to doporučil veterinář. Určitě se vyplatí to ještě chvíly vydržet a každej den kapat a čistit ouška..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 11:00:59
Odpovědět s citátem

já jsem si brala od jedné rádoby chovatelky malou, skoro slepou peršanku..bůh ví,co by s ní pak bylo,byla neprodejná..a byla tedy zasvrabená,až hrůza..Máša dostala na vetce stronghold a uši máme čistit 2x denně a je fakt,že pokaždé vytáhnu děsně..bordýlku a to už je to skoro 2 týdny...
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 12:34:25
Odpovědět s citátem

Já jsem taky pořád čistila a čistila....musíte vydržet,pokud vám stronghold zabere tak myslím tak do 2 týdnů by to mělo být určitě lepší aspoň u nás to pak tak bylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 13:26:43
Odpovědět s citátem

Mana napsal:
Super, díky, to jsem chtěla slyšet Smile
Myslela jsem si to tak trochu taky Cool
Díky a zdravím!
M.


Já teda nevím na každou kočičku to asi působí jinak. Náš kocourek měl taky ušní svrab a dostal advocate i stronghold a dvoje různý kapky.A až po té to zabralo. Ty jedny byli taky nějak tak Otis... byli žlutý a strašně smrděli. Ale doporučuji dokapat kapky celý a to preventivně. My jsme kapali ještě když už to kočičákovy zmizelo pro jistotu. Tak nám to doporučil veterinář. Určitě se vyplatí to ještě chvíly vydržet a každej den kapat a čistit ouška..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 13:44:03
Odpovědět s citátem

Mě zase stačil Strongold bez čehokoliv jiného na obě koťata-a oběma to zabralo-do týdne byli kluci bez parazitů vnitřních i vnějších. Nepřehánějme to zase s tou chemií.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2009 13:47:18
Odpovědět s citátem

Ja mám skúsenosť,že ked je svrab masívny je treba po mesiaci stronghold/advocate zopakovať. ak čistiť uši, stačí preventívnymi kvapkami-otifree,otipur ohrreiniger a pod a to tak,že sa kvapne,uši sa pomasírujú a ked cicúch vytrepe bordel z uší,vytrieť len boltec.do uší netreba nič pchať.väčšinou to stačí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kamzik



Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 2

Předmět: Advocate zabere
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2009 10:30:09
Odpovědět s citátem

Dobré dopoledne všem milovníkům kočiček...Já mám sice už jen pejska,ale když jsem měla kočku, měla taky dost prblémy s ouškama a na to je dobrý Advocate. Teď používám už jen Vetriderm na čištění uší pro našeho hafana!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hamat



Založen: 20.02.2011
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2011 11:06:39
Odpovědět s citátem

Já také přidám něco do diskuze. Máme kočičku, nalezence. Dva měsíce je u nás v bytě. Musela jít na operaci a když jsme byli druhý den pro antibiotika, ptala jsem se veta, zda nemá ušní svrab. On tam měl zrovna akutní případ, jen koukl a řekl, že ne. Dostali jsme ušní kapky Optifree a každý den čistili ouška, někdy i 2x denně. Když to nepomáhalo, koupila jsem spot on Advocate. Dnes je to 3 neděle po aplikaci a přestože každý den vykapáváme ouška těmi kapkami, vždyčky tam najdu bubáčka, dnes se to dokonce velice zhoršilo. Je to jako před léčbou. Navíc jsme před týdnem kočičce přivezli kamaráda a dnes jsem zjistila, že má v oušku také trošku bubáčka.
Koupím mu Advokáte, je to v počátku a mělo by to zabrat, ale co kočička.
Proč jí to nezabralo. Máte někdo zkušenost? Děkuji moc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2011 11:56:54
Odpovědět s citátem

Když jsem adoptovala Čuka s Gekem coby cca měsíční koťátka, bylo mi jasné, že jsou začervení a měli svrab v uších. Na doporučení veta jsem jim oběma zakoupila Strongold-zabírá na blechy, červy i svrab. Do týdne bylo po všech problémech a oba byli čistí-bez červů i svrabu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hamat



Založen: 20.02.2011
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2011 12:44:55
Odpovědět s citátem

Díky za zkušenost. Eliška blechy neměla, ale byla plná maličkatých klíšťat.
Dostali jsme Adventage spot on, je pravda, že do několika dnů bylo po klíšťatech. Docela mne mrzelo, že jsme nedostali Stroghold, když jsem si tady na fóru našla informace, bohužel až dodatečně. Několik "much" jednou ranou. Ale funguje Stronghold i na klíšťata i v počátečních stádiích? Eli jich měla v kožíšku desítky. Neplánuji adaptovat další bezprizorní kočenku, ale
informací není nikdy dost a člověk nikdy neví, kdy se nějaká objeví........ Příště budu chytřejší. Já jsem ten Stronghold chtěla na ten ušní svrabík, ale vet mi dal Advocate, že je prý lepší. Když Advocate nezabral, mám zkusit raději Stronghold? A co Samíkovi. Byl čistý, je s PP, ale vypadá to, že mu to v ouškách začíná. Měl je pořád čisťounké a teď jsem našla bubáčka. Řekla bych, že Advocate Elišce ten svrabík sice působil a držel ho pod kontrolou, ale nevyléčil. A jak jeho účinky slábnou, roztoči vítězí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hamat



Založen: 20.02.2011
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2011 13:32:01
Odpovědět s citátem

Ještě jeden dotaz. Má někdo zkušenost u kočiček s injekcemi Ivomec?
Volala jsem na jinou vetrinu a byly mi doporučené nejprve tyto injekce a na doléčení Advokate nebo Stronghold.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2011 20:23:06
Odpovědět s citátem

hamat napsal:
Ještě jeden dotaz. Má někdo zkušenost u kočiček s injekcemi Ivomec?
Volala jsem na jinou vetrinu a byly mi doporučené nejprve tyto injekce a na doléčení Advokate nebo Stronghold.



Tady si počtěte,dovíte se,co potřebujete vědět:-)

http://www.modrykocour.cz/stranka.php?id=1005

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (58x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (31x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
4
Britská krátkosrstá kočka (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Kočičí jména (22x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top