Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

obchody


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
miska



Založen: 12.12.2009
Příspěvky: 2

Předmět: obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2009 21:10:56
Odpovědět s citátem

ahoj, chci se zeptat kam chodíte svým kočičkám nakupovat do kamených obchodů. A zda neznáte nějaké takové specializované obchody pro kočky, ne takové ty klasické zverimexi. a kolik vás tak stálo pořízení pelíšku? Díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2009 21:36:22
Odpovědět s citátem

Ahoj, obávám se, že až na obchody typu Pet Center nebo Zvěrokruh, které jsou v každém velkém městě v obchodních centrech (na Moravě např. Olomouc, Brno, Ostrava...), je to dost individuální. Zkus napsat z jakého města jsi a třeba se ozve někdo konkrétně.

Já osobně nakupuji v kamenných obchodech vyjímečně. A to hlavně kvůli vysokým cenám.

A co se týče pelíšku, koukala jsem, že na netu lze koupit pelíšek už od těch 120,- Kč. Nám se osvědčila kukaň, stála kolem 450,- Kč a jeden pelíšek hranatý (dárek, cenu nevím). No a nejoblíbenější je stejně postel Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miska



Založen: 12.12.2009
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2009 22:22:00
Odpovědět s citátem

No ty obchody mě zajímají hlavně v Praze. A jestli tedy preferujete nakup pres internet, tak kde nakupujete? dík za odpovědi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dufinka



Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Nákupy
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 12. 2009 13:08:22
Odpovědět s citátem

Vzhledem k cenám zboží v kamených obchodech dávám přednost nákupu přes internet...V Praze bych za sebe doporučila Allpet - ti mají rozvoz po Praze a s doručením i s dodací dobou jsem byla vždy spokojená. Je možný i osobní odběr - to preferuji pokud objednávám míň zboží, ale v případě např. steliva nebo větších zásob krmiva si nechám zboží přivést až domů (19 Kč)... Nyní zkouším objednání u zoohitu, je super, že je nyní možné zboží uhradit bankovním převodem.
V Praze je jistě nespočet klasických obchodů s chovatelskými potřebami, ale člověk zmlsaný internetem (jako já) se jim vyhýbá obkloukem...zboží je většinou předražené...
Ale pokud potřebuji něco hned a není jiné zbytí tak PetCenter, který najdete ve většině OC v Praze...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2011 13:44:15
Odpovědět s citátem

Pokud někdo hledáte e-shop se super cenama, tak www.zoofast.cz.

Jsou to Poláci, mají neskutečné ceny, Cat best oko plus 40l za pouhých 470 Kč!!! I krmiva mají neskutečně levná. Navíc při druhém, třetím nákupu vás vyzvou k odečtení DPH-teď jsem třeba měla nákup za 1380 Kč a platila jsem pod 1000 Kč! Neskutečné.

Sortiment mají široký, čeština sice není úplně O.K., ale O.K. jsou dodávky-cca do týdne od zaplacení. Komunikace mailem slušná. DOporučuji vaší pozornosti.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Žaneta Follerova



Založen: 26.06.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Hlučínsko

Předmět: Re: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2011 14:57:53
Odpovědět s citátem

V zahraničních obchodech zásadně nenakupuji. A to i přesto, že mají některé zboží levnější. Přece nebudu podporovat ekonomiku jiného státu! Vždyť peníze (hodnota, kterou jsem vytvořila vlastní prací v této zemi), jenž za zboží zaplatím by se zdaňovaly v jiné zemi. Potom se není čemu divit, že náš stát nemá prostředky na zdravotní péči, důchody atd.. Nechci do tohohle příjmného tématu nezatahovala politiku, ale měli by se nad tím všichni zamyslet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Žaneta Follerova



Založen: 26.06.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Hlučínsko

Předmět: Re: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2011 15:06:27
Odpovědět s citátem

Ještě doplňuji, že my nakupujeme potřeby pro kočky i psa na www.zoo-hobby.cz. Nákup mi vždycky osobně dovezou až domů, jsou rychlí a příjemní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2011 22:42:45
Odpovědět s citátem

Žaneta Follerova napsal:
V zahraničních obchodech zásadně nenakupuji. A to i přesto, že mají některé zboží levnější. Přece nebudu podporovat ekonomiku jiného státu! Vždyť peníze (hodnota, kterou jsem vytvořila vlastní prací v této zemi), jenž za zboží zaplatím by se zdaňovaly v jiné zemi. Potom se není čemu divit, že náš stát nemá prostředky na zdravotní péči, důchody atd.. Nechci do tohohle příjmného tématu nezatahovala politiku, ale měli by se nad tím všichni zamyslet.


Tak tady je mi politika absolutně ukradená, koukám na vlastní kapsu. Při počtu mých koček mě výše uvedené pranic nezajímá, zajímá mě pouze to, kde za totéž zboží zaplatím nejméně. Jestli v průběhu roku můžu ušetřit tisíce, tak patriotem doopravdy nebudu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 6. 2011 4:45:30
Odpovědět s citátem

V tomto případě teda plně souhlasím s Tatianou. Pokud měsíčně na nákupu v zahraničním zoo-shopu ušetřím skoro 1000,- Kč (při naší spotřebě) tak opravdu nebudu přemýšlet, kde nakupovat. Ale to je každého věc, jestli to bere podle rozumu nebo podle peněženky.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: Re: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 6. 2011 16:32:23
Odpovědět s citátem

Přesně tak. Až budou naši prodejci schopni nabídnout výbornou cenu, krátkou dodací lhůtu, klidně je budu podporovat, ale zatím mají smůlu. Nakupuji tam, kde je to výhodné, kde mají zboží na webu zároveň skladem a dodají mi to za pár dní. A jako bonus dají chovatelskou slevu nebo dopravu zdarma a nehandrkují se, jestli má balík se stelivem trochu nad 30 kg.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verity



Založen: 04.08.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2011 3:45:34
Odpovědět s citátem

Mám dotaz na způsob dodání zboží od Zoofast.

Objednávky jim rozváží přepravní společnost, jak to u nich funguje, zavolají vám předem, jak je to zvykem? A jak moc dopředu dají vědět a jaká je s nimi domluva? Ovládá vůbec přepravce češtinu, popř. nějaký světový jazyk?

Děkuji za odpovědi!

P.S. Ty ceny granulí jsou odzbrojující! (10 kg RC levnější než jsem doposud kupovala 7 kg Orijen, mazec.)
_________________
"Without the heart
there can be no understanding
between the hand and the mind."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: RC
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2011 11:19:18
Odpovědět s citátem

Mám pocit, že se ohledně RC dost propíralo, že část se vyrábí v Polsku a část ve Francii. Granule z polské výroby jsou přitom kvalitou o dost horší. Na tohle bych si asi dala pozor.
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verity



Založen: 04.08.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2011 12:13:04
Odpovědět s citátem

Ou, zajímavý.
Mám teď doma 4 kg balík Sterilised 37 a dá se z něj vyčíst pouze "manufactured in the EU unless the factory identification code is ZA, RU or CN", ale polsky se tam skoro nic nedočtu, tak doufám, že to jsou ty z výroby mimo Polsko.

Kdyby měl někdo zkušenost s objednáním konkrétně RC z tohoto e-shopu, budu vděčná za komentář, jaký granule mu dorazily. Confused
_________________
"Without the heart
there can be no understanding
between the hand and the mind."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: RC
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2011 12:48:52
Odpovědět s citátem

Podle mě se to pozná podle těch kódů, co jsou tam natištěné spolu s datem expirace. Jinak já jsem RC už zavrhnul, vadí mi tam např. způsob konzervace.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: RC
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2011 18:33:34
Odpovědět s citátem

Tak je to opravdu tak: http://www.ifauna.cz/psi/nemodforum/r/detail/1085021/da-se-v-cr-sehnat-roayl-canin-vyrobeny-ve-francii

Něco se vyrábí v Polsku něco ve Francii. Zkusila bych se jedině zeptat dodavatele, odkud krmivo odebírá. Velkoobchody by tuto informaci měly mít.
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verity



Založen: 04.08.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2011 18:45:40
Odpovědět s citátem

Díky za odkaz na diskuzi. Až budu doma, mrknu se znovu na pytel, jestil se dopátrám nějaké zkratky státu u data spotřeby.

Prodejci asi zkusím napsat, jak radíte, snad se dočkám pravdivé odpovědi. Smile Ale obávám se, že to při tak výrazně nižší ceně nejspíš bude Pl. Confused
_________________
"Without the heart
there can be no understanding
between the hand and the mind."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verity



Založen: 04.08.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2011 15:27:25
Odpovědět s citátem

Kód země na mých granulích objeven, jsou z Polska. Confused Objednány z bezva brněnského e-shopu. Byly také o dost levnější než jinde, tak už chápu proč. U ostatních druhů RC mají cenu nasazenou, tak se pravděbodobně o dovoz z Pl nejedná, jen u těch Sterilised.

Má smysl objednávat i ty Polské, nebo byste do toho nešli? Nevím, jak markantní rozdíly mohou být v kvalitě.
_________________
"Without the heart
there can be no understanding
between the hand and the mind."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: Re: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2011 15:29:04
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Pokud někdo hledáte e-shop se super cenama, tak www.zoofast.cz.

Jsou to Poláci, mají neskutečné ceny, Cat best oko plus 40l za pouhých 470 Kč!!! I krmiva mají neskutečně levná. Navíc při druhém, třetím nákupu vás vyzvou k odečtení DPH-teď jsem třeba měla nákup za 1380 Kč a platila jsem pod 1000 Kč! Neskutečné.

Sortiment mají široký, čeština sice není úplně O.K., ale O.K. jsou dodávky-cca do týdne od zaplacení. Komunikace mailem slušná. DOporučuji vaší pozornosti.


tatiana,nemali ste doteraz žiadnu zlú skúsenost? mne už 2 x dobabrali objednávky ale nutno dodat,že vždy zavolali,omluvili sa a snažili sa to hned napravit a na vlastné náklady.a minulý týždeň to domrvili tak,že mieto toho,aby som zaplatila len polovicu,zaplatila som raz toľko. a dokonca som čítala na "mačky SOS" , že niektorí sa ani pravdy nedovolali a poliaci nekomunikovali.
sortimet a ceny ale majú ohromné. teraz je RC senzible33 za 44€ 10+2kg zdarma.ja RC moc nemusím,ale fakt je,že sphynxom sa po ňom spravili bobky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2011 21:51:17
Odpovědět s citátem

Já tam nakupuju pravidelně tak 1-2x měsíčně a prozatím jsem žádnou špatnou zkušenost neměla. Po každém nákupu mi mailem přijde, kolik Kč si mám příští nákup odrazit, takže to levné je ještě levnější-mám slevu 3% jako stálý zákazník a další nákup si zase něco odečtu dle dispozic majtelky (odečítá DPH), takže je to fakt nejlevnější. Třeba Feliway má za poloviční cenu než naše e-shopy, stelivo Cat best oko plus taky a mnoho dalšího. Mně zatím vše přišlo v pořádku, neměla jsem problém.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Macal



Založen: 24.05.2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Olomouc

Předmět: Obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2011 8:03:04
Odpovědět s citátem

Já jsem z Olomouce a nakupuji na: http://www.svetkocicek.cz/
Nákup za vice jak 500 Kč mi dovezou po domluvě až domů a zadarmo ( v Olomouci ) Jsem s tímto obchodem velice spokojena.
Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2011 9:25:49
Odpovědět s citátem

Táni a nebojíš se, že poláci mají méně kvalitní výrobu krmení?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2011 13:22:10
Odpovědět s citátem

Krmení tam až tak moc nekupuju-spíš steliva, feliway, občas krmení-kočky s tím problém nemají a chutná jim-krmení ale kupuju většinou na www.svetkrmiv.cz (granule) nebo v zoopusu či zoohitu (konzery).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2011 16:51:27
Odpovědět s citátem

Objednávala jsem poprve na zoofast, a pěkně mě naštvali! Dodání slibují do 8 pracovních dní, nic se ovšem nedělo, tak jsem jim napsala mail,to bala středa, že jestli něco nemají ať mě kontaktují, ale žě očekávám zboží v pátek .Druhý den paní volala, že nemají příchuť co jsem objednala, a nemají stelivo co jsem objednala (to jsem chtěla vyzkoušet něco nového), a nemají velikost balení které jsem objednala u dalšího steliva. No tak jsme se nějak dohodly, a paní se dušovala, že ihned odesílá a v pátek to mám, což se mi moc věřit nechtělo. No jasně, že nic nepřišlo, až další týden v pátek, já už jsem mezitím musela narychlo koupit něco jiného, a říkala jsem si, že pokud to nepříjde v pátek, tak objednám u zoohitu, a zoofastu to pošlu zpátky. No nicméně poslední den to dorazilo. Když jsem to rozbalila, tak chyběla doza na stelivo která měla být jako dárek, a jedno balení granulí bylo poškozené, mě to přišlo jako rozkousané od myší, díra cca 3cm. Pořádně jsem kontrolovala přepravní obal, tam nebyla ani dírka, tak bylo jasné, že to tak už zabalili. Tak mě to vytočilo, že jsem paní napsala pěkně ostrý mail. Ona se mi omluvila za tak dlouhou dodací lhůtu a za poškozený obal, který prý ale určitě nebyl od nich, a že dozu mi dodají s další objednávkou a odečtou mi 88Kč za to poškození. Sice jsem nakonec souhlasilo, co mi zbývalo, ale upřímně říkám, že blbých 88Kč je mi fakt ukradených, já chci zboží nepoškozené a ne abych čekala tři týdny. Tak jsem zklamaná, nevím jestli u nich ještě někdy objednám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2011 22:07:39
Odpovědět s citátem

Nevím, co se v Zoofastu děje. Nakupovala jsem tam už vícekrát k mé naprosté spokojenosti, ale teď už začínám být napružená. Objednávala a platila jsem 17.9.. 2x jsem už psala mail, kdeže zboží je a kdy ho dostanu-bez odezvy, nikdo se neobtěžoval mi odpovědět.

Pořád nic nemám a nemám ani nějakou reakci. A ty granule dost nutně potřebuju. Bohužel jsem platila předem, příště si to nechám poslat na dobírku a když to bude trvat dlouho, objednávku zruším.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2011 22:17:56
Odpovědět s citátem

No tak já jsem to naštěstí dopředu neplatila.
Kdyby aspoň napsali, ale takhle člověk čeká jak blb každý den, že už to třeba dorazí. Já už byla s granulema taky úplně nadně, a musela jsem koupit provizorku. Jenže můj kocou je cíťa a změny nesnáší, okamžitě zase kadil měkouše.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2011 12:24:43
Odpovědět s citátem

Paní se za dlouhé čekání nakonec omluvila a dala slevu z dalšího nákupu Smile - ten už proběhl ve standardní době - cca do týdne. Takže tam nakupujeme dál.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2011 20:04:01
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Paní se za dlouhé čekání nakonec omluvila a dala slevu z dalšího nákupu Smile - ten už proběhl ve standardní době - cca do týdne. Takže tam nakupujeme dál.


Já v zoofástu objednala v úterý,dneska bylo vyexpedováno.Všude na Netu platím rozhodně dobírkou,peníze bych neposílala a nic neplatila předem ani náhodou.Jednou jsem zaplatila za práci předem,je to už deset let,dodnes mi podnikatel nedal 10 000kč,které mu podle mého zbyly.Od té doby už nikdy ani halíř dopředu!


BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jitka Blue Vision



Založen: 15.05.2009
Příspěvky: 5

Předmět: www.nasimazlicci.cz
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2011 6:52:57
Odpovědět s citátem

Pokud jde o granule Royal Canin tak mohu osobně doporučit tento obchod ... www.nasimazlicci.cz .... v pátek objednáno, v úterý dodáno. Absolutně bez problémů..... a ještě mi řidič DPD vyšel vstříc a změnil kvůli mě i trasu rozvážky, abych nemusela dřív z práce. SUPER !!!

Zkoumala jsem balení, našla jsem pouze , že jsou vyrobeny v EU, ale ve výrobním čísle je značka FR, takže předpokládám , že jsou vyrobeny ve Francii. Rozdělala jsem zatím pouze... RC Baby Cat a kočky se na něj vrhly, takže asi v pohodě Smile

Ceny jsou opravdu dobré : 10 kg balení .... RC Kitten je za 1 130,- , RC Baby Cat je za 1 150,- a RC Kitten Persian 1 240,- Kč , navíc jsem platila pouze 40,- Kč za dobírku, protože jsem neměla tento obchod vyzkoušený, tak jsem se bála poslat peníze dopředu. Jsem nadšená Razz Laughing Od 1600,- se neplatí žádné poštovné a to jsou ceny lepší než v Almice......

Pokud jde o speciální diety a potravinové doplňky ( Hills, Plerasan, Megaderm atd), tak tyto věci objednávám také na ... www.svetkrmiv.cz , ceny jsou bezkonkureční a navíc bydlím blízko, takže zboží si vyzvedávám osobně Laughing Jitka
Jitka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2011 19:00:08
Odpovědět s citátem

www.svetkrmiv.cz taky doporučím s čistým svědomím, je to solidní obchod a mají nejlepší ceny u vet. diet a třeba brit care nedostanete nikde laciněji.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hrubka



Založen: 22.08.2010
Příspěvky: 14

Předmět: tipy na nákup
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2011 20:24:02
Odpovědět s citátem

Ano svět krmiv.cz solidní obchůdek a skvělé ceny Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (59x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
4
Britská krátkosrstá kočka (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top