Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak vysvětlit kočkám, že někam ale doopravdy nesmí...


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Jak vysvětlit kočkám, že někam ale doopravdy nesmí...
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 10:23:44
Odpovědět s citátem

Nevím, jestli někdo vyřešil podobný problém.

Co k nám přišel poslední kocourek, kterému bylo už 8 měsíců, začalo peklo. Tomu rozumím, kocouři ho vnímali jako nežádoucí konkurenci, už z něj byl cítit kocour, nebylo to malé kotě, které tady vyrostlo. Takže začalo mohutné ochcávání. Na to jsem vcelku byla připravená, až tam mě to nezaskočilo. Kocoura mám do chovu, takže něco musím vydržet. Ale co je nepřijatelné, že si někdo-bohužel netuším kdo-udělal WC z kuchyňské linky. To není jen označkování, ale vypuštění celého obsahu močáku-a to si ještě ten hajzlik dá záležet, aby té moči měl fakt hodně. Částečně jsem to "vyřešila" tím, že v době, kdy v kuchyni nejsem, mám všude rozmístěné pekáče naplněné vodou-to tam nejdou, vodu nemusí. Ale není to trvalé řešení.

Takže nyní s manželem přemýšlíme o nějakém čidle, které umístíme tak, aby obsáhlo prostor zapovězené kuchyňské linky. A teď se dostávám k tomu, co nevím. Tato část problému se vyřešit dá, ale CO by to čidlo mělo spustit, aby to kočkám vadilo natolik, že si spojí-skočím na linku a stane se.........nevím co.........tak tam radši nepolezu. Nějaký zvuk-sirénka, ultrazvuk, netuším...

Co by jim mohlo vadit natolik, že je to přesvědčí o tom, že linka je TABU? Poradí někdo?

Jinak se to už hodně uklidnilo, mokré protesty ustávají, ale jakmile odstraním vodní pasti, na lince je nachcáno Twisted Evil
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jak vysvětlit kočkám, že někam ale doopravdy nesmí...
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 10:41:30
Odpovědět s citátem

Hmm, tak to je taky libůstka.

Zvuky, toť otázka, najít ten, co vadí ... u nás by to byl zvuk vysavače zřejmě ... jo a taky vstupní zvonek, ten naše vyleká, i nás, v baráku nechali namontovat takovej fakt otravnej zvuk ...

Nebo nějaký vodní postřikovač, rozprašovač?

A nebylo by třeba řešením postavit na linku nějakou skládací zábranu, miniparavan, něco jako je taková ta dětská zábrana, aby se nespálily o sporák, ale pro kočky by musela být asi vyšší ...
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 11:39:19
Odpovědět s citátem

Dobrý den Taťáno,
jako bych to psala sama Sad, u nás to samé, taky si jeden kocour vyhlídl linku, a taky kaluže Sad, navíc vrchní deska je z masivu Sad, chodí ještě taky do koupelny, ale tam je vše vykachličkováno, tak to prostě stálé myju, ale z té kuchyně jsem fakt hotová, rozestavěla jsem všude misky s granulema, to je o.k., ale jak je tam miska např. s ovocem či zeleninou, je to jasné. Kocoury mám dva od koťat, kryl teď zatím poprve jen jeden, ten značkuje televizi, linku, sedačku dveře zdi, prostě všechno, ale dělá to klasickým způsobem. Druhý kocour ještě nekryl a ten začal chodit na tu linku a do koupelny. K tomuto neúnosnému stavu to dospělo po poslední výstavě kde jsme byli v květnu, od té doby děs běs. Taky nevím co vymyslet,ale teď mě napadlo, že prodávají takové ty osvěžovače vzduchu co reagují na pohyb, tak možná by to ty rošťáky odradilo. pokud byste na něco přišla, co by pomohlo, a nebo aspoň trochu zmírnilo tento problém, podělte se prosím.
Pevné nervy a hezký den.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 13:16:24
Odpovědět s citátem

April-moji vysavač neřeší, můžu jim luxovat kožichy nebo nahaté kůžičky Laughing - většině je to šumafuk. Rozprašovač taky nic neřeší, linka je dlouhá skoro 5m-to je i pro Anjoku.

Jinak ty postřikovače mě napadly jako první-spolehla jsem blbec na reklamu Evil or Very Mad . Dle ní to funguje tak, že to reaguje na pohyb a cákne. Kulový. Ano, reaguje to na pohyb, ale ne spolehlivě a vždy, cáká to dle nastaveného času-a nedá se to vypnout tak, aby to cáklo jen při registraci pohybu. Navíc to, čemu říkají "vůně", nás tady naprosto odrovnalo-to i ten puch moči je přijatelnější než "vůně horského potoka" či jak se ten neskutečný smrad jmenuje. A cáká to ať chceš nebo nechceš. Jen při tom pohybu jaksi ne spolehlivě Evil or Very Mad . Takže jsem vyhodila spoustu peněz a je to k ničemu. Aspoň u nás. Nemám odvahu koupit jinou "vůni"-stojí 130 Kč a co když to bude zase podobný syntetický smrad, který mi manžel není ochoten čichat? Já si to představovala tak, že když se kolem něco hne, tak to cákne. I dle reklamy jsem nabyla tento dojem, ale skutečnost je jiná.

Jinak můj njevětší problém je, že já nevím, KDO to dělá! Anjoka-pokud ochcávač značkuje, nasadit gatě! To jsem měla vyřešené u Klaudíka dobře a fungovalo to. Hárací kalhotky pro feny s otvorem na řiť, aby mohl kadit, vložka, no a tu jsem měnila. Nebo dětské plenkáče a prostřihnout dirku na ocásek. Normální značkující kocour jde pořešit. Ale když ze smečky 9 kusů netuším, který je škůdce.........

Takže idea je taková-nainstalovat na linku senzor pohybu, který obsáhne veškerý prostor, který chci uchovat bez koček. To není problém, existují. No a při výskytu kočky v zakázaném prostoru to zaregistruje, sepne cosi a to cosi něco udělá. Jen nevím, co by to cosi mělo být a co by to mělo udělat, aby ti zmeťáři pochopili, že na linku NE Confused
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz


Naposledy upravil tatiana dne 12. 7. 2011 16:12:28, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 14:24:19
Odpovědět s citátem

Měla jsem stejný problém. Občas louže na lince. Taky byla v naší přítomnosti tabu. Ale jak jsem byla z dosahu, někdo se tam přímo vydojil. Začala jsem tam dávat misky s granulema. Prostě když odcházím, dám po lince misky granulí. Máme doma švédské stoly cca 9 misek a v každé jiný druh granulek. Aje klid. Nedávno jsem ale zahlédla jednu potvoru, jak čůrá do dřezu Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 16:11:09
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Měla jsem stejný problém. Občas louže na lince. Taky byla v naší přítomnosti tabu. Ale jak jsem byla z dosahu, někdo se tam přímo vydojil. Začala jsem tam dávat misky s granulema. Prostě když odcházím, dám po lince misky granulí. Máme doma švédské stoly cca 9 misek a v každé jiný druh granulek. Aje klid. Nedávno jsem ale zahlédla jednu potvoru, jak čůrá do dřezu Sad


No jo, ale já mám linku dlouhou, to bych tam musela vysypat pytel granulí Confused ..... A navíc prostě nechci, aby mi lozili tam, kde připravuju jídlo. Nikde jinde mi nevadí, ale tam ano.

No nakonec než nás napadne něco chytřejšího, tak to možná vyzkouším. Ono instalace těch mých vodních pastí je časově náročnější.....

Zrovna teď jsem utírala louži jak Tálinskej rybník, na jednom místě byla značka-tipuju Bivoje, to by mi až tak nevadilo, a pak vedle kvalitně nachcáno-nevím od koho. Přistihnout ho, tak zdravý asi neseskočí Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil hajzlik... Mad
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 16:16:13
Odpovědět s citátem

Táni, já mám linku do U taky velikou. Nemám ty misky na těsno vedle sebe.
Ale taky mají naše potvory období, že stále peru počůrané pelíšky a pak je zase klid. Teď doufám, že se zabaví ve voliéře a bude klid. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 16:38:36
Odpovědět s citátem

Mně ty misky s granulema taky zabírají, ale nemůžu je mít po celé délce, protože tam mám volně stojící nějaké příslušenství co se jinam nevejde. Tam kde jsou misky dobrý, ale bohužel pak desinfikuji všechny přístroje a musím linku kompletně odstrojit Evil or Very Mad . Budu muset zkusit ty kalhotky, měla jsem z toho strach, aby třeba kocourek nedostal zánět, ale teď budu většinu týdne doma, tak si ho můžu pohlídat, tak snad je na sobě snese.
Jinak také spoléhám na voliéru, kterou chci letos postavit, snažím se sehnat různé tipy, psala jsem i na MK, ale moc lidí se neozvalo.
Fundog nemáte prosím nějaké fotky té vaší voliery, jaké máte pletivo, já se nemůžu rozhodnout, co by bylo nejlepší, aby to bylo i hezké.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 17:34:02
Odpovědět s citátem

U nás budou voliéry dvě. Jedna větší cca 150 m2, tam jsou zatím jen základy. A druhá bude menší, ta se buduje. Bude půl pod střechou, na půlce zámkovka, dole základy, aby se nepodhrabaly a pletivo jsem už také našla za solidní cenu http://www.levne-oploceni.cz/pletivo-na-voliery-pozinkovane-25/25/1-4mm.html
Fotky zatím nemám. Sad
Ale protože malá voliéra měl být původně výběh pro psy ( oni by tam stejně nikdy nebyli), mají tam kočky psí boudu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 19:20:13
Odpovědět s citátem

Toto pletivo máme doma na oknech, má nevýhodu, že je jen v metrové šířce a muselo by se to dost nastavovat, aspoň teda u nás, protože jednu část chci mít až pod střechu cca 4m na výšku, proto jsem uvažovala ještě o pletivu na bažantnice, to udělají prý i v 3metrovce. O víkendu jsem viděla na zámku z toho voliery pro okrasnou drůbež, a vypadá to pěkně http://www.arepobohemia.cz/produkty.php?category_id=15 , právě se nemohu rozhodnout které je lepší.
150 m2, tak to je teda bomba Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 19:23:14
Odpovědět s citátem

Dámy, nechcete na téma "voliéry" založit extra vlákno? Určitě by to zajímalo i další! Mně nakonec také-ale tady bych ráda řešila ten problém, kvůli kterému jsem tohle téma nakousla....
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 19:34:31
Odpovědět s citátem

Pravda, omlouvám se.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 21:26:29
Odpovědět s citátem

Jinak dostala jsem tip mailem-DĚKUJI!!!-možná by to zajímalo i další:

http://productreviewratings.com/2010/07/ssscat-cat-repeller/

videa jak to funguje jsou tady: http://www.youtube.com/watch?v=nYqmKRi_YW8&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=jimIfQVPz9k&NR=1
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2011 23:36:25
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]Jinak dostala jsem tip mailem-DĚKUJI!!!-možná by to zajímalo i další:

http://productreviewratings.com/2010/07/ssscat-cat-repeller/




Zajímavé
našla jsem.


http://www.zoohit.cz/shop/kocky/site_dvirka/odpuzovace_kocek/122344
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2011 5:31:39
Odpovědět s citátem

Ano, to je ono. Akorát že v USA to stojí ca 28$. I s poštovným 10$ to vychází na necelých 700 Kč. I v německém zooplusu se to sežene laciněji-za 29,90+4,90 poštovné. Nejlépe to paradoxně vychází koupit v zámoří. Je to do 30$, tak se tady za to nebude platit DPH.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2011 17:21:17
Odpovědět s citátem

Nechci zakládat další vlákno, ono to sem vlastně i patří.

Jak bojujete proti ochcávání rohů? Vytrvale mi očůrávají rohy na okně Twisted Evil , syčáci.

Nemáte někdo zkušenost se sprejem Feliway, jestli to funguje? Difuzér se mi osvědčil při problémovém chování, když byl Adam ve stresu z nově příchozího a choval se jako pako, tak to pomohlo, v podstatě už dvakrát. Poprvé když ho měl Klaudík coby lovnou zvěř a šel po něm naprosto vážně, pak jsem ho dala vykastrovat a byl pokoj, ale Adamovo stres setrvával ještě dlouho a s ním spojená nečistotnost-čůral pod sebe, protože se bál i dojít na záchod, byl pořád zalezlý, vrčel a syčel i na mně, vůbec se nemazlil... tak jsem to koupila. strčila do zásuvky a nic se nedělo. Už to bylo odpařené a Adam se choval stále stejně blbě. Asi 14 dnů po vypotřebování difuzéru se začalo jeho chování měnit a do měsíce to byl zase ten starý Adam. A podruhé to fungovalo stejně. Takže účinek nastává do měsíce do vypaření lahvičky. Takže funguje to.

Ale se sprejem zkušenost nemám. No a není to nejlevnější, tak bych byla docela ráda, kdyby se někdo podělil se svojí zkušeností. Když tím sprejoval očůrávaná hodně nežádoucí místa, zda to pomohlo. Píší, že ano. Ale radši bych věděla, že to někdo vyzkoušel a fungovalo to.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2011 8:19:57
Odpovědět s citátem

PRO FUNDOG

Tak jsem v koupelně na okenní parapet, který byl obložený vodními bombami, dala místo toho 2 misky granulek a misku s vodou. Prozatím tam načůráno nebylo (loužička byla jinde v rohu na zemi-to mi ale tolik nevadí-ten parapet je horší-z toho to stéká po zdi na zem a uklízet musím daleko více a déle než utřít jednu malou loužičku). D9ky za tip.

Jinak manžel pracuje na ultrazvukovém plašiči koček, tak pak dám vědět, jak se to osvědčilo.

Ještě tak vědět, zda funguje ten Feliway, aby přestali ochcávat zeď.

Jo tohle všechno je daň za koťátka, to by měl vědět každý, kdo si pořídí kočku a chce koťátka jen tak pro radost.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2011 12:42:49
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

Ale se sprejem zkušenost nemám. No a není to nejlevnější, tak bych byla docela ráda, kdyby se někdo podělil se svojí zkušeností. Když tím sprejoval očůrávaná hodně nežádoucí místa, zda to pomohlo. Píší, že ano. Ale radši bych věděla, že to někdo vyzkoušel a fungovalo to.


Ten spray mají za rozumnou cenu zde:
http://www.zoofast.cz/advanced_search_result.php?keywords=feliway&search_in_description=1&x=0&y=0
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2011 19:59:20
Odpovědět s citátem

Díky za tip! Tam nakupuju, ale po tom spreji jsem se tam nekoukala... Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Martina Kobylisy



Založen: 13.01.2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha

Předmět: Feliway
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2011 21:05:44
Odpovědět s citátem

Tatiano,
mám zkušenost se sprejem Feliway - je to kočičí obličejový hormon a kočky by tam kde je cítit neměly močit. Jedna moje kočička je trochu labilnější a právě si vyhraňuje pozici se svou dospívající dcerou. A "obchcává" teritorium. I dřív, když nebyla spokojená se stelivem, nebo mrouskala, tak značkovala.
Každopádně Feliway sprej (nikoliv to do zásuvky) mohu doporučit - tam kde jsem ho nastříkala pak kočka nechodila. Na výstavě se sežene mnohem levněji než na Webu.
Pomohlo mi to i při výchově koťat,aby si neděla záchůdek z peřin.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2011 8:37:38
Odpovědět s citátem

Díky, Martino, v Zoofastu jsem ho koupila doopravdy lacino, za 276 Kč. Jen jsem asi měla vzít hned kýbl Evil or Very Mad , potřebovala bych polít půlku bytu Mad , ten nahatý zmetek je momentálně ve formě Twisted Evil

Tak jsem na to hrozně zvědavá, jak to bude fungovat.

Jinak mně se osvědčil i ten do zásuvky-mému Adamovi to pomohlo už 2x. Je labilnější a snadno se nechá rozhodit. Po aplikaci Feliwaye se pokaždé do cca 2 měsíců od první aplikace srovnal.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PetraS
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2011 7:49:18
Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám s Feliway špatnou zkušenost. Kocour byť kastrovaný mi značkuje nábytek a zdi. Koupili jsme Felaiway odpařovač dohromady asi za 600,- Kč. Týden byl klid a pak nanovo. Budu sice nepopulární, ale začala jsem trestat fyzicky, chytnu za kůži za krkem , což běžně nedělám, a dostane na zadek a pak ho vyhodím ven. (moje kočky jsou domácí i venkovní) Zabralo to na chvíli a pak mě napadla spásná myšlenka , musím mít svou pachovou značku. Měla jsem Hugo bosse co už moc nepoužívám a po umytí značky vždy přestříkám svou značkou a kupodivu to funguje, musím to čas od času přestříkat, poznám vždy když se objeví nová značky, že už vyčichlo, ale pořád mě to vyjde levněji než všechny přípravky přímo pro zvířata, protože velký boss za 1000,- mi vydrží opravdu dlouho.Akorát se s ním čas od času navoním , aby bylo jasné čí že ta značka je.Jo a i po potrestání fyzicky semnou kocopur spí a mazlí se a vůbec se nebojí, jen když vidím,že se chystá občůrat, stačí zvednout hlas a maže do pelíšku a tváří se , že on nic on muzikant. Very Happy
Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2011 10:25:45
Odpovědět s citátem

OD ZALOŽENÍ TOHOTO VLÁKNA UTEKLO UŽ TROCHU ČASU A JÁ MÁM SEZBÍRANÉ NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI, TAK SE CHCI PODĚLIT, TŘEBA TO POMŮŽE I NĚKOMU DALŠÍMU.

FELIWAY VE SPREJI U NÁS NEZABRAL VŮBEC-VYHOZENÉ PENÍZE, NA ROZDÍL OD DIFUZÉRU, KTERÝ U NÁS FUNGUJE.

NAKONEC JSEM ZAKOUPILA V ZOOPLUSU TOHLE: http://www.zoohit.cz/ask?query=Innotek+SSSCat&num=20&form=Hledat - DÍKY MOC ZA TU RADU!!!

CO TO MÁM, KOČKY SE LINCE VYHÝBAJÍ JAKO ČERT KŘÍŽI. A MÁ NA CELOU LINKU POUZE JEDEN JEDINÝ KUS. VYDĚSILO TO UŽ XKRÁT I MNĚ A MANŽELA. ZÁBĚR ČIDLA JE VĚTŠÍ NEŽ PÍŠOU, DLE MÉHO 5-6 METRŮ A DOSTŘIK PLYNU TAK 2 METRY. A TEN ZVUK, CO TO PŘI STŘÍKNUTÍ VYDÁ, TAK PŘI TOM PROSTĚ NADSKOČÍTE I VY. TAKŽE TO FUNGUJE DOKONALE. ANI JEDNA KOČKA NA LINCE. ANI KDYŽ TAM DÁM PROVOKATIVNĚ RŮŽOVÉ NÁPLASTI (ŠUNKU). TAKŽE KDO NECHCE, ABY MU NĚKAM KOČKY LOZILY, AŤ ZAKOUPÍ TOHLE. TA INVESTICE SE URČITĚ VYPLATÍ.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (49x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top