Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stesk ?

Fórum: Trávení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
DarkPrincess



Založen: 08.06.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Stesk ?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2011 11:32:09
Odpovědět s citátem

Krasny den vsem preji, muj problem bude malicko delsi.Pro nektere mozna nezodpovedny a sobecky vuci me kocicce.

Zacalo to pred rokem.Musela jsem odcestovat na nejakou dobu do ciziny ma kocicka byla u rodicu.Vse bylo v poradku pres webovou kameru jsem poznala ze je vse ok jak kocicka tak rodice. Kocicka jedla co ji dostala.Kazde rano i ted dostava masicko z konzerv zadne levne patoky ale znackove papani. Granulky ma stale v misce a cerstvou vodu. Podotykam ma kocicka ma 16 let. Prosim neotacejte se na jeji vek.Jeste pred nekolika mesici litala jako tajfuj po byte hrala si skakala po skrinich a splhala po dverich.

Vse se zmenilo.. Prestala jist granule.. Jedla jen konzervu kterou zacala dostavat casteji kvuli tomu aby vubec neco snedla..Jeji seda kratka srst zacala okolo nozek a briska smerem k lopatkam delat chuchvalce jako se dela u perskych kocek ktere nejsou pravidelne vycesavane..Strasne lina.. A to nejhorsi co jsem videla po navratu z Anglie bylo jeji hubene telo. Ztratila se jeji stala vaha 4 kilo. Pri pohlazeni nejen ze vam zustane v ruce kilo chlupu ale podel patere citite kazdou kustku a pater panev je to strasne videt.
A predevsim citet.

Po mem navratu kocicka prestala vyvadet v noci jako to delala doposud.Neustale se drzi v me blizkosti.Zrovna ted spinka asi pul metru u me na postely.V noci se chodi chuchlat ke me do perin.
Hned na druhy den po mem navratu jsem ji koupila granulky pro kotatka,obcas si chodi zobnout ale neni to nic extra. Mlicko ktere kdysi dostavala uz nemuze protoze po nem zvraci vlastne zvraci skoro po vsem krome koousku piskotu.
Rodice rikaji ze to mohlo byt ze stesku. Jen si nejsem jista.
Prosim co mam s kocickou delat.Milluji ji a nechci o ni prijit jsem zoufala.Dekuji vam za vase odpovedi. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hrubka



Založen: 22.08.2010
Příspěvky: 14

Předmět: Trávení
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2011 11:40:44
Odpovědět s citátem

Dobrý den , v první řadě bych určitě jela k veterináři, kočička je nemocná se steskem to nemá určitě nic společného. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: Re: Stesk ?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2011 12:49:06
Odpovědět s citátem

Obávám se taky, že kočička bude spíš nemocná, než že by to bylo steskem. I vzhledem k jejímu věku ... Mohla bych uvést hodně podobnou zkušenost se svou kočičkou. Dožila se krásných 17 let ... Vemte svou kočičku k veterináři, udělá jí asi různá vyšetření a pomůže jí prodloužit a zkvalitnit život. Nevyčítejte si, že by to bylo ze stesku po vás, že jste se jí nemohla věnovat. U rodičů se měla kočička dobře a ten současný stav může znamenat to, že se projevila nějaká nemoc, nebo prostě stáří ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Stesk ?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2011 13:04:32
Odpovědět s citátem

Bohužel, stáří se přihlásilo. Vyšetření bude na místě, ale být na vašem místě, příliš bych se nespoléhala na to, že s tím půjde něco dělat. Třeba ano, ale spíše ne.

A nic si nevyčítejte, měla se dobře a doopravdy se steskem to nemá co dělat. Je už hodně stará, to je všechno. Měla krásný a na kočku dost dlouhý život. Ten teď zřejmě pomalu končí... Radši se na to připravte.

V každém případě ji vemte k veterináři, možná jí pomůže, třeba je jen nemocná... My vám tady nic víc asi neporadíme. Bohužel.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2011 20:12:39
Odpovědět s citátem

Dobrý večer, také si myslím, že kočička je nemocná Sad , vzhledem k popisovaným příznakům - hubnutí, časté zvracení, a taky vzhledem k věku, to podle mě vypadá na selhávání ledvin. Bohužel se s tím moc dělat nedá, pro kočičku je to dřív či později konečná.
Můj milovaný kocourek měl příznaky stejné a šlo to teda hodně rychle, byl ještě o nějaký rok starší než ta vaše kočička. Snažila jsem se ještě léčit, nedokázala jsem se s ním rozloučit, zdálo se mi, že má chuť ještě bojovat, ale nevyhráli jsme.
Nechte vyšetřit krev, moč, staré kočky mívají i cukrovku.
Moc vám držím palce ať je to něco méně závažného, ať se kočička uzdraví a ještě se užijete, třeba ještě pár let, nebo aspoň ještě chvíli Sad .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Stesk ?
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2011 7:05:17
Odpovědět s citátem

Připojím se k výše uvedeným komentářům.

Jednoznačně na veterinu, nechat vyšetřit krev. Myslím, že biochemie krve by mohla ukázat, kde je problém, cukrovka, ledviny ... a podle toho se pak zařídit (např. vhodná dieta či medikamenty).

Ale určitě bych tohle nepříčítala stesku, ale právě věku ... vždyť na lidský přepočet je Vaší kočičce krásných 80, kterých se dožila ve zdraví a v pohodě, plná elánu, a myslím, že to je to nejlepší, co si můžeme pro své mazlíky přát.

Stáří nezaklepe na dveře a nezeptá se, jestli už může vejít ...
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (48x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top