Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Výchova kotěte


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2005 14:07:27
Odpovědět s citátem

Jenže právě mamina nepochopí to, že jsem ho pleskla přes zadek. Ona to bere jako bych ho mydlila hlava nehlava nebo co. Teď se cítím jak největší zmetek. Vím, že tady hodně lidí psalo, že se kočka být nemá, že pak bude bázlivá, ale když už se nic jiného nedá? Vím, že vždy někdo napíše chce to trpělivost a pak to jde i bez bytí, jenže já to bez bití zkouším už přes dva měsíce a vidím, že kočičák z toho má vyloženě hru. Vezmu noviny, plácnu ho s nimi a křiknu a on se otočí a začne na ty noviny skákat a chce si s nimi hrát. To samé ten postřikovač - napřed se ho bál a teď už jak ho vidí tak začne lítat a dělá kraviny. Napřed se sice nachvilku schová, ale v mžiku číhá a vyskakuje. To si člověk nedokáže představit, dokud to nemá doma - viz. případ mé maminy. Ta se vzteká jen kvůli tomu, že kočina nechce jíst, pelíchá a u záchodu má pár kamínků. A co teprve kdyby měla doma toho našeho ďábla. Confused
My na takový zvířátka máme štěstí, máme doma ještě leguána zeleného a to je taky pěkný zmetek Very Happy, ale v noci spinká jak andílek a nedělá žádný rámus.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2005 20:37:42
Odpovědět s citátem

Verunko, rozumím ti, já bych si asi taky těžko obhajovala takový číslo před manželem.Tak mě napadlo, nepomohlo by, kdyby si ho na nějaký týden vzala maminka, třeba by tam kočičákovi s jinou kočičkou bylo dobře a problémy by nebyly . ono někdy než se takhle trápit je možná opravdu lepší najít kočičáčkovi nový domov, kde bude mít třeba kamaráda kočičího a tím pádem nebude svého pána tak zlobit. Tím nechci říct, že je chyba v tobě,ale prostě jste si třeba nesedli. Možná by to chtělo volit nějakou klidnější kočičku-ať už dle plemen nebo třeba i trošku starší.I když po takových zkušenostech bych se nedivila, kdyby přítel už o žádné nechtěl ani slyšet.Moc držím palce, ať to dopadne pokud možno co nejlíp ke spokojenosti všech.Byla jsi s ním na veterině,jestli nemá nějaký zdravotní problém?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 6:36:09
Odpovědět s citátem

Ahojky, včera jsme přišli z práce a kocouř začal lítat jako blázen po bytě a tak po hoďce na něj koukám a on kulká na jednu nohu. Ale lítal pořád dál jako blázen a nechtěl držet ani v náruči. Večer už mi přišlo, že kulhá na obě nohy, úplně jako by se mu klátili do stran jako vykloubené. Pak už skoro nemohl ani běhat ale pořád vymýšlel kraviny. Nohy nemá oteklé, ani jsem nenahmatala nic divného. Je aktivní jako blázen, jí normálně, kadit a čůrat chodí taky O.K. Celou noc jsme ho nechali u nás v pokoji a do šesti byl klid - to asi kvůli těm nožičkám. Teď ráno už kulhal méně, ale pořád. Nevíte co to může být? Je to naražené? Kocouř je jako by o tom ani nevěděl, asi ho to vůbec nebolí. Jestli to bude odpol. stejné, půjdeme k veterináři. Je možné, že by to byla nějaká nemoc?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: bití kocoura
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 8:40:09
Odpovědět s citátem

Pozorně jsem si přečetla vaše příspěvky. Velmi mě zarazilo jak tady veřejně píšete, že kocourka bijete a plácáte přes zadek (novinami apod.) Evil or Very Mad Jesli jste mu tím náhodou sami nějak neublížili. Chudák kocour.
Mám také zkušenosti s divokou a zlobivou kočičkou, ale nikdy jsme ji nebili. Evil or Very Mad Našli jsme ji nový domov v rodinném domě se zahrádkou a tam je spokojená a šťastná.
Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 8:46:47
Odpovědět s citátem

Nevím jak si vy představujete bití novinami, ale já tím myslím to, že kocoura novinami plácnu přes zadek a ne, že ho přetáhnu silou. A když už ho plácnu rukou tak jen přes zadek a málo. Nejsem magor abych malé kotě řezala silou. Než začnete do někoho rýt, tak si to přečtěte celé ještě jednou. A ten kdo psal, že kocoury bije byla Lusilka a ne já. A navíc si myslím, že to když napsala že je zmydlí bylo myšleno taky obrazně a ne tak že kocoury mlátí silou. Zajímavé je, že ten kdo píše jako anonymní, tak nikdy nedá radu ale většinou jen ryje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 8:55:32
Odpovědět s citátem

A taky nechápu jak tu můžete napsat chudák kocour. V několika příspěvcích jsem napsala, že to stejně kocour bere jako hru. Nemyslíte, že kdybych ho dennodenně řezala silou, že si se mnou ještě bude chtít hrát? A mazlit se? Toho kocoura jsem zachránila potom co ho nějaký pako vyhodilo ven, starám se o něj, snažím se ho usměrnit, dala jsem mu domov a vy mě tady obviňujete z toho, že kocoura pleskám přes zadek a novinami? Zamyslete se nad sebou. Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Anonym + Verunka
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 8:56:56
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Nevím jak si vy představujete bití novinami, ale já tím myslím to, že kocoura novinami plácnu přes zadek a ne, že ho přetáhnu silou. A když už ho plácnu rukou tak jen přes zadek a málo. Nejsem magor abych malé kotě řezala silou. Než začnete do někoho rýt, tak si to přečtěte celé ještě jednou. A ten kdo psal, že kocoury bije byla Lusilka a ne já. A navíc si myslím, že to když napsala že je zmydlí bylo myšleno taky obrazně a ne tak že kocoury mlátí silou. Zajímavé je, že ten kdo píše jako anonymní, tak nikdy nedá radu ale většinou jen ryje.


KRISTE PANE, že já jsem sem vůbec něco psala, jde vidět, že ANONYM je opravdu úplně mimo dění, ano, že namíšu, že naše netopýri zmydlím, tím myslím, jak píše Verunka obrazně řečeno, že je přetáhnu jemně přes zadek, NEJSEM MAGOR ABYCH SVÉ MILÁČKY BILA, kde jste, vy anonyme na tom byla, že tady na tomto fóru lidé bijí své kočičáky, jste trošku vedle, ne? Mad
Takové lidi bych zabila, mají nějaký komplex nebo jen tak rejou a skutek utek. Myslím, že tento člověk by si měl přečít celý tento web od fóra k fóru, proč a nač to tady lidi takto píšou. Nemám na toto slov, opravdu. Verunko, s vaším kočičákem, že kulhá, to je mi líto, nemyslíte, že jako pes, simuluje? POkud, jakmile dojdete z práce, bude kulhat, skočte s ním na veterinu a pokud Vaše problémy, se vším, jak si tady píšeme, přetrvávají a trápíte se s tím, co vše dělá a tak, popřemýšlejte o novém domovu. Nerada to píšu, nedokázala bych naše kočičí kluky někomu dát, uvidíte, třeba, jak doroste, změní se, je mi to líto za vás!!
Lusila Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Anonym + Verunka + Lusilka
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 9:07:58
Odpovědět s citátem

Nechci se vás nikterak dámy dotknout .... Verunky a Lusilky .... ale ono po přečtení vašich příspěvků to opravdu může působit tak, že je u vás na denním pořádku trestání kocourů .... čtu ty vaše eskapády s kocoury od začátku, ale zatím jsem nereagovala, my totiž nějak kočičí lumpačiny zvládli vlastně celkem v klidu ... možná zklidnění příjde s věkem, protože naše rok a půl staré kočiny se zklidnily a převážně spíš nezlobí než zlobí (jinak jediné, co se nám opravdu osvědčilo jako trest, je postřikovač a to mě třeba dnes velice mrzí, že když Maxíš vidí postřikovač v ruce, tak mizí) .... ale abych se vrátila k původní myšlence ... možná byste měly svoje "obrazně řečeno" spíše dávat do uvozovek .... aby to některé lidi nepopuzovalo ....

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 9:23:30
Odpovědět s citátem

April: máš pravdu, příště až něco takového budu psát, tak to dám do uvozovek. Mě jen nenapadlo, že si někdo může myslet, že když miluji kočky a jsem i registrovaná na fóru o kočkách kam si chodím pro rady a inspiraci je řežu. Myslela jsem, že to každý pochopí. No tak bohužel ne. A co je špatného na tom, že kocoura trestám plácnutím novinami taky nechápu. Bere to jako hru, takže to pro něj stejně není trest, tak nevím proč se toho anonym tak chytnul. Mě to prostě přijde jak zbytečný prudění do lidí.
Lucilka: s tím kulháním určitě nesimuluje. Včera ráno chodil normálně, odpoledne když jsme přišli z práce tak taky. Pak honil myšku vedle v pokoji, mezitím ho chytl amok a lítal s myškou v puse po celém bytě. Pak asi po hodině, možná i víc ležel na posteli s vyplazeným jazykem a už nemohl, jak byl ulítaný. Za chvíli šel za námi do obýváku a kulhal na jednu nohu. Myslela jsem, že se někde narazil, jenže večer už kulhal víc a přišlo mi, že i na druhou. Obě jsem mu prohmatala a nikde nic, ani otok, nic divného. Kocour pak začal lítat a chtěl si pořád hrát. Číhal na mě v koupelně, lezl mi do vany. A přitom pořád hrozně kulhal. Nejevil známky toho, že by ho něco bolelo. Ráno už to bylo trošku lepší, ale nic moc. Nevím co se mu stalo, ale začal kulhat až po té lítačce po bytě, tak nevím. Myslíte, že se jen někde narazil?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 9:31:41
Odpovědět s citátem

Veru, já bych teda už na nic nečekala a v 1. řadě s ním zašla k vetovi, jak kvůli kulhání, tak kvůli čurání!!!Jinak ono to opravdu s tím bitím tak vyznělo, a taky mě to zarazilo, jsem ráda, že to byla nadsázka a příště prosím raději s těma "" ,jak psala April. A zkuste všichni reagovat méně podrážděně, snažíme se tu navzájem si pomoci a pokud anonym (i když anonymy taky nemusím) reagoval myslím ,že zcela přiměřeně- na obranu kočiček v domnění, že jsou bité, tak mu to stačí normálně vysvětlit . Já nemám ráda tyto konflikty- většinou jde totiž o chyby v komunikaci a informační šum.. Všem přeji krásný den .J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 9:36:37
Odpovědět s citátem

Já taky nemám ráda konflikty, jenže tahle reakce mi přišla trošku přehnaná, protože jsem v několika příspěvcích opakovaně psala, že jak plácnutí novinami, tak plácnutí přes zadek bere kocour jako hru. Z toho je snad jasné, že to plácnutí je malé. A nevím proč anonym hned použil slova typu: chudák kocour apod. Ale jak už jsem napsala, příště dám radši vše do uvozovek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: V Š E M
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 9:47:40
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Já taky nemám ráda konflikty, jenže tahle reakce mi přišla trošku přehnaná, protože jsem v několika příspěvcích opakovaně psala, že jak plácnutí novinami, tak plácnutí přes zadek bere kocour jako hru. Z toho je snad jasné, že to plácnutí je malé. A nevím proč anonym hned použil slova typu: chudák kocour apod. Ale jak už jsem napsala, příště dám radši vše do uvozovek.


jo jo jo, hold komunikace přes klávesnice je nijaká, že? TAKŽE SE VŠEM OMLOUVÁM, POKUD MÉ NE """"""""" uvozovky vyzněly zle, to opravdu neeeeeeeeeeeeeeee Crying or Very sad Crying or Very sad
Všechny tady chápu, že to mohlo vyznít všelijak, ale ještě jednou píšu, že naše dva miláčky BAGHEERA A BALLOU nikdo u nás nebije, když zlobí a to nyní velmi, tak je pleštím, že vlastně stejně nic necítí. Nikdy jsem ani mouše neublížila, tak proč zrovna mým mazlíkům. No, pro příště, že? jsem moc ráda, že něco takového tady je - myslím tím kocouřa a nechci vypadat v ostatních očích, jako trýýýýýznitel, podívejte se do galerie a zlaté knihy na BAGHEERU A BALLOUA, copak by jim někdo ubližíl, takovým krasavcům a mazlům. Tak hojky a VERUNKO - hodně síly, ani nevíte, jak vše s vámi prožívám, i doma s přítelem o vaší čičině diskutujeme. Myslete na mě s fotkami, moc díky.
Lusila Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 9:59:32
Odpovědět s citátem

Lusilka: O nás diskutujete jo? Smile Já si myslím, že je tak divoký, protože je vzetý z venku. I když tam neměl co jíst a pít, neměl kde spát a nic, tak přesto se mohl volně pohybovat a nemusel mít k dispozici jen dvě místnosti, chotbu a koupelnu. Sestřenice si taky takhle vzala opuštěnou číču a ta jí během týdne zdemolovala půl bytu. Nakonec ji musela dát babičce na chalupu, protože kočka doma nevydržela a snažila se utéci. Náš kocour se nesnaží utéct, jen hrozně lítá až mi to někdy přijde divné a mám strach aby to s ním neseklo. Kolikrát už se skoro nemůže udržet na nohách a lítá pořád. Nebo aportuje, třeba hodinu v kuse. Prostě nezmar. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Verunka
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 10:08:38
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Lusilka: O nás diskutujete jo? Smile Já si myslím, že je tak divoký, protože je vzetý z venku. I když tam neměl co jíst a pít, neměl kde spát a nic, tak přesto se mohl volně pohybovat a nemusel mít k dispozici jen dvě místnosti, chotbu a koupelnu. Sestřenice si taky takhle vzala opuštěnou číču a ta jí během týdne zdemolovala půl bytu. Nakonec ji musela dát babičce na chalupu, protože kočka doma nevydržela a snažila se utéci. Náš kocour se nesnaží utéct, jen hrozně lítá až mi to někdy přijde divné a mám strach aby to s ním neseklo. Kolikrát už se skoro nemůže udržet na nohách a lítá pořád. Nebo aportuje, třeba hodinu v kuse. Prostě nezmar. Smile


No jasný, že o Vás, Verunko, jsme kočičí rodina, tak probíráme vše, co se týká zvířat a hlavně čičin, když je má každý u nás v rodině. Něco ti napíšu. Když na místě, kde nyní bydlím jen já a přítel a dvě "příšery" byli i naši, tak jsem si vzali od jedné známé kocourka, kterého někdo i s jeho sourozencema hodil do řeky v krabici, hnus. Tak paní je vytáhla a mamča jako zdravotní sestra byla u ní na pracovní návštěvě a Valdemar byl tak krásný, že si ho vzala s tím, že bude u nás na domku nedaleko Šumperka, jenže, když jsme ho dovezli, tak byl ve Vikyrkách tak týden, strašně kašlal, astmatik, tak nám ho bylo líto a taťka ho odvezl k nám do paneláku. Od té doby, co jsme si ho vzali do paneláku, tak ani jednou nezakašlal a jakoby nám vracel tu lásku, že jsme si ho vzali, ale fakt? Zlatej kocourek, nemňoukl, hrál si, to ano, ale byl tak klidný, vyrovnaný, prostě dokonalý kocour, který nic neudělá, nepoškrábe, nic. Nyní už je opět ve Vikyrkách s mými rodiči v domečku, stal se z něho po 6 letech venkovský kocour, který byl jen v bytě a nyní je to vesnický mazák, loví myši, hraboše a prohání kočky, tak mu to prospělo, zahrada a tak. Ale chtěla jsem jen říct, jak je zvláštní, když máte také nalezence, že se chová takto, měl by vycítit, že jste se ho ujali, ne? Když tak čtu vaše řádky, s tím lítáním. Naši krasavci, když se začnou škubat, lítat a mají svou hodinku, to, aby člověk sedě, jelikož jakmile jim vstoupíte do cesty, jejich terénu, tak je skoro po vás, hlava nehlava, naráží do všeho, jsou tak divocí, kór, když jsou dva a můžou vyvádět. Takže to máme obdobné. Ale jsou učenlivý a pamatují si spoustu věcí, co můžou a co né, za což jsem ráda.
Hojky L.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 10:11:15
Odpovědět s citátem

No ještě příjdu s jednou jakoby radou .... co jsem četla, tak druhou kočku nechcete, co takhle zkusit něco na zklidnění kočičáka? Dost často se používají homeopatika či bylinky ... ze zklidňujících je to třeba kozlíkový čaj či kapky, Bachovy květy ... http://www.kockaapravo.cz/zdravi-clanek.php?id=8 ..... sice nejsem "bylinkářka", ale když selžou "standardní" postupy, zkuste se obrátit na přírodu ...

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 10:17:18
Odpovědět s citátem

O tom slyším poprvé, ale děkuji za radu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Verunka
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2005 9:59:19
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
O tom slyším poprvé, ale děkuji za radu.


VERUNKO, TAK JAK VÁŠ MILÁČEK, ZMĚNILO SE NĚCO??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2005 7:19:59
Odpovědět s citátem

Ahojky, kočičák už na nožičku skoro nekulhá, tak mám radost. No a jinak zlobí pořád stejně Laughing. A co u Vás?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: :)))
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2005 7:34:40
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Ahojky, kočičák už na nožičku skoro nekulhá, tak mám radost. No a jinak zlobí pořád stejně Laughing. A co u Vás?

Hezký den, tak to jsem ráda, že to není horší a šli jste nakonec k vetovi, nebo ne.
U nás kluci pořád vyvádí, včera katastrofálním způsobem, když mají své hodiny, skáčou strašně při hrách vysoko, takže včera shodily dva rámečky ze zdi a to byly velmi vysoko, dnes ve 4 hodiny ráno drápali na dveře, měli hlad, tak to byl vrchol všeho, přítel ale vstal, dal jim najíst a byl klid, ale zase jen do 6, pak začali mňoukat a chtěli jít za námi do ložnice. No, dnešní noc byla celkem vyjímečná na události. Snad nám dají klid alespoň dnes. Nikdy to neudělali, aby ve 4 dělali buchec, že mají hlad, asi jsem jim dala předešlý večer moc brzo najíst. No, dnes to napravím. Ale Bagin se trošku zklidnil se škrabáním koberce, několikrát jsem ho "pleštila" a nyní, když má snahu o mňoukání a škrábot, jakmile otevřu dveře, tak už mizí, ví, že by dostal, ale má pamatováka, ale jen tak na týden Laughing
Jinak jsme je v sobotu koupali, byla to celkem prča. Bagin - světlý si lebedil v umyvadle plný vodou a vrněl, má moc rád vodu. Bylo to super kokoukáníčko, poté, co jsme je osušili, byli jako krysy a né kocouři, chvíli na sebe prskali, asi cítili ze sebe něco, co neznají, vůni šamponu, pak už dobrý, teď jsou krásní, heboučcí.
No, uvidíme, co nám miláčkové připraví. Ale mají tolik energie, to je obdivuhodné. Tu bych v těchto dnech potřebovala.
Tak, at´se daří a kočičák moc nezlobí Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2005 8:54:14
Odpovědět s citátem

No náš kočičák teď řádí tak od půl sedmé. Jak je venku tma, tak si myslí, že je ještě noc. V noci už nedrápe vůbec, jen ho občas slyším jak papká granule, tak mám strach, že začne řádit, ale lehne si a spinká až do rána. Když jdu v noci na wc, tak jde se mnou pořád chce na klín. Tak jsem ráda, že se jde mazlit, protože přes den jen vyvádí a tak sedím třeba půl hodiny na wc a kocour mi spí na klíně. Pak ho odnesu na gauč a on si lehne a spí. V noci je to prostě mazlíček. A ráno už vlastně taky, ale to je tou tmou. Přítel pořád tvrdí, že už se kocour začíná nějak klidnit i přes den, tak je to asi na dobré cestě. Pozdravuj ode mne netopýry. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2005 9:06:56
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
No náš kočičák teď řádí tak od půl sedmé. Jak je venku tma, tak si myslí, že je ještě noc. V noci už nedrápe vůbec, jen ho občas slyším jak papká granule, tak mám strach, že začne řádit, ale lehne si a spinká až do rána. Když jdu v noci na wc, tak jde se mnou pořád chce na klín. Tak jsem ráda, že se jde mazlit, protože přes den jen vyvádí a tak sedím třeba půl hodiny na wc a kocour mi spí na klíně. Pak ho odnesu na gauč a on si lehne a spí. V noci je to prostě mazlíček. A ráno už vlastně taky, ale to je tou tmou. Přítel pořád tvrdí, že už se kocour začíná nějak klidnit i přes den, tak je to asi na dobré cestě. Pozdravuj ode mne netopýry. Laughing

no vidíte, to jste na dobré cestě, s tím wc, to jsem se musela fakt smát, jelikož u nás je to v noci nebo kdykoliv jindy to samé, kdy je jeden z nás na wc, derou se na klín a příteli ještě Bagin až na rameno, tak občas, když člověk nespěchá, tak tam občas jeden z nás tvrdne pěkně dlouho. Je to s nimi fakt sranda. Tak, a´t nás naše zlatíčka moc nezlobí Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2005 9:48:54
Odpovědět s citátem

Posílala jsem jsem ti na mail pár fotek. Došly?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2005 9:50:37
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Posílala jsem jsem ti na mail pár fotek. Došly?



............to víš, že došly, odepisovala jsem, hezkounký čertík bertík, srší mu z očí pěkné rošťárny!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockolit



Založen: 10.06.2008
Příspěvky: 98

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 16:11:13
Odpovědět s citátem

Nezlobte se na mně milá paní, ale udělala jste obrovskou a nerozvážnou chybu. Přijde mi to jako kdyby někdo přivedl na svět dítě a nemá k tomu potřebné podmínky.Confused Tady se ani nedá napsat nějaká konkrétní rada. Máte jenom dvě možnosti. Buď se s tím poperete anebo se kočky zbavíte. Jinak to nevidím. Myslete na to, že je to také váš člen rodiny a také potřebuje určitý prostor a potřeby pro život. Není to jenom maňásek...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 16:21:45
Odpovědět s citátem

To Kockolit: poslední příspěvek v tomto tématu je z r. 2005, chtělo by to kontrolovat stáří reakcí, než se vyjádříte, některá témata jsou opravdu už staršího data, a zrovna toto bylo řešeno ještě i v jiném foru a nakonec vyřešeno - dejte si vlevo v menu Hledat téma s názvem Fugo. Myslím, že Vám to objasní situaci, jak vše probíhalo, jak se kdo snažil situaci řešit a jak to nakonec dopadlo. Wink

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockolit



Založen: 10.06.2008
Příspěvky: 98

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 16:29:53
Odpovědět s citátem

citace:
Poslední příspěvek v tomto tématu je z r. 2005


Jo ja vím.Very Happy Ale prostě mě to nedalo. Můžete to klidně vodmáznout...Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)
2
Zajímavá škrabadla a pelíšky (16x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (15x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (14x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top