Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Zoohit


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 11:34:55
Odpovědět s citátem

Pozor! Kdo nakupujete u zooplusu/zoohitu a nevíte to, od 1.února hodlají zdražit produkty Royal Canin.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 12:20:28
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Pozor! Kdo nakupujete u zooplusu/zoohitu a nevíte to, od 1.února hodlají zdražit produkty Royal Canin.


zřejmě zdraží český zoohit o to 1% zvýšené daně, stejně jako zdražili ostatní včetně Almiky - asi spíše koupím na rakouských výstavách, kde mi to přijde když ne levněji, tak nastejno.... Shocked
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 13:22:13
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:


zřejmě zdraží český zoohit o to 1% zvýšené daně, stejně jako zdražili ostatní včetně Almiky - asi spíše koupím na rakouských výstavách, kde mi to přijde když ne levněji, tak nastejno.... Shocked

Já jsem primárně registrovaná u německého zooplus.de a přišlo mi to od nich. Argumentují zdražením surovin a souvisejících nákladů.
Mimochodem, nějak nemůžu donutit českou mutaci, aby mi zprávy chodily od nich, prostě jsem jednou začala u Němců a hotovo. Taky by mě zajímalo, když chodí ze zooplus.de hlášky o různých bonusech, jestli ty kódy platí i při objednávání ze zoohit.cz. Protože například akce typu "při nákupu něčeho něco dalšího zdarma" tedy zoohit nekopíruje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 14:55:06
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:

Já jsem primárně registrovaná u německého zooplus.de a přišlo mi to od nich. Argumentují zdražením surovin a souvisejících nákladů.
Mimochodem, nějak nemůžu donutit českou mutaci, aby mi zprávy chodily od nich, prostě jsem jednou začala u Němců a hotovo. Taky by mě zajímalo, když chodí ze zooplus.de hlášky o různých bonusech, jestli ty kódy platí i při objednávání ze zoohit.cz. Protože například akce typu "při nákupu něčeho něco dalšího zdarma" tedy zoohit nekopíruje.


Od české mutace zoohitu nechodí pro jistotu emaily vůbec žádné! Objednávala jsem minulý týden, zboží už je od pátku doma, ale email ještě dodnes nedorazil Surprised . Navíc jsem i vznesla dotaz přes jejich odkazový formulář a reakce taktéž žádná. Tato společnost mi přestává být sympatická Sad .
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 15:21:56
Odpovědět s citátem

Tak jsem včera objednala a normálně mi přišly maily o potvrzení a s čísly balíků a i GLS balíky vidí, tak zatím nepozoruji nic nekalého. Ale díky za zpráu o zdražení RC, moje kočeny se zamilovaly do RC Pure feline, tak ještě naobjednám do zásoby Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 15:36:37
Odpovědět s citátem

Alamko, Karin, je úplně jedno, že jste zaregistrováni na německém zooplusu, vše je to jedna jediná firma. Pouze v Česku byla doména zooplus blokovaná, takže nakonec zvolili zoohit. Jsou to pouze jejich jazykové mutace a v jednotlivých zemích se liší akce i ceny, takže já se "bavím" přepočítáváním cen na německém, českém a anglickém zooplusu. Všechno zboží chodí z Německa, ať objednám tam či tam. Provázaná je platební karta a také body či chovatelská sleva. Veškerá korespondence s nimi je přes web dostupná, takže pokud neodpověděli, chce to jim poslat zprávu znovu - mně odpověděli vždy, byť někdy stylem "já o koze, oni o voze Confused "
Takže pokud chodí nějaká upozornění, tak pouze z německého zooplusu, stejně jako jejich nabídkové či slevové akce nebo čísla kuponů, na ostatních mutacích si to musíte pohlídaty samy. Já jsem po dlouhé době, kdy jsem na českém měla problém s platební kartou, dnes na zoohitu objednávala, objednávku mám už potvrzenou mailem a peníze blokované v bance - strhávají je však až po dodání zboží.
Snad to bude stačit na vysvětlenou.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 17:23:25
Odpovědět s citátem

No, pravdou je, že mé dvě poslední objednávky taky dorazily bez potvrzovacího emailu s čísly balíků. Úplně poslední objednávku jsem dělala na začátku ledna ve středu a v pátek jsem měla zboží doma, což mě dost překvapilo.

Co jsem s nimi kdy řešila přes email nebo formulář, byla jsem spokojená, odpověděli relativně rychle, ale slyšela jsem, že někdy jim to trvá opravdu i několik dní až týdnů Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 19:00:28
Odpovědět s citátem

lucbic napsal:
Tak jsem včera objednala a normálně mi přišly maily o potvrzení a s čísly balíků a i GLS balíky vidí, tak zatím nepozoruji nic nekalého. Ale díky za zpráu o zdražení RC, moje kočeny se zamilovaly do RC Pure feline, tak ještě naobjednám do zásoby Smile


Mně taky potvrzovací maily s číslem zásiky přišly normálně.
Já jsem zrovna koupila deset kilo RC Indoor 27, kocourovi to vydrží na rok, takže v rámci expirační doby to sežere Smile

ZdenkaP napsal:

Alamko, Karin, je úplně jedno, že jste zaregistrováni na německém zooplusu, vše je to jedna jediná firma.


Já vím Smile Proto se divím, že na české stránce nemají úplně stejné akce jako na německé, jiné jsem neporovnávala. Některé mají, v některých se liší. A teď třeba přišla nabídka z německé stránky na ten šustivý tunel pro kočku zdrama, když objednám za 59 EUR, tak by mě právě zajímalo, jestli bych ten kód mohla použít při objednávce z české verze za ekvivalentní cenu. Ale zkoušet se mi to nechce Smile
Rafinované je, že se může použít vždy jen jeden kód, už se mi stalo, že jsem měla k dispozici tři různé bonusy, holt něco propadlo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2010 18:30:50
Odpovědět s citátem

Tak s rychlostí i potvrzováním a vůbec jsem spokojená. Ale co mi tedy působí násilí na duši je doručování. Filozofii GLS nechápu. Prostě pokud nejsem doma, tak mám smůlu. Buď je naháním po telefonu, nebo ještě hůř (to se mi stalo dneska) obíhám sousedy. Co to je za přístup dát mé věci k sousedům?? Ještě navíc k největšímu zvědavci a špiónovi, co většinu času snajpruje co kdo dělá. Co já mám komu vysvětlovat a poslouchat přitroublé řeči? Evil or Very Mad Jsem se rozčílila jak už dlouho ne. Tedy jak mám ten obchod ráda, tak ještě jedna podobná osvěžující zkušenost a nechám si zajít chuť. Jdu se se svými pocity podělit s patřičnými orgány milých firem Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2010 19:54:52
Odpovědět s citátem

lucbic napsal:
Tak s rychlostí i potvrzováním a vůbec jsem spokojená. Ale co mi tedy působí násilí na duši je doručování. Filozofii GLS nechápu. Prostě pokud nejsem doma, tak mám smůlu. Buď je naháním po telefonu, nebo ještě hůř (to se mi stalo dneska) obíhám sousedy. Co to je za přístup dát mé věci k sousedům?? Ještě navíc k největšímu zvědavci a špiónovi, co většinu času snajpruje co kdo dělá. Co já mám komu vysvětlovat a poslouchat přitroublé řeči? Evil or Very Mad Jsem se rozčílila jak už dlouho ne. Tedy jak mám ten obchod ráda, tak ještě jedna podobná osvěžující zkušenost a nechám si zajít chuť. Jdu se se svými pocity podělit s patřičnými orgány milých firem Twisted Evil


Toto mě u nich taky dost štve. U nás zrovna je to dost problematické, jsme totiž jeden barák s 300 byty v jednom vchodě. Ale má první zkušenost zatím dobrá. Ráno se nedozvonili (nevím proč, asi zamrzly kontakty zvonku nebo co), když jsem se šla mrknout zhruba ve 2h na schránku, tak jsem tam měla lísteček, zavolala a ještě dnes mi to přivezli znovu. Myslím, že by si ušetřili spoustu starostí a zajížděk, kdyby jako PPL volali ráno a domluvili se, zda v tu a tu dobu opravdu člověk je na uvedené adrese.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2010 20:00:06
Odpovědět s citátem

Já to řeším tak, že si nechávám balíky posílat do práce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2010 20:03:11
Odpovědět s citátem

lucbic napsal:
Tak s rychlostí i potvrzováním a vůbec jsem spokojená. Ale co mi tedy působí násilí na duši je doručování. Filozofii GLS nechápu. Prostě pokud nejsem doma, tak mám smůlu. Buď je naháním po telefonu, nebo ještě hůř (to se mi stalo dneska) obíhám sousedy. Co to je za přístup dát mé věci k sousedům?? Ještě navíc k největšímu zvědavci a špiónovi, co většinu času snajpruje co kdo dělá. Co já mám komu vysvětlovat a poslouchat přitroublé řeči? Evil or Very Mad Jsem se rozčílila jak už dlouho ne. Tedy jak mám ten obchod ráda, tak ještě jedna podobná osvěžující zkušenost a nechám si zajít chuť. Jdu se se svými pocity podělit s patřičnými orgány milých firem Twisted Evil


Co Vás na tom až tak rozčílilo? Ano, sice to nemají vychytané a opravdu by mohli před příjezdem telefonovat, ale dotyčný řidič asi těžko bude znát poměry u Vás a nebude tušit, že se zrovna trefí na pána, kterého nemusíte Rolling Eyes . Dělá to tak spousta firem - i my kolikrát doma míváme balíček určený pro někoho jiného. Vždycky jim nechají ve schránce lístek, u koho balík je a lidé si příjdou. Co kdybychom místo toho třeba všichni, kterým se to nelíbí napsali na zoohit, zdali by nemohli před dodáním telefonovat? Sice asi těžko budou měnit něco, co mají zavedeno a jim to zjevně vyhovuje, ale pokud těch dotazů bude více, tak se třeba něco pohne??? Cool
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2010 20:14:40
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:

Co Vás na tom až tak rozčílilo? Ano, sice to nemají vychytané a opravdu by mohli před příjezdem telefonovat, ale dotyčný řidič asi těžko bude znát poměry u Vás a nebude tušit, že se zrovna trefí na pána, kterého nemusíte Rolling Eyes . Dělá to tak spousta firem - i my kolikrát doma míváme balíček určený pro někoho jiného. Vždycky jim nechají ve schránce lístek, u koho balík je a lidé si příjdou. Co kdybychom místo toho třeba všichni, kterým se to nelíbí napsali na zoohit, zdali by nemohli před dodáním telefonovat? Sice asi těžko budou měnit něco, co mají zavedeno a jim to zjevně vyhovuje, ale pokud těch dotazů bude více, tak se třeba něco pohne??? Cool


No, mně osobně vadí už jenom to, že to nechávají u někoho jiného. Mám to zaplacené a jak to z toho člověka dostanu? Ne všichni jsou slušní a vymáhat si to potom...prostě je to moje věc a mám ji dostat do rukou.

A jinak psát na zoohit asi nemá moc smysl, toto je věc GLS.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2010 20:43:17
Odpovědět s citátem

No, mně osobně vadí už jenom to, že to nechávají u někoho jiného. Mám to zaplacené a jak to z toho člověka dostanu? Ne všichni jsou slušní a vymáhat si to potom...prostě je to moje věc a mám ji dostat do rukou.

A jinak psát na zoohit asi nemá moc smysl, toto je věc GLS.[/quote]

No já nevím, ale mě peníze strhávají až po doručení, takže v době předání nic ještě zaplaceno nemám a navíc po mě vždy chtějí i OP a podpis, kde by jste nebyla uvedená Vy, takže asi by se s tím v tomto případě něco dělat dalo. Ano, je to struktura GLS, ale zoohit přes ně posílá a objednávám si zboží u zoohitu, takže pokud se zákazníkům něco nelíbí, měli by to nejspíše řešit oni. Wink otázkou je, jestli s tím mají problém i v zahraničí a není to jen s prominutím věčně nespokojený český človíček. I když mě by ten telefonát předem také vyhovoval - ne, že ne Cool
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2010 22:41:35
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:

No já nevím, ale mě peníze strhávají až po doručení, takže v době předání nic ještě zaplaceno nemám a navíc po mě vždy chtějí i OP a podpis, kde by jste nebyla uvedená Vy, takže asi by se s tím v tomto případě něco dělat dalo. Ano, je to struktura GLS, ale zoohit přes ně posílá a objednávám si zboží u zoohitu, takže pokud se zákazníkům něco nelíbí, měli by to nejspíše řešit oni. Wink otázkou je, jestli s tím mají problém i v zahraničí a není to jen s prominutím věčně nespokojený český človíček. I když mě by ten telefonát předem také vyhovoval - ne, že ne Cool


Nechtělo se mi kvůli tomuto speciálně zařizovat kartu s povolením k inkasu, platím tedy příkazem předem.

Možná to vymyhatelné je, ale stojí to za ty tahanice? Prostě mi ten systém nepřijde příliš dobrý a odvolávat se na to, že v zahraničí jsou asi slušnější nebo spokojenější...no nevim.

Nemám nic proti tomu, když mě nezastihnou, tak lístek, telefon a pak depo. Ale vadí mi, když věc, která má být doručena mně je doručena někomu jinému.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2010 9:19:25
Odpovědět s citátem

[quote="Smeny"]
Karin Š. napsal:


Nemám nic proti tomu, když mě nezastihnou, tak lístek, telefon a pak depo. Ale vadí mi, když věc, která má být doručena mně je doručena někomu jinému.


Když se vám to nelíbí, je třeba dát vědět zoohitu. Ten mám smlouvu s přepravcem a ten může námitky svých zákazníků předat dál.

My jsme zákazník jedné firmy, co nám také vozí zboží přes dopravce. Jednu dobu dopravce změnili a začal k nám jezdit řidič, nerudnej, protivnej, vyvolávající hádky, neochotnej.... měli jsme z něj pokaždé psotník a hádali jsme se, kdo z nás půjde přebírat zboží-nikdo s ním jednat nechtěl. Stěžovala jsem si tedy zástupci oné firmy-opakovaně. A zřejmě jsem nebyla jediná, protože po nějaké-ne příliš dlouhé době-přepravce změnili a začal k nám jezdit člověk úplně normální, ochotný, bezkonfliktní. A už je nám jedno, kdo z nás půjde zboží přebrat Wink

Kdybych se neozvala a jiní zřejmě taky, tak se dodnes nic nezměnilo.

Jinak v německém zooplusu teď mají akci na konzervičky Cosma-vřele doporučuji-kam se hrabe Shinycat-je to samé maso, bez konzervantů-jsou to jediné konzervy, které bez rozdílu s nadšením baští VŠECHNY moje kočky. Teď je mají v akci za dobrou cenu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2010 9:43:52
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"][quote="Smeny"]
Karin Š. napsal:


Nemám nic proti tomu, když mě nezastihnou, tak lístek, telefon a pak depo. Ale vadí mi, když věc, která má být doručena mně je doručena někomu jinému.


Tatiano, to není moje citace, ale od Smeny. Wink Já s tím takový problém nemám. Vzhledem k tomu, že své sousedy považuji za slušné a navíc jsem v baráku jediná, kdo má kočky, tak nevím, k čemu by jim ty kočičí potřeby byly, navíc mi to v klidu předají. (Ale telefonát s domluvou by od věci nebyl) Já jsem již výše psala, aby se ti, co se jim něco nelíbí ozvali na zoohit, ale zase z toho plynou samé "ALE", že je to GLS apod.
Já mám ještě i jiné řešení - je spousty jiných variant, kde si objednat, pokud zde nejsem spokojená... Very Happy
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2010 11:56:41
Odpovědět s citátem

Sorry, Karin Smile .

Já jen chtěla říct, že brečet je vždy třeba na příslušném hrobě Wink . A tím rozhodně není přepravní společnost, ale dodavatel.

A nakonec je to tak, dnes máme plno jiných možností.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2010 15:36:13
Odpovědět s citátem

citace:
Smeny napsala: Možná to vymahatelné je, ale stojí to za ty tahanice? Prostě mi ten systém nepřijde příliš dobrý a odvolávat se na to, že v zahraničí jsou asi slušnější nebo spokojenější...no nevim.

Smeny, ale ono Vás opravdu nic nenutí nakupovat tam, kde nejste spokojena. Já jsem s nimi měla dohady jen jednou ohledně věcí, které zřejmě vypadly z rozmasakrované krabice - ale peníze poslali na účet přes kartu a bylo to. Mimochodem vidím, že balení je poslední dobou lepší, neb já objednávám opravdu hodně - i pro známé - takže není vzácností, že mi přijdou tři 20 kg balíky -- a to tedy nevím, kdo ze sousedů by mi je vzal. Pracuji na směny, takže si objednávám tak, aby mi to přišlo, když jsem doma. Pokud ne, tak si to nechám poslat do práce. S GLS mám mnohem lepší zkušenost, než s PPL, která to vozila dřív. VŽDY ráno volají, takže v mezích možností rozvozu se s řidičem dohodnu. Jistě záleží na GLSce v daném místě.
Jinak - objednala jsem v Zoohitu ve středu 13.30, v pátek ráno volali, že balíky došly!! Pro srovnání - v Allpet jsem objednávala pro svého nemocného jezevčíka dost urgentně nutriční nápoj. 18.1. Včera jsem se dívala do webové objednávky a trčela tam, že se vyřizuje!!! Samozřejmě odpověď na PROSBU, že to opravdu potřebuji brzy, žádná Evil or Very Mad Takže můžu doufat, že Jolly dřív neumře na nedostatek živin, než mi to z Allpetu pošlou!!! Takže Allpet poprvé, Allpet naposledy Crying or Very sad
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2010 20:03:36
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]
Smeny napsal:
Karin Š. napsal:


Nemám nic proti tomu, když mě nezastihnou, tak lístek, telefon a pak depo. Ale vadí mi, když věc, která má být doručena mně je doručena někomu jinému.


Když se vám to nelíbí, je třeba dát vědět zoohitu. Ten mám smlouvu s přepravcem a ten může námitky svých zákazníků předat dál.

My jsme zákazník jedné firmy, co nám také vozí zboží přes dopravce. Jednu dobu dopravce změnili a začal k nám jezdit řidič, nerudnej, protivnej, vyvolávající hádky, neochotnej.... měli jsme z něj pokaždé psotník a hádali jsme se, kdo z nás půjde přebírat zboží-nikdo s ním jednat nechtěl. Stěžovala jsem si tedy zástupci oné firmy-opakovaně. A zřejmě jsem nebyla jediná, protože po nějaké-ne příliš dlouhé době-přepravce změnili a začal k nám jezdit člověk úplně normální, ochotný, bezkonfliktní. A už je nám jedno, kdo z nás půjde zboží přebrat Wink

Kdybych se neozvala a jiní zřejmě taky, tak se dodnes nic nezměnilo.

Jinak v německém zooplusu teď mají akci na konzervičky Cosma-vřele doporučuji-kam se hrabe Shinycat-je to samé maso, bez konzervantů-jsou to jediné konzervy, které bez rozdílu s nadšením baští VŠECHNY moje kočky. Teď je mají v akci za dobrou cenu.


Souhlasím s tatianou, po konzervě Cosma se náš Damián může utlouct, nad Shiny cat ohrnuje nos, a to ji dříve zbožňoval. Kupujeme ze zoohitu Miamor konzervy a Cosma konzervy a cena je mnohem příznivější, než u Shiny Cat, několik korun na 100g.

Co se týče GLS - pokud máte čísla balíků, stačí zavolat na českou GLS, vyptat si telefonní číslo řidiče a přímo s ním se domluvit. Problém je v tom, že už potřetí mi zoohit čísla balíků neposlal, takže s GLS jsem se nedomluvila. Každopádně, má zkušenost - pokud je jeden den zásilka za zoohitu odeslána (zjistíte při přihlášení), třetí den ji mám doma.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2010 19:46:25
Odpovědět s citátem

Tak po nynější zkušenosti uvažuji, že s českými internetovými obchody končím.Ještě si promyslím,jestli nevezmu na milost allpet.
Před dvěma týdny jsem objednávala na exo-eko.cz granule Biomill a stelivo s tím,že bych to měla mít nejpozději tento týden doma.Sice mi zezačátku napsali že objednávku přijali,objednávka se zpracovává,ale od té doby ani ťuk.Takže kočině nevyzbyly granule-objednávám ty dva týdny s předstihem,kdyby se něco seklo.Měla Hills,takže jsem chtěla sehnat 400g kitten,nicméně u nás neměli,tak jsem v zoufalství koupila RC.Ne že by bylo špatné,ale teďka má smíchané RC a Hills v misce a za tři týdny zase přechod na Biomill..naštěstí kočina nemá problémy se změnou granulí.Ale ta doba dodání mne dusí.
S allpetem čekám cca týden(kdyby měli Biomill,objednala bych tam),na anbio.cz jsem objednávala pelíšek v půlce prosince a dorazil před týdnem.

Uvažuji o zoohitu,jediné co mně trochu vadí je GLS a to,že potřebuju kartu nebo účet k zaplacení(ano,jsem jedna z těch divných lidí,kteří nervózně podupávají nohou,pokud v obchoďáku někdo přede mnou platí kartou a v případě dlouhočasového problému je schopný tam v záchvatu agrese nechat plný košík a odejít.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2010 21:59:49
Odpovědět s citátem

Doporučuji vyzkoušet http://www.svetkrmiv.cz/ nebo http://www.krmeni.cz - naprostá spokojenost, rychlé jednání i dodání.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2010 8:13:34
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:
Pro srovnání - v Allpet jsem objednávala pro svého nemocného jezevčíka dost urgentně nutriční nápoj. 18.1. Včera jsem se dívala do webové objednávky a trčela tam, že se vyřizuje!!! Samozřejmě odpověď na PROSBU, že to opravdu potřebuji brzy, žádná Evil or Very Mad Takže můžu doufat, že Jolly dřív neumře na nedostatek živin, než mi to z Allpetu pošlou!!! Takže Allpet poprvé, Allpet naposledy Crying or Very sad


Tohle mi trochu přijde jako "kdo chce psa bít, hůl si najde". Ono přece pokud je zapotřebí něco opravdu urgentně, je lepší dojít si na veterinu, ne? Jinak tohle nemusí být problém Allpetu, ale může to viset u jejich dodavatele, který daný výrobek třeba nemá hned skladem.
Btw. mně tam statut "vyřizuje se" trčí třeba ještě dva dny po tom, kdy si objednávku osobně převezmu.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2010 14:24:55
Odpovědět s citátem

April napsal:
ZdenkaP napsal:
Pro srovnání - v Allpet jsem objednávala pro svého nemocného jezevčíka dost urgentně nutriční nápoj. 18.1. Včera jsem se dívala do webové objednávky a trčela tam, že se vyřizuje!!! Samozřejmě odpověď na PROSBU, že to opravdu potřebuji brzy, žádná Evil or Very Mad Takže můžu doufat, že Jolly dřív neumře na nedostatek živin, než mi to z Allpetu pošlou!!! Takže Allpet poprvé, Allpet naposledy Crying or Very sad


Tohle mi trochu přijde jako "kdo chce psa bít, hůl si najde". Ono přece pokud je zapotřebí něco opravdu urgentně, je lepší dojít si na veterinu, ne?


April, to myslíte vážně, že "chci psa bít" ? Trochu silné slovo, neznáte-li pozadí. Vetové tohle také běžně nevedou, musel by objednat a vzhledem k tomu, že na vyšetření jsem byla ve Žďáře nad Sázavou z Brna, tak by to bylo trochu nepraktické??? A tak jsemm našla Allpet, který to dokonce inzeruje na titulní stránce (viyo), takže jsem objednala.
Dodám jen, že objednávka tam visí stále, doma ji opravdu nemám, na mou již druhou prosbu nereagují - takže patrně objednávku zruším a zavolám si někam, kde to budou mít k odeslání ihned. Bohudík jsem neplatila předem!
Howg. Evil or Very Mad
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2010 16:12:53
Odpovědět s citátem

Jak silné slovo? Vždyť je to normální řečnický obrat.

A pozadí - to je přesně ono, vetové to běžně nevedou a musí to objednávat a internetové obchody na tom nebývají jinak, což logicky, nemají-li to skladem veterináři, těžko to bude mít skladem netový obchod. A ten obchod je závislý na dodání od svého dodavatele..

Jinak ten viyo jsem kdysi viděla na www.veterinarnipece.cz v nabídce. Zda skladem, nevím, ale jsou to přímo veterináři.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2010 17:03:05
Odpovědět s citátem

A Zdenko volala jste tam?Brali to?Co Vám řekli?
Mám s nimi volací zkušenost dobrou,elektronickou poštou už to jde hůř.
Jinak k tomu nápoji Viyo-přijde mi to maličko jako lidský Actimel a nevím zdali máte tušení,ale Actimel je v podstatě reklamní tah - je v něm to samé co v jogurtu, mamka vystudovala potravinářskou chemii.Prostě jenom tahačka na peníze.Tím nechci říct,že Jollymu nemůže Viyo pomoci,ale nevkládala bych do toho hlavní naděje.Jinak hodně štěstí s léčbou!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2010 19:30:37
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
A Zdenko volala jste tam?
Jinak k tomu nápoji Viyo-přijde mi to maličko jako lidský Actimel a nevím zdali máte tušení,ale Actimel je v podstatě reklamní tah - je v něm to samé co v jogurtu, mamka vystudovala potravinářskou chemii.Jinak hodně štěstí s léčbou!

Volala - dnes, paní nebyla moc sdílná a prý tento týden... Není skladem, já bych si představovala, že by to mělo být jako i u jiných českých firem - vím, že nemohou mít skladem vše - ale někde mají označeno "je skladem" nebo dodání 3-5 dnů. A když inzerují na hlavní straně, právě proto jsem předpokládala, že to budou mít.
Jinak složení by mělo být obdobné jako u Calopet pasty, tu on nemůže, poněvadž je mastná. Je to kompletní potrava včetně bílkovin, tuku a všech vitamínů a minerálů, nevím proč to označují jakjo prebiotický nápoj...
Tady najdete složení, pokud Vás zajímá:
http://www.veterinarnipece.cz/viyo-veterinary-napoj-3548.html
Díky za přání, potěší - a viyo by mělo být jen doplňkové, poněvadž musí dostávat menší porce, přičemž po 15 hodině už nemůže žrát, tak proto to mám doplnit viyem. Vyzkouším, uvidím, zkusím vše, co by mu pomohlo - ale to už sem nepatří.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2010 21:26:56
Odpovědět s citátem

To přesně odpovídá mým negativním zkušenostem s Allpetem. Přitom mi zase tak nevadí delší dodací lhůta, obvykle totiž pbjednávám krmivo i stelivo v předstihu. V Allpetu mi opakovaně mou objednávku prostě zrušili, protože zboží nebylo skladem. Jednou mě o tom informovali SMS, podruhé jsem se to dozvěděla až po mém dotazu. Ani jednou se mě nikdo nezeptal jestli nechci objednat jiné zboží nebo jestli na zboží počkám. Objednávám u více e-shopů a s většinou jsem spokojená, ale Allpet už asi ne a ani Zoohit pro mě asi nebude to pravé, protože mi už dvakrát nechali objednávku na poště a to mi nevyhovuje, obzvlášť když mi přišly dva balíky plné konzerv, které opravdu není v mých silách dotáhnout z pošty domů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2010 22:02:54
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
Allpet už asi ne a ani Zoohit pro mě asi nebude to pravé, protože mi už dvakrát nechali objednávku na poště a to mi nevyhovuje, obzvlášť když mi přišly dva balíky plné konzerv, které opravdu není v mých silách dotáhnout z pošty domů.

Aleno, já zírám, NA POŠTĚ??? U vás v Praze přijde zoohit Českou poštou??? U nás jezdilo PPL, teď GLS a bez problému, je samozřejně pak na ochotě daného řidiče, zda mi 30 kg balíky nacpe do auta, odkud si to postupně vynosím - ale ti už je jiná storry. To si teda nedovedu představit, že bych pro tyhle balíky měla chodit na poštu Rolling Eyes
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: doručení
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2010 12:48:40
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:


Když se vám to nelíbí, je třeba dát vědět zoohitu. Ten mám smlouvu s přepravcem a ten může námitky svých zákazníků předat dál.


A není jednodušší mluvit přímo s GLS? Z čistě laického hlediska bych to řešila přímo s "problémovým" místem, ne zprostředkovaně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (35x)
2
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (13x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top